Reprezentace

reklama

Karel Havlíček: Organizace Kouba Cupu je velká odpovědnost

Celostátní turnaj krajských výběrů starších žáků dnes začíná v Hradci Králové a okolí. Letos byla organizace přidělena Královéhradeckému krajskému fotbalovému svazu a jeho pracovníci ukázali, že si vážnost a kvalitu turnaje velmi dobře uvědomují. Jednotlivá utkání se odehrají i v moderních fotbalových areálech Bavlna a Slavie Hradec Králové.


Na otázky nejen ohledně organizace turnaje odpovídal profesionální trenér mládeže Královéhradeckého kraje a jeden z organizátorů Karel Havlíček.

Jedná se již o 21. ročník, chystáte přesto pro účastníky nějaké novinky nebo turnaj proběhne tradičně?
"Já osobně mohu velmi těžko srovnávat se všemi ročníky, protože pro mě osobně to je teprve druhý turnaj, který osobně absolvuji. V loni jsem působil u výběru Královéhradeckého kraje jako trenér, letos poznávám organizační stránku celého turnaje. Z mého pohledu ale organizace poběží v zaběhnutých kolejích."

Co organizace takového turnaje obnáší a kdo se na ní podílel?
"V úvodu příprav turnaje se angažoval celý Výkonný výbor Královéhradeckého KFS, postupem času už ale jednotlivé technikálie zůstaly už jen na pár lidech a ochotě klubů v destinacích, kde se odehrají jak klání ve skupinách, tak miniturnaje o umístění."

Jak se vybírala hřiště, na kterých turnaj proběhne?
"Výkonný výbor Královéhradeckého KFS vybíral lokality, které by vyhovovaly jak kvalitou travnaté plochy, tak celkovým zázemím a vstřícností klubových činovníků vyhovět nárokům tak věhlasného a prestižního turnaje."

Turnaj proběhne i v areálech sportovního centra Bavlna a na Slavii Hradec, které patří ke špičce v rámci celé republiky, souhlasíte?
"Souhlasím, oba areály jsou chloubou našeho kraje a svou kvalitou jeho hranice určitě přesahují."

S jakými osobnostmi se budou diváci i hráči moct během turnaje setkat?
"Na turnaji určitě budeme moct přivítat trenéry mládežnických reprezentací Aleše Čvančaru a Václava Černého, ale pravděpodobně i další, v neposlední řadě i bývalé vynikající hráče, kteří působí v rolích hráčských agentů."

Máte osobní typ na favority tohoto turnaje, například vzhledem k historickým výsledkům?
"Já bych nerad někoho favorizoval, každý ročník v této kategorii je úplně jiný a svou roli může hrát i psychika těchto mladých hráčů."

A Vaše osobní přání na závěr?
"Mé přání je jasné, a to aby se hráčům, realizačním týmům, fanouškům i všem hostům u nás v kraji líbilo a vše jsme organizačně zvládli adekvátně k vážnosti tohoto turnaje, je pro nás určitě velký závazek a odpovědnost. Po sportovní stránce přeji všem hodně zdaru!"

INFORMACE O TURNAJI

Připravil: Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate