FAČR


reklama

Komuniké z řádného zasedání Odvolací komise FAČR ze dne 5. 8. 2014


V rámci svého řádného zasedání, konaného dne 5.8.2014 v Praze, rozhodla Odvolací komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:


OK 56/06/2014: Odvolání FC Viktoria Plzeň, a.s. proti rozhodnutí DK FAČR č.j. 144a/2014 ze dne 12.6.2014 sp. zn. 56/06/2014, se částečně vyhovuje. OK FAČR ruší výrok o trestu napadeného rozhodnutí a znovu rozhoduje tak, že se FC Viktoria Plzeň, a.s. ukládá peněžitá pokuta ve výši 50.000,- Kč. Uhrazený poplatek se vrací zpět odvolateli.

OK 57/06/2014: Podnět FC Dosta Bystrc – Kníničky, a.s. nazvaný „odvolání proti ŘK FAČR pro Moravu“ OK FAČR neprojedná z důvodu nedostatku působnosti. Uhrazený poplatek se vrací odvolateli. OK FAČR současně podává podnět k Výkonnému výboru FAČR stran skutečností vyplynuvších z obsahu podnětu FC Dosta Bystrc – Kníničky, a.s.

OK 58/07/2014: Odvolací komise FAČR podnět OFS Prachatice nemůže projednat z důvodu nedostatku působnosti. OK FAČR současně předmětný podnět OFS Prachatice postupuje ŘKČ FAČR.

OK 59/07/2014: Odvolání TJ Sokol Měšice se vyhovuje v plném rozsahu, OK FAČR ruší rozhodnutí Registračního úseku FAČR přestupu hráče Michala Kulhánka. Uhrazený poplatek se vrací zpět odvolateli.

OK 60/08/2014: Projednání podnětu Jana Houdka ve věci přezkumu správnosti postupu a rozhodnutí STK ZL KFS se za účelem doplnění listinných důkazů odročuje na další zasedání OK FAČR.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate