/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=155344

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=155344

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=155344

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 77

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=38

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=155344

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=155344

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=155344

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 77

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=38

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=77

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-411-Cheb
25.6.2014

Úřední zprávy 25.6.2014

25.06.2014

 

Informace z jednání komise mládeže, STK a jednotlivých mládežnických trenérů

 

V pondělí 23.6. se uskutečnila na půdě OFS Cheb schůzka komisí STK a komise mládeže s trenéry mládežnických oddílů okresu Cheb. Hlavní témata byly – způsob okresních mládežnických soutěží, hrací systém, pravidla a moderní trendy v mládežnické kopané. Jednání se zúčastnili trenéři klubů FK Skalná, S.V.Hleďsebe, S.L.Kynžvart, S.Dol.Žandov, J.Aš, FC Fr.Lázně, FC Cheb – S.Lipová a Str.Luby. Omluvil se zástupce J.SU Hranice. Je škoda, že jednání se nezúčastnili zástupci oddílů FC J.Hazlov, S.Stará Voda a S.Teplá. Současná situace  okresních mládežnických soutěží je velmi kritická. Není to dáno celkovým úbytkem mládežnických celků, ale tím, že kluby přihlásily svá mládežnická mužstva do krajských soutěží.     Z tohoto důvodu nebude v letošním roce okresní přebor starších žáků, neboť se přihlásila pouze dvě družstva : S.D.Žandov a S.V.Hleďsebe a třetí družstvo J.Plesná vehementně trvala na hracím způsobu        10 + 1. Uskuteční se OP mladších žáků, který budou hrát turnajově mužstva FC J.Hazlov, J.SU Hranice, S.V.Hleďsebe a Sokol St.Voda. Daleko horší situace je u OP st.přípravek, do které se přihlásila pouze tři družstva Strunal Luby, FC Fr.Lázně a Sokol Teplá. Hrací systém navržený a schválený je dvoukolový v rámci jednoho mistrovského turnaje a devítikolový podzim a jaro. OP mladších přípravek se bude hrát v počtu šesti účastníků : FC Cheb –Sokol Lipová, J.Aš B, Sokol D.Žandov, Sokol L.Kynžvart, Sokol Stará Voda a FK Skalná. Systém bude turnajový – devět kol na podzim a devět kol na jaře.

Obě dvě komise OFS Cheb apelují a žádají i ostatní oddíly, aby se snažila dát dohromady družstva na doplnění  uvedených soutěží. Vždyť dříve měly mládežnická družstva oddíly Jiskra Plesná, J.Nový Kostel, Sokol Drmoul a T. Tři Sekery. Vždyť dnes se mládežnický fotbal hraje v počtu 5 + 1 a 4 + 1 a tudíž není tak náročný na počet hráčů, jako v doba minulých. OFS Cheb žádá všechny oddíly, aby se nad tímto vážně zamyslely a popřípadě mládežnická mužstva dopřihlásily. Čas do 31.8. tu stále je. Jak jinak než tímto způsobem si můžete vychovat své budoucí hráče do dospělých kategorií.

Rozlosování jednotlivých mistrovských mládežnických turnajů bude uvedeno vždy na internetových stránkách OFS Cheb. Toto rozlosování je závazné pro všechna pořadatelská mužstva a nelze je měnit.

Přestože zástupci si domluvily systém, pravidla a způsob mládežnických soutěží, člen komise mládeže J.Makovec se obrací na mládežnické trenéry s metodickým materiálem ohledně mládežnických soutěží. Materiál v písemné podobě obdrží sekretáři mládežnických klubů. Žádáme vás o distribuci vašim trenérům.

 

Z jednání  VV OFS Cheb

 

Výkonný výbor OFS Cheb na svém pravidelném jednání projednal :

- zprávu předsedy STK S.Kozla. Poděkování patří oddílům a samotným hráčům za nejslušnější soutěžní ročník 2013-2014. V tomto soutěžním ročníku bylo uděleno nejméně pokut. Proběhlo zhodnocení  uplynulého soutěžního ročníku. Oddíly obdržely jednotlivá vyúčtování, včetně úhrad nákladů rozhodčích za jarní  část soutěží. Dále oddíly obdržely vklady na nový soutěžní ročník. Úhradu proveďte nejpozději do 5.7.2014. STK provedla rozlosování OP a OS mužů. Toto rozlosování v písemné podobě oddíly obdrží do pátku 25.6.2014. Během zimní přestávky se uskuteční setkání oddílů, které mají svá mládežnická mužstva v krajských soutěží. Bude se diskutovat o budoucnosti okresních mládežnických soutěží 2015-2016. VV OFS pověřuje J.Novotného kontrolou hřiště a kabin u oddílu Loko Mar.Lázně. Informace bude podána na příštím VV OFS Cheb dne 6.8.2014

- předseda komise rozhodčích J.Novotný předal nový sazebník odměn RO platný od 1.7.2014. VV ukládá sekretáři tento sazebník uveřejnit v RS OFS Cheb. Na 20.8.je připraven seminář rozhodčích. Sekretář připraví na seminář nové smlouvy pro RO.

- předseda komise mládeže J.Heřmánek informoval o konané schůzce s mládežnickými trenéry a seznámil s termíny okresních výběrů – 23.9. – Březová u KV, 7.10.- Sokolov a 14.10.- Cheb.

V době od 1.-22.7.2014 má sekretář OFS Cheb dovolenou. Úhrady na základě předložených dokladů budou až po skončené dovolené.

Příští jednání VV OFS Cheb se uskuteční 6.8.2014.

 

nic
   OFS Cheb
Karlova 17, 350 02 Cheb
Tel: 354 430 382
Fax: 354 430 382
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Informace FS
 
 Soubory ke stažení
 Aktuální adresář organizačních pracovníků na okrese Cheb
 
  Úřední zprávy
 Úřední zprávy a TL podzim 2015
 Úřednízprávy 17.6.2015
 Úřední zprávy 10.6.2015
 Úřední zprávy 3.6.2015
 Úřední zprávy 27.5.2015
 Úřední zprávy 20.05.2015
 Úřední zprávy 13.5.2015
 Úřední zprávy 6.5.2015
 Úřední zprávy 29.4.2015
 Úřední zprávy 22.4.2015
 


nic

WebToDate