Evropské soutěže


reklama

Evropská liga: Ve hře jsou dnes také čeští rozhodčí a delegáti

V dnešních devětadvaceti úvodních zápasech 3. předkola Evropské ligy bude mít český fotbal silné zastoupení. Kromě Plzně, Liberce a Mladé Boleslavi budou v akci také čeští mezinárodní rozhodčí a delegáti FIFA a UEFA.

Rozhodčí Libor Kovařík zamířil do Turecka, kde bude rozhodovat zápas mezi domácím Kardemir Karabu“kspor s norským celkem Rosenborg Trondheim . Utkání na stadionu Yenisehit v Karabüku nemá jasného favorita. Hosté jsou zkušeným, mezinárodně ostříleným celkem a budou chtít uhrát přijatelný výsledek pro odvetu. Na horké turecké půdě tak nečeká české rozhodčí lehké utkání. Liboru Kovaříkovi budou asistovat na pomezí Kryštof Mencl s Jiřím Moláčkem, čtvrtým rozhodčím bude Karel Hrubeš. Delegátem tohoto utkání je Miroslav Vitkovic z Chorvatska.

Mezinárodní delegát FIFA a UEFA Miroslav Tulinger je v belgických Bruggách. Na stadionu Jan Breydelstadion, jehož kapacita 29 tisíc diváků bývá často při utkáních domácího celku plně obsazena, bude hodnotit výkon rozhodčích v utkání mezi Club Brugge KV a dánským celkem Brondby IF. Domácí fotbalisté jsou mírnými favority, nicméně Dánové mají na svém kontě řadu zajímavých výsledků na mezinárodním poli. Utkání bude rozhodovat čtveřice ruských rozhodčích, hlavním je Vladislav Bezborodov.

Další český mezinárodní delegát Jiří Ulrich cestoval na sever Evropy. Ve švédském městě Boras dohlédne na zápas If Elfsborg s islandským celkem FH Hafnarfjo“rdur. Hosté určitě nepřijedou na stadion Boras Arena odevzdaní, přestože nejsou považováni za favorita tohoto duelu. Mají totiž za sebou úspěšnou sérii utkání – v posledních sedmi, ať už na mezinárodní scéně, či v domácí soutěži ani jednou neodešli z hřiště poraženi, což domácí fotbalisté říci nemohou. Jiří Ulrich bude hodnotit norské rozhodčí v čele s Haraldem Hagenem.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama


reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate