Reprezentace

reklama

FOTO: Olomoucký KFS vítězem celostátního žákovského turnaje Kouba Cup

Aktuální výsledkový a informační servis z celostátního turnaje krajských výběrů starších žáků Kouba Cupu. Skupiny o celkové umístění se hrají na stadionech v Roudnici, Předměřicích, Lhotě pod Libčany, Třebši a finálová skupina v moderním sportovním areálu Bavlna.

Základní skupiny 21. ročníku Kouba Cupu hrané v Hradci Králové a Novém Bydžově jsou minulostí a na řadu nyní přichází boje o konečné umístění v tomto prestižním turnaji krajských výběrů starších žáků. O prvenství se letos v moderním sportovním centru Bavlna v Hradci Králové utkají výběry Olomouckého kraje, Vysočiny a domácí výběr Královéhradeckého kraje.

Základním skupinám dominoval právě výběr Olomouckého kraje, který třikrát vyhrál a jen v posledním utkání remizoval, ostatní týmy svedly o přední příčky skupin velmi vyrovnané boje. Domácí výběr Královéhradeckého kraje nakonec postoupil ze skupiny z prvního místa a bude tak mít podruhé za sebou možnost bojovat o celkové prvenství. Postup do finálové skupiny si ale svěřenci trenérů Panenky a Novotného zajistili až díky výsledkům v minitabulce vzájemných zápasů, protože stejný bodový zisk získaly i výběry Moravskoslezského a Zlínského kraje. „Nejen tito soupeři, ale i ostatní byli velmi silní. Čekalo se od nás například povinné vítězství s Karlovarským krajem, ale tam jsme podali nejslabší výkon v turnaji a i díky tomu jsme museli čekat na výsledky ostatních týmů. Kluci určitě chtějí turnaj vyhrát a ještě vylepšit druhé místo z minulého roku, ale soupeři z Olomouce a Vysočiny budou velmi silní, už samotný postup je pro nás úspěch“, řekl trenér Jaroslav Panenka, jinak trenér FK Náchod.

Do finále se tak nepodívá vítěz minulého ročníku z jižní Moravy, který bude díky horšímu vzájemnému utkání s domácím výběrem hrát ve skupině o 4. – 6. místo. „Byla to velmi těžká a vyrovnaná skupina hraná v krásném areálu hradecké Slavie, každé utkání mělo dobrou úroveň. My jsme určitě přijeli udělat dobrý výsledek, ale přímo na obhajobu jsme nemysleli, k té nám nakonec jednoduše něco chybělo. Rozhodlo první utkání ve skupině, které jsme s domácím výběrem prohráli 4:1“, vysvětlil trenér Stanislav Schwarz.

Turnaj se v letošním roce nepovedl tradičně silnému výběru Středočeského kraje, jehož hráči nakonec budou hrát jen ve skupině o 10. – 12. místo. „Tento ročník nám dělal v kategoriích U13 a U14 radost, umisťovali jsme se na předních příčkách Mezikrajské soutěže žáků, bohužel zde jsme zůstali poněkud za očekáváním, zdaleka jsme zde nepředvedli to, na co jsme byli zvyklí“, uvedl trenér Středočeského výběru Milan Kormaník.

Celý turnaj zatím organizačně probíhá tradičně na velmi vysoké úrovni, i když několik drobných komplikací bylo třeba vyřešit. „Organizačně je to samozřejmě velmi náročná akce, ale vše zatím probíhá jak má, řešili jsme bohužel tři zranění hráčů, se kterými jsem musel do nemocnice, chvílemi si s námi také zahrávalo i počasí, díky kterému jsme museli dvě utkání turnaje přesunout na umělou trávu, ale jinak jsme zatím s průběhem spokojeni. Všem účastníků se hodně líbil nový areál hradecké Slavie a myslím, že stejné názory budou slyšet i na Bavlně. I ostatní stadiony však účastníkům dopřály skvělé hrací plochy, na kterých byly k vidění velmi pěkné zápasy. Pochopitelně mám radost i z výsledků domácího výběru“, dodal na závěr hlavní organizátor akce Karel Havlíček.VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN ZDE

FOTOGRAFIE týmů


FOTOGRAFIE z akce


FOTOGALERIE LUBOMÍRA DOUDĚRY


Skupiny o celkové umístění

Skupina o 1. - 3. místo (SC Bavlna):

1. Olomoucký KFS 2 2-0-0 7:0 6
2. Královéhradecký KFS 2 1-0-1 1:4 3
3. KFS Vysočina 2 0-0-2 0:4 0


9.15 hodin Olomoucký – Vysočina 3:0 (Baďura 2, Chytil)
10.45 hodin Vysočina – Královéhradecký 0:1 (Šípek)
12.15 hodin Královéhradecký – Olomoucký 0:4 (Hluchý, Baďura, Zifčák, Zmrzlý)

Olomoucký KFS - KFS Vysočina 3:0 (3:0)

Góly: 5. Chytil, 12. a 21. Baďura

Sestava Olomoucký: Gröger - Baďura, Hluchý, Zifčák, Chytil - Zmrzlý, Sláma, Houdek, Neuer - Matoušek, Sedlák. Připraveni: Sivoň, Galus, Simon, Sedlák, Svačinka, Nízký, Lapeš. Trenér: Oldřich Vitonský.
Sestava Vysočina: Duba - Trojánek, Jilg, Mašek, Řezáč - Růžička, Vašíček, Urbánek, Kašík - Pejřimovský, Chlumský. Připraveni: Bence, Rážek, Matulka, Krišťál, Špaček, Suk, Jágrik. Trenér: Roman Kučera.


(Foto: Jan Tauber)

Královéhradecký KFS - KFS Vysočina 1:0 (1:0)

Góly: 21. Šípek

Sestava Královéhradecký: Jech - Prouza, Zeman, Locker, Soukeník - Čáp, Brůža, Šípek, Vencl - Havel, Šedivý. Připraveni: Donát, Zima, Drašnar, Doležal, Nemeš, Finke, Lehký. Trenér: Jaroslav Panenka.
Sestava Vysočina: Jágrik - Trojánek, Jilg, Mašek, Růžička - Bence, Matulka, Urbánek, Rážek - Chlumský, Suk. Připraveni: Duba, Řezáč, Vašíček, Kašík, Krišťál, Pejřimovský, Špaček. Trenér: Roman Kučera.


(Foto: Jan Tauber)

Královéhradecký KFS - Olomoucký KFS 0:4 (0:2)

Góly: 1. Hluchý, 8. Baďura, 34. Zifčák, 38. Zmrzlý

Sestava Královéhradecký: Jech - Prouza, Zeman, Čáp, Brůža - Zima, Vencl, Havel, Drašnar - Doležal, Šedivý. Připraveni: Prouza, Locker, Soukeník, Šípek, Nemeš, Finke, Lehký. Trenér: Jaroslav Panenka.
Sestava Olomoucký: Gröger - Baďura, Hluchý, Zifčák, Chytil - Zmrzlý, Sláma, Houdek, Neuer - Matoušek, Diblík. Připraveni: Sivoň, Galus, Simon, Sedlák, Svačinka, Nízký, Lapeš. Trenér: Oldřich Vitonský.


(Foto: Jan Tauber)

Skupina o 4. - 6. místo (Sokol Třebeš):

4. Pardubický KFS 2 1-1-0 9:4 4
5. Jihomoravský KFS 2 1-1-0 7:3 4
6. Ústecký KFS 2 0-0-2 1:10 0

8:30 hodin Pardubický – Ústecký 6:1 (Huf 4, Šafařík 2 - Longauer)
10:00 hodin Ústecký – Jihomoravský 0:4 (Rusek 2, Šarkózy, Zikl)
11:30 hodin Jihomoravský – Pardubický 3:3 (Rusek 2, Zikl - Huf 2, Nekl)


Skupina o 7. - 9. místo (TJ Slavoj Předměřice n.L.):

7. Pražský KFS 2 2-0-0 6:2 6
8. Západoslovenský KFS 2 1-0-1 2:4 3
9. Zlínský KFS 2 0-0-2 3:5 0

8:30 hodin Pražský – Západoslovenský 3:0 (Bažo 2, Vrána)
10:00 hodin Západoslovenský – Zlínský 2:1 (Guláš, Levaj – Kubala)
11:30 hodin Zlínský – Pražský 2:3 (Kubala, Sklenář - Sodoma 2, Burda)


Skupina o 10. - 12. místo (Sokol Lhota pod Libčany):

10. Moravskoslezský KFS 2 2-0-0 7:4 6
11. Jihočeský KFS 2 1-0-1 6:5 3
12. Středočeský KFS 2 0-0-2 0:4 0

8:30 hodin Středočeský – Moravskoslezský 0:2 (Jeřábek, Pak)
10:00 hodin Moravskoslezský – Jihočeský 5:4 (Jansa 3, Fusek 2 - Kalousek 2, Drchal 2)
11:30 hodin Jihočeský – Středočeský 2:0 (Pfeifer, Kalousek)


Skupina o 13. - 15. místo (TJ Roudnice):

13. Karlovarský KFS 2 2-0-0 7:2 6
14. Liberecký KFS 2 1-0-1 4:4 3
15. Plzeňský KFS 2 0-0-2 0:5 0

8:30 hodin Liberecký – Plzeňský 2:0 (Ďuriš, Barac)
10:00 hodin Plzeňský – Karlovarský 0:3 (Vyleta, Jovičič, Čtrnáct)
11:30 hodin Karlovarský – Liberecký 4:2 (Kalán, Vyleta, Kocour, Jovičič - Drahoš, Ďuriš)


Pořadí střelců

10 gólů - Huf David (Pardubický KFS)
8 gólů - Drchal Václav (Jihočeský KFS), Rusek Antonín (Jihomoravský KFS)
7 gólů - Baďura Rostislav (Olomoucký KFS) 6 gólů - Zikl Martin (Jihomoravský KFS)
4 góly - Jakub Šípek (Královéhradecký KFS), Kubala Filip (Zlínský KFS), Sodoma Ondřej (Pražský KFS), Hluchý Petr (Olomoucký KFS)
3 góly - Šafařík Daniel (Pardubický KFS), Levai Ĺuboslav (Západoslovenský KFS), Jansa Marek (Moravskoslezský KFS), Kalán Roman, Kocour Daniel (Karlovarský KFS), Kalousek Marek (Jihočeský KFS)
2 góly - Vrána Michal, Bažo Václav (Pražský KFS), Jígl Karel, Rážek Martin (KFS Vysočina), Chytil Mojmír, Zifčák Pavel, Zmrzlý Ondřej (Olomoucký KFS), Šimurda Jan (Ústecký KFS), Kalán Roman, Vyleta Václav, Jovičič Danilo (Karlovarský KFS), Guláš Dominik (Západoslovenský KFS), Čáp Roman (Královéhradecký KFS), Pak Miroslav, Fusek Tomáš (Moravskoslezský KFS), Šarkózy Ivan (Jihomoravský KFS), Ďuriš Dominik (Liberecký KFS)
1 gól - Brůža Pavel, Prouza Daniel (Královéhradecký KFS), Burda Jan, Kropáček Martin (Jihomoravský KFS), Matoušek Jakub (Olomoucký KFS), Janota Petr, Mansfeld Adam (Středočeský KFS), Gavrylovskyy Leonid, Arzberger Tomáš (Plzeňský KFS), Novotný Filip, Jankele Ondřej, Nekl Ondřej (Pardubický KFS), Vrána Šimon, Hellebrand Patrik, Matyáš Jiří, Formánek Patrik, Daněk Štěpán, Sklenář Petr (Zlínský KFS), Šedivý Jakub, Ondrášek Patrik, Žitný Patrik, Hloušek Dominik, Matkovič Jakub, Šilhán Vojtěch, Longauer Daminik (Ústecký KFS), Palečko Martin, Almási Ladislav, Bartalos Barnabáš, Burda Marián (Pražský KFS), Kursa David, Čtrnáct Martin (Karlovarský KFS), Almási Ladislav, Bartalos Barnabáš, Mášik Martin (Západoslovenský KFS), Špaček Pavel (KFS Vysočina), Sivoň Robert (Olomoucký KFS), David Šedivý, Milan Nemeš (Královéhradecký KFS), Janša Marek, Musila Martin, Jeřábek Robin (Moravskoslezský KFS), Resl Patrik, Barac Vojtěch, Drahoš Denis (Liberecký KFS), Pfeifer Lukáš (Jihočeský KFS) vlastní

Nejlepší hráč: Lukáš Pfeifer (Jihočeský KFS)
Nejlepší střelec: David Huf, 10 branek (Pardubický KFS)
Nejlepší brankář: Marek Jech (Královéhradecký KFS)

Připravil: Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Seznam příloh

11.5.2014 Kouba cup - propozice 1122137 B
Česká fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate