Domácí soutěže


reklama

Memoriál Františka Harašty jednoznačně vyhráli hráči Slavie Praha

Dvanáctý ročník mládežnického fotbalového turnaje "Memoriál Františka Harašty" se po roce opět odehrál v jihomoravských Rakvicích a Moravském Žižkově.




Turnaje na počest bývalého fotbalového funkcionáře a trenéra se 23. a 24. července zúčastnilo kromě reprezentačních výběrů U-15 z Čech a Moravy týmy mladších dorostenců Sigmy Olomouc, FC Hradec Králové, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava a FC Zbrojovka Brno.

František Harašta byl dlouholetým funkcionářem Zbrojovky a FC Boby Brno a krátce i trenérem prvoligového mužstva mužů. Nejlepších výsledků ovšem dosáhl jako trenér mládeže a vyhledávač fotbalových talentů.

Výsledky:

Skupina A - stadion MORAVSKÝ ŽIŽKOV

ČR Čechy - Baník Ostrava 2:1 (Čisár,Šípek - Kopečný)
Sigma Olomouc – Sparta Praha 1:6 (Voleský - Hložek 3x, Turyna 3x)
ČR Čechy - Sigma Olomouc 1:1 (Huf - Blahůšek)
Sparta Praha - Baník Ostrava 2:2 (Mareček, Kubišta - Kopečný 2x)
Baník Ostrava – Sigma Olomouc 0:0
Sparta Praha – ČR Čechy 0:1 (Huf)

Tabulka skupiny A

1. ČR Čechy 3 2-0-1 4:2 7
2. AC Sparta Praha 3 1-1-1 8:4 4
3. FC Baník Ostrava 3 0-2-1 3:4 2
4. SK Sigma Olomouc/td> 3 0-2-1 2:7 2

Skupina B - stadion RAKVICE

Zbrojovka Brno - Slávia Praha 0:4 (Krejdl, Král, Kovařík, Vejvar)
ČR Morava - Hradec Králové 2:2 (Růsek 2x - Krejčíř, Preclík)
Slávia Praha - Hradec Králové 3:0 (Krejdl 2x, Pek)
ČR Morava - Zbrojovka Brno 2:1 (Zikl, Helebrand - vlastní)
Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (Kundrt - Minx)
Slávia Praha - ČR Morava 3:2 (Káník, Krejdl, Buchta - Zikl 2x)

Tabulka skupiny B

1. SK Slavia Praha 3 3-0-0 10:2 9
2. ČR Morava 3 1-1-1 6:6 4
3. FC Hradec Králové 3 1-2-0 3:6 2
4. Zbrojovka Brno 3 0-1-2 2:7 1

Utkání o umístění:

utkání o 7-8 místo
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (Vaverka)

utkání o 5-6 místo
Hradec Králové - Baník Ostrava 1:1, PK 5:6 (Kudrt - Kopečný)

utkání o 3-4 místo
Sparta Praha - ČR Morava 2:0 (Köstl, Hložek)

Finále
Slávia Praha - ČR Čechy 3:0 (Žežulka, Krejdl, Vejvar)

Nejlepší hráč: Sedláček Richard (ČR U16 Čechy)
Nejlepší střelec: Krejdl Daniel- 5 branek (SK Slávia Praha)
Nejlepší brankař: Bačkovský Hugo Jan (ČR U16 Čechy)


Konečné umístění:

1. SK Slávia Praha
2. ČR U16 Čechy
3. AC Sparta Praha
4. ČR U 16 Morava
5. FC Hradec Králové
6. FC Baník Ostrava
7. FC Zbrojovka Brno
8. SK Sigma Olomouc


Připravil Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate