Evropské soutěže


reklama

Odvetné zápasy Evropské ligy: V akci dnes budou čeští rozhodčí i delegát

Sérií osmatřiceti odvetných utkání pokračuje dnes 2. předkolo Evropské ligy. Komise rozhodčích UEFA nominovala na dvě z nich také čtveřici českých rozhodčích v čele s Petrem Ardeleánem a delegáta Miroslava Tulingera.

Nerozhodným bezbrankovým výsledkem skončil před týdnem zápas mezi bulharským celkem PFC Letex Loveč a moldavským vítězem národního poháru FC Veris Chisinau. Na Gradski Stadionu v bulharském městě Loveč, který má kapacitu necelých 7 tisíc diváků, tak nečeká rozhodčího Petra Ardeleána jednoduché utkání. Temperamentní Bulhaři jsou přesto mírnými favority. „Ve své rozhodcovké premiéře v Evropské lize chci rozhodně obstát. Věřím, že se svými kolegy se zhostíme rozhodování se ctí,“ svěřil se z místa utkání Petr Ardeleánu.

Na pomezí mu budou asistovat Jiří Moláček s Jakubem Hrabovským, čtvrtým rozhodčím bude Michal Paták. Výkon české čtveřice zhodnotí maltský delegát Gaetano De Gabriele.

Mezinárodní delegát FIFA a UEFA Miroslav Tulinger zamířil do „rozžhavené“ Gruzie, kde se průměrné teploty v těchto dnech pohybují až kolem 34 stupňů Celsia. Na stadionu Mikheil Meskhi v Tbilisi bude hodnotit výkon rozhodčích v odvetném zápase mezi domácím celkem FC Chikhura Sachkhere a fotbalisty FK Turnovo z Makedonie. Domácí fotbalisté budou chtít potvrdit dobrý výsledek z Makedonie, kde před týdnem zvítězili 0:1 i když hráli téměř hodinu bez vyloučeného hráče. Dnes mají reálnou šanci probojovat se do další fáze Evropské ligy. Přesto neočekávají „plný dům“ , tedy že by kapacita stadionu 25 tisíc diváků byla naplněna.

Utkání v Tbilisi bude řídit čtveřice rakouských rozhodčích. Hlavním je Manuel Schuettengruber.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama


reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate