Futsal

reklama

Koller, Hašek a Podaný na písku. Blíží se start Superligy ...

Boj o plážového mistra začíná
V pondělí 19. května startuje nový ročník Superligy, nejvyšší soutěže v plážovém fotbale. Hostit jej bude, tak jako v roce minulém, pražský sportovní areál Ladronka. Jedinou výjimkou bude zápas plzeňským týmů, který se odehraje v areálu Na Lopatárně. Hrát se bude pravidelně každé pondělí za účasti sedmičky týmů, mezi nimž jsou hned čtyři nováčci. Po dvouleté odmlce se vrací Plzeň Team, mistr z roku 2011, a poprvé si nejvyšší soutěž zahrají celky BS Viktoria Žižkov, Moe´s Plzeň a Junioři ČR. Vedle nich si zahrají BS Bohemians 1905, domácí BS Ladronka Praha a Braník BS.

Klokani favoritem
Obhájcem titulu jsou hráči Bohemians 1905, kteří by rádi opět uloupili titul do svých rukou. „Chceme vyhrát ligu i Český pohár a při tom vyhrát úplně všechny zápasy,“ uvedl k tématu kapitán klokanů Martin Chalupa. Za tým by měl nastupovat opět i Jan Koller.
 
Velký comeback Plzně
Mezi největší soupeře Bohemians v boji o prvenství budou zřejmě patřit BS Ladronka Praha, loňský vicemistr, a již zmiňovaný Plzeň Team. „Naše cíle jsou jasné. Chceme tento rok vyhrát nějakou trofej. Po hubených letech, kdy jsme dvě sezony nevyhráli Český pohár ani ligu, jsme zdravě namotivovaní. Letos chceme do Plzně trofej. Buď za Superligu nebo Český pohár“ potvrzuje odhodlaně brankář Plzně Zdeněk Daněk.
 
Oživením soutěže bude i účast týmu Junioři ČR, který povede Martin Chalupa. „Posláním tohoto projektu je zabudovat nové hráče do národního týmu a zvýšit konkurenci v áčku. Tým je složen převážně z mladých hráčů, které jsme přivedli z velkého fotbalu. Kluci nemají s plážovým fotbalem téměř žádné zkušenosti. Snažil jsem se při sledování zápasů ve velkém fotbale vytipovat vhodné typy hráčů. A nyní s nimi budu pracovat a předávat jim své zkušenosti.“ 
 
S týmem Junioři ČR se připraví i Jakub Podaný, který dříve hrál fotbal za Spartu Praha nebo Olomouc, či Ivan Hašek mladší. Do týmu rovněž přestoupil reprezentační brankář Tomáš Židlický.
 
V úvodním kole se odehrají dva zápasy. Duel Moe´s Plzeň – Plzeň Team byl přeložen na 30. května.

19. 5.
18:30 BS Ladronka Praha - BS Bohemians 1905
19:25 Junioři ČR - BS Viktoria Žižkov
zápas Plzeň Team - Moe´s Plzeň odložen
Braník BS volný termín  

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate