Futsal

reklama

2.liga "Západ" - Ročník 2014/2015 - historie

2.liga "Západ" - Ročník 2014/2015 - historie

Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2015/16 si zajistil INDOSS Plzeň, do divizních soutěží sestupují TEX-COLOR Písek, Radobýl Litoměřice a F.A.Zole Č.Lípa.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.INDOSS Plzeň221912172: 5658 ( 25)
2.Démoni Č.Lípa221615152: 9149 ( 16)
3.GL Litoměřice221507145:10245 ( 12)
4.Malibu Ml.Boleslav221228105:10538 ( 5)
5.Boca Chotěboř229310123:10230 ( -3)
6.GMM Jablonec229211107:14029 ( -4)
7.Dalmach Turnov229211101:10729 ( -4)
8.COMBIX Ústí n.L.229013134:13227 ( -6)
9.Arsenal Benešov228311 91:12627 ( -6)
10.TEX-COLOR Písek228113114:15225 ( -8)
11.Radobýl Litoměřice225116 99:16716 (-17)
12.F.A.Zole Č.Lípa223415 73:13613 (-20)



 

22.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Dalmach Turnov 4 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Nový Bor
Branky: 11. Válek Martin (Černín Aleš), 29. Válek Martin (Brož Zdeněk), 32. Válek Martin (Havlásek Jan), 33. Hanoušek Martin (Mitáč Jan) - 17. Pekař Petr (Čepelík Jaroslav), 19. Krejčík Aleš (Prokopec Petr), 22. Mencl Jaroslav (Pecka Josef), 36. Šteffan Jiří (Krejčík Aleš)
F.A.Zole Č.Lípa: Brož Zdeněk, Kluch Karel, Havlásek Jan, Mitáč Jan, Kotek Tomáš, Válek Martin, Vokál Josef, Černín Aleš, Hanoušek Martin Trenér: Černín Aleš
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Vítek Pavel, Pecka Josef, Čepelík Jaroslav, Mencl Jaroslav, Šteffan Jiří, Pekař Petr, Mencl Radek Trenér: Krejčík Aleš

Démoni Č.Lípa - GMM Jablonec 15 : 0 (8 : 0)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,2), Čurda Michal (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 2. Kýček Daniel (Mikysa Lukáš), 5. Kaňkovský Karel (Demke Lukáš), 6. Mikysa Lukáš (Kýček Daniel), 8. Michálek Marek, 9. Kýček Daniel (Kaňkovský Karel), 10. Kýček Daniel, 13. Kaňkovský Karel (Bažant Jan), 20. Kaňkovský Karel (Kubelka Matouš), 24. Kubelka Matouš (Bažant Jan), 27. Demke Lukáš (Mikysa Lukáš), 30. Kýček Daniel (Demke Lukáš), 31. Bažant Jan (Kubelka Matouš), 35. Kýček Daniel (Demke Lukáš), 36. Demke Lukáš (Kaňkovský Karel), 37. Kaňkovský Karel (Bažant Jan)
ŽK: Jäger Jindřich - 0
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Žďánský Vít, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Mikysa Lukáš, Kýček Daniel, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Suchomel Zdeněk, Sedlmajer Michal, Vávra Michael, Kovařík Jan, Scholz Michael, Bláha Milan, Paldus Michal Trenér: Dubový Lukáš

Arsenal Benešov - TEX-COLOR Písek 10 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 92 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 6. Filip Miroslav (Stejskal Jindřich), 14. Šindelář Petr (Stejskal Jindřich), 15. Šimáček Pavel (Charvát Jiří), 20. Říha Radek (Stejskal Jindřich), 26. Filip Miroslav (Stejskal Jindřich), 27. Filip Miroslav (Stejskal Jindřich), 28. Pohorský Jan (Mrha Martin), 29. Lukáč Daniel (Mrha Martin), 37. Mrha Martin (Šindelář Petr), 38. Říha Radek (Šimáček Pavel) - 14. Šteier Stanislav (Mareš Tomáš), 40. Šteier Stanislav (Reidinger Lukáš)
ŽK: 0 - Měska Ondřej
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Charvát Jiří, Pohorský Jan, Mrha Martin, Lukáč Daniel, Stejskal Jindřich, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Říha Radek Trenér: Kovář Otto
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Urych Šimon, Měska Ondřej, Benkovský Aleš Trenér: Dub Roman

Radobýl Litoměřice - Malibu Ml.Boleslav 3 : 11 (2 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Smreček Ladislav (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 7. Kyzlík Luboš (Mühlfait Robert), 9. Rosocha Jakub (Kyzlík Luboš), 39. Lenrt Dominik (Vaněk Jiří) - 2. Javůrek Jan (Polanka Petr), 9. Volf Jiří (Maryška Jakub), 12. Bělík Zdeněk (Javůrek Jan), 16. Maryška Jakub, 28. Bělík Zdeněk, 33. Polanka Petr (Volf Jiří), 35. Bělík Zdeněk (Polanka Petr), 36. Volf Jiří (Polanka Petr), 37. Javůrek Jan, 38. Bílek Michal (Bílek Jaroslav), 39. Javůrek Jan
ŽK: Kocman Tomáš - 0
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Rosocha Jakub, Kocman Tomáš, Vaněk Jiří, Krůta Radek, Kyzlík Luboš, Mühlfait Robert, Lenrt Dominik Trenér: Muhlfait Robert
Malibu Ml.Boleslav: Bílek Jaroslav, Bělík Zdeněk, Pechanec Ondřej, Razák Filip, Volf Jiří, Dvořáček Michal, Javůrek Jan, Polanka Petr, Bílek Michal, Maryška Jakub Trenér: Bílek Jaroslav

INDOSS Plzeň - GL Litoměřice 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,1), Gryc Leoš (7,9) Delegát: Lobo Radek Diváků: 230 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň-Bory
Branky: 9. Koc Václav (Böhm Lukáš), 10. Šebek Jan (Koc Václav), 12. Filinger Jaroslav (Mižár Jakub), 24. Šíša Jiří (Vitouš Ondřej), 27. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 35. Vnuk Tomáš - 16. Volf Libor (Chrobák Marek), 22. Volf Libor, 27. Chrobák Marek
ŽK: Filinger Jaroslav - Chrobák Marek, Mikoláš Jan
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štverák Tomáš, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Trnka Lukáš, Volf Libor, Náprstek Miloš, Chrobák Marek, Blažek Radim, Čámský Milan, Mikoláš Jan Trenér: Vosmanský Pavel

COMBIX Ústí n.L. - Boca Chotěboř 6 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 120 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 2. Paseka Jaroslav (Betyár Miroslav), 6. Tichý Jan (Friedl Tomáš), 16. Paseka Jaroslav (Friedl Tomáš), 18. Betyár Miroslav, 38. Černohorský Arnošt, 40. Paseka Jaroslav - 5. Čapek Dušan (Kratochvíl Jiří), 6. Novotný Tomáš (Čapek Dušan), 31. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 39. Čapek Dušan
ŽK: Kříž Vojtěch, Tichý Jan - 0
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Kříž Vojtěch, Kubala David, Friedl Tomáš, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Tichý Jan Trenér: Friedl Tomáš
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Kratochvíl Jiří, Čapek Dušan, Čapek Michal, Odvářka Radek, Běloušek Martin, Staněk Ondřej, Benc Tomáš, Novotný Tomáš Trenér: Jakeš Martin


 

21.kolo

Boca Chotěboř - F.A.Zole Č.Lípa 12 : 3 (6 : 0)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 55 Stadion: SH Ledeč nad Sázavou
Branky: 4. Odvářka Martin (Čapek Dušan), 5. Moravec Miloš (Čapek Dušan), 7. Odvářka Martin, 12. Kratochvíl Jiří (Klimeš Pavel), 14. Odvářka Martin, 20. Odvářka Martin (Čapek Dušan), 24. Novotný Pavel (Odvářka Martin), 28. Odvářka Martin (Hromádka Tomáš), 31. Novotný Pavel (Odvářka Martin), 36. Odvářka Martin (Čapek Dušan), 39. Kratochvíl Jiří (Klimeš Pavel), 40. Hromádka Tomáš (Klimeš Pavel) - 29. Brož Zdeněk (Havlásek Jan), 30. Havlásek Jan (Brož Vojtěch), 34. Brož Zdeněk (Brož Vojtěch)
ŽK: Čapek Dušan - 0
Boca Chotěboř: Vymetal Tomáš, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Hromádka Tomáš, Kratochvíl Jiří, Odvářka Martin, Novotný Pavel, Čapek Dušan, Klimeš Pavel Trenér: Jakeš Martin
F.A.Zole Č.Lípa: Vokál Josef, Ort Jiří, Šuma Jiří, Černín Aleš, Brož Vojtěch, Brož Zdeněk, Havlásek Jan, Půlpán Lukáš Trenér: Černín Aleš

INDOSS Plzeň - COMBIX Ústí n.L. 7 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,5), Štěřík Filip (8,2) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 130 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň, Bory
Branky: 1. Filinger Jaroslav, 7. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 9. Šebek Jan (Štrajt Michal), 16. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 26. Mižár Jakub, 34. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 38. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš) - 10. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 23. Kubala David (Betyár Miroslav), 36. Krok Lukáš (Tichý Jan)
ŽK: Štrajt Michal - Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Tichý Jan, Krok Lukáš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Soukup Filip, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Tichý Jan, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Kubala David Trenér: Friedl Tomáš

Malibu Ml.Boleslav - GL Litoměřice 6 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8,2), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: SH TJ Auto Škoda Ml. Boleslav
Branky: 6. Boško David (Javůrek Jan), 19. Bělík Zdeněk, 20. Boško David (Bělík Zdeněk), 22. Bělík Zdeněk (Kroupa Jakub), 39. Boško David, 40. Bělík Zdeněk - 15. Chrobák Marek (Šimon Jan), 16. Mikoláš Jan (Chrobák Marek), 37. Mikoláš Jan (Trnka Lukáš)
ŽK: Bělík Zdeněk, Vaněk Matěj, Plintovič Petr - Chrobák Marek, Čámský Milan, Mikoláš Jan
Malibu Ml.Boleslav: Kroupa Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Bělík Zdeněk, Polanka Petr, Vaněk Matěj, Volf Jiří, Razák Filip, Boško David, Javůrek Jan, Maryška Jakub, Plintovič Petr, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Náprstek Miloš, Blažek Radim, Trnka Lukáš, Čámský Milan, Šimon Jan, Mikoláš Jan Trenér: nepřítomen GL

Radobýl Litoměřice - TEX-COLOR Písek 2 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 80 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 12. Kyzlík Luboš (Rosocha Jakub), 17. Horvát Vítězslav (Rosocha Jakub) - 9. Šteier Stanislav (Kubeš Jan), 12. Měska Ondřej (Šteier Stanislav), 28. Nováček Jan, 37. Šteier Stanislav, 39. Šteier Stanislav (Urych Šimon), 40. Urych Šimon (Kubeš Jan)
ŽK: Horvát Vítězslav, Rosocha Jakub - Kubeš Jan ČK: Hanzl Zdeněk - 0
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Mühlfait Robert, Horvát Vítězslav, Hanzl Zdeněk, Rosocha Jakub, Matějka Tomáš, Kyzlík Luboš Trenér: Muhlfait Robert
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Šteier Stanislav, Kubeš Jan, Urych Šimon, Měska Ondřej Trenér: Dub Roman

GMM Jablonec - Arsenal Benešov 2 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Krupa Jan (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 70 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 34. Bernát Pavel (Haunold Jiří), 40. Bernát Pavel - 37. Charvát Jiří (Lukáč Daniel)
ŽK: Haunold Jiří, Kovařík Jan - Kamarýt Jiří, Pohorský Vojtěch
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Suchomel Zdeněk, Bernát Pavel, Sedlmajer Michal, Haunold Jiří, Kovařík Jan, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Krasnický Jakub, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Mrha Martin, Kamarýt Jiří, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Šimáček Pavel, Pohorský Vojtěch, Říha Radek Trenér: Kovář Otto

Dalmach Turnov - Démoni Č.Lípa 4 : 9 (0 : 3)
Rozhodčí: Kašpar Jiří (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 4. Vlastní, 21. Hurt Daniel (Pekař Petr), 26. Pekař Petr (Hurt Daniel), 30. Hurt Daniel (Kratochvíl Tomáš), 31. Pekař Petr (Šteffan Jiří) - 7. Kýček Daniel (Kaňkovský Karel), 17. Lacek Adam (Zemánek Jan), 21. Kaňkovský Karel (Kýček Daniel), 24. Lacek Adam (Zemánek Jan), 27. Demke Lukáš (Kýček Daniel), 28. Demke Lukáš, 35. Kaňkovský Karel, 39. Kýček Daniel (Kaňkovský Karel)
ŽK: Vítek Pavel - 0
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Vítek Pavel, Šteffan Jiří, Mencl Jaroslav, Pekař Petr, Kratochvíl Tomáš, Hurt Daniel, Bangha Marek Trenér: Krejčík Aleš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bažant Jan, Kaňkovský Karel, Lacek Adam, Zemánek Jan, Demke Lukáš, Kubelka Matouš, Žďánský Vít, Kýček Daniel, Vlastní Trenér: Kruliš Karel


 

20.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Démoni Č.Lípa 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,1), Lasch Jiří (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 250 Stadion: SH Česká Lípa
Branky: 6. Půlpán Lukáš (Vodrážka Tomáš), 38. Burian Marek (Mitáč Jan) - 7. Demke Lukáš, 14. Kaňkovský Karel (Demke Lukáš), 29. Štajner Jiří, 32. Kýček Daniel (Kubelka Matouš), 33. Michálek Marek, 40. Kýček Daniel (Kubelka Matouš)
ŽK: Kluch Karel, Půlpán Lukáš, Mitáč Jan - Kaňkovský Karel
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Vodrážka Tomáš, Půlpán Lukáš, Havlásek Jan, Mitáč Jan, Kotek Tomáš, Brož Zdeněk, Burian Marek Trenér: Černín Aleš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Štajner Jiří, Kaňkovský Karel, Mikysa Lukáš, Švec Martin, Demke Lukáš, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Žďánský Vít, Kýček Daniel, Chládek David Trenér: Kruliš Karel

Arsenal Benešov - Dalmach Turnov 4 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 24. Filip Miroslav (Pohorský Jan), 25. Mrha Martin, 32. Mrha Martin (Filip Miroslav), 39. Pohorský Jan (Mrha Martin) - 4. Kratochvíl Tomáš (Hurt Daniel), 27. Šteffan Jiří, 39. Kratochvíl Tomáš (Vítek Pavel)
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Mrha Martin, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav Trenér: Kovář Otto
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Šteffan Jiří, Bangha Marek, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

Radobýl Litoměřice - GMM Jablonec 11 : 2 (6 : 0)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,3), Vaněk Václav (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 3. Lenrt Dominik (Mühlfait Robert), 4. Rapavý Michal (Kyzlík Luboš), 7. Kopřiva Jiří (Lenrt Dominik), 12. Rapavý Michal (Kyzlík Luboš), 19. Kyzlík Luboš (Novotný Miroslav), 20. Matějka Tomáš (Kyzlík Luboš), 30. Matějka Tomáš, 36. Rapavý Michal (Novotný Miroslav), 37. Kyzlík Luboš (Matějka Tomáš), 38. Kopřiva Jiří (Rosocha Jakub), 39. Kyzlík Luboš (Rosocha Jakub) - 25. Suchomel Zdeněk (Krasnický Jakub), 27. Suchomel Zdeněk (Kovařík Jan)
ŽK: 0 - Bláha Milan, Suchomel Zdeněk
Radobýl Litoměřice: Krůta Radek, Kopřiva Jiří, Kyzlík Luboš, Lenrt Dominik, Matějka Tomáš, Novotný Miroslav, Rapavý Michal, Rosocha Jakub, Mühlfait Robert Trenér: Muhlfait Robert
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Krasnický Jakub, Sedlmajer Michal, Jägr Jiří, Kovařík Jan, Suchomel Zdeněk, Kulhánek Michal, Vaněk Tomáš Trenér: Dubový Lukáš

GL Litoměřice - TEX-COLOR Písek 8 : 7 (4 : 5)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 13. Chrobák Marek (Trnka Lukáš), 15. Chrobák Marek, 16. Tichý Petr (Čámský Milan), 17. Náprstek Miloš, 23. Chrobák Marek (Tichý Petr), 26. Chrobák Marek (Mikoláš Václav), 32. Trnka Lukáš (Chrobák Marek), 33. Čámský Milan (Tichý Petr) - 3. Šteier Stanislav (Urych Šimon), 4. Měska Ondřej, 5. Nováček Jan (Šteier Stanislav), 12. Nováček Jan, 19. Měska Ondřej (Nováček Jan), 25. Urych Šimon (Měska Ondřej), 40. Šteier Stanislav (Měska Ondřej)
ŽK: Tichý Petr, Čámský Milan, Trnka Lukáš - 0
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Náprstek Miloš, Tichý Petr, Šimon Jan, Blažek Radim, Mikoláš Jan, Čámský Milan, Trnka Lukáš Trenér: Pešír Tomáš
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Šteier Stanislav, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Urych Šimon, Měska Ondřej Trenér: Dub Roman

COMBIX Ústí n.L. - Malibu Ml.Boleslav 10 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 135 Stadion: SH Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 6. Krok Lukáš (Kříž Vojtěch), 11. Bičák Marek (Krok Lukáš), 16. Krok Lukáš (Friedl Tomáš), 18. Kubala David (Paseka Jaroslav), 19. Paseka Jaroslav, 30. Krok Lukáš, 31. Friedl Tomáš (Kubala David), 34. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 38. Bičák Marek (Kříž Vojtěch), 40. Friedl Tomáš - 15. Polanka Petr (Maryška Jakub), 27. Polanka Petr (Volf Jiří), 34. Kvapil Jan (Polanka Petr), 35. Maryška Jakub (Volf Jiří), 40. Vaněk Matěj
ŽK: Paseka Jaroslav - 0
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Tichý Jan, Friedl Tomáš, Bičák Marek, Krok Lukáš, Kříž Vojtěch, Paseka Jaroslav, Kubala David, Vobecký Lukáš Trenér: Friedl Tomáš
Malibu Ml.Boleslav: Bílek Jaroslav, Dvořáček Michal, Polanka Petr, Kvapil Jan, Volf Jiří, Razák Filip, Maryška Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Vaněk Matěj Trenér: Bílek Jaroslav

Boca Chotěboř - INDOSS Plzeň 4 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,7), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Kalina Josef Diváků: 100 Stadion: SH TJ JIskra Havlíčkův Brod
Branky: 3. Klimeš Pavel (Odvářka Radek), 23. Klimeš Pavel (Kratochvíl Jiří), 33. Staněk Ondřej (Odvářka Radek), 39. Čapek Dušan (Hromádka Tomáš) - 5. Vnuk Tomáš (Kasýk Zdeněk), 20. Filinger Jaroslav (Šebek Jan), 34. Forman Adam (Koc Václav), 37. Koc Václav
ŽK: Hromádka Tomáš, Kratochvíl Jiří - 0 ČK: 0 - Kasýk Zdeněk
Boca Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čapek Dušan, Hromádka Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Běloušek Martin, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej Trenér: Jakeš Martin
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Koc Václav, Šebek Jan, Kučera Petr, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Vnuk Tomáš, Vykoupil Milan, Forman Adam, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk Trenér: Kučera Petr


 

19.kolo

INDOSS Plzeň - F.A.Zole Č.Lípa 7 : 2 (5 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Slavia VŚ Plzeň
Branky: 2. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 15. Böhm Lukáš (Šebek Jan), 17. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 18. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 19. Vitouš Ondřej (Koc Václav), 33. Vnuk Tomáš (Forman Adam), 34. Koc Václav (Böhm Lukáš) - 9. Burian Marek (Vodrážka Tomáš), 30. Půlpán Lukáš (Mitáč Jan)
ŽK: Koc Václav - Vodrážka Tomáš ČK: 0 - Poláček Jakub
INDOSS Plzeň: Vykoupil Milan, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Mižár Jakub, Landrgott Tomáš, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Půlpán Lukáš, Vodrážka Tomáš, Mitáč Jan, Burian Marek, Poláček Jakub Trenér: Černín Aleš

Malibu Ml.Boleslav - Boca Chotěboř 2 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 90 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 1. Polanka Petr (Kohnhäuser Rudolf), 35. Kohnhäuser Rudolf (Kroupa Jakub) - 7. Doležal Martin, 9. Duda Štěpán (Staněk Ondřej), 19. Čapek Dušan (Kratochvíl Jiří), 21. Duda Štěpán (Kratochvíl Jiří)
ŽK: Kroupa Jakub - 0
Malibu Ml.Boleslav: Kroupa Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Křepelka Roman, Volf Jiří, Bělík Zdeněk, Javůrek Jan, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Polanka Petr, Dvořáček Michal Trenér: Bílek Jaroslav
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Doležal Martin, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Běloušek Martin, Duda Štěpán, Čapek Michal Trenér: Jakeš Martin

TEX-COLOR Písek - COMBIX Ústí n.L. 1 : 7 (1 : 2)
Rozhodčí: Mráz Roman (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 70 Stadion: SH TJ Sokol Písek, Tylova
Branky: 19. Urych Šimon (Šteier Stanislav) - 3. Paseka Jaroslav (Friedl Tomáš), 9. Betyár Miroslav, 24. Paseka Jaroslav, 25. Kříž Vojtěch (Betyár Miroslav), 34. Kubala David (Paseka Jaroslav), 36. Paseka Jaroslav, 37. Černohorský Arnošt (Betyár Miroslav)
ŽK: 0 - Betyár Miroslav
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Šteier Stanislav, Štumpfal Lukáš, Havlík David, Urych Šimon Trenér: nepřítomen PÍSEK
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Friedl Tomáš, Kříž Vojtěch, Kubala David, Tichý Jan Trenér: Friedl Tomáš

GMM Jablonec - GL Litoměřice 4 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Gryc Leoš (8,1) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 24. Vaněk Tomáš (Masařík Jan), 31. Krejčík Kamil (Vaněk Tomáš), 36. Masařík Jan (Kulhánek Michal), 38. Krejčík Kamil (Sedlmajer Michal) - 4. Čámský Milan (Chrobák Marek), 12. Chrobák Marek, 29. Chrobák Marek (Volf Libor), 30. Čámský Milan (Volf Libor), 40. Chrobák Marek
ŽK: 0 - Čámský Milan
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Jägr Jiří, Krejčík Kamil, Masařík Jan, Sedlmajer Michal, Scholz Michael, Kulhánek Michal, Vaněk Tomáš, Bláha Milan, Paldus Michal Trenér: Dubový Lukáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Blažek Radim, Mikoláš Jan, Náprstek Miloš, Čámský Milan, Trnka Lukáš Trenér: Vosmanský Pavel

Dalmach Turnov - Radobýl Litoměřice 8 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 120 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 11. Krejčík Aleš (Hurt Daniel), 14. Kroupa Marek (Krejčík Aleš), 15. Kratochvíl Tomáš (Krejčík Aleš), 23. Kroupa Marek (Šteffan Jiří), 27. Hurt Daniel (Krejčík Aleš), 30. Hurt Daniel (Kratochvíl Tomáš), 33. Hurt Daniel (Koubus Petr), 35. Kroupa Marek - 8. Hanzl Zdeněk (Kocman Tomáš), 17. Hanzl Zdeněk (Horvát Vítězslav), 17. Kocman Tomáš, 23. Mühlfait Robert (Hanzl Zdeněk)
ŽK: Hurt Daniel - Hanzl Zdeněk, Kocman Tomáš
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Vítek Pavel, Šteffan Jiří, Bangha Marek, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kroupa Marek, Mencl Jaroslav, Prokopec Petr Trenér: nepřítomen TURNOV
Radobýl Litoměřice: Krůta Radek, Horvát Vítězslav, Mühlfait Robert, Rosocha Jakub, Hanzl Zdeněk, Kocman Tomáš Trenér: Muhlfait Robert

Démoni Č.Lípa - Arsenal Benešov 15 : 4 (11 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 120 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 2. Bejda Stanislav (Kubelka Matouš), 3. Demke Lukáš, 6. Kubelka Matouš (Bažant Jan), 8. Kýček Daniel (Kaňkovský Karel), 9. Jäger Jindřich (Kýček Daniel), 11. Bažant Jan (Kýček Daniel), 13. Kýček Daniel (Bejda Stanislav), 15. Kýček Daniel (Demke Lukáš), 17. Kaňkovský Karel (Kýček Daniel), 18. Kýček Daniel (Bejda Stanislav), 20. Bejda Stanislav (Kubelka Matouš), 28. Kaňkovský Karel (Jäger Jindřich), 36. Demke Lukáš (Bejda Stanislav), 37. Kýček Daniel (Bejda Stanislav), 39. Kaňkovský Karel (Bažant Jan) - 24. Šimáček Pavel (Babka Tomáš), 26. Šindelář Petr, 36. Pohorský Vojtěch, 40. Pohorský Vojtěch
ŽK: Kaňkovský Karel, Bažant Jan - Kovář Otto
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Kýček Daniel Trenér: Kruliš Karel
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Lukáč Daniel, Pohorský Vojtěch, Charvát Jiří, Kovář Otto, Šimáček Pavel Trenér: Kovář Otto


 

18.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Arsenal Benešov 5 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 120 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 9. Burian Marek (Brož Zdeněk), 22. Burian Marek (Havlásek Jan), 34. Kotek Tomáš (Havlásek Jan), 36. Kotek Tomáš (Válek Martin), 37. Havlásek Jan (Mitáč Jan) - 5. Filip Miroslav (Šimáček Pavel), 7. Říha Radek, 8. Šindelář Petr (Kovář Otto), 9. Filip Miroslav (Pohorský Vojtěch), 31. Pohorský Vojtěch (Filip Miroslav), 33. Filip Miroslav (Pohorský Jan), 34. Babka Tomáš, 39. Říha Radek (Pohorský Jan)
ČK: Kotek Tomáš - 0
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Kubeš Lukáš, Havlásek Jan, Poláček Jakub, Burian Marek, Mitáč Jan, Kotek Tomáš, Brož Zdeněk, Válek Martin Trenér: Černín Aleš
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Vojtěch, Pohorský Jan, Kovář Otto, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Říha Radek Trenér: Kovář Otto

Radobýl Litoměřice - Démoni Č.Lípa 1 : 9 (0 : 4)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Krupa Jan (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 75 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 36. Novotný Miroslav - 4. Jäger Jindřich (Kýček Daniel), 5. Bejda Stanislav (Kaňkovský Karel), 14. Kubelka Matouš, 16. Kubelka Matouš (Bažant Jan), 22. Kýček Daniel (Bejda Stanislav), 23. Kaňkovský Karel, 27. Jäger Jindřich (Michálek Marek), 37. Kaňkovský Karel (Kýček Daniel), 40. Kaňkovský Karel (Michálek Marek)
ŽK: Kyzlík Luboš - 0
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Novotný Miroslav, Matějka Tomáš, Mühlfait Robert, Kocman Tomáš, Kopřiva Jiří, Lenrt Dominik, Kyzlík Luboš, Krůta Radek Trenér: Muhlfait Robert
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Kýček Daniel Trenér: nepřítomen DÉMONI

GL Litoměřice - Dalmach Turnov 2 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Mráz Roman (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 109 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 24. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 38. Chrobák Marek (Pešír Tomáš) - 17. Šulc Dominik (Prokopec Petr), 36. Šulc Dominik, 40. Krejčík Aleš
ŽK: Tichý Petr, Macháček Martin - Šulc Dominik, Hurt Vojtěch ČK: Klíma Jan - 0
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Hranička Petr, Blažek Radim, Tichý Petr, Šimon Jan, Čámský Milan, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Macháček Martin, Klíma Jan Trenér: Náprstek Miloš
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Šulc Dominik, Kroupa Marek, Hurt Vojtěch, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

COMBIX Ústí n.L. - GMM Jablonec 9 : 4 (6 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,2), Smreček Ladislav (8,2) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 4. Stach Martin (Černohorský Arnošt), 5. Krok Lukáš (Tichý Jan), 7. Paseka Jaroslav (Kříž Vojtěch), 13. Krok Lukáš (Marek Jakub), 14. Betyár Miroslav (Krok Lukáš), 17. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 22. Krok Lukáš (Tichý Jan), 27. Černohorský Arnošt, 30. Betyár Miroslav (Krok Lukáš) - 6. Kulhánek Michal (Krejčík Kamil), 8. Kraus Pavel (Masařík Jan), 19. Krejčík Kamil (Masařík Jan), 32. Kulhánek Michal (Krejčík Kamil)
ŽK: Černohorský Arnošt - Kraus Pavel, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Paseka Jaroslav, Betyár Miroslav, Kříž Vojtěch, Tichý Jan, Krok Lukáš, Vaníček Vít, Stach Martin, Vobecký Lukáš, Černohorský Arnošt Trenér: Friedl Tomáš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal, Haunold Jiří, Vaněk Tomáš, Vávra Michael, Paldus Michal Trenér: Dubový Lukáš

Boca Chotěboř - TEX-COLOR Písek 8 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 60 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 2. Duda Štěpán (Kratochvíl Jiří), 7. Staněk Ondřej (Kratochvíl Jiří), 22. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 25. Duda Štěpán (Čapek Dušan), 31. Koutný Martin, 39. Kratochvíl Jiří (Staněk Ondřej), 40. Koutný Martin (Novotný Pavel) - 6. Šteier Stanislav, 8. Vlastní, 9. Šteier Stanislav, 37. Reidinger Lukáš, 40. Kubeš Jan (Reidinger Lukáš)
Boca Chotěboř: Vymetal Tomáš, Hromádka Tomáš, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Kratochvíl Jiří, Odvářka Martin, Duda Štěpán, Koutný Martin, Staněk Ondřej, Vlastní Trenér: Jakeš Martin
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Šteier Stanislav, Kubeš Jan, Reidinger Lukáš, Urych Šimon Trenér: Dub Roman

INDOSS Plzeň - Malibu Ml.Boleslav 19 : 3 (8 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 120 Stadion: SH Slavia VŚ Plzeň
Branky: 4. Vitouš Ondřej (Kasýk Zdeněk), 6. Vnuk Tomáš, 7. Böhm Lukáš (Vitouš Ondřej), 9. Filinger Jaroslav, 17. Filinger Jaroslav (Mižár Jakub), 18. Kasýk Zdeněk (Vitouš Ondřej), 19. Vitouš Ondřej (Kasýk Zdeněk), 20. Mižár Jakub (Filinger Jaroslav), 25. Kasýk Zdeněk (Koc Václav), 26. Štverák Tomáš (Kasýk Zdeněk), 28. Vitouš Ondřej (Štverák Tomáš), 29. Vnuk Tomáš (Mižár Jakub), 29. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 30. Koc Václav, 33. Kasýk Zdeněk (Štverák Tomáš), 34. Kasýk Zdeněk (Štverák Tomáš), 35. Kasýk Zdeněk (Štverák Tomáš), 37. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 39. Koc Václav (Filinger Jaroslav) - 40. Kohnhäuser Rudolf (Vaněk Matěj), 40. Polanka Petr (Kohnhäuser Rudolf), 40. Maryška Jakub (Razák Filip)
ŽK: Vitouš Ondřej, Mižár Jakub - Maryška Jakub, Vaněk Matěj
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štverák Tomáš Trenér: Kučera Petr
Malibu Ml.Boleslav: Javůrek Jan, Kohnhäuser Rudolf, Volf Jiří, Křepelka Roman, Razák Filip, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Skramužský Jakub, Polanka Petr Trenér: Bílek Jaroslav


 

17.kolo

Malibu Ml.Boleslav - F.A.Zole Č.Lípa 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,1), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH Auto Škoda Mladá Boleslav
Branky: 6. Javůrek Jan (Boško David), 33. Volf Jiří, 38. Kvapil Jan (Polanka Petr), 39. Tvaroh Pavel - 4. Vodrážka Tomáš (Poláček Jakub), 27. Brož Zdeněk (Válek Martin)
ŽK: Volf Jiří, Polanka Petr, Boško David - Chadraba Jan, Půlpán Lukáš, Mitáč Jan
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Volf Jiří, Křepelka Roman, Kvapil Jan, Dvořáček Michal, Vaněk Matěj, Polanka Petr, Plintovič Petr, Boško David, Javůrek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Bílek Jaroslav
F.A.Zole Č.Lípa: Chadraba Jan, Půlpán Lukáš, Vodrážka Tomáš, Brož Zdeněk, Poláček Jakub, Válek Martin, Mitáč Jan Trenér: Černín Aleš

TEX-COLOR Písek - INDOSS Plzeň 1 : 13 (1 : 7)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 95 Stadion: SH Sokol Písek, Tylova
Branky: 4. Šteier Stanislav (Mareš Tomáš) - 3. Štrajt Michal (Štverák Tomáš), 6. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 7. Štverák Tomáš (Štrajt Michal), 10. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 12. Vnuk Tomáš (Böhm Lukáš), 13. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 20. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 24. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 27. Kasýk Zdeněk (Štrajt Michal), 28. Štrajt Michal (Rozboud Karel), 35. Štrajt Michal (Štverák Tomáš), 36. Forman Adam (Filinger Jaroslav), 37. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav)
ŽK: Štumpfal Lukáš - Forman Adam
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Kubeš Jan, Havlík David, Štumpfal Lukáš, Urych Šimon Trenér: Dub Roman
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal, Štverák Tomáš, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr

GMM Jablonec - Boca Chotěboř 7 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Krupa Jan (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 7. Kulhánek Michal (Jägr Jiří), 8. Kovařík Jan (Bernát Pavel), 21. Bernát Pavel (Kraus Pavel), 26. Jägr Jiří (Krejčík Kamil), 32. Kraus Pavel (Kovařík Jan), 34. Bernát Pavel, 36. Krejčík Kamil (Beníšek Tomáš) - 10. Staněk Ondřej (Kratochvíl Jiří), 15. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 16. Duda Štěpán (Novotný Pavel), 25. Kratochvíl Jiří (Staněk Ondřej), 28. Moravec Miloš (Novotný Pavel)
ŽK: Vykoukal Lukáš, Jägr Jiří - Čapek Dušan
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Jägr Jiří, Beníšek Tomáš, Krejčík Kamil, Kulhánek Michal, Masařík Jan, Sedlmajer Michal Trenér: Dubový Lukáš
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel, Staněk Ondřej, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Duda Štěpán, Běloušek Martin, Klimeš Pavel Trenér: Jakeš Martin

Dalmach Turnov - COMBIX Ústí n.L. 6 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8,3), Vaněk Václav (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 110 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 3. Petřík Josef (Vítek Pavel), 7. Krejčík Aleš (Šulc Dominik), 12. Petřík Josef (Kratochvíl Tomáš), 20. Krejčík Aleš (Petřík Josef), 27. Šulc Dominik (Pekař Petr), 34. Pekař Petr (Krejčík Aleš) - 11. Krok Lukáš (Friedl Tomáš), 18. Stach Martin (Paseka Jaroslav), 21. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 36. Betyár Miroslav (Krok Lukáš)
ŽK: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Šulc Dominik - Tichý Jan, Paseka Jaroslav
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Pařízek Michal, Petřík Josef, Šulc Dominik, Kratochvíl Tomáš, Mencl Jaroslav, Pekař Petr, Bangha Marek, Kroupa Marek, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Kremr Lukáš, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Tichý Jan, Betyár Miroslav, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Vobecký Lukáš Trenér: Friedl Tomáš

Démoni Č.Lípa - GL Litoměřice 1 : 9 (1 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,3), Kresta Jan (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 17. Kaňkovský Karel (Bejda Stanislav) - 4. Pešír Tomáš (Blažek Radim), 5. Volf Libor (Tichý Petr), 24. Šimon Jan (Pešír Tomáš), 25. Macháček Martin, 29. Tichý Petr (Volf Libor), 33. Pešír Tomáš (Trnka Lukáš), 36. Tichý Petr (Volf Libor), 37. Pešír Tomáš (Volf Libor), 38. Pešír Tomáš
ŽK: Kaňkovský Karel, Demke Lukáš - Pešír Tomáš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Buryán Jan, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Bažant Jan, Mikysa Lukáš, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Blažek Radim, Volf Libor, Tichý Petr, Šimon Jan, Trnka Lukáš, Fadler Martin, Hranička Petr, Macháček Martin, Písař Tomáš, Klíma Jan, Pešír Tomáš Trenér: Náprstek Miloš

Arsenal Benešov - Radobýl Litoměřice 8 : 5 (5 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Štěřík Filip (8,2) Delegát: Chyba Michal Diváků: 75 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 11. Šindelář Petr (Pohorský Jan), 13. Pohorský Vojtěch, 15. Křemen Jan, 17. Lukáč Daniel (Křemen Jan), 20. Křemen Jan, 23. Šimáček Pavel (Křemen Jan), 26. Pohorský Jan, 33. Lukáč Daniel (Charvát Jiří) - 3. Krejza Luboš (Mühlfait Robert), 4. Rosocha Jakub (Kocman Tomáš), 28. Rapavý Michal (Kocman Tomáš), 30. Kyzlík Luboš, 33. Rosocha Jakub (Rapavý Michal)
ŽK: Šimáček Pavel, Lukáč Daniel - Víšek Petr, Hanzl Zdeněk
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Křemen Jan, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Pohorský Vojtěch, Říha Radek, Mrha Martin Trenér: Kovář Otto
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Rapavý Michal, Mühlfait Robert, Krejza Luboš, Kyzlík Luboš, Kocman Tomáš, Rosocha Jakub, Hanzl Zdeněk, Lenrt Dominik Trenér: Muhlfait Robert


 

16.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Radobýl Litoměřice 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,2), Trlida Zdeněk (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 110 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 13. Vodrážka Tomáš (Havlásek Jan), 20. Mitáč Jan (Havlásek Jan), 32. Půlpán Lukáš (Vodrážka Tomáš), 38. Havlásek Jan - 14. Marič Matěj (Kyzlík Luboš), 24. Marič Matěj (Kocman Tomáš), 35. Hanzl Zdeněk, 40. Kocman Tomáš (Marič Matěj)
ŽK: Havlásek Jan - Víšek Petr, Rapavý Michal, Kyzlík Luboš ČK: Brož Vojtěch - 0
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Havlásek Jan, Vodrážka Tomáš, Půlpán Lukáš, Kočí Ondřej, Brož Vojtěch, Brož Zdeněk, Kotek Tomáš, Souček Jakub, Mitáč Jan Trenér: Černín Aleš
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Mühlfait Robert, Rapavý Michal, Hanzl Zdeněk, Kyzlík Luboš, Marič Matěj, Kocman Tomáš Trenér: Muhlfait Robert

GL Litoměřice - Arsenal Benešov 4 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Krupa Jan (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 100 Stadion: MSH Chemik Lovosice
Branky: 5. Písař Tomáš (Volf Libor), 28. Mikoláš Jan (Písař Tomáš), 32. Vlastní, 35. Volf Libor, 38. Volf Libor (Klíma Jan) - 9. Filip Miroslav (Žáček Ondřej), 24. Šindelář Petr (Stejskal Jindřich), 26. Říha Radek (Šindelář Petr), 40. Filip Miroslav (Lukáč Daniel)
ŽK: Fadler Martin - Filip Miroslav ČK: Čámský Milan - 0
GL Litoměřice: Klíma Jan, Písař Tomáš, Volf Libor, Blažek Radim, Tichý Petr, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Mikoláš Jan, Hranička Petr Trenér: Náprstek Miloš
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Stejskal Jindřich, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Filip Miroslav, Říha Radek, Šimáček Pavel, Vlastní Trenér: Kovář Otto

COMBIX Ústí n.L. - Démoni Č.Lípa 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 130 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 13. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 39. Stach Martin - 11. Bažant Jan, 33. Čvančara Jakub (Bejda Stanislav), 38. Bejda Stanislav (Čvančara Jakub)
ŽK: Krok Lukáš, Černohorský Arnošt, Vaníček Vít - Bažant Jan
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Krok Lukáš, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Bičák Marek, Stach Martin, Vaníček Vít, Kříž Vojtěch, Vobecký Lukáš Trenér: Friedl Tomáš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Buryán Jan, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Čvančara Jakub, Chládek David Trenér: Kruliš Karel

Boca Chotěboř - Dalmach Turnov 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,1), Kašpar Jiří (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 60 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 16. Kratochvíl Jiří (Novotný Pavel), 24. Somerauer Martin (Kratochvíl Jiří), 40. Novotný Pavel (Klimeš Pavel) - 4. Krejčík Aleš, 11. Kratochvíl Tomáš, 18. Pekař Petr (Pařízek Michal), 22. Mencl Jaroslav (Šulc Dominik), 34. Šulc Dominik
ŽK: 0 - Hurt Vojtěch
Boca Chotěboř: Chalupa Petr, Moravec Miloš, Klimeš Pavel, Běloušek Martin, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel Trenér: Jakeš Martin
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Hurt Vojtěch, Pekař Petr, Šulc Dominik, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

INDOSS Plzeň - GMM Jablonec 13 : 2 (7 : 1)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 140 Stadion: SH Slavia VŚ Plzeň
Branky: 2. Vnuk Tomáš (Mižár Jakub), 3. Koc Václav, 5. Filinger Jaroslav, 8. Böhm Lukáš (Šebek Jan), 11. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 14. Vitouš Ondřej, 15. Koc Václav (Šebek Jan), 21. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 23. Vnuk Tomáš (Vitouš Ondřej), 27. Böhm Lukáš (Filinger Jaroslav), 29. Šíša Jiří (Kasýk Zdeněk), 30. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 39. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš) - 11. Bernát Pavel, 36. Bernát Pavel (Beníšek Tomáš)
ŽK: 0 - Kulhánek Michal
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štverák Tomáš, Koc Václav Trenér: Kučera Petr
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Haunold Jiří, Jägr Jiří, Vávra Michael, Kulhánek Michal Trenér: Dubový Lukáš

Malibu Ml.Boleslav - TEX-COLOR Písek 11 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 105 Stadion: SH Mladá Boleslav, U stadiónu
Branky: 4. Polanka Petr (Razák Filip), 5. Král Pavel, 8. Javůrek Jan (Král Pavel), 10. Král Pavel (Javůrek Jan), 12. Razák Filip, 21. Polanka Petr (Tvaroh Pavel), 22. Král Pavel (Křepelka Roman), 27. Razák Filip, 30. Volf Jiří (Král Pavel), 35. Polanka Petr (Tvaroh Pavel), 38. Javůrek Jan (Volf Jiří) - 24. Šteier Stanislav (Reidinger Lukáš)
ŽK: Volf Jiří - 0
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Polanka Petr, Král Pavel, Volf Jiří, Razák Filip, Kvapil Jan, Kohnhäuser Rudolf, Vaněk Matěj, Křepelka Roman, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav
TEX-COLOR Písek: Šteier Stanislav, Urych Šimon, Nováček Jan, Kaderka Lukáš, Reidinger Lukáš Trenér: Dub Roman


 

15.kolo

TEX-COLOR Písek - F.A.Zole Č.Lípa 12 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Rybka (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH Písek, Tylova
Branky: 1. Radouch David (Kubeš Jan), 11. Radouch David (Hačka Ondřej), 18. Hačka Ondřej (Jasanský Martin), 19. Radouch David (Slavík Martin), 21. Radouch David (Hačka Ondřej), 23. Nováček Jan (Slavík Martin), 24. Radouch David (Hačka Ondřej), 25. Radouch David (Jasanský Martin), 28. Hačka Ondřej (Jasanský Martin), 29. Radouch David (Jasanský Martin), 31. Slavík Martin (Nováček Jan), 39. Radouch David - 5. Brož Vojtěch (Kočí Ondřej), 19. Burian Marek (Brož Vojtěch), 40. Vodrážka Tomáš (Brož Vojtěch)
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Urych Šimon, Jasanský Martin, Radouch David, Slavík Martin, Kubeš Jan, Hačka Ondřej, Šteier Stanislav Trenér: Lazecký Marek
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Kočí Ondřej, Půlpán Lukáš, Vodrážka Tomáš, Burian Marek, Kotek Tomáš, Mitáč Jan, Brož Zdeněk, Brož Vojtěch Trenér: Černín Aleš

GMM Jablonec - Malibu Ml.Boleslav 7 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,2), Ježek Martin (8,1) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 13. Bernát Pavel, 14. Kulhánek Michal (Bernát Pavel), 15. Bernát Pavel (Kovařík Jan), 18. Bernát Pavel (Bláha Milan), 33. Krejčík Kamil, 37. Krejčík Kamil (Bernát Pavel), 40. Kovařík Jan (Bernát Pavel) - 11. Maňas Marek (Polanka Petr), 18. Maňas Marek
ŽK: Vykoukal Lukáš, Kovařík Jan, Krejčík Kamil - Boško David, Maňas Marek
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Bláha Milan, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Sedlmajer Michal, Jägr Jiří, Kulhánek Michal, Krejčík Kamil, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Boško David, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Polanka Petr, Volf Jiří, Korejza Milan, Karásek Milan, Král Pavel, Kvapil Jan, Javůrek Jan Trenér: nepřítomen MB

Dalmach Turnov - INDOSS Plzeň 2 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,2), Čurda Michal (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 27. Krejčík Aleš (Petřík Josef), 39. Mencl Jaroslav (Petřík Josef) - 1. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 5. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 6. Šebek Jan (Štrajt Michal), 12. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 27. Koc Václav, 32. Vnuk Tomáš (Vitouš Ondřej), 36. Šíša Jiří (Vykoupil Milan)
ŽK: Kratochvíl Tomáš, Vítek Pavel, Hurt Daniel - Šíša Jiří, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Štrajt Michal ČK: Hurt Daniel - 0
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Petřík Josef, Bangha Marek, Mencl Jaroslav, Kroupa Marek, Pekař Petr, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Kučera Petr, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr

Démoni Č.Lípa - Boca Chotěboř 8 : 6 (4 : 5)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 350 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 1. Demke Lukáš (Štajner Jiří), 6. Mikysa Lukáš (Kubelka Matouš), 7. Bejda Stanislav (Bažant Jan), 10. Kubelka Matouš (Paleček Martin), 37. Buryán Jan (Štajner Jiří), 38. Bejda Stanislav (Michálek Marek), 39. Štajner Jiří (Bažant Jan), 40. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav) - 6. Čáp Michal (Doležal Martin), 7. Staněk Ondřej (Klimeš Pavel), 13. Novotný Pavel (Čáp Michal), 18. Staněk Ondřej, 19. Klimeš Pavel, 36. Čáp Michal (Odvářka Radek)
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Štajner Jiří, Buryán Jan, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Kubelka Matouš, Mikysa Lukáš Trenér: Kruliš Karel
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Doležal Martin, Kratochvíl Jiří, Duda Štěpán, Čapek Dušan, Staněk Ondřej, Čáp Michal, Odvářka Radek, Novotný Pavel, Klimeš Pavel, Moravec Miloš Trenér: Jakeš Martin

COMBIX Ústí n.L. - Arsenal Benešov 11 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Smreček Ladislav (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 9. Betyár Miroslav (Krok Lukáš), 10. Paseka Jaroslav, 13. Kříž Vojtěch (Vaníček Vít), 22. Vaníček Vít (Krok Lukáš), 26. Kříž Vojtěch (Paseka Jaroslav), 27. Paseka Jaroslav (Tichý Jan), 29. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 33. Černohorský Arnošt (Demčenko Jevgenij), 34. Paseka Jaroslav (Vaníček Vít), 35. Krok Lukáš (Paseka Jaroslav), 40. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij) - 40. Křemen Jan (Šindelář Petr)
ŽK: Krok Lukáš, Betyár Miroslav - Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Říha Radek
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Krok Lukáš, Tichý Jan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Kříž Vojtěch, Vaníček Vít, Bakiu Luan Trenér: nepřítomen COMBIX
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Křemen Jan, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Říha Radek, Žáček Ondřej Trenér: Kovář Otto

Radobýl Litoměřice - GL Litoměřice 8 : 7 (6 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,1), Cílek Martin (8,2) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 160 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 1. Grunert Jakub (Rapavý Michal), 5. Kocman Tomáš (Grunert Jakub), 7. Kyzlík Luboš (Marič Matěj), 9. Grunert Jakub (Rapavý Michal), 15. Rapavý Michal (Novotný Miroslav), 18. Kyzlík Luboš (Hanzl Zdeněk), 32. Hanzl Zdeněk (Marič Matěj), 33. Marič Matěj - 2. Chrobák Marek (Mikoláš Václav), 11. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 22. Tomášek Karel (Fadler Martin), 23. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 27. Pešír Tomáš (Macháček Martin), 28. Chrobák Marek (Volf Libor), 36. Volf Libor
ŽK: Rapavý Michal, Hanzl Zdeněk - Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Hranička Petr, Macháček Martin ČK: Ekrt Roman, Grunert Jakub - Tomášek Karel, Pešír Tomáš
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Rapavý Michal, Grunert Jakub, Rosocha Jakub, Marič Matěj, Kyzlík Luboš, Grunert Lukáš, Hanzl Zdeněk, Novotný Miroslav, Kocman Tomáš, Vaněk Jiří Trenér: Muhlfait Robert
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Blažek Radim, Fadler Martin, Hranička Petr, Tomášek Karel, Šimon Jan, Pešír Tomáš, Macháček Martin, Vosmanský Pavel Trenér: Náprstek Miloš


 

14.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - GL Litoměřice 3 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Černý Martin (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 3. Havlásek Jan (Burian Marek), 4. Půlpán Lukáš (Havlásek Jan), 7. Půlpán Lukáš (Chadraba Jan) - 3. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 5. Čámský Milan (Chrobák Marek), 18. Pešír Tomáš (Volf Libor), 25. Tichý Petr (Tomášek Karel)
ŽK: Havlásek Jan, Burian Marek - Blažek Radim ČK: 0 - Čámský Milan
F.A.Zole Č.Lípa: Chadraba Jan, Kluch Karel, Havlásek Jan, Půlpán Lukáš, Poláček Jakub, Brož Vojtěch, Šidlo Josef, Kotek Tomáš, Burian Marek, Lebduška Petr, Vodrážka Tomáš Trenér: Černín Aleš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Blažek Radim, Tichý Petr, Hranička Petr, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Čámský Milan Trenér: Vosmanský Pavel

COMBIX Ústí n.L. - Radobýl Litoměřice 8 : 6 (3 : 0)
Rozhodčí: Blažej Petr (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 150 Stadion: Sportcentrum Sluneta
Branky: 9. Paseka Jaroslav (Černohorský Arnošt), 16. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 19. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 25. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 27. Paseka Jaroslav (Černohorský Arnošt), 28. Stach Martin (Paseka Jaroslav), 29. Krok Lukáš (Demčenko Jevgenij), 30. Demčenko Jevgenij (Krok Lukáš) - 31. Hanzl Zdeněk (Kyzlík Luboš), 33. Kyzlík Luboš (Grunert Jakub), 36. Kyzlík Luboš (Hanzl Zdeněk), 38. Vacek Jiří (Rapavý Michal), 39. Kopřiva Jiří (Vacek Jiří), 40. Hanzl Zdeněk
ŽK: Černohorský Arnošt, Bičák Marek, Stach Martin - Grunert Jakub, Potočný Roman, Marič Matěj
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Betyár Miroslav, Tichý Jan, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Černohorský Arnošt, Bičák Marek, Stach Martin, Marek Jakub Trenér: Friedl Tomáš
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Rapavý Michal, Grunert Jakub, Potočný Roman, Novotný Miroslav, Kyzlík Luboš, Hanzl Zdeněk, Kopřiva Jiří, Vacek Jiří, Ekrt Roman, Marič Matěj Trenér: Muhlfait Robert

Boca Chotěboř - Arsenal Benešov 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 33. Odvářka Radek (Odvářka Martin), 40. Odvářka Radek (Staněk Ondřej) - 7. Filip Miroslav (Říha Radek), 26. Mrha Martin (Říha Radek)
ŽK: Somerauer Martin, Klimeš Pavel - Pohorský Vojtěch
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Čáp Michal, Novotný Pavel, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Odvářka Martin, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej, Moravec Miloš, Duda Štěpán, Kratochvíl Jiří Trenér: Jakeš Martin
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Mrha Martin, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Filip Miroslav, Pohorský Vojtěch, Říha Radek Trenér: Kovář Otto

INDOSS Plzeň - Démoni Č.Lípa 9 : 2 (5 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,1), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 110 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 5. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 6. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 9. Mižár Jakub (Vnuk Tomáš), 12. Koc Václav (Štrajt Michal), 16. Vnuk Tomáš, 26. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 27. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 34. Vnuk Tomáš, 37. Vitouš Ondřej - 20. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav), 34. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav)
ŽK: 0 - Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Mikysa Lukáš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Kubelka Matouš, Mikysa Lukáš Trenér: Kruliš Karel

Malibu Ml.Boleslav - Dalmach Turnov 1 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Gryc Leoš (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 153 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 30. Král Pavel - 12. Hurt Daniel (Kratochvíl Tomáš), 14. Petřík Josef (Krejčík Aleš), 19. Šulc Dominik (Kratochvíl Tomáš), 26. Krejčík Aleš (Petřík Josef), 28. Hurt Vojtěch (Koubus Petr), 29. Hurt Daniel (Šulc Dominik), 30. Hurt Daniel, 34. Šulc Dominik
ŽK: Král Pavel - Hurt Daniel
Malibu Ml.Boleslav: Kroupa Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Volf Jiří, Křepelka Roman, Korejza Milan, Kvapil Jan, Plintovič Petr, Boško David, Polanka Petr, Karásek Milan, Král Pavel, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Vítek Pavel, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Petřík Josef, Šulc Dominik, Bangha Marek, Šteffan Jiří, Mencl Jaroslav, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš

TEX-COLOR Písek - GMM Jablonec 11 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 88 Stadion: TJ Sokol Písek, Tylova
Branky: 11. Šteier Stanislav (Slavík Martin), 12. Radouch David (Kubeš Jan), 14. Radouch David (Jasanský Martin), 17. Jasanský Martin (Slavík Martin), 18. Hačka Ondřej (Radouch David), 26. Radouch David (Jasanský Martin), 27. Hačka Ondřej (Kubeš Jan), 30. Radouch David (Jasanský Martin), 36. Radouch David, 38. Slavík Martin (Jasanský Martin), 40. Hačka Ondřej (Šteier Stanislav) - 40. Kulhánek Michal (Kraus Pavel)
ŽK: 0 - Masařík Jan, Jägr Jiří
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Urych Šimon, Šteier Stanislav, Jasanský Martin, Hačka Ondřej, Radouch David, Slavík Martin, Kubeš Jan Trenér: Dub Roman
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Kraus Pavel, Jägr Jiří, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal, Scholz Michael, Kovařík Jan Trenér: Dubový Lukáš


 

13.kolo

GMM Jablonec - F.A.Zole Č.Lípa 1 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Krupa Jan (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec
Branky: 29. Bernát Pavel (Kovařík Jan) - 13. Kotek Tomáš (Havlásek Jan), 18. Půlpán Lukáš, 21. Brož Zdeněk, 25. Kotek Tomáš (Brož Vojtěch), 28. Brož Vojtěch (Půlpán Lukáš), 33. Kotek Tomáš (Brož Vojtěch), 36. Vodrážka Tomáš
ŽK: Kovařík Jan, Krejčík Kamil - 0
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Sedlmajer Michal, Haunold Jiří, Vaněk Tomáš, Krejčík Kamil, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
F.A.Zole Č.Lípa: Chadraba Jan, Kluch Karel, Brož Zdeněk, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Vodrážka Tomáš, Půlpán Lukáš, Kotek Tomáš, Burian Marek, Brož Vojtěch Trenér: Černín Aleš

Dalmach Turnov - TEX-COLOR Písek 9 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 130 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 22. Hurt Vojtěch (Koubus Petr), 32. Pařízek Michal (Hurt Vojtěch), 32. Petřík Josef (Hurt Vojtěch), 33. Kratochvíl Tomáš, 33. Kratochvíl Tomáš (Hurt Vojtěch), 36. Pařízek Michal (Krejčík Aleš), 37. Šulc Dominik (Krejčík Aleš), 39. Krejčík Aleš (Pařízek Michal), 40. Petřík Josef - 24. Frank Jakub, 28. Nováček Jan (Štumpfal Lukáš), 34. Urych Šimon (Frank Jakub), 40. Šteier Stanislav (Nováček Jan)
ŽK: 0 - Frank Jakub
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Vítek Pavel, Petřík Josef, Šulc Dominik, Hurt Vojtěch, Mencl Jaroslav, Kroupa Marek, Bangha Marek, Pekař Petr, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
TEX-COLOR Písek: Nikodém Jiří, Nováček Jan, Urych Šimon, Kubeš Jan, Štumpfal Lukáš, Šteier Stanislav, Frank Jakub Trenér: Dub Roman

Démoni Č.Lípa - Malibu Ml.Boleslav 4 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 120 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 4. Demke Lukáš (Bejda Stanislav), 19. Synek Jakub (Buryán Jan), 20. Jäger Jindřich (Buryán Jan), 39. Synek Jakub (Kaňkovský Karel) - 8. Bělík Zdeněk (Maňas Marek), 19. Karásek Milan (Volf Jiří), 29. Boško David
ŽK: Michálek Marek, Synek Jakub, Demke Lukáš - Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Boško David ČK: Buryán Jan - 0
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Synek Jakub, Buryán Jan, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Kubelka Matouš, Mikysa Lukáš Trenér: Kruliš Karel
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Polanka Petr, Volf Jiří, Korejza Milan, Karásek Milan, Boško David, Maryška Jakub, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav

Arsenal Benešov - INDOSS Plzeň 4 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,3), Říha Jaroslav (8,1) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 28. Pohorský Jan (Šindelář Petr), 32. Filip Miroslav (Křemen Jan), 38. Žáček Ondřej (Šindelář Petr), 39. Charvát Jiří (Pohorský Jan) - 4. Kasýk Zdeněk (Mižár Jakub), 9. Forman Adam (Koc Václav), 22. Vitouš Ondřej (Filinger Jaroslav), 23. Šíša Jiří (Mižár Jakub), 24. Šíša Jiří (Mižár Jakub), 34. Vnuk Tomáš, 40. Vnuk Tomáš
ŽK: Pohorský Vojtěch - 0
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Pohorský Vojtěch, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam Trenér: Kučera Petr

Radobýl Litoměřice - Boca Chotěboř 9 : 10 (7 : 6)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,3), Vaněk Václav (8,2) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 4. Potočný Roman (Novotný Miroslav), 12. Potočný Roman, 13. Potočný Roman, 16. Vacek Jiří (Grunert Jakub), 18. Rapavý Michal (Vacek Jiří), 19. Potočný Roman, 20. Potočný Roman, 22. Grunert Jakub (Víšek Petr), 32. Potočný Roman (Novotný Miroslav) - 4. Staněk Ondřej (Somerauer Martin), 7. Somerauer Martin (Staněk Ondřej), 14. Staněk Ondřej (Klimeš Pavel), 15. Novotný Pavel (Kratochvíl Jiří), 17. Klimeš Pavel (Somerauer Martin), 18. Somerauer Martin, 26. Klimeš Pavel (Somerauer Martin), 30. Somerauer Martin (Pátek Petr), 38. Staněk Ondřej (Duda Štěpán), 39. Somerauer Martin
ŽK: Kocman Tomáš, Grunert Lukáš - Klimeš Pavel, Staněk Ondřej
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Rapavý Michal, Potočný Roman, Kocman Tomáš, Kyzlík Luboš, Grunert Jakub, Grunert Lukáš, Novotný Miroslav, Ekrt Roman, Vacek Jiří, Kopřiva Jiří Trenér: Muhlfait Robert
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Moravec Miloš, Čáp Michal, Somerauer Martin, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel, Běloušek Martin, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej, Duda Štěpán Trenér: Jakeš Martin

GL Litoměřice - COMBIX Ústí n.L. 11 : 7 (3 : 4)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,2), Henych Karel (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 105 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 13. Šimon Jan (Pešír Tomáš), 17. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 18. Tichý Petr (Volf Libor), 22. Pešír Tomáš, 28. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 29. Šimon Jan (Chrobák Marek), 30. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 31. Tichý Petr (Volf Libor), 36. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 39. Pešír Tomáš, 40. Chrobák Marek (Pešír Tomáš) - 2. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 10. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 11. Kříž Vojtěch (Demčenko Jevgenij), 15. Krok Lukáš (Kříž Vojtěch), 25. Krok Lukáš (Paseka Jaroslav), 27. Paseka Jaroslav (Černohorský Arnošt), 34. Krok Lukáš (Betyár Miroslav)
ŽK: Volf Libor, Pešír Tomáš - Bakiu Luan, Černohorský Arnošt
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Tichý Petr, Šimon Jan, Fadler Martin, Hranička Petr, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Čámský Milan, Chrobák Marek Trenér: Vosmanský Pavel
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Černohorský Arnošt, Stach Martin, Vaníček Vít, Betyár Miroslav, Kříž Vojtěch, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Marek Jakub Trenér: Friedl Tomáš


 

12.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - COMBIX Ústí n.L. 3 : 11 (0 : 7)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 95 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 27. Brož Zdeněk (Souček Jakub), 31. Brož Zdeněk (Poláček Jakub), 36. Kotek Tomáš (Kluch Karel) - 2. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 3. Vaníček Vít (Kříž Vojtěch), 4. Černohorský Arnošt, 5. Betyár Miroslav (Černohorský Arnošt), 6. Černohorský Arnošt (Betyár Miroslav), 12. Černohorský Arnošt (Krok Lukáš), 14. Kříž Vojtěch (Krok Lukáš), 27. Vaníček Vít (Krok Lukáš), 34. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 36. Krok Lukáš, 39. Krok Lukáš (Betyár Miroslav)
ŽK: Půlpán Lukáš, Souček Jakub - 0
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Chadraba Jan, Kočí Ondřej, Poláček Jakub, Půlpán Lukáš, Burian Marek, Brož Zdeněk, Souček Jakub, Vodrážka Tomáš, Kotek Tomáš, Šidlo Josef Trenér: Černín Aleš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Betyár Miroslav, Vaníček Vít, Stach Martin, Bičák Marek, Krok Lukáš, Kříž Vojtěch, Černohorský Arnošt, Bakiu Luan Trenér: Friedl Tomáš

Boca Chotěboř - GL Litoměřice 5 : 9 (3 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 100 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 3. Moravec Miloš (Staněk Ondřej), 7. Doležal Martin, 18. Klimeš Pavel (Staněk Ondřej), 30. Klimeš Pavel, 33. Čapek Dušan - 6. Tichý Petr (Chrobák Marek), 18. Tichý Petr (Chrobák Marek), 23. Hranička Petr, 26. Chrobák Marek (Tichý Petr), 29. Tichý Petr (Macháček Martin), 31. Chrobák Marek (Tichý Petr), 34. Chrobák Marek (Tichý Petr), 37. Tichý Petr (Chrobák Marek), 38. Macháček Martin
ŽK: Staněk Ondřej - Macháček Martin
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Provazník Roman, Moravec Miloš, Novotný Pavel, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej, Běloušek Martin, Doležal Martin, Duda Štěpán Trenér: Jakeš Martin
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Tichý Petr, Šimon Jan, Čámský Milan, Hranička Petr, Tomášek Karel, Macháček Martin, Náprstek Miloš Trenér: Náprstek Miloš

INDOSS Plzeň - Radobýl Litoměřice 16 : 4 (5 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,5), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Novotný Josef Diváků: 130 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 2. Vitouš Ondřej (Filinger Jaroslav), 8. Kasýk Zdeněk (Vykoupil Milan), 11. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 12. Vnuk Tomáš, 18. Štrajt Michal (Šebek Jan), 21. Vnuk Tomáš, 23. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 30. Štrajt Michal (Böhm Lukáš), 32. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 33. Böhm Lukáš (Šíša Jiří), 34. Vnuk Tomáš (Šíša Jiří), 35. Soukup Filip (Vykoupil Milan), 37. Filinger Jaroslav (Štrajt Michal), 39. Šíša Jiří (Forman Adam), 40. Vnuk Tomáš, 40. Šíša Jiří (Vnuk Tomáš) - 3. Marič Matěj (Ekrt Roman), 10. Potočný Roman (Grunert Jakub), 22. Marič Matěj, 24. Kocman Tomáš (Grunert Jakub)
ŽK: Vykoupil Milan, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal - Ekrt Roman, Grunert Jakub
INDOSS Plzeň: Vykoupil Milan, Vnuk Tomáš, Šíša Jiří, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Šebek Jan, Kučera Petr, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Landrgott Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Potočný Roman, Marič Matěj, Rapavý Michal, Kocman Tomáš, Grunert Jakub, Kyzlík Luboš, Novotný Miroslav Trenér: nepřítomen RADOBÝL

Malibu Ml.Boleslav - Arsenal Benešov 8 : 4 (5 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 150 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 5. Bělík Zdeněk (Karásek Milan), 8. Karásek Milan (Kohnhäuser Rudolf), 13. Bělík Zdeněk, 14. Kateřiňák Jiří, 19. Karásek Milan, 26. Bělík Zdeněk (Polanka Petr), 27. Kateřiňák Jiří, 28. Bělík Zdeněk (Karásek Milan) - 3. Pohorský Vojtěch (Šindelář Petr), 4. Lukáč Daniel, 25. Pohorský Vojtěch, 35. Pohorský Vojtěch (Pohorský Jan)
ŽK: Polanka Petr - Pohorský Vojtěch
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Volf Jiří, Polanka Petr, Kateřiňák Jiří, Kvapil Jan, Křepelka Roman, Karásek Milan, Korejza Milan, Kohnhäuser Rudolf, Král Pavel, Bělík Zdeněk, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Říha Radek, Lukáč Daniel, Šindelář Petr, Filip Miroslav, Pohorský Jan, Pohorský Vojtěch, Kovář Otto Trenér: Kovář Otto

TEX-COLOR Písek - Démoni Č.Lípa 7 : 7 (3 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 110 Stadion: SH Sokol písek, Tylova
Branky: 8. Jasanský Martin (Hlavín Lukáš), 18. Hlavín Lukáš (Jasanský Martin), 19. Jasanský Martin (Štumpfal Lukáš), 23. Štumpfal Lukáš (Mareš Tomáš), 24. Štumpfal Lukáš (Šteier Stanislav), 36. Šteier Stanislav, 37. Šteier Stanislav - 12. Kaňkovský Karel (Bejda Stanislav), 27. Bejda Stanislav (Švec Martin), 29. Kaňkovský Karel (Michálek Marek), 30. Švec Martin (Kubelka Matouš), 33. Kaňkovský Karel (Bejda Stanislav), 40. Bejda Stanislav (Švec Martin), 40. Buryán Jan (Bejda Stanislav)
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Jasanský Martin, Štumpfal Lukáš, Hlavín Lukáš, Sláma Tomáš, Horák Milan Trenér: nepřítomen PÍSEK
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Mikysa Lukáš, Buryán Jan, Jäger Jindřich, Švec Martin, Kubelka Matouš, Paleček Martin, Bažant Jan, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel

GMM Jablonec - Dalmach Turnov 11 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 140 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 4. Kraus Pavel (Kovařík Jan), 14. Krejčík Kamil (Sedlmajer Michal), 15. Kraus Pavel (Bernát Pavel), 19. Žemba Jiří (Sedlmajer Michal), 24. Bernát Pavel, 27. Žemba Jiří (Sedlmajer Michal), 28. Bernát Pavel (Kraus Pavel), 31. Žemba Jiří, 32. Krejčík Kamil (Žemba Jiří), 37. Krejčík Kamil (Žemba Jiří) - 5. Šulc Dominik (Krejčík Aleš), 27. Vlastní, 35. Hurt Daniel, 36. Krejčík Aleš (Hurt Daniel)
ŽK: 0 - Hurt Daniel, Mencl Jaroslav
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal, Žemba Jiří, Krejčík Kamil, Haunold Jiří, Masařík Jan, Vlastní Trenér: Dubový Lukáš
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Bangha Marek, Vítek Pavel, Pařízek Michal, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Šulc Dominik, Kroupa Marek, Pekař Petr, Mencl Jaroslav, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš


 

11.kolo

Dalmach Turnov - F.A.Zole Č.Lípa 7 : 4 (2 : 4)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,1), Cílek Martin (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 150 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 15. Šulc Dominik (Hurt Daniel), 16. Krejčík Aleš (Šulc Dominik), 21. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 23. Krejčík Aleš (Koubus Petr), 28. Kalousek Zdeněk (Koubus Petr), 33. Vítek Pavel (Šulc Dominik), 38. Hurt Daniel - 3. Vodrážka Tomáš (Souček Jakub), 4. Brož Zdeněk (Mitáč Jan), 5. Havlásek Jan (Vodrážka Tomáš), 17. Kubeš Lukáš (Poláček Jakub)
ŽK: Vítek Pavel, Hurt Vojtěch, Šulc Dominik - Půlpán Lukáš, Kubeš Lukáš
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Vítek Pavel, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Šulc Dominik, Kalousek Zdeněk, Kroupa Marek, Pekař Petr, Mencl Jaroslav, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Poláček Jakub, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Půlpán Lukáš, Vodrážka Tomáš, Souček Jakub, Burian Marek, Kubeš Lukáš, Brož Zdeněk, Mitáč Jan Trenér: Černín Aleš

GMM Jablonec - Démoni Č.Lípa 8 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8), Gryc Leoš (8,1) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 170 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 6. Haunold Jiří (Krejčík Kamil), 10. Bláha Milan, 13. Kovařík Jan (Bernát Pavel), 21. Bernát Pavel (Kraus Pavel), 26. Vaněk Tomáš (Krejčík Kamil), 32. Haunold Jiří (Krejčík Kamil), 40. Krejčík Kamil (Kovařík Jan), 40. Kovařík Jan - 5. Švec Martin (Michálek Marek), 28. Synek Jakub (Švec Martin), 34. Synek Jakub (Michálek Marek)
ŽK: Bláha Milan - Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Švec Martin, Paleček Martin, Buryán Jan
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Haunold Jiří, Sedlmajer Michal, Krejčík Kamil, Vaněk Tomáš, Kulhánek Michal, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Synek Jakub, Jäger Jindřich, Švec Martin, Demke Lukáš, Paleček Martin, Žďánský Vít, Buryán Jan Trenér: Kruliš Karel

TEX-COLOR Písek - Arsenal Benešov 9 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Sokol Písek, Tylova ulice
Branky: 9. Slavík Martin (Jasanský Martin), 11. Hačka Ondřej (Slavík Martin), 18. Urych Šimon (Reidinger Lukáš), 28. Urych Šimon (Šteier Stanislav), 30. Hačka Ondřej (Jasanský Martin), 34. Slavík Martin (Hačka Ondřej), 35. Jasanský Martin (Hačka Ondřej), 39. Nováček Jan (Reidinger Lukáš), 40. Jasanský Martin (Hačka Ondřej) - 15. Žáček Ondřej (Mrha Martin), 16. Žáček Ondřej (Šindelář Petr)
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Urych Šimon, Jasanský Martin, Radouch David, Hačka Ondřej, Přibyl David, Slavík Martin Trenér: nepřítomen PÍSEK
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Mrha Martin, Kamarýt Jiří, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Šimáček Pavel Trenér: Kovář Otto

Malibu Ml.Boleslav - Radobýl Litoměřice 4 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 122 Stadion: SH TJ Auto Škoda Ml. Boleslav
Branky: 8. Karásek Milan (Korejza Milan), 9. Polanka Petr (Maňas Marek), 30. Kohnhäuser Rudolf (Maňas Marek), 33. Karásek Milan (Korejza Milan) - 26. Rapavý Michal (Potočný Roman), 32. Vacek Jiří (Rapavý Michal), 39. Grunert Jakub
ŽK: Maňas Marek, Volf Jiří - Kocman Tomáš, Vacek Jiří, Marič Matěj ČK: Plintovič Petr - 0
Malibu Ml.Boleslav: Kroupa Jakub, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Polanka Petr, Volf Jiří, Korejza Milan, Karásek Milan, Kvapil Jan, Bernat Jaroslav, Kateřiňák Jiří, Král Pavel, Plintovič Petr Trenér: Bílek Jaroslav
Radobýl Litoměřice: Víšek Petr, Rapavý Michal, Kocman Tomáš, Vacek Jiří, Grunert Jakub, Novotný Miroslav, Marič Matěj, Potočný Roman, Kyzlík Luboš Trenér: nepřítomen RADOBÝL

GL Litoměřice - INDOSS Plzeň 3 : 6 (2 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8), Řeháček Lubomír (8) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 95 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 8. Tichý Petr, 17. Pešír Tomáš, 27. Šimon Jan (Macháček Martin) - 6. Štrajt Michal, 25. Štrajt Michal, 33. Filinger Jaroslav (Koc Václav), 36. Štrajt Michal, 38. Kučera Petr, 39. Štrajt Michal
ŽK: Mikoláš Václav, Pešír Tomáš, Tichý Petr, Macháček Martin, Tomášek Karel - Šebek Jan, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Štrajt Michal
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Pešír Tomáš, Tichý Petr, Šimon Jan, Macháček Martin, Hranička Petr, Tomášek Karel, Náprstek Miloš Trenér: Náprstek Miloš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Kučera Petr, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Vnuk Tomáš, Forman Adam, Štrajt Michal, Vančát Milan Trenér: Kučera Petr

Boca Chotěboř - COMBIX Ústí n.L. 8 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 90 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 17. Klimeš Pavel (Čapek Dušan), 18. Doležal Martin, 24. Somerauer Martin, 30. Doležal Martin (Čapek Dušan), 32. Klimeš Pavel, 39. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 40. Klimeš Pavel, 40. Novotný Pavel (Klimeš Pavel) - 5. Černohorský Arnošt (Betyár Miroslav), 26. Krok Lukáš (Betyár Miroslav)
ŽK: 0 - Krok Lukáš
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Klimeš Pavel, Somerauer Martin, Novotný Pavel, Doležal Martin, Staněk Ondřej, Čáp Michal Trenér: Jakeš Martin
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Tichý Jan, Krok Lukáš, Betyár Miroslav, Stach Martin, Paseka Jaroslav, Bičák Marek, Černohorský Arnošt, Marek Jakub Trenér: Friedl Tomáš


 

10.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Boca Chotěboř 5 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,2), Řeháček Lubomír (8,2) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 5. Mitáč Jan (Kubeš Lukáš), 7. Havlásek Jan (Vodrážka Tomáš), 18. Vodrážka Tomáš, 29. Půlpán Lukáš (Vodrážka Tomáš), 40. Půlpán Lukáš - 13. Kratochvíl Jiří (Novotný Pavel), 29. Novotný Pavel
ŽK: Vodrážka Tomáš - Běloušek Martin
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Chadraba Jan, Půlpán Lukáš, Havlásek Jan, Souček Jakub, Vodrážka Tomáš, Burian Marek, Kubeš Lukáš, Mitáč Jan, Poláček Jakub, Brož Zdeněk Trenér: Černín Aleš
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Čáp Michal, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří, Moravec Miloš, Běloušek Martin, Staněk Ondřej, Novotný Pavel, Duda Štěpán Trenér: Jakeš Martin

COMBIX Ústí n.L. - INDOSS Plzeň 1 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Černý Martin (8,2), Vaněk Václav (8) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 8. Černohorský Arnošt (Demčenko Jevgenij) - 4. Filinger Jaroslav (Kučera Petr), 6. Štrajt Michal (Vitouš Ondřej), 8. Filinger Jaroslav (Böhm Lukáš), 20. Vitouš Ondřej, 33. Štrajt Michal, 34. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 39. Soukup Filip (Štrajt Michal)
ŽK: Demčenko Jevgenij - 0
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Krok Lukáš, Tichý Jan, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Bičák Marek, Stach Martin, Vaníček Vít, Marek Jakub Trenér: Friedl Tomáš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Kučera Petr, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Diviš Jakub Trenér: Kučera Petr

GL Litoměřice - Malibu Ml.Boleslav 7 : 4 (4 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 2. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 4. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 7. Tichý Petr, 9. Volf Libor (Pešír Tomáš), 27. Chrobák Marek (Macháček Martin), 37. Volf Libor, 40. Pešír Tomáš (Macháček Martin) - 3. Polanka Petr (Bělík Zdeněk), 10. Bělík Zdeněk (Kateřiňák Jiří), 16. Bělík Zdeněk (Polanka Petr), 17. Kvapil Jan (Volf Jiří)
ŽK: Chrobák Marek, Tichý Petr - Kateřiňák Jiří, Bernat Jaroslav, Maňas Marek
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Volf Libor, Pešír Tomáš, Čámský Milan, Tichý Petr, Šimon Jan, Macháček Martin, Fadler Martin, Hranička Petr, Tomášek Karel Trenér: Náprstek Miloš
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Volf Jiří, Polanka Petr, Javůrek Jan, Boško David, Kateřiňák Jiří, Kvapil Jan, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Bernat Jaroslav, Vodháněl Jan, Maňas Marek Trenér: Bílek Jaroslav

TEX-COLOR Písek - Radobýl Litoměřice 6 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Rybka Zdeněk (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 102 Stadion: SH TJ Sokol Písek, Tylova ul.
Branky: 13. Hačka Ondřej (Šteier Stanislav), 24. Hačka Ondřej (Radouch David), 26. Hačka Ondřej (Šteier Stanislav), 31. Přibyl David (Jasanský Martin), 32. Radouch David (Jasanský Martin), 36. Jasanský Martin - 5. Potočný Roman (Novotný Miroslav), 7. Potočný Roman (Kocman Tomáš), 12. Rapavý Michal (Grunert Jakub), 35. Novotný Miroslav (Lenrt Dominik)
ŽK: Hačka Ondřej - 0
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Jasanský Martin, Radouch David, Přibyl David, Hačka Ondřej, Slavík Martin Trenér: Dub Roman
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Novotný Miroslav, Rapavý Michal, Lenrt Dominik, Marič Matěj, Kyzlík Luboš, Potočný Roman, Mühlfait Robert, Grunert Jakub, Kocman Tomáš Trenér: Muhlfait Robert

Arsenal Benešov - GMM Jablonec 11 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,3), Kresta Jan (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 102 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 4. Filip Miroslav (Žáček Ondřej), 5. Šindelář Petr (Charvát Jiří), 6. Pohorský Jan (Šindelář Petr), 23. Charvát Jiří (Babka Tomáš), 24. Filip Miroslav (Šimáček Pavel), 25. Šindelář Petr (Žáček Ondřej), 28. Filip Miroslav (Říha Radek), 32. Šindelář Petr (Filip Miroslav), 35. Šimáček Pavel (Lukáč Daniel), 39. Charvát Jiří (Lukáč Daniel), 40. Lukáč Daniel (Šindelář Petr) - 2. Bernát Pavel (Prášil Karel), 6. Kulhánek Michal (Haunold Jiří), 11. Krejčík Kamil (Bernát Pavel), 14. Kulhánek Michal (Kovařík Jan), 28. Sedlmajer Michal, 39. Kovařík Jan (Prášil Karel)
ŽK: Pohorský Jan, Lukáč Daniel - 0
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Říha Radek Trenér: Kovář Otto
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Prášil Karel, Bernát Pavel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Haunold Jiří, Kulhánek Michal, Kovařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

Démoni Č.Lípa - Dalmach Turnov 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 98 Stadion: MSH Česká Lípa, Barvířská ul.
Branky: 15. Bažant Jan (Jäger Jindřich), 24. Jäger Jindřich, 31. Kulha Michal (Kaňkovský Karel), 40. Švec Martin - 17. Krejčík Aleš, 39. Hurt Vojtěch (Pařízek Michal)
ŽK: Demke Lukáš - Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Hurt Vojtěch
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Synek Jakub, Demke Lukáš, Jäger Jindřich, Švec Martin, Kulha Michal, Paleček Martin, Bažant Jan, Mikysa Lukáš, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Pařízek Michal, Šulc Dominik, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Pekař Petr, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš


 

9.kolo

Démoni Č.Lípa - F.A.Zole Č.Lípa 7 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kašpar Jiří (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 400 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 16. Kulha Michal, 17. Kaňkovský Karel, 28. Synek Jakub (Kulha Michal), 28. Kubelka Matouš, 36. Synek Jakub (Kaňkovský Karel), 38. Synek Jakub, 39. Kaňkovský Karel - 12. Kubeš Lukáš, 31. Kubeš Lukáš (Vodrážka Tomáš)
ŽK: Kaňkovský Karel, Synek Jakub, Jäger Jindřich - Havlásek Jan
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Synek Jakub, Demke Lukáš, Jäger Jindřich, Kubelka Matouš, Kulha Michal, Paleček Martin, Bažant Jan, Mikysa Lukáš, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Lahůlek Václav, Vodrážka Tomáš, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Kubeš Lukáš, Poláček Jakub, Souček Jakub, Mitáč Jan, Brož Zdeněk, Brož Vojtěch, Kotek Tomáš, Válek Martin, Burian Marek Trenér: Černín Aleš

Dalmach Turnov - Arsenal Benešov 13 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 130 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 7. Kalousek Zdeněk (Hurt Vojtěch), 8. Hurt Vojtěch (Šulc Dominik), 15. Hurt Vojtěch (Šulc Dominik), 20. Krejčík Aleš (Hurt Daniel), 23. Šulc Dominik (Hurt Vojtěch), 26. Pařízek Michal (Hurt Daniel), 28. Šteffan Jiří, 29. Hurt Daniel (Kalousek Zdeněk), 31. Krejčík Aleš (Kroupa Marek), 32. Pařízek Michal (Hurt Daniel), 35. Pařízek Michal (Hurt Daniel), 40. Krejčík Aleš (Kroupa Marek) - 22. Vlastní, 24. Mrha Martin (Říha Radek), 25. Pohorský Jan
ŽK: 0 - Pohorský Jan, Šimáček Pavel
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Pařízek Michal, Kratochvíl Tomáš, Šteffan Jiří, Kalousek Zdeněk, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kroupa Marek, Pekař Petr, Vítek Pavel, Šulc Dominik, Vlastní Trenér: Krejčík Aleš
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Mrha Martin, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Pohorský Vojtěch, Říha Radek Trenér: Kovář Otto

GMM Jablonec - Radobýl Litoměřice 9 : 4 (4 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Chadima Miroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 5. Kraus Pavel (Bláha Milan), 9. Bernát Pavel (Bláha Milan), 17. Vaněk Tomáš (Sedlmajer Michal), 18. Sedlmajer Michal (Vaněk Tomáš), 26. Haunold Jiří (Kovařík Jan), 28. Vaněk Tomáš (Kraus Pavel), 33. Krejčík Kamil (Vykoukal Lukáš), 36. Krejčík Kamil (Bernát Pavel), 37. Krejčík Kamil - 23. Potočný Roman (Rapavý Michal), 25. Potočný Roman, 26. Marič Matěj (Kocman Tomáš), 35. Marič Matěj (Potočný Roman)
ŽK: Sedlmajer Michal - Ekrt Roman, Mühlfait Robert, Novotný Miroslav, Potočný Roman ČK: Kraus Pavel - 0
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Bernát Pavel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal, Haunold Jiří, Kovařík Jan, Vaněk Tomáš, Bláha Milan, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Grunert Jakub, Rapavý Michal, Mühlfait Robert, Kocman Tomáš, Marič Matěj, Novotný Miroslav, Potočný Roman, Kyzlík Luboš Trenér: Muhlfait Robert

TEX-COLOR Písek - GL Litoměřice 8 : 7 (3 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH TJ Sokol Písek, Tylova ul.
Branky: 4. Reidinger Lukáš (Nováček Jan), 12. Šteier Stanislav (Nováček Jan), 20. Přibyl David (Slavík Martin), 23. Radouch David, 27. Jasanský Martin (Přibyl David), 32. Radouch David, 36. Přibyl David (Radouch David), 40. Radouch David (Jasanský Martin) - 2. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 6. Pešír Tomáš (Tichý Petr), 11. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 15. Tichý Petr (Chrobák Marek), 22. Pešír Tomáš (Macháček Martin), 27. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 28. Fadler Martin (Tichý Petr)
ŽK: Reidinger Lukáš - Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Fadler Martin
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Přibyl David, Jasanský Martin, Radouch David, Hačka Ondřej, Slavík Martin Trenér: Dub Roman
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Blažek Radim, Volf Libor, Tichý Petr, Čámský Milan, Fadler Martin, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Macháček Martin Trenér: Vosmanský Pavel

Malibu Ml.Boleslav - COMBIX Ústí n.L. 6 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,3), Černý Martin (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 160 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 7. Karásek Milan (Král Pavel), 22. Bělík Zdeněk, 24. Kohnhäuser Rudolf (Polanka Petr), 25. Karásek Milan (Bělík Zdeněk), 27. Maňas Marek (Bělík Zdeněk), 39. Maňas Marek (Korejza Milan) - 4. Betyár Miroslav (Demčenko Jevgenij), 8. Vaníček Vít (Krok Lukáš)
ČK: 0 - Betyár Miroslav
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Boško David, Volf Jiří, Bernat Jaroslav, Karásek Milan, Král Pavel, Korejza Milan, Polanka Petr, Bůžek Patrik, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Krok Lukáš, Stach Martin, Vaníček Vít, Černohorský Arnošt, Betyár Miroslav, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij Trenér: Friedl Tomáš

INDOSS Plzeň - Boca Chotěboř 7 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (8), Matyš Jakub (8,1) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 100 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 16. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 18. Štrajt Michal, 24. Vnuk Tomáš (Kasýk Zdeněk), 25. Míka David (Štrajt Michal), 26. Štrajt Michal, 31. Vnuk Tomáš (Filinger Jaroslav), 38. Štrajt Michal (Šebek Jan) - 10. Čapek Dušan (Novotný Pavel), 22. Moravec Miloš (Kratochvíl Jiří)
ŽK: Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk - Čáp Michal, Kratochvíl Jiří, Čapek Dušan, Novotný Pavel
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Diviš Jakub, Míka David, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Soukup Filip, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Radek, Čáp Michal, Kratochvíl Jiří, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Staněk Ondřej, Běloušek Martin, Duda Štěpán Trenér: Jakeš Martin


 

8.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - INDOSS Plzeň 3 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Cílek Martin (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 130 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 23. Kotek Tomáš (Havlásek Jan), 27. Brož Zdeněk (Souček Jakub), 40. Brož Zdeněk - 14. Koc Václav (Landrgott Tomáš), 17. Forman Adam (Kasýk Zdeněk), 23. Vnuk Tomáš (Koc Václav), 36. Štrajt Michal (Šebek Jan), 37. Štrajt Michal (Vnuk Tomáš), 40. Vitouš Ondřej (Štrajt Michal)
ČK: Půlpán Lukáš - Koc Václav
F.A.Zole Č.Lípa: Kluch Karel, Brož Zdeněk, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Půlpán Lukáš, Souček Jakub, Vodrážka Tomáš, Poláček Jakub, Kotek Tomáš, Válek Martin, Burian Marek Trenér: Černín Aleš
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr

Boca Chotěboř - Malibu Ml.Boleslav 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 90 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 24. Staněk Ondřej (Duda Štěpán), 31. Čapek Dušan (Běloušek Martin) - 12. Kohnhäuser Rudolf (Král Pavel), 29. Bělík Zdeněk (Volf Jiří)
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Somerauer Martin, Čáp Michal, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Provazník Roman, Duda Štěpán, Bělovský Ondřej, Běloušek Martin, Moravec Miloš, Staněk Ondřej Trenér: Jakeš Martin
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Křepelka Roman, Bělík Zdeněk, Uher Miroslav, Volf Jiří, Kohnhäuser Rudolf, Bernat Jaroslav, Král Pavel, Maryška Jakub, Dvořáček Michal, Malík Adam Trenér: Bílek Jaroslav

COMBIX Ústí n.L. - TEX-COLOR Písek 9 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Smreček Ladislav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 2. Krok Lukáš, 6. Kremr Lukáš (Betyár Miroslav), 7. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 8. Stach Martin (Demčenko Jevgenij), 11. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 15. Betyár Miroslav (Bičák Marek), 24. Demčenko Jevgenij (Stach Martin), 26. Demčenko Jevgenij (Bičák Marek), 36. Betyár Miroslav (Kremr Lukáš) - 20. Horák Milan (Benkovský Aleš), 22. Nováček Jan (Horák Milan), 25. Reidinger Lukáš (Horák Milan), 32. Benkovský Aleš, 37. Nováček Jan (Sulek Jan)
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Krok Lukáš, Betyár Miroslav, Paseka Jaroslav, Kremr Lukáš, Bičák Marek, Stach Martin, Vaníček Vít, Demčenko Jevgenij, Vobecký Lukáš Trenér: Friedl Tomáš
TEX-COLOR Písek: Růna Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Benkovský Aleš, Sulek Jan, Horák Milan Trenér: Dub Roman

GL Litoměřice - GMM Jablonec 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 3. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 29. Tomášek Karel (Šimon Jan), 32. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 39. Pešír Tomáš (Tomášek Karel) - 12. Sedlmajer Michal (Bláha Milan), 27. Krejčík Kamil (Vykoukal Lukáš), 38. Kraus Pavel (Haunold Jiří)
ŽK: Chrobák Marek, Pešír Tomáš - Kraus Pavel, Bláha Milan
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Čámský Milan, Pešír Tomáš, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Macháček Martin, Fadler Martin, Mikoláš Jan, Tomášek Karel Trenér: Náprstek Miloš
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Prášil Karel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Kulhánek Michal, Haunold Jiří, Vaněk Tomáš, Bláha Milan Trenér: Dubový Lukáš

Radobýl Litoměřice - Dalmach Turnov 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,1), Vaněk Václav (8,1) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 110 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 2. Potočný Roman (Kyzlík Luboš), 12. Potočný Roman, 25. Novotný Miroslav (Grunert Jakub), 32. Tichý Petr (Potočný Roman), 40. Rapavý Michal (Vacek Jiří) - 13. Kroupa Marek (Krejčík Aleš), 30. Pařízek Michal (Šulc Dominik)
ŽK: Ekrt Roman - Pařízek Michal, Mencl Jaroslav ČK: 0 - Prokopec Petr
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Grunert Jakub, Rapavý Michal, Novotný Miroslav, Kocman Tomáš, Kyzlík Luboš, Potočný Roman, Tichý Petr, Vacek Jiří, Vaněk Jiří, Grunert Lukáš, Lenrt Dominik Trenér: Muhlfait Robert
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Pekař Petr, Šulc Dominik, Kroupa Marek, Hurt Daniel, Kalousek Zdeněk, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

Arsenal Benešov - Démoni Č.Lípa 1 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (8,3), Velebil Tomáš (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 70 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 3. Charvát Jiří (Pohorský Vojtěch) - 33. Kaňkovský Karel, 35. Kubelka Matouš, 40. Kaňkovský Karel (Bejda Stanislav)
ŽK: Pohorský Vojtěch - Kaňkovský Karel ČK: 0 - Švec Martin
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Charvát Jiří, Mrha Martin, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Pohorský Vojtěch, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Švec Martin, Kubelka Matouš, Paleček Martin, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel


 

7.kolo

Arsenal Benešov - F.A.Zole Č.Lípa 1 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Hofmann Rudolf (8,3) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 34. Šindelář Petr (Charvát Jiří) - 19. Havlásek Jan
ŽK: 0 - Brož Zdeněk
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Babka Tomáš, Pohorský Jan, Kamarýt Jiří, Lukáč Daniel, Filip Miroslav, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Charvát Jiří, Křemen Jan, Šimáček Pavel Trenér: Kovář Otto
F.A.Zole Č.Lípa: Půlpán Lukáš, Mitáč Jan, Souček Jakub, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Brož Zdeněk, Poláček Jakub Trenér: Černín Aleš

Démoni Č.Lípa - Radobýl Litoměřice 15 : 3 (6 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Dragoun Radek (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 175 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 1. Mikysa Lukáš (Bejda Stanislav), 3. Mikysa Lukáš, 4. Kulha Michal, 9. Kubelka Matouš (Paleček Martin), 12. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav), 14. Kubelka Matouš (Žďánský Vít), 23. Bejda Stanislav, 25. Paleček Martin (Žďánský Vít), 30. Kubelka Matouš (Mikysa Lukáš), 35. Demke Lukáš (Bejda Stanislav), 36. Bejda Stanislav (Demke Lukáš), 37. Demke Lukáš (Kubelka Matouš), 38. Kubelka Matouš (Kulha Michal), 39. Bejda Stanislav (Mikysa Lukáš), 40. Mikysa Lukáš (Michálek Marek) - 25. Ekrt Roman (Rapavý Michal), 27. Grunert Jakub (Kyzlík Luboš), 32. Koranda Jan (Grunert Jakub)
ŽK: 0 - Ekrt Roman, Rapavý Michal, Grunert Jakub
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kulha Michal, Kubelka Matouš, Demke Lukáš, Paleček Martin, Mikysa Lukáš, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel
Radobýl Litoměřice: Ekrt Roman, Rapavý Michal, Grunert Jakub, Mühlfait Robert, Kyzlík Luboš, Novotný Miroslav, Hranička Petr, Koranda Jan, Krůta Radek Trenér: Muhlfait Robert

Dalmach Turnov - GL Litoměřice 3 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Kašpar Jiří (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 160 Stadion: SH TJ Turnov, Skálova
Branky: 31. Kratochvíl Tomáš (Pařízek Michal), 36. Pekař Petr (Hurt Daniel), 38. Kratochvíl Tomáš (Pekař Petr) - 1. Fadler Martin (Blažek Radim), 9. Tomášek Karel (Volf Libor), 23. Šimon Jan (Chrobák Marek), 27. Chrobák Marek (Pešír Tomáš)
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Pekař Petr, Šulc Dominik, Kroupa Marek, Hurt Daniel, Šteffan Jiří, Koubus Petr, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Mikoláš Jan, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Čámský Milan, Fadler Martin, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Macháček Martin Trenér: Náprstek Miloš

GMM Jablonec - COMBIX Ústí n.L. 15 : 9 (5 : 2)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,1), Stádník Vladimír (8,1) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 1. Sedlmajer Michal (Kovařík Jan), 2. Kulhánek Michal (Prášil Karel), 6. Haunold Jiří (Masařík Jan), 7. Krejčík Kamil (Scholz Michael), 18. Krejčík Kamil (Kulhánek Michal), 21. Bláha Milan (Kovařík Jan), 25. Sedlmajer Michal (Bláha Milan), 26. Prášil Karel, 27. Kulhánek Michal (Krejčík Kamil), 28. Prášil Karel, 29. Sedlmajer Michal (Kulhánek Michal), 34. Haunold Jiří (Kovařík Jan), 35. Haunold Jiří (Sedlmajer Michal), 36. Prášil Karel (Sedlmajer Michal), 39. Bláha Milan - 11. Betyár Miroslav (Demčenko Jevgenij), 15. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 26. Bičák Marek, 27. Krok Lukáš, 33. Krok Lukáš (Bičák Marek), 35. Betyár Miroslav (Paseka Jaroslav), 37. Černohorský Arnošt (Betyár Miroslav), 38. Demčenko Jevgenij (Betyár Miroslav), 40. Demčenko Jevgenij (Bičák Marek)
ŽK: 0 - Demčenko Jevgenij
GMM Jablonec: Masařík Jan, Prášil Karel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Scholz Michael, Kulhánek Michal, Kovařík Jan, Bláha Milan, Haunold Jiří, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Krok Lukáš, Tichý Jan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Paseka Jaroslav, Demčenko Jevgenij, Bičák Marek, Lédl Jakub Trenér: Friedl Tomáš

TEX-COLOR Písek - Boca Chotěboř 3 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Matyš Jakub (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 90 Stadion: SH Písek, Tylova
Branky: 21. Urych Šimon (Hačka Ondřej), 34. Horák Milan (Urych Šimon), 37. Nováček Jan (Strnad David) - 4. Běloušek Martin (Staněk Ondřej), 5. Odvářka Radek (Kratochvíl Jiří), 12. Moravec Miloš (Doležal Martin), 20. Staněk Ondřej (Pátek Petr), 25. Staněk Ondřej, 32. Klimeš Pavel (Doležal Martin)
ŽK: Reidinger Lukáš - Duda Štěpán
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Nováček Jan, Reidinger Lukáš, Urych Šimon, Hačka Ondřej, Horák Milan, Sulek Jan, Strnad David, Benkovský Aleš Trenér: Dub Roman
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Odvářka Radek, Čáp Michal, Kratochvíl Jiří, Čapek Dušan, Doležal Martin, Moravec Miloš, Duda Štěpán, Běloušek Martin, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel Trenér: Jakeš Martin

Malibu Ml.Boleslav - INDOSS Plzeň 1 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,2), Chadima Miroslav (8) Delegát: Hora Jan Diváků: 173 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 15. Boško David (Kohnhäuser Rudolf) - 5. Štrajt Michal (Šebek Jan), 10. Vitouš Ondřej (Štrajt Michal), 12. Koc Václav (Štrajt Michal), 38. Vitouš Ondřej (Štrajt Michal)
ŽK: Maňas Marek, Boško David - Filinger Jaroslav, Koc Václav, Štrajt Michal
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Boško David, Volf Jiří, Korejza Milan, Karásek Milan, Král Pavel, Polanka Petr, Bernat Jaroslav, Miškovský David, Plintovič Petr Trenér: Bílek Jaroslav
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Šebek Jan, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Vykoupil Milan, Forman Adam, Štrajt Michal Trenér: Kučera Petr


 

6.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - Malibu Ml.Boleslav 3 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Milner Michal (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 130 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 25. Havlásek Jan, 34. Vodrážka Tomáš (Havlásek Jan), 40. Mitáč Jan (Půlpán Lukáš) - 2. Karásek Milan (Král Pavel), 15. Karásek Milan (Král Pavel), 16. Bělík Zdeněk, 24. Miškovský David (Král Pavel), 39. Bělík Zdeněk, 40. Maňas Marek (Bělík Zdeněk)
ŽK: Mitáč Jan, Brož Zdeněk, Havlásek Jan, Vodrážka Tomáš - Maňas Marek, Král Pavel
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Válek Martin, Mitáč Jan, Poláček Jakub, Brož Zdeněk, Havlásek Jan, Kočí Ondřej, Půlpán Lukáš, Souček Jakub, Vodrážka Tomáš Trenér: Černín Aleš
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Bělík Zdeněk, Kvapil Jan, Polanka Petr, Bůžek Patrik, Karásek Milan, Král Pavel, Miškovský David, Dvořáček Michal, Plintovič Petr, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav

INDOSS Plzeň - TEX-COLOR Písek 14 : 1 (8 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 110 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 2. Štrajt Michal (Šebek Jan), 5. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 10. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 13. Štrajt Michal (Koc Václav), 14. Koc Václav (Šebek Jan), 15. Vnuk Tomáš (Forman Adam), 18. Šebek Jan (Koc Václav), 19. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 30. Štrajt Michal (Vitouš Ondřej), 31. Koc Václav (Vitouš Ondřej), 32. Vnuk Tomáš, 33. Kasýk Zdeněk (Forman Adam), 34. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 39. Štrajt Michal (Vitouš Ondřej) - 19. Benkovský Aleš (Novotný Miroslav)
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Koc Václav, Vitouš Ondřej, Štrajt Michal, Šebek Jan, Filinger Jaroslav, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Soukup Filip, Vančát Milan Trenér: Kučera Petr
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Šteier Stanislav, Hlavín Lukáš, Benkovský Aleš, Horák Milan, Novotný Miroslav, Sláma Tomáš Trenér: Dub Roman

Boca Chotěboř - GMM Jablonec 7 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 55 Stadion: SH Ledeč nad Sázavou
Branky: 3. Moravec Miloš (Klimeš Pavel), 13. Duda Štěpán (Klimeš Pavel), 18. Kratochvíl Jiří (Staněk Ondřej), 19. Odvářka Martin, 25. Klimeš Pavel, 34. Čapek Dušan (Benc Tomáš), 35. Odvářka Martin (Staněk Ondřej) - 30. Vávra Michael (Prášil Karel)
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Klimeš Pavel, Duda Štěpán, Čapek Michal Trenér: Jakeš Martin
GMM Jablonec: Masařík Jan, Prášil Karel, Vávra Michael, Kulhánek Michal, Haunold Jiří, Kovařík Jan, Vaněk Tomáš, Scholz Michael Trenér: Dubový Lukáš

COMBIX Ústí n.L. - Dalmach Turnov 4 : 7 (1 : 6)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 150 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 14. Betyár Miroslav (Kříž Vojtěch), 27. Černohorský Arnošt, 33. Kříž Vojtěch (Krok Lukáš), 40. Demčenko Jevgenij - 3. Pařízek Michal, 4. Kratochvíl Tomáš (Kalousek Zdeněk), 8. Krejčík Aleš (Kalousek Zdeněk), 12. Hurt Daniel (Kalousek Zdeněk), 15. Hurt Daniel (Pekař Petr), 19. Kratochvíl Tomáš, 33. Pekař Petr (Hurt Vojtěch)
ŽK: Demčenko Jevgenij, Kříž Vojtěch - 0
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Demčenko Jevgenij, Kremr Lukáš, Krok Lukáš, Lédl Jakub, Kříž Vojtěch, Bičák Marek, Vobecký Lukáš, Pulko Lukáš Trenér: Friedl Tomáš
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Pekař Petr, Kalousek Zdeněk, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

GL Litoměřice - Démoni Č.Lípa 6 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (8,4), Stádník Vladimír (8) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 150 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 11. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 16. Volf Libor (Blažek Radim), 17. Blažek Radim (Fadler Martin), 33. Volf Libor (Tomášek Karel), 35. Volf Libor, 36. Pešír Tomáš (Chrobák Marek) - 13. Kaňkovský Karel, 23. Kubelka Matouš (Soukup Milan), 31. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav), 32. Demke Lukáš (Bejda Stanislav), 37. Bejda Stanislav (Soukup Milan)
ŽK: Volf Libor - Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Soukup Milan ČK: 0 - Jäger Jindřich
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Čámský Milan, Pešír Tomáš, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Macháček Martin, Fadler Martin, Tomášek Karel, Mikoláš Jan Trenér: Náprstek Miloš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Soukup Milan, Žďánský Vít, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Kubelka Matouš Trenér: Kruliš Karel

Radobýl Litoměřice - Arsenal Benešov 7 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Grunert Jakub (Rapavý Michal), 11. Lenrt Dominik, 19. Grunert Lukáš (Tichý Petr), 26. Tichý Petr (Rapavý Michal), 27. Rapavý Michal (Grunert Jakub), 30. Tichý Petr (Novotný Miroslav), 40. Tichý Petr (Rapavý Michal) - 3. Šindelář Petr (Pohorský Jan), 12. Filip Miroslav, 15. Páv Ondřej (Šindelář Petr), 32. Šimáček Pavel (Páv Ondřej)
ŽK: 0 - Křemen Jan ČK: 0 - Pohorský Vojtěch
Radobýl Litoměřice: Vaněk Jiří, Novotný Miroslav, Rapavý Michal, Lenrt Dominik, Mühlfait Robert, Grunert Jakub, Grunert Lukáš, Kocman Tomáš, Krůta Radek, Tichý Petr Trenér: Muhlfait Robert
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Filip Miroslav, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Páv Ondřej, Pohorský Vojtěch, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto


 

5.kolo

Radobýl Litoměřice - F.A.Zole Č.Lípa 4 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,1), Velebil Tomáš (8) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 120 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 9. Hranička Petr (Rapavý Michal), 29. Rapavý Michal (Hranička Petr), 30. Lenrt Dominik, 31. Kyzlík Luboš - 10. Brož Zdeněk (Kotek Tomáš), 15. Mitáč Jan (Válek Martin), 33. Havlásek Jan (Brož Zdeněk), 36. Brož Zdeněk, 37. Brož Zdeněk (Havlásek Jan)
ŽK: Novotný Miroslav, Hranička Petr - Burian Marek, Válek Martin, Kotek Tomáš ČK: Kyzlík Luboš - 0
Radobýl Litoměřice: Kurek Radislav, Mühlfait Robert, Rapavý Michal, Novotný Miroslav, Grunert Jakub, Kyzlík Luboš, Kocman Tomáš, Hranička Petr, Lenrt Dominik, Krůta Radek Trenér: Muhlfait Robert
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Havlásek Jan, Vodrážka Tomáš, Burian Marek, Lebduška Petr, Brož Zdeněk, Mitáč Jan, Válek Martin, Kotek Tomáš Trenér: Černín Aleš

Arsenal Benešov - GL Litoměřice 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,3), Cílek Martin (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 150 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 28. Filip Miroslav (Křemen Jan) - 19. Chrobák Marek (Trnka Lukáš), 20. Šimon Jan (Pešír Tomáš), 21. Tomášek Karel (Volf Libor), 25. Blažek Radim (Čámský Milan), 26. Šimon Jan (Trnka Lukáš), 27. Tomášek Karel (Volf Libor)
ŽK: 0 - Blažek Radim
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Pohorský Jan, Kamarýt Jiří, Filip Miroslav, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Trnka Lukáš, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Fadler Martin, Mikoláš Jan, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Čámský Milan Trenér: Náprstek Miloš

Démoni Č.Lípa - COMBIX Ústí n.L. 7 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Gryc Leoš (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 23. Kubelka Matouš (Paleček Martin), 29. Kaňkovský Karel, 32. Bažant Jan (Demke Lukáš), 33. Kaňkovský Karel (Soukup Milan), 34. Jäger Jindřich, 35. Kubelka Matouš (Bejda Stanislav), 36. Kaňkovský Karel (Michálek Marek) - 1. Krok Lukáš (Kříž Vojtěch), 2. Demčenko Jevgenij (Kříž Vojtěch), 11. Černohorský Arnošt (Demčenko Jevgenij), 22. Tichý Jan (Černohorský Arnošt), 40. Krok Lukáš
ŽK: Michálek Marek - Demčenko Jevgenij, Betyár Miroslav ČK: 0 - Paseka Jaroslav
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Soukup Milan, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Kubelka Matouš, Pavlíček Radim Trenér: Kruliš Karel
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Kříž Vojtěch, Černohorský Arnošt, Krok Lukáš, Demčenko Jevgenij, Tichý Jan, Betyár Miroslav, Paseka Jaroslav Trenér: Friedl Tomáš

Dalmach Turnov - Boca Chotěboř 4 : 10 (3 : 9)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 180 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 1. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 5. Hurt Vojtěch (Vítek Pavel), 10. Kratochvíl Tomáš, 40. Pařízek Michal (Hurt Daniel) - 2. Duda Štěpán (Čáp Michal), 3. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 7. Čapek Dušan (Moravec Miloš), 8. Doležal Martin (Čapek Dušan), 9. Duda Štěpán, 10. Doležal Martin (Kratochvíl Jiří), 11. Doležal Martin (Moravec Miloš), 12. Somerauer Martin (Staněk Ondřej), 14. Kratochvíl Jiří (Čapek Dušan), 30. Čapek Dušan (Čáp Michal)
ŽK: Vítek Pavel, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Pekař Petr - 0
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Vítek Pavel, Bangha Marek, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kalousek Zdeněk, Pekař Petr, Kratochvíl Tomáš, Kroupa Marek, Koubus Petr Trenér: Krejčík Aleš
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Doležal Martin, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Somerauer Martin, Čáp Michal, Duda Štěpán, Čapek Michal, Moravec Miloš Trenér: Jakeš Martin

GMM Jablonec - INDOSS Plzeň 7 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,2), Dragoun Radek (8) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 132 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 12. Krejčík Kamil (Vaněk Tomáš), 29. Vaněk Tomáš (Krejčík Kamil), 34. Krejčík Kamil (Vaněk Tomáš), 35. Haunold Jiří, 37. Vykoukal Lukáš, 39. Krejčík Kamil, 40. Krejčík Kamil - 24. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 32. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 37. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 38. Kasýk Zdeněk (Landrgott Tomáš)
ŽK: Haunold Jiří, Krejčík Kamil - Tošovský Jakub, Kasýk Zdeněk
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Haunold Jiří, Scholz Michael, Kulhánek Michal, Sedlmajer Michal, Krejčík Kamil, Vaněk Tomáš, Masařík Jan Trenér: Dubovský Lukáš
INDOSS Plzeň: Vykoupil Milan, Šíša Jiří, Koc Václav, Šebek Jan, Tošovský Jakub, Landrgott Tomáš, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam Trenér: Kučera Petr

TEX-COLOR Písek - Malibu Ml.Boleslav 6 : 7 (2 : 2)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Kalina Josef Diváků: 90 Stadion: SH Písek, Tylova
Branky: 5. Nováček Jan (Šteier Stanislav), 7. Hačka Ondřej (Horák Milan), 28. Jasanský Martin (Hačka Ondřej), 31. Jasanský Martin, 35. Reidinger Lukáš (Šteier Stanislav), 37. Hačka Ondřej (Horák Milan) - 5. Miškovský David (Karásek Milan), 8. Maňas Marek, 33. Kohnhäuser Rudolf (Bělík Zdeněk), 35. Bělík Zdeněk (Volf Jiří), 37. Polanka Petr (Kohnhäuser Rudolf), 39. Korejza Milan, 40. Maňas Marek (Karásek Milan)
ŽK: 0 - Miškovský David ČK: 0 - Boško David
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Urych Šimon, Nováček Jan, Hačka Ondřej, Jasanský Martin, Radouch David, Horák Milan, Hlavín Lukáš Trenér: Dub Roman
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Bělík Zdeněk, Polanka Petr, Maňas Marek, Boško David, Korejza Milan, Miškovský David, Karásek Milan, Volf Jiří, Dvořáček Michal Trenér: Bílek Jaroslav


 

4.kolo

F.A.Zole Č.Lípa - TEX-COLOR Písek 5 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,2), Nagy Zdeněk (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 12. Havlásek Jan (Válek Martin), 26. Šanda Petr (Brož Vojtěch), 30. Havlásek Jan (Půlpán Lukáš), 37. Lebduška Petr (Půlpán Lukáš), 38. Brož Vojtěch (Mitáč Jan) - 1. Nováček Jan (Reidinger Lukáš), 13. Nováček Jan (Šteier Stanislav), 20. Urych Šimon (Nováček Jan), 23. Sulek Jan (Kaderka Lukáš), 24. Kubeš Jan (Sulek Jan), 35. Sulek Jan (Kaderka Lukáš)
ŽK: Kočí Ondřej, Půlpán Lukáš, Brož Vojtěch - Kaderka Lukáš
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Kočí Ondřej, Havlásek Jan, Šanda Petr, Lebduška Petr, Mitáč Jan, Půlpán Lukáš, Válek Martin, Vokál Josef, Brož Vojtěch, Chadraba Jan Trenér: Černín Aleš
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Šteier Stanislav, Kubeš Jan, Benkovský Aleš, Kaderka Lukáš, Sulek Jan, Urych Šimon Trenér: Dub Roman

Malibu Ml.Boleslav - GMM Jablonec 5 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Černý Ondřej (8,5) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 210 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 7. Bělík Zdeněk (Tvaroh Pavel), 15. Korejza Milan (Karásek Milan), 21. Kohnhäuser Rudolf (Bělík Zdeněk), 37. Plintovič Petr (Maňas Marek), 40. Maňas Marek (Boško David) - 25. Haunold Jiří (Bernát Pavel), 30. Bernát Pavel (Kovařík Jan), 30. Kovařík Jan, 33. Prášil Karel (Bernát Pavel)
ŽK: Boško David - Bernát Pavel, Žemba Jiří ČK: Bernat Jaroslav, Král Pavel - 0
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Bělík Zdeněk, Polanka Petr, Maňas Marek, Korejza Milan, Bernat Jaroslav, Karásek Milan, Král Pavel, Boško David, Volf Jiří, Malík Adam, Plintovič Petr Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec: Masařík Jan, Prášil Karel, Bernát Pavel, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Haunold Jiří, Žemba Jiří, Kovařík Jan, Vaněk Tomáš, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš

INDOSS Plzeň - Dalmach Turnov 4 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (8,1), Stádník Vladimír (8) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 4. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 11. Vitouš Ondřej (Filinger Jaroslav), 31. Míka David, 37. Vnuk Tomáš
ŽK: Mižár Jakub, Míka David - Vítek Pavel, Bangha Marek, Hurt Daniel
INDOSS Plzeň: Vykoupil Milan, Koc Václav, Vitouš Ondřej, Mižár Jakub, Bečka Zdeněk, Kasýk Zdeněk, Filinger Jaroslav, Landrgott Tomáš, Vnuk Tomáš, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Forman Adam, Míka David Trenér: Kučera Petr
Dalmach Turnov: Koubus Petr, Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Bangha Marek, Kratochvíl Tomáš, Kalousek Zdeněk, Hurt Daniel, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

Boca Chotěboř - Démoni Č.Lípa 6 : 10 (3 : 6)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 55 Stadion: SH Ledeč nad Sázavou
Branky: 6. Staněk Ondřej (Čapek Michal), 8. Klimeš Pavel (Moravec Miloš), 20. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 22. Klimeš Pavel (Moravec Miloš), 36. Staněk Ondřej, 40. Čapek Dušan (Kratochvíl Jiří) - 5. Kaňkovský Karel, 7. Soukup Milan (Jäger Jindřich), 8. Bažant Jan (Paleček Martin), 9. Kubelka Matouš (Bažant Jan), 16. Bejda Stanislav (Jäger Jindřich), 17. Švec Martin (Paleček Martin), 28. Kaňkovský Karel (Jäger Jindřich), 35. Soukup Milan, 39. Kubelka Matouš (Soukup Milan), 40. Kaňkovský Karel
ŽK: 0 - Kaňkovský Karel
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Odvářka Radek, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Čapek Michal, Klimeš Pavel, Kratochvíl Jiří, Staněk Ondřej, Duda Štěpán, Moravec Miloš, Doležal Martin Trenér: Jakeš Martin
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Jäger Jindřich, Švec Martin, Soukup Milan, Kubelka Matouš, Paleček Martin, Bažant Jan, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel

Arsenal Benešov - COMBIX Ústí n.L. 7 : 6 (6 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 80 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 6. Páv Ondřej (Šimáček Pavel), 10. Páv Ondřej (Lukáč Daniel), 11. Žáček Ondřej (Pohorský Vojtěch), 18. Křemen Jan, 19. Šimáček Pavel (Lukáč Daniel), 20. Pohorský Vojtěch, 35. Pohorský Vojtěch (Šindelář Petr) - 11. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 24. Poláček Josef (Černohorský Arnošt), 25. Krok Lukáš, 26. Krok Lukáš (Černohorský Arnošt), 34. Černohorský Arnošt (Kremr Lukáš), 37. Paseka Jaroslav (Tichý Jan)
ŽK: Žáček Ondřej - Bakiu Luan, Černohorský Arnošt, Poláček Josef, Tichý Jan
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Pohorský Jan, Lukáč Daniel, Žáček Ondřej, Šindelář Petr, Šimáček Pavel, Páv Ondřej, Pohorský Vojtěch, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Lédl Jakub, Kremr Lukáš, Černohorský Arnošt, Krok Lukáš, Poláček Josef, Tichý Jan, Paseka Jaroslav Trenér: Friedl Tomáš

GL Litoměřice - Radobýl Litoměřice 16 : 5 (8 : 2)
Rozhodčí: Kresta (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 130 Stadion: SH CHEMIK Lovosice
Branky: 2. Blažek Radim (Fadler Martin), 3. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 5. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 6. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 9. Šimon Jan (Pešír Tomáš), 10. Volf Libor (Tomášek Karel), 11. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 14. Volf Libor (Fadler Martin), 21. Tomášek Karel, 22. Trnka Lukáš, 23. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 28. Chrobák Marek, 36. Tomášek Karel, 37. Volf Libor (Blažek Radim), 38. Blažek Radim (Pešír Tomáš), 40. Pešír Tomáš - 5. Potočný Roman (Mühlfait Robert), 6. Potočný Roman, 24. Potočný Roman, 32. Kyzlík Luboš (Potočný Roman), 35. Potočný Roman
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Chrobák Marek, Mikoláš Jan, Pešír Tomáš, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Tomášek Karel Trenér: Náprstek Miloš
Radobýl Litoměřice: Vaněk Jiří, Kyzlík Luboš, Kurek Radislav, Horvát Vítězslav, Hruška Tomáš, Kocman Tomáš, Mühlfait Robert, Potočný Roman Trenér: Muhlfait Robert


 

3.kolo


GL Litoměřice - F.A.Zole Č.Lípa 12 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8), Říha Jaroslav (8) Delegát: Hora Jan Diváků: 80 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Chrobák Marek (Macháček Martin), 12. Volf Libor (Blažek Radim), 17. Chrobák Marek (Pešír Tomáš), 20. Tomášek Karel (Blažek Radim), 22. Blažek Radim (Volf Libor), 25. Šimon Jan (Volf Libor), 26. Blažek Radim (Chrobák Marek), 27. Chrobák Marek (Volf Libor), 29. Blažek Radim (Fadler Martin), 33. Šimon Jan, 37. Pešír Tomáš (Blažek Radim), 40. Pešír Tomáš - 9. Lebduška Petr (Kočí Ondřej), 10. Šanda Petr
ŽK: 0 - Burian Marek, Lebduška Petr
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Pešír Tomáš, Blažek Radim, Volf Libor, Šimon Jan, Macháček Martin, Fadler Martin, Tomášek Karel, Chrobák MarekTrenér: Náprstek Miloš
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Poláček Jakub, Půlpán Lukáš, Kočí Ondřej, Šanda Petr, Mitáč Jan, Burian Marek, Lebduška PetrTrenér: Černín Aleš


Radobýl Litoměřice - COMBIX Ústí n.L. 6 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Hofmann Rudolf (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 5. Lenrt Dominik, 17. Rapavý Michal (Kyzlík Luboš), 27. Grunert Lukáš (Novotný Miroslav), 32. Rapavý Michal (Lenrt Dominik), 33. Mühlfait Robert (Lenrt Dominik), 36. Grunert Lukáš (Mühlfait Robert) - 22. Černohorský Arnošt (Paseka Jaroslav), 38. Černohorský Arnošt (Betyár Miroslav)
ŽK: 0 - Pohl Tomáš
Radobýl Litoměřice: Kurek Radislav, Rapavý Michal, Novotný Miroslav, Grunert Lukáš, Vaněk Jiří, Kyzlík Luboš, Potočný Roman, Mühlfait Robert, Lenrt DominikTrenér: Muhlfait Robert
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Pulko Lukáš, Krok Lukáš, Demčenko Jevgenij, Paseka Jaroslav, Pohl Tomáš, Tichý Jan, Vobecký LukášTrenér: Friedl Tomáš


Arsenal Benešov - Boca Chotěboř 5 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Dragoun Radek (8,1) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 2. Šimáček Pavel, 13. Páv Ondřej (Lukáč Daniel), 26. Kamarýt Jiří (Říha Radek), 34. Kamarýt Jiří (Lukáč Daniel), 36. Žáček Ondřej (Filip Miroslav) - 16. Kratochvíl Jiří (Duda Štěpán), 22. Staněk Ondřej, 24. Duda Štěpán (Staněk Ondřej), 40. Novotný Pavel
ŽK: Žáček Ondřej, Kamarýt Jiří - Novotný Pavel
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Šindelář Petr, Lukáč Daniel, Filip Miroslav, Žáček Ondřej, Kamarýt Jiří, Šimáček Pavel, Páv Ondřej, Křemen Jan, Říha RadekTrenér: Kovář Otto
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Radek, Moravec Miloš, Klimeš Pavel, Novotný Pavel, Staněk Ondřej, Čapek Michal, Duda Štěpán, Kratochvíl JiříTrenér: Jakeš Martin


Démoni Č.Lípa - INDOSS Plzeň 5 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,5), Smreček Ladislav (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 150 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 5. Soukup Milan (Michálek Marek), 6. Kulha Michal (Bejda Stanislav), 21. Soukup Milan, 27. Bejda Stanislav (Kulha Michal), 40. Soukup Milan (Demke Lukáš) - 6. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 13. Bečka Zdeněk (Šebek Jan), 19. Filinger Jaroslav (Šebek Jan), 27. Vnuk Tomáš
ŽK: Bejda Stanislav, Soukup Milan, Paleček Martin - Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Šíša Jiří, Vnuk Tomáš
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kulha Michal, Jäger Jindřich, Soukup Milan, Kubelka Matouš, Demke Lukáš, Paleček Martin, Bažant Jan, Mikysa LukášTrenér: Kruliš Karel
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Filinger Jaroslav, Vitouš Ondřej, Šebek Jan, Soukup Filip, Mižár Jakub, Šíša Jiří, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Bečka Zdeněk, Vykoupil MilanTrenér: Kučera Petr


Dalmach Turnov - Malibu Ml.Boleslav 2 : 6 (1 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,1), Čurda Michal (8,2) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 130 Stadion: SH TJ Turnov, Skálova
Branky: 11. Hurt Daniel (Šteffan Jiří), 28. Hurt Vojtěch (Kratochvíl Tomáš) - 23. Král Pavel (Bělík Zdeněk), 28. Polanka Petr (Bělík Zdeněk), 30. Korejza Milan (Karásek Milan), 31. Boško David (Polanka Petr), 36. Král Pavel (Tvaroh Pavel), 40. Bělík Zdeněk (Maňas Marek)
ŽK: Kratochvíl Tomáš, Hurt Daniel - Maňas Marek, Boško David
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kalousek Zdeněk, Bangha Marek, Kroupa Marek, Koubus Petr, Vítek Pavel, Mencl JaroslavTrenér: Krejčík Aleš
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Polanka Petr, Bernat Jaroslav, Korejza Milan, Král Pavel, Volf Jiří, Kvapil Jan, Karásek Milan, Boško DavidTrenér: Bílek Jaroslav


GMM Jablonec - TEX-COLOR Písek 6 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Řeháček Lubomír (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 130 Stadion: SH Jablonec
Branky: 13. Krejčík Kamil (Krasnický Jakub), 17. Haunold Jiří (Krasnický Jakub), 19. Haunold Jiří (Jägr Jiří), 23. Kulhánek Michal (Sedlmajer Michal), 24. Sedlmajer Michal (Scholz Michael), 39. Krejčík Kamil (Krasnický Jakub) - 10. Horák Milan (Kaderka Lukáš), 19. Urych Šimon (Mareš Tomáš), 20. Horák Milan (Benkovský Aleš), 38. Šteier Stanislav (Urych Šimon)
ŽK: Sedlmajer Michal - Kaderka Lukáš
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Krasnický Jakub, Chropůvka Jaroslav, Jägr Jiří, Krejčík Kamil, Sedlmajer Michal, Scholz Michael, Kulhánek Michal, Haunold JiříTrenér: Dubový Lukáš
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Nováček Jan, Horák Milan, Benkovský Aleš, Kaderka Lukáš, Urych ŠimonTrenér: Dub Roman


 

2.kolo


F.A.Zole Č.Lípa - GMM Jablonec 4 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 170 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 21. Kočí Ondřej, 26. Kočí Ondřej (Souček Jakub), 30. Půlpán Lukáš (Burian Marek), 36. Mitáč Jan - 1. Vávra Michael (Kraus Pavel), 4. Kraus Pavel (Prášil Karel), 31. Kulhánek Michal, 32. Haunold Jiří (Scholz Michael)
ŽK: Souček Jakub, Mitáč Jan - Kraus Pavel, Kulhánek Michal
F.A.Zole Č.Lípa: Lahůlek Václav, Kočí Ondřej, Vodrážka Tomáš, Burian Marek, Půlpán Lukáš, Souček Jakub, Košťál Tomáš, Mitáč Jan, Kotek Tomáš, Poláček JakubTrenér: Černín Aleš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Jägr Jiří, Prášil Karel, Sedlmajer Michal, Scholz Michael, Vávra Michael, Kulhánek Michal, Haunold JiříTrenér: Dubový Lukáš


TEX-COLOR Písek - Dalmach Turnov 8 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,1), Velebil Tomáš (8) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Písek, Tylova
Branky: 4. Hačka Ondřej (Nováček Jan), 8. Hačka Ondřej (Kubeš Jan), 14. Kubeš Jan (Hačka Ondřej), 15. Reidinger Lukáš (Urych Šimon), 27. Urych Šimon (Plic Ondřej), 30. Kubeš Jan (Hačka Ondřej), 36. Reidinger Lukáš (Hačka Ondřej), 38. Hlavín Lukáš (Plic Ondřej) - 3. Kalousek Zdeněk (Krejčík Aleš), 32. Šteffan Jiří (Vávra Miroslav), 34. Krejčík Aleš (Kalousek Zdeněk)
ŽK: 0 - Prokopec Petr
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Šteier Stanislav, Urych Šimon, Nováček Jan, Hačka Ondřej, Kubeš Jan, Plic Ondřej, Hlavín LukášTrenér: Dub Roman
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Vávra Miroslav, Pekař Petr, Kalousek Zdeněk, Šteffan Jiří, Pecka JosefTrenér: Krejčík Aleš


Malibu Ml.Boleslav - Démoni Č.Lípa 5 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (7,8), Nagy Zdeněk (7,8) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 180 Stadion: SH Mladá Boleslav, U stadiónu
Branky: 6. Bernat Jaroslav, 17. Bělík Zdeněk, 20. Polanka Petr (Maňas Marek), 35. Král Pavel, 36. Bernat Jaroslav - 23. Kubelka Matouš (Bažant Jan), 30. Soukup Milan, 33. Soukup Milan (Bejda Stanislav), 40. Michálek Marek
ŽK: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Maňas Marek - Kaňkovský Karel
Malibu Ml.Boleslav: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Polanka Petr, Volf Jiří, Král Pavel, Bernat Jaroslav, Korejza Milan, Karásek Milan, Maryška Jakub, Bůžek Patrik, Malík AdamTrenér: Bílek Jaroslav
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Kulha Michal, Jäger Jindřich, Švec Martin, Soukup Milan, Kubelka Matouš, Bažant Jan, Žďánský VítTrenér: Kruliš Karel


INDOSS Plzeň - Arsenal Benešov 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (7,8), Vaněk Václav (7,9) Delegát: Chyba Michal Diváků: 170 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 16. Koc Václav (Štrajt Michal), 21. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 26. Štrajt Michal (Šebek Jan), 30. Koc Václav (Štrajt Michal) - 1. Páv Ondřej, 37. Pohorský Jan (Lukáč Daniel), 38. Páv Ondřej (Kamarýt Jiří)
ŽK: Štrajt Michal, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Forman Adam - Šindelář Petr, Lukáč Daniel, Kamarýt Jiří, Křemen JanČK: Koc Václav - 0
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Vitouš Ondřej, Štrajt Michal, Koc Václav, Soukup Filip, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Forman AdamTrenér: Kučera Petr
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Pohorský Jan, Šindelář Petr, Lukáč Daniel, Žáček Ondřej, Kamarýt Jiří, Křemen Jan, Páv Ondřej, Pohorský Vojtěch, Filip MiroslavTrenér: Kovář Otto


Boca Chotěboř - Radobýl Litoměřice 11 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 60 Stadion: SH Ledeč nad Sázavou
Branky: 14. Kratochvíl Jiří (Duda Štěpán), 15. Klimeš Pavel (Novotný Pavel), 16. Duda Štěpán (Staněk Ondřej), 17. Odvářka Radek (Novotný Pavel), 20. Duda Štěpán (Čapek Michal), 22. Duda Štěpán, 31. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 32. Duda Štěpán (Čapek Michal), 35. Staněk Ondřej (Pátek Petr), 35. Novotný Pavel, 37. Staněk Ondřej (Duda Štěpán) - 33. Horvát Vítězslav
ŽK: 0 - Kocman Tomáš
Boca Chotěboř: Pátek Petr, Staněk Ondřej, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří, Čapek Michal, Odvářka Radek, Novotný Pavel, Klimeš Pavel, Duda ŠtěpánTrenér: Jakeš Martin
Radobýl Litoměřice: Kurek Radislav, Mühlfait Robert, Kocman Tomáš, Horvát Vítězslav, Hranička Petr, Vaněk Jiří, Patka KarelTrenér: Muhlfait Robert


COMBIX Ústí n.L. - GL Litoměřice 8 : 12 (3 : 8)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH UJEP Ústí nad Labem
Branky: 7. Krok Lukáš, 13. Paseka Jaroslav (Bakiu Luan), 19. Paseka Jaroslav (Černohorský Arnošt), 21. Paseka Jaroslav (Černohorský Arnošt), 25. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 29. Tichý Jan (Betyár Miroslav), 30. Betyár Miroslav (Pulko Lukáš), 34. Krok Lukáš (Paseka Jaroslav) - 6. Pešír Tomáš (Volf Libor), 8. Volf Libor (Tomášek Karel), 9. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 12. Pešír Tomáš (Šimon Jan), 15. Šimon Jan (Chrobák Marek), 16. Macháček Martin (Chrobák Marek), 17. Volf Libor (Mikoláš Václav), 18. Tomášek Karel, 21. Tomášek Karel (Volf Libor), 24. Šimon Jan (Pešír Tomáš), 28. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 37. Tomášek Karel (Blažek Radim)
ŽK: Paseka Jaroslav - Fadler Martin, Tomášek Karel, Pešír Tomáš, Šimon Jan
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Baftijar Ljuan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Kremr Lukáš, Krok Lukáš, Lédl Jakub, Pulko Lukáš, Tichý Jan, Paseka Jaroslav, Vobecký LukášTrenér: Friedl Tomáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Mikoláš Jan, Macháček Martin, Fadler Martin, Tomášek Karel, Čámský Milan, Pešír Tomáš, Chrobák Marek, Volf Libor, Blažek Radim, Šimon JanTrenér: Fadler Martin


 

1.kolo


COMBIX Ústí n.L. - F.A.Zole Č.Lípa 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 125 Stadion: SH Krásné Březno
Branky: 6. Betyár Miroslav (Krok Lukáš), 7. Betyár Miroslav (Krok Lukáš), 17. Krok Lukáš (Pulko Lukáš), 19. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 21. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 32. Pohl Tomáš (Kremr Lukáš), 35. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 38. Paseka Jaroslav (Kremr Lukáš) - 37. Mitáč Jan (Půlpán Lukáš)
ŽK: Betyár Miroslav - 0
COMBIX Ústí n.L.: Bakiu Luan, Betyár Miroslav, Černohorský Arnošt, Kremr Lukáš, Krok Lukáš, Lédl Jakub, Paseka Jaroslav, Pohl Tomáš, Pulko Lukáš, Tichý Jan, Vobecký LukášTrenér: Friedl Tomáš
F.A.Zole Č.Lípa: Švasta Lukáš, Lahůlek Václav, Kotek Tomáš, Poláček Jakub, Mitáč Jan, Burian Marek, Půlpán Lukáš, Košťál TomášTrenér: Černín Aleš


GL Litoměřice - Boca Chotěboř 3 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 4. Blažek Radim (Tomášek Karel), 10. Chrobák Marek (Tomášek Karel), 11. Trnka Lukáš (Blažek Radim) - 13. Staněk Ondřej (Čapek Michal), 37. Moravec Miloš (Běloušek Martin)
ŽK: Mikoláš Václav, Pešír Tomáš - Novotný Pavel
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Stejskal Lukáš, Pešír Tomáš, Blažek Radim, Volf Libor, Chrobák Marek, Macháček Martin, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Tomášek Karel, Šimon JanTrenér: Vosmanský Pavel
Boca Chotěboř: Benc Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Michal, Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Duda Štěpán, Novotný Pavel, Běloušek Martin, Staněk OndřejTrenér: Jakeš Martin


Radobýl Litoměřice - INDOSS Plzeň 0 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 118 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: - 17. Vnuk Tomáš (Koc Václav), 27. Vnuk Tomáš (Kasýk Zdeněk), 30. Šíša Jiří (Tošovský Jakub), 31. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš)
ŽK: Hranička Petr - Vnuk Tomáš, Böhm Lukáš, Kasýk Zdeněk
Radobýl Litoměřice: Kurek Radislav, Grunert Lukáš, Novotný Miroslav, Rapavý Michal, Mühlfait Robert, Šimáček Jan, Patka Karel, Krejza Luboš, Potočný Roman, Krůta Radek, Horvát Vítězslav, Hranička PetrTrenér: Mühlfait Robert
INDOSS Plzeň: Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Forman Adam, Vnuk Tomáš, Kučera Petr, Šíša Jiří, Böhm Lukáš, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Vančát Milan, Šebek Jan, Tošovský JakubTrenér: Kučera Petr


Arsenal Benešov - Malibu Ml.Boleslav 3 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,6), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Kalina Josef Diváků: 90 Stadion: SH Neveklov
Branky: 3. Kamarýt Jiří (Křemen Jan), 26. Kamarýt Jiří (Hampešt Jiří), 40. Šindelář Petr - 23. Karásek Milan (Král Pavel), 25. Maňas Marek (Bělík Zdeněk), 36. Maňas Marek (Polanka Petr)
ŽK: 0 - Malík Adam, Boško David
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Pohorský Jan, Šindelář Petr, Kamarýt Jiří, Křemen Jan, Páv Ondřej, Pohorský Vojtěch, Kondrát JosefTrenér: Kovář Otto
Malibu Ml.Boleslav: Malík Adam, Bernat Jaroslav, Polanka Petr, Kateřiňák Jiří, Boško David, Karásek Milan, Král Pavel, Korejza Milan, Bělík Zdeněk, Kohnhäuser Rudolf, Maňas Marek, Tvaroh PavelTrenér: Bílek Jaroslav


Démoni Č.Lípa - TEX-COLOR Písek 10 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8,3), Čurda Michal (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 300 Stadion: SH Česká Lípa
Branky: 10. Kaňkovský Karel (Kulha Michal), 13. Kaňkovský Karel (Soukup Milan), 18. Kaňkovský Karel, 22. Buryán Jan (Mikysa Lukáš), 33. Bejda Stanislav (Kaňkovský Karel), 33. Kaňkovský Karel, 34. Kaňkovský Karel (Soukup Milan), 39. Kaňkovský Karel (Michálek Marek), 39. Mikysa Lukáš, 40. Soukup Milan - 3. Kubeš Jan, 16. Reidinger Lukáš (Nováček Jan)
ŽK: Kaňkovský Karel, Buryán Jan - Kubeš Jan
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Kulha Michal, Buryán Jan, Jäger Jindřich, Soukup Milan, Paleček Martin, Mikysa Lukáš, Pavlíček RadimTrenér: Kruliš Karel
TEX-COLOR Písek: Mareš Tomáš, Reidinger Lukáš, Nováček Jan, Urych Šimon, Šteier Stanislav, Šafárik Marek, Plic Ondřej, Hlavín Lukáš, Kubeš JanTrenér: Dub Roman


Dalmach Turnov - GMM Jablonec 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 200 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 15. Hurt Daniel, 31. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 34. Hurt Daniel (Vítek Pavel) - 8. Sedlmajer Michal (Douda Adam), 10. Krejčík Kamil (Prášil Karel), 28. Sedlmajer Michal (Krejčík Kamil)
ŽK: 0 - Krejčík Kamil, Krasnický JakubČK: Kratochvíl Tomáš - 0
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Kalousek Zdeněk, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Šteffan Jiří, Kroupa Marek, Vítek Pavel, Pekař Petr, Mencl JaroslavTrenér: Krejčík Aleš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Sedlmajer Michal, Haunold Jiří, Prášil Karel, Jägr Jiří, Krejčík Kamil, Krasnický Jakub, Kulhánek Michal, Douda Adam, Chropůvka Jaroslav, Kraus PavelTrenér: Dubový Lukáš


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate