Futsal

reklama

2.liga "Východ" - Ročník 2014/2015 - historie

2.liga "Východ" - Ročník 2014/2015 - historie

Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2015/16 si zajistil Agromeli Brno, do divizní soutěže sestupuje FAZ Pardubice.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Agromeli Brno181611122: 4149 ( 22)
2.Gamaspol Jeseník181422 95: 5044 ( 17)
3.Amor Vyškov181017 90: 7231 ( 4)
4.VŠB TU Ostrava18945 83: 7131 ( 4)
5.Ž.Vlci Brno18837 63: 5927 ( 0)
6.ROUB Vítkovice18819 75: 7225 ( -2)
7.FK Volfířov187110104:11522 ( -5)
8.Egretta Bílovice184311 60: 7615 (-12)
9.Nasan Brno182412 55:10110 (-17)
10.FAZ Pardubice181215 37:1275 (-22)



 

22.kolo

ROUB Vítkovice - VŠB TU Ostrava 1 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,2), Klečacký Marek (8,2) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 170 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 4. Kašpar Antonín (Pařenica Radim) - 14. Polášek David (Maleňák Marek), 21. Blahut Jan, 31. Blahut Jan (Manďák Jan), 40. Maleňák Marek
ŽK: Pařenica Radim - 0
ROUB Vítkovice: Mazoch Michal, Holman Jakub, Pařenica Radim, Soško Michal, Gaži Matěj, Škorňák Radek, Polášek Jakub, Mičkal Patrik, Kašpar Antonín Trenér: Křižák Radim
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Maleňák Marek, Kalmus Robin, Veselý Filip, Manďák Jan, Kelnar Jan, Polášek David, Kapsa Martin Trenér: Murín Karel

FAZ Pardubice - Ž.Vlci Brno 2 : 5 (2 : 4)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Pardubice, Dašická
Branky: 9. Prokůpek Patrik (Vratišovský Filip), 13. Růžička Jiří (Prokůpek Patrik) - 7. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 11. Hansl Ladislav, 14. Kratochvíl Michal, 18. Chroust Martin (Hansl Ladislav), 28. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav)
ŽK: Haan David, Prokůpek Patrik - Lange Robert
FAZ Pardubice: Voleský Zdeněk, Haan David, Chvála Miloš, Vratišovský Filip, Hron Matěj, Tesař Martin, Prokůpek Patrik, Růžička Jiří Trenér: Tesař Jiří
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Lange Robert Trenér: nepřítomen ŽV

Egretta Bílovice - Agromeli Brno 1 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Kincl Miroslav (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 70 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 6. Pokorný Patrik (Toncr Michal) - 2. Procházka Luděk (Outrata Pavel), 5. Outrata Pavel (Veselovský Tomáš), 14. Veselovský Tomáš (Procházka Luděk), 23. Vrána Aleš (Outrata Pavel), 28. Vrána Aleš (Nosko Martin), 29. Nosko Martin (Procházka Luděk), 30. Procházka Luděk (Veselovský Tomáš), 33. Vrána Aleš (Kuldan František)
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Halahija Martin, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Valík Petr Trenér: Zezulka Tomáš
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Outrata Pavel, Vrána Aleš, Nosko Martin, Veselovský Tomáš, Procházka Luděk, Kuldan František, Matyska Lukáš Trenér: Harnach Martin

Nasan Brno - Gamaspol Jeseník 2 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,3), Slanina Tomáš (8,3) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 70 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 38. Trčka Miroslav (Kramoliš Martin), 39. Janeček Jaromír (Jaša Alois) - 8. Plhák Patrik (Woitek Lukáš), 15. Marcinov David, 19. Marcinov David (Plhák Patrik), 22. Daniel Jan (Řezníček Jan), 32. Daniel Jan (Řezníček Jan), 33. Řezníček Jan, 37. Marcinov David (Novák Vladimír)
ŽK: 0 - Novák Vladimír
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Jaša Alois, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David
Gamaspol Jeseník: Řezníček Jan, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Marcinov David, Woitek Lukáš, Daniel Jan, Řezníček Jakub, Krohmer Tibor, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří


 

21.kolo

Gamaspol Jeseník - ROUB Vítkovice 5 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,3), Molík Jan (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 21. Marcinov David (Plhák Patrik), 24. Marcinov David (Plhák Patrik), 27. Macura David (Růžička Martin), 32. Marcinov David (Macura David), 33. Plhák Patrik - 9. Kašpar Antonín (Holman Jakub), 35. Soško Michal
ŽK: Plhák Patrik, Macura David, Krohmer Tibor - Holman Jakub ČK: 0 - Vojtek Michal
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Daniel Jan, Macura David, Woitek Lukáš, Krohmer Tibor, Novák Vladimír, Reinelt Michal, Marcinov David, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří
ROUB Vítkovice: Mazoch Michal, Pařenica Radim, Polášek Jakub, Soško Michal, Vojtek Michal, Kašpar Antonín, Holman Jakub, Škorňák Radek, Mičkal Patrik, Gaži Matěj Trenér: Křižák Radim

Amor Vyškov - Nasan Brno 7 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 7. Lukeštík David, 20. Galia Tomáš, 22. Ševčík Milan, 27. Král Ondřej (Petlach Martin), 37. Galia Tomáš (Gremmel Jakub), 38. Galia Tomáš (Ševčík Milan), 40. Ševčík Milan (Tichý Pavel) - 5. Hoffmann Martin (Černý Martin), 13. Kramoliš Martin (Rampula David), 30. Hoffmann Martin (Kramoliš Martin)
Amor Vyškov: Paštěka Martin, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Galia Tomáš
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Krejsa Vratislav, Jaša Alois, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David

FK Volfířov - Egretta Bílovice 4 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (8,3), Kliner Jan (8,1) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH Dačice
Branky: 9. Jindra Tadeáš (Kněžínek Vojtěch), 14. Jindra Tadeáš (Kněžínek Vojtěch), 25. Balík Vojtěch (Janák Martin), 38. Točík Daniel - 7. Jurka Jiří (Maruš Pavel), 26. Sedlák Tomáš (Jurka Jiří), 29. Jurka Jiří
ŽK: Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch - Maruš Pavel, Fiala Zdeněk
FK Volfířov: Zejda Václav, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Balík Vojtěch, Janák Martin, Kněžínek Vojtěch, Točík Daniel Trenér: Novák Josef
Egretta Bílovice: Valík Petr, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš

VŠB TU Ostrava - FAZ Pardubice 6 : 1 (6 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 4. Manďák Jan (Maleňák Marek), 5. Polášek David (Maleňák Marek), 9. Kalmus Robin (Tomášek Filip), 10. Manďák Jan (Polášek David), 12. Maleňák Marek (Manďák Jan), 18. Manďák Jan (Maleňák Marek) - 11. Tesař Jiří
ŽK: Polášek David - Menšík Robert
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Kalmus Robin, Tomášek Filip, Polášek David, Maleňák Marek, Veselý Filip, Krzemieň Vít Trenér: Murin Karel
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Tesař Jiří, Tesař Martin, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Menšík Robert Trenér: Tesař Jiří


 

20.kolo

ROUB Vítkovice - FAZ Pardubice 11 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Filipský Radim (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 1. Kašpar Antonín, 10. Polášek Jakub (Cviertna Adam), 13. Kašpar Antonín (Soško Michal), 18. Holman Jakub (Soško Michal), 22. Gaži Matěj (Polášek Jakub), 25. Soško Michal (Holman Jakub), 29. Vojtek Michal, 31. Soško Michal (Kašpar Antonín), 34. Vojtek Michal (Holman Jakub), 36. Pařenica Radim (Soško Michal), 40. Polášek Jakub (Gaži Matěj) - 2. Prokůpek Patrik
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Matusák Michal, Soško Michal, Kováčik Lukáš, Kašpar Antonín, Cviertna Adam, Polášek Jakub, Holman Jakub, Gaži Matěj, Škorňák Radek, Vojtek Michal, Pařenica Radim Trenér: Křižák Radim
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Voleský Zdeněk, Tesař Jiří, Menšík Robert, Prokůpek Patrik, Růžička Jiří Trenér: Tesař Jiří

Egretta Bílovice - Ž.Vlci Brno 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,2), Sebök Ladislav (8,1) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 161 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 13. Zouhar Matěj (Toncr Michal), 32. Trojáček Michal, 33. Maruš Pavel (Zouhar Matěj), 40. Trojáček Michal - 16. Starý Petr (Lange Robert), 34. Lange Robert
ŽK: Halahija Martin - Svoboda Pavel, Starý Petr ČK: 0 - Pospíšil Tomáš
Egretta Bílovice: Valík Petr, Maruš Pavel, Halahija Martin, Rozbořil Lukáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš
Ž.Vlci Brno: Juran David, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Lange Robert, Pšurný Jaroslav, Starý Petr Trenér: Vala Vladan

Nasan Brno - Agromeli Brno 2 : 6 (0 : 6)
Rozhodčí: Bláha Viktor (8,2), Rek Lubomír (8,2) Delegát: Venc Radek Diváků: 90 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 23. Rampula David (Hoffmann Martin), 38. Krejsa Vratislav (Hoffmann Martin) - 2. Outrata Pavel (Veselovský Tomáš), 8. Veselovský Tomáš, 10. Veselovský Tomáš, 12. Kuldan František (Veselovský Tomáš), 13. Nedělník Jiří (Outrata Pavel), 20. Kuldan František (Outrata Pavel)
ŽK: Hoffmann Martin - 0
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Krejsa Vratislav, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Outrata Pavel, Nedělník Jiří, Veselovský Tomáš, Kuldan František Trenér: Harnach Martin

Gamaspol Jeseník - Amor Vyškov 4 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 125 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 4. Marcinov David, 14. Woitek Lukáš (Plhák Patrik), 28. Plhák Patrik (Marcinov David), 32. Macura David (Woitek Lukáš) - 3. Galia Tomáš, 22. Král Ondřej, 26. Petlach Martin
ŽK: Plhák Patrik, Krohmer Tibor, Macura David, Kozelský Marek - Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Chubirka Vadim
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Reinelt Michal, Woitek Lukáš, Daniel Jan, Krohmer Tibor, Macura David, Marcinov David, Řezníček Jakub, Kozelský Marek, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří
Amor Vyškov: Paštěka Martin, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Šrámek Karel Trenér: Galia Tomáš


 

19.kolo

Amor Vyškov - ROUB Vítkovice 8 : 7 (3 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Štipčák Martin (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 190 Stadion: SH ZŚ Vyškov, Purkyňova
Branky: 4. Tichý Pavel (Ševčík Milan), 10. Galia Tomáš, 14. Lukeštík David (Petlach Martin), 25. Petlach Martin (Palla Sebastian), 31. Král Ondřej (Bačovský Ondřej), 32. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 34. Palla Sebastian (Lukeštík David), 39. Galia Tomáš (Ševčík Milan) - 7. Kováčik Lukáš (Polášek Jakub), 8. Holman Jakub (Soško Michal), 10. Soško Michal (Vančo Jan), 19. Vančo Jan (Soško Michal), 23. Kašpar Antonín, 24. Cviertna Adam (Kováčik Lukáš), 36. Soško Michal (Kašpar Antonín)
ŽK: Karabina Michal, Gremmel Jakub, Tichý Pavel, Galia Tomáš - Rozsypal Martin, Kováčik Lukáš
Amor Vyškov: Karabina Michal, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Paštěka Martin Trenér: Galia Tomáš
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Soško Michal, Kováčik Lukáš, Kašpar Antonín, Cviertna Adam, Polášek Jakub, Holman Jakub, Gaži Matěj, Vančo Jan, Škorňák Radek Trenér: Křižák Radim

Agromeli Brno - Gamaspol Jeseník 2 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Kincl Miroslav (8,5) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 24. Outrata Pavel, 32. Outrata Pavel (Kuldan František) - 40. Kozelský Marek (Krohmer Tibor)
ŽK: Mica Tomáš - Marcinov David ČK: 0 - Novák Vladimír
Agromeli Brno: Kubica David, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Kuldan František, Sýkora Roman, Mica Tomáš Trenér: Harnach Martin
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Schneider Daniel, Macura David, Novák Vladimír, Daniel Jan, Woitek Lukáš, Kozelský Marek, Krohmer Tibor, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

FK Volfířov - Nasan Brno 7 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,5), Kliner Jan (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH Dačice, Strojírenská
Branky: 8. Melzoch David (Točík Daniel), 12. Jindra Tadeáš (Novák Josef), 16. Točík Daniel (Jindra Tadeáš), 19. Štolba Robin (Točík Daniel), 21. Štolba Robin (Melzoch David), 25. Točík Daniel (Balík Vojtěch), 32. Jindra Tadeáš (Novák Josef) - 6. Kramoliš Martin (Janeček Jaromír), 28. Rampula David
ŽK: Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch - Rampula David ČK: 0 - Kocourek Lubomír
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch, Točík Daniel Trenér: Novák Josef
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Jaša Alois, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav Trenér: Burian Luboš

VŠB TU Ostrava - Egretta Bílovice 6 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 1. Polášek David (Blahut Jan), 2. Manďák Jan (Blahut Jan), 3. Veselý Filip (Kalmus Robin), 16. Polášek David (Blahut Jan), 33. Kapsa Martin (Pospíšil Jakub), 36. Maleňák Marek - 19. Zouhar Matěj (Rozbořil Lukáš)
ŽK: 0 - Sedlák Tomáš, Trojáček Michal
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Myška Pavel, Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Kalmus Robin, Tomášek Filip, Polášek David, Maleňák Marek, Kapsa Martin, Veselý Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít Trenér: Murín Karel
Egretta Bílovice: Valík Petr, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš


 

18.kolo

Egretta Bílovice - FAZ Pardubice 16 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,1), Zbožínek Lukáš (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran, Brno-Bohunice
Branky: 13. Pokorný Patrik (Maruš Pavel), 18. Pokorný Patrik (Jurka Jiří), 19. Valík Petr, 21. Sedlák Tomáš (Toncr Michal), 22. Pokorný Patrik (Jurka Jiří), 23. Jurka Jiří (Pokorný Patrik), 26. Jurka Jiří, 29. Toncr Michal (Sedlák Tomáš), 31. Trojáček Michal (Jurka Jiří), 33. Pokorný Patrik (Jurka Jiří), 34. Jurka Jiří (Trojáček Michal), 35. Rozbořil Lukáš (Vrbka David), 36. Jurka Jiří (Pokorný Patrik), 38. Maruš Pavel, 39. Pokorný Patrik (Sedlák Tomáš), 40. Jurka Jiří (Pokorný Patrik)
ŽK: 0 - Báča Lukáš, Haan David, Tesař Martin
Egretta Bílovice: Valík Petr, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Růžička Jiří, Tesař Jiří, Tesař Martin Trenér: Tesař Jiří

Nasan Brno - Ž.Vlci Brno 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Bělovský Jan (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 39. Rampula David (Krejsa Vratislav) - 9. Hansl Ladislav (Vala Vladan), 23. Svoboda Pavel (Pospíšil Tomáš), 37. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav)
ŽK: Kramoliš Martin - Chroust Martin
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Čejka Lukáš, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Jaša Alois, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Hansl Ladislav, Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Chroust Martin, Lange Robert Trenér: Vala Vladan

Gamaspol Jeseník - FK Volfířov 6 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 4. Woitek Lukáš (Macura David), 14. Plhák Patrik, 28. Woitek Lukáš (Marcinov David), 35. Schneider Daniel (Macura David), 36. Kozelský Marek (Macura David), 37. Plhák Patrik (Macura David) - 5. Štolba Robin (Točík Daniel), 18. Jindra Tadeáš, 23. Novák Josef (Štolba Robin), 27. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 39. Štolba Robin (Točík Daniel)
ŽK: Woitek Lukáš, Marcinov David - Plachý Tomáš, Novák Josef, Točík Daniel
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Schneider Daniel, Macura David, Novák Vladimír, Daniel Jan, Woitek Lukáš, Krohmer Tibor, Marcinov David, Růžička Martin, Kozelský Marek Trenér: Novák Milan
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin Trenér: Novák Josef

Amor Vyškov - Agromeli Brno 4 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Rek Lubomír (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 200 Stadion: SH ZŚ Vyškov, Purkyňova
Branky: 1. Lukeštík David, 22. Bačovský Ondřej (Palla Sebastian), 30. Lukeštík David (Tichý Pavel), 33. Tichý Pavel (Bačovský Ondřej) - 3. Kuldan František (Outrata Pavel), 7. Kuldan František (Mica Tomáš), 17. Nosko Martin, 20. Matyska Lukáš (Nosko Martin), 27. Matyska Lukáš (Nosko Martin), 28. Kuldan František (Procházka Luděk), 36. Kuldan František
ŽK: Karabina Michal - 0 ČK: 0 - Procházka Luděk
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Ševčík Milan, Petlach Martin, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Forró Adam, Palla Sebastian, Paštěka Martin Trenér: Galia Tomáš
Agromeli Brno: Kubica David, Mica Tomáš, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Kuldan František, Sýkora Roman Trenér: Harnach Martin


 

17.kolo

Agromeli Brno - ROUB Vítkovice 11 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,1), Zbožínek Lukáš (8,2) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 1. Matyska Lukáš (Veselovský Tomáš), 2. Matyska Lukáš (Veselovský Tomáš), 3. Mica Tomáš, 11. Veselovský Tomáš (Mica Tomáš), 13. Mica Tomáš (Veselovský Tomáš), 26. Outrata Pavel (Mica Tomáš), 28. Kuldan František (Outrata Pavel), 35. Nedělník Jiří, 36. Outrata Pavel (Kuldan František), 38. Matyska Lukáš (Mica Tomáš), 40. Mica Tomáš - 28. Cviertna Adam (Soško Michal), 38. Gaži Matěj
ŽK: Kubica David - Holman Jakub, Gaži Matěj, Kašpar Antonín ČK: 0 - Bláha Martin
Agromeli Brno: Kubica David, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Outrata Pavel, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Kuldan František, Sýkora Roman Trenér: Harnach Martin
ROUB Vítkovice: Vosol Marek, Holman Jakub, Gaži Matěj, Mičkal Patrik, Škorňák Radek, Soško Michal, Polášek Jakub, Cviertna Adam, Bláha Martin, Kašpar Antonín Trenér: Křižák Radim

FK Volfířov - Amor Vyškov 6 : 3 (5 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 103 Stadion: SH Dačice
Branky: 7. Balík Vojtěch (Točík Daniel), 8. Janák Martin, 13. Točík Daniel, 15. Balík Vojtěch (Točík Daniel), 19. Štolba Robin, 30. Točík Daniel (Štolba Robin) - 18. Ševčík Milan (Král Ondřej), 35. Gremmel Jakub (Ševčík Milan), 39. Petlach Martin (Gremmel Jakub)
ŽK: Jindra Tadeáš - Král Ondřej, Tichý Pavel
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Bártů David, Melzoch David, Balík Vojtěch, Janák Martin, Točík Daniel, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Amor Vyškov: Karabina Michal, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Forró Adam, Palla Sebastian, Paštěka Martin Trenér: Galia Tomáš

Ž.Vlci Brno - Gamaspol Jeseník 3 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,2), Štipčák Martin (8,1) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 104 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 10. Starý Petr (Pospíšil Tomáš) - 10. Vavrač Jan (Woitek Lukáš), 12. Macura David, 17. Němec Jan
ŽK: Svoboda Pavel, Starý Petr - 0 ČK: 0 - Řezníček Jakub
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Vala Vladan, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Starý Petr, Pospíšil Tomáš Trenér: Vala Vladan
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Novák Vladimír, Daniel Jan, Řezníček Jakub, Kozelský Marek, Němec Jan, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří

VŠB TU Ostrava - Nasan Brno 4 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 11. Manďák Jan (Maleňák Marek), 15. Manďák Jan (Maleňák Marek), 17. Manďák Jan (Maleňák Marek), 18. Kalmus Robin (Blahut Jan) - 14. Trčka Miroslav (Hoffmann Martin), 27. Trčka Miroslav (Hoffmann Martin), 28. Krejsa Vratislav (Rampula David), 36. Kocourek Lubomír (Hoffmann Martin), 40. Hoffmann Martin
ŽK: 0 - Kocourek Lubomír
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Tomášek Filip, Veselý Filip, Kelnar Jan, Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Kalmus Robin, Maleňák Marek, Polášek David Trenér: Murín Karel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Čejka Lukáš, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David


 

16.kolo

ROUB Vítkovice - Egretta Bílovice 10 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 3. Gaži Matěj (Polášek Jakub), 27. Gaži Matěj (Bláha Martin), 28. Škorňák Radek (Holman Jakub), 29. Kašpar Antonín, 32. Soško Michal (Cviertna Adam), 33. Holman Jakub (Škorňák Radek), 34. Gaži Matěj (Cviertna Adam), 36. Polášek Jakub (Holman Jakub), 37. Gaži Matěj, 38. Gaži Matěj (Bláha Martin) - 5. Trojáček Michal (Jurka Jiří), 7. Jurka Jiří (Zouhar Matěj), 9. Zouhar Matěj (Jurka Jiří), 25. Jurka Jiří (Trojáček Michal)
ŽK: Cviertna Adam, Polášek Jakub - Zouhar Matěj
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Cviertna Adam, Polášek Jakub, Holman Jakub, Kašpar Antonín, Jiřičný Jakub, Kováčik Lukáš, Soško Michal, Gaži Matěj, Škorňák Radek, Bláha Martin Trenér: Křižák Radim
Egretta Bílovice: Valík Petr, Sedlák Tomáš, Fiala Zdeněk, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Zouhar Matěj, Trojáček Michal Trenér: nepřítomen EB

Nasan Brno - FAZ Pardubice 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 3. Čejka Lukáš (Kocourek Lubomír), 5. Rampula David (Kocourek Lubomír), 19. Bartůněk Pavel (Jaša Alois), 25. Bartůněk Pavel (Jaša Alois), 28. Trčka Miroslav, 40. Krejsa Vratislav - 31. Haan David (Tesař Martin), 37. Vratišovský Filip (Růžička Jiří)
ŽK: 0 - Vratišovský Filip
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Čejka Lukáš, Hanák Michal, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Bartůněk Pavel, Jaša Alois, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Voleský Zdeněk, Růžička Jiří, Prokůpek Patrik, Vratišovský Filip, Tesař Martin Trenér: Vratišovský Filip

Gamaspol Jeseník - VŠB TU Ostrava 7 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Ježek Martin (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Mikulovice, Hlavní ul.
Branky: 6. Vlastní, 7. Woitek Lukáš (Macura David), 17. Schneider Daniel (Woitek Lukáš), 26. Plhák Patrik (Macura David), 29. Macura David (Plhák Patrik), 32. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 33. Řezníček Jakub, 39. Vavrač Jan
ŽK: Macura David - Blahut Jan, Maleňák Marek
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Woitek Lukáš, Kozelský Marek, Marcinov David, Řezníček Jakub, Zrník Richard, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Manďák Jan, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Blahut Jan, Maleňák Marek, Polášek David, Fajkus Aleš, Vlastní Trenér: Murin Karel

Amor Vyškov - Ž.Vlci Brno 6 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,1), Bláha Viktor (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200

Amor Vyškov:
Ž.Vlci Brno:

Agromeli Brno - FK Volfířov 14 : 0 (7 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,3), Gryc Leoš (8,3) Delegát: Kalina Josef Diváků: 90 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Nosko Martin (Matyska Lukáš), 7. Veselovský Tomáš, 10. Mica Tomáš, 13. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 16. Nedělník Jiří (Veselovský Tomáš), 17. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 20. Matyska Lukáš (Veselovský Tomáš), 22. Procházka Luděk (Mica Tomáš), 23. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 24. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 26. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 27. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 28. Mica Tomáš, 33. Nosko Martin (Matyska Lukáš)
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Kuldan František, Kubica David Trenér: Harnach Martin
FK Volfířov: Zejda Václav, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef


 

15.kolo

FK Volfířov - ROUB Vítkovice 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 115 Stadion: SH Dačice
Branky: 5. Jindra Tadeáš (Novák Josef), 9. Novák Josef (Balík Vojtěch), 19. Štolba Robin (Plachý Tomáš), 30. Janák Martin (Novák Josef), 35. Jindra Tadeáš - 21. Gaži Matěj
ŽK: 0 - Bláha Martin
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Vosol Marek, Holman Jakub, Soško Michal, Mudrík Vladimír, Polášek Jakub, Bláha Martin, Mičkal Patrik, Gaži Matěj Trenér: Křižák Radim

Ž.Vlci Brno - Agromeli Brno 0 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8), Kabeláč Martin (8,1) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: TJ Tatran, Brno-Bohunice
Branky: - 2. Nosko Martin (Outrata Pavel), 12. Nedělník Jiří (Mica Tomáš), 20. Nosko Martin (Outrata Pavel), 21. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 31. Procházka Luděk (Veselovský Tomáš), 34. Outrata Pavel
ŽK: Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Starý Petr - Outrata Pavel, Procházka Luděk
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Chroust Martin, Starý Petr, Kuldan František, Pospíšil Tomáš Trenér: Letzel Michal
Agromeli Brno: Kubica David, Mica Tomáš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš Trenér: Harnach Martin

VŠB TU Ostrava - Amor Vyškov 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,2), Sebök Ladislav (8,1) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 80 Stadion: SH Sareza Ostrava-Přívoz
Branky: 22. Manďák Jan - 13. Gremmel Jakub, 16. Ševčík Milan, 23. Ševčík Milan, 38. Galia Tomáš, 40. Ševčík Milan
ŽK: Kalmus Robin, Blahut Jan - Palla Sebastian
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Manďák Jan, Kalmus Robin, Tomášek Filip, Polášek David, Maleňák Marek, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Blahut Jan, Kapsa Martin Trenér: Murín Karel
Amor Vyškov: Karabina Michal, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Paštěka Martin Trenér: Galia Tomáš

FAZ Pardubice - Gamaspol Jeseník 3 : 6 (2 : 5)
Rozhodčí: Kašpar Jiří (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 85 Stadion: SH Pardubice, Dašická
Branky: 17. Chvála Miloš (Vratišovský Filip), 17. Vlastní, 20. Tesař Jiří (Chvála Miloš), 22. Hron Matěj - 3. Zrník Richard, 4. Woitek Lukáš (Krohmer Tibor), 9. Krohmer Tibor, 15. Woitek Lukáš, 39. Krohmer Tibor
ŽK: Tesař Martin, Růžička Jiří - Novák Vladimír
FAZ Pardubice: Voleský Zdeněk, Haan David, Tesař Jiří, Tesař Martin, Chvála Miloš, Hron Matěj, Růžička Jiří, Vratišovský Filip, Prokůpek Patrik Trenér: Tesař Jiří
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Daniel Jan, Vavrač Jan, Macura David, Woitek Lukáš, Krohmer Tibor, Novák Vladimír, Zrník Richard, Marcinov David, Řezníček Jan, Vlastní Trenér: Gnida Jiří


 

14.kolo

Nasan Brno - Egretta Bílovice 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Bláha Viktor (8,1), Kabeláč Martin (8,1) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 82 Stadion: SH TJ Tatran brno-Bohunice
Branky: 36. Rampula David - 24. Sedlák Tomáš (Valík Petr)
ŽK: Rampula David, Jaša Alois, Kocourek Lubomír - Valík Petr, Jurka Jiří, Sedlák Tomáš ČK: 0 - Toncr Michal
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav, Hanák Michal, Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel Trenér: Burian Luboš
Egretta Bílovice: Valík Petr, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Skyba Martin, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš

Amor Vyškov - FAZ Pardubice 8 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 4. Petlach Martin (Galia Tomáš), 5. Forró Adam (Forró Daniel), 6. Tichý Pavel (Galia Tomáš), 24. Petlach Martin (Forró Daniel), 28. Forró Adam (Galia Tomáš), 30. Forró Adam (Král Ondřej), 32. Tichý Pavel (Forró Daniel), 40. Petlach Martin (Forró Daniel) - 5. Nekovařík Filip (Čáň Dominik), 28. Voleský Zdeněk, 38. Vratišovský Filip (Růžička Jiří)
ŽK: Karabina Michal, Forró Adam - Vratišovský Filip
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Forró Adam, Paštěka Martin Trenér: Galia Tomáš
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Voleský Zdeněk, Nekovařík Filip, Čáň Dominik, Růžička Jiří, Vratišovský Filip, Prokůpek Patrik, Tesař Martin, Menšík Robert Trenér: Vratišovský Filip

Agromeli Brno - VŠB TU Ostrava 4 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,2), Molík Jan (8,2) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 5. Mica Tomáš (Veselovský Tomáš), 17. Matyska Lukáš (Nedělník Jiří), 40. Procházka Luděk (Outrata Pavel) - 20. Manďák Jan (Maleňák Marek), 27. Tomášek Filip, 31. Manďák Jan (Kelnar Jan), 33. Veselý Filip
ŽK: Mica Tomáš, Matyska Lukáš - Blahut Jan, Manďák Jan
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Mica Tomáš, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Kubica David Trenér: Harnach Martin
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Kalmus Robin, Tomášek Filip, Polášek David, Maleňák Marek, Veselý Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Manďák Jan Trenér: Murin Karel

FK Volfířov - Ž.Vlci Brno 4 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,3), Bláha Viktor (8) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 90 Stadion: SH Dačice
Branky: 12. Štolba Robin (Ferdan Miroslav), 25. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 37. Jindra Tadeáš, 39. Jindra Tadeáš (Plachý Tomáš) - 17. Hansl Ladislav (Pospíšil Tomáš), 18. Kuldan František (Kratochvíl Michal), 19. Hansl Ladislav (Pospíšil Tomáš), 20. Kuldan František (Chroust Martin), 24. Hansl Ladislav (Kratochvíl Michal), 28. Kratochvíl Michal (Pospíšil Tomáš), 33. Stoklásek Martin, 38. Kuldan František (Kratochvíl Michal)
ŽK: Plachý Tomáš - 0
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch, Točík Daniel, Ferdan Miroslav, Cech Jaroslav Trenér: Novák Josef
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Kuldan František, Svoboda Pavel, Vala Vladan, Pospíšil Tomáš Trenér: Letzel Michal


 

13.kolo

Ž.Vlci Brno - ROUB Vítkovice 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,2), Slanina Tomáš (8,2) Delegát: Stix Jiří Diváků: 190 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: - 20. Kováčik Lukáš (Bláha Martin), 31. Mudrík Vladimír (Kašpar Antonín), 34. Bláha Martin (Vavrušák Radim)
ŽK: Starý Petr, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav - Kašpar Antonín, Kováčik Lukáš, Polášek Jakub, Bláha Martin
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Starý Petr, Kuldan František, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Vala Vladan Trenér: Vala Vladan
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Novák Tomáš, Mudrík Vladimír, Cviertna Adam, Kašpar Antonín, Kováčik Lukáš, Soško Michal, Polášek Jakub, Bláha Martin, Gaži Matěj, Holman Jakub, Vavrušák Radim, Mičkal Patrik, Škorňák Radek Trenér: Křižák Radim

VŠB TU Ostrava - FK Volfířov 10 : 5 (5 : 4)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Filipský Radim (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 100 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 1. Polášek David (Manďák Jan), 3. Kelnar Jan, 4. Polášek David, 14. Maleňák Marek (Manďák Jan), 20. Kalmus Robin (Blahut Jan), 23. Kelnar Jan (Kalmus Robin), 28. Maleňák Marek, 33. Kelnar Jan (Kalmus Robin), 36. Blahut Jan (Krzemieň Vít), 38. Kelnar Jan - 2. Balík Vojtěch (Novák Josef), 10. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 16. Balík Vojtěch (Cech Jaroslav), 17. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 37. Jindra Tadeáš (Cech Jaroslav)
ŽK: Maleňák Marek - 0
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Manďák Jan, Kalmus Robin, Tomášek Filip, Maleňák Marek, Fajkus Aleš, Veselý Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Polášek David Trenér: Murin Karel
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Kněžínek Vojtěch, Cech Jaroslav Trenér: Novák Josef

FAZ Pardubice - Agromeli Brno 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 75 Stadion: SH Padubice, Dašická
Branky: 10. Růžička Jiří (Vratišovský Filip), 39. Tesař Martin (Menšík Robert), 40. Vratišovský Filip (Chvála Miloš) - 20. Nedělník Jiří (Nosko Martin), 20. Nedělník Jiří, 21. Nosko Martin, 28. Nedělník Jiří (Forgáč Ondřej)
ŽK: Růžička Jiří - Nosko Martin, Matyska Lukáš
FAZ Pardubice: Voleský Zdeněk, Nekovařík Filip, Haan David, Vratišovský Filip, Tesař Martin, Růžička Jiří, Menšík Robert, Chvála Miloš, Morávek Miloš, Hron Matěj Trenér: Vratišovský Filip
Agromeli Brno: Maixner Roman, Mica Tomáš, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Matyska Lukáš, Forgáč Ondřej, Harnach Martin Trenér: Harnach Martin

Egretta Bílovice - Gamaspol Jeseník 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Kabeláč Martin (8,2) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: - 12. Kozelský Marek, 17. Plhák Patrik (Kazár Tomáš), 28. Macura David (Marcinov David), 32. Marcinov David, 33. Macura David (Kozelský Marek)
ŽK: 0 - Novák Vladimír
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Skyba Martin, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Novák Vladimír, Plhák Patrik, Kazár Tomáš, Marcinov David, Kozelský Marek, Woitek Lukáš, Macura David, Zrník Richard, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří


 

12.kolo

ROUB Vítkovice - Nasan Brno 8 : 4 (6 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 3. Holman Jakub, 4. Holman Jakub (Gaži Matěj), 4. Soško Michal (Polášek Jakub), 5. Soško Michal (Mudrík Vladimír), 13. Gaži Matěj (Mudrík Vladimír), 15. Polášek Jakub (Soško Michal), 31. Holman Jakub, 32. Soško Michal - 7. Hoffmann Martin, 32. Nesvadba Lukáš (Trčka Miroslav), 34. Rampula David (Hoffmann Martin), 40. Hoffmann Martin
ŽK: 0 - Čejka Lukáš
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Vosol Marek, Polášek Jakub, Soško Michal, Cviertna Adam, Mudrík Vladimír, Kašpar Antonín, Vašek David, Holman Jakub, Mičkal Patrik, Frebort Jaromír, Gaži Matěj, Škorňák Radek Trenér: Křižák Radim
Nasan Brno: Rampula David, Čejka Lukáš, Černý Martin, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Bartůněk Pavel, Krejsa Vratislav, Nesvadba Lukáš, Hanák Michal Trenér: Rampula David

Amor Vyškov - Egretta Bílovice 4 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 400 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 17. Galia Tomáš (Palla Sebastian), 20. Král Ondřej, 34. Lukeštík David (Král Ondřej) - 4. Sedlák Tomáš, 8. Vlastní, 29. Vrbka David, 31. Jurka Jiří (Trojáček Michal)
ŽK: Král Ondřej, Tichý Pavel, Palla Sebastian - Fiala Zdeněk, Maruš Pavel
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel, Vlastní Trenér: Galia Tomáš
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Pokorný Patrik, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš

FK Volfířov - FAZ Pardubice 11 : 6 (6 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Dačice
Branky: 5. Balík Vojtěch (Jindra Tadeáš), 9. Janák Martin, 15. Janák Martin (Štolba Robin), 17. Balík Vojtěch (Jindra Tadeáš), 20. Kněžínek Vojtěch (Jindra Tadeáš), 21. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 26. Novák Josef (Janák Martin), 28. Kněžínek Vojtěch (Štolba Robin), 36. Jindra Tadeáš, 39. Jindra Tadeáš, 39. Štolba Robin - 4. Hron Matěj (Klír Jonáš), 30. Baudyš Petr (Hron Matěj), 31. Baudyš Petr (Chvála Miloš), 33. Tesař Jiří (Chvála Miloš), 38. Chvála Miloš, 39. Baudyš Petr (Prokůpek Patrik)
ŽK: 0 - Tesař Jiří, Baudyš Petr, Chvála Miloš
FK Volfířov: Zejda Václav, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Bártů David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch, Havlík Roman, Ferdan Miroslav Trenér: Novák Josef
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Prokůpek Patrik, Haan David, Hron Matěj, Klír Jonáš, Tesař Jiří, Baudyš Petr, Chvála Miloš Trenér: Tesař Jiří

Ž.Vlci Brno - VŠB TU Ostrava 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,4), Kincl Miroslav (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 6. Hansl Ladislav, 34. Pospíšil Tomáš (Chroust Martin), 40. Chroust Martin (Stoklásek Martin) - 34. Blahut Jan (Polášek David), 36. Veselý Filip (Maleňák Marek), 39. Veselý Filip (Kapsa Martin)
ŽK: Hansl Ladislav, Kuldan František, Kratochvíl Michal - Kalmus Robin, Kapsa Martin
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Pospíšil Tomáš, Hansl Ladislav, Kuldan František, Kratochvíl Michal Trenér: nepřítomen VLCI
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kalmus Robin, Polášek David, Maleňák Marek, Kapsa Martin, Veselý Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Blahut Jan Trenér: Murín Karel


 

11.kolo

VŠB TU Ostrava - ROUB Vítkovice 1 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 130 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 39. Manďák Jan
ŽK: Kapsa Martin - Bláha Martin, Mičkal Patrik
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Polášek David, Maleňák Marek, Kapsa Martin, Veselý Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Kalmus Robin Trenér: Murin Karel
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Bláha Martin, Holman Jakub, Gaži Matěj, Polášek Jakub, Mudrík Vladimír, Soško Michal, Vosol Marek, Mičkal Patrik Trenér: Křižák Radim

Ž.Vlci Brno - FAZ Pardubice 9 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Bláha Viktor (8,2) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran, Brno-Bohunice
Branky: 2. Kuldan František (Hansl Ladislav), 8. Pospíšil Tomáš (Hansl Ladislav), 13. Hansl Ladislav (Starý Petr), 16. Hansl Ladislav, 18. Chroust Martin (Kuldan František), 21. Svoboda Pavel (Kratochvíl Michal), 23. Svoboda Pavel (Pospíšil Tomáš), 25. Kuldan František (Hansl Ladislav), 29. Svoboda Pavel (Starý Petr) - 31. Baudyš Petr (Prokůpek Patrik)
ŽK: 0 - Báča Lukáš, Prokůpek Patrik, Vratišovský Filip ČK: Starý Petr - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Starý Petr, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Kuldan František, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal Trenér: Letzel Michal
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Prokůpek Patrik, Haan David, Voleský Zdeněk, Baudyš Petr, Vratišovský Filip, Tesař Martin, Braun Martin, Hanáček Dag Trenér: Vratišovský Filip

Agromeli Brno - Egretta Bílovice 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8), Vomastek Daniel (8,1) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran, Brno-Bohunice
Branky: 2. Tůma Martin (Forgáč Ondřej), 12. Mica Tomáš, 25. Mica Tomáš (Veselovský Tomáš), 38. Matyska Lukáš (Tůma Martin), 40. Veselovský Tomáš (Outrata Pavel) - 39. Trojáček Michal
ŽK: Sýkora Roman, Outrata Pavel, Veselovský Tomáš - Zouhar Matěj, Pokorný Patrik
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Outrata Pavel, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Forgáč Ondřej, Tůma Martin, Matyska Lukáš Trenér: Harnach Martin
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Skyba Martin, Trojáček Michal, Kubica David Trenér: Zezulka Tomáš

Gamaspol Jeseník - Nasan Brno 9 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 18. Krohmer Tibor (Plhák Patrik), 19. Woitek Lukáš (Till Jakub), 21. Vavrač Jan (Krohmer Tibor), 22. Kozelský Marek (Schneider Daniel), 23. Macura David (Plhák Patrik), 31. Macura David (Plhák Patrik), 32. Plhák Patrik (Macura David), 34. Macura David, 40. Plhák Patrik (Reinelt Michal) - 3. Jaša Alois (Čejka Lukáš), 37. Hoffmann Martin, 38. Nesvadba Lukáš (Hoffmann Martin)
ŽK: 0 - Čejka Lukáš, Jaša Alois
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Schneider Daniel, Vavrač Jan, Macura David, Woitek Lukáš, Reinelt Michal, Krohmer Tibor, Kozelský Marek, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Čejka Lukáš, Hoffmann Martin, Nesvadba Lukáš, Jaša Alois, Bartůněk Pavel Trenér: Rampula David


 

10.kolo

ROUB Vítkovice - Gamaspol Jeseník 1 : 5 (0 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,3), Kincl Miroslav (8,3) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 150 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 25. Kováčik Lukáš (Bílek Jakub) - 23. Macura David, 24. Schneider Daniel, 25. Plhák Patrik (Růžička Martin), 37. Plhák Patrik, 37. Plhák Patrik
ŽK: Bílek Jakub, Mudrík Vladimír - 0 ČK: Vojtek Michal - 0
ROUB Vítkovice: Vosol Marek, Polášek Jakub, Bílek Jakub, Bláha Martin, Vojtek Michal, Holman Jakub, Gaži Matěj, Mudrík Vladimír, Kováčik Lukáš, Cviertna Adam, Krayzel Petr Trenér: Křižák Radim
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Zrník Richard, Macura David, Reinelt Michal, Kozelský Marek, Krohmer Tibor, Schneider Daniel, Řezníček Jakub, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

Nasan Brno - Amor Vyškov 5 : 5 (2 : 0)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,4), Bláha Viktor (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Trčka Miroslav (Jaša Alois), 9. Nesvadba Lukáš (Rampula David), 28. Vlastní, 31. Jaša Alois (Nesvadba Lukáš), 35. Rampula David (Nesvadba Lukáš), 36. Rampula David (Hanák Michal) - 21. Gremmel Jakub (Galia Tomáš), 22. Chubirka Vadim (Galia Tomáš), 23. Král Ondřej (Gremmel Jakub), 33. Forró Adam (Chubirka Vadim)
ŽK: Černý Martin - Chubirka Vadim ČK: Trčka Miroslav - Gremmel Jakub
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel, Jaša Alois, Nesvadba Lukáš, Hanák Michal Trenér: nepřítomen NASAN
Amor Vyškov: Šrámek Karel, Forró Daniel, Gremmel Jakub, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Vlastní Trenér: Galia Tomáš

Egretta Bílovice - FK Volfířov 4 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Havíř Milan Diváků: 80 Stadion: SH TJ Tatran-Bohunice
Branky: 25. Zouhar Matěj (Sedlák Tomáš), 28. Pokorný Patrik (Rozbořil Lukáš), 34. Pokorný Patrik, 36. Rozbořil Lukáš (Zouhar Matěj) - 8. Štolba Robin, 15. Janák Martin (Štolba Robin), 25. Janák Martin, 27. Štolba Robin (Kopeček Vít)
ŽK: Vrbka David, Zouhar Matěj - 0
Egretta Bílovice: Kubica David, Rozbořil Lukáš, Halahija Martin, Jurka Jiří, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Skyba Martin, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš
FK Volfířov: Kopeček Vít, Kněžínek Vojtěch, Novák Josef, Janák Martin, Štolba Robin, Balík Vojtěch, Bártů David Trenér: Novák Josef

FAZ Pardubice - VŠB TU Ostrava 5 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,3), Kašpar Jiří (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH Pardubice, Dašická ul.
Branky: 1. Braun Martin (Hron Matěj), 15. Braun Martin (Hron Matěj), 33. Tesař Martin (Braun Martin), 35. Vratišovský Filip (Hron Matěj), 39. Hron Matěj - 8. Veselý Filip (Krzemieň Vít), 26. Veselý Filip (Manďák Jan), 35. Kalmus Robin (Kapsa Martin), 37. Krzemieň Vít (Veselý Filip)
ŽK: Hron Matěj - Pospíšil Jakub, Krzemieň Vít, Myška Pavel
FAZ Pardubice: Molnár Lukáš, Haan David, Vratišovský Filip, Braun Martin, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Tesař Jiří, Baudyš Petr, Hron Matěj, Chvála Miloš, Tesař Martin Trenér: Vratišovský Filip
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Manďák Jan, Tomášek Filip, Kelnar Jan, Veselý Filip, Kalmus Robin, Kapsa Martin, Fajkus Aleš, Krzemieň Vít, Myška Pavel Trenér: Murin Karel


 

9.kolo

FAZ Pardubice - ROUB Vítkovice 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Gryc Leoš (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 62 Stadion: SH Pardubice, Dašická ul.
Branky: 19. Tesař Jiří, 32. Baudyš Petr (Prokůpek Patrik) - 22. Holman Jakub (Kašpar Antonín), 27. Mudrík Vladimír
ŽK: Voleský Zdeněk - Bláha Martin
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Haan David, Vratišovský Filip, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Tesař Jiří, Baudyš Petr, Loučka Radek, Hanáček Dag, Tesař Martin, Chvála Miloš, Němec Petr Trenér: Tesař Jiří
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Bláha Martin, Mudrík Vladimír, Polášek Jakub, Vavrušák Radim, Holman Jakub, Kašpar Antonín, Vojtek Michal, Gaži Matěj Trenér: Křižák Radim

Ž.Vlci Brno - Egretta Bílovice 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (8,2), Kabeláč Martin (8) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 10. Stoklásek Martin (Starý Petr), 25. Starý Petr (Kratochvíl Michal), 32. Starý Petr (Chroust Martin), 34. Hansl Ladislav - 28. Sedlák Tomáš, 38. Toncr Michal (Zouhar Matěj)
ŽK: Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Kuldan František - Sedlák Tomáš ČK: 0 - Maruš Pavel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Svoboda Pavel, Kuldan František, Hansl Ladislav Trenér: Letzel Michal
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Skyba Martin, Trojáček Michal, Kubica David Trenér: Zezulka Tomáš

Agromeli Brno - Nasan Brno 11 : 4 (7 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,2), Rek Lubomír (8,2) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 104 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 2. Nedělník Jiří (Mica Tomáš), 7. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 9. Mica Tomáš, 10. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 12. Mica Tomáš, 16. Forgáč Ondřej, 17. Matyska Lukáš, 22. Outrata Pavel (Mica Tomáš), 25. Outrata Pavel (Mica Tomáš), 37. Outrata Pavel, 38. Procházka Luděk (Outrata Pavel) - 23. Jaša Alois (Čejka Lukáš), 27. Čejka Lukáš (Trčka Miroslav), 34. Rampula David (Kramoliš Martin), 39. Bartůněk Pavel (Hoffmann Martin)
ŽK: Outrata Pavel - Kramoliš Martin
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Outrata Pavel, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Forgáč Ondřej Trenér: Harnach Martin
Nasan Brno: Volejníček Martin, Rampula David, Čejka Lukáš, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Bartůněk Pavel, Nesvadba Lukáš Trenér: Rampula David

Amor Vyškov - Gamaspol Jeseník 3 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (7,9), Kliner Jan (8,1) Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH Vyškov, ZŠ Purkyňova
Branky: 4. Ševčík Milan (Lukeštík David), 27. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 40. Tichý Pavel - 4. Vavrač Jan, 7. Macura David (Plhák Patrik), 11. Kazár Tomáš, 34. Kazár Tomáš (Vavrač Jan), 38. Plhák Patrik, 39. Macura David (Plhák Patrik)
ŽK: Král Ondřej, Lukeštík David, Palla Sebastian - Vavrač Jan, Kazár Tomáš
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Galia Tomáš
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Schneider Daniel, Macura David, Krohmer Tibor, Vavrač Jan, Kazár Tomáš, Reinelt Michal, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří


 

8.kolo

ROUB Vítkovice - Amor Vyškov 1 : 6 (1 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,2), Filipský Radim (8,2) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 130 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 20. Vojtek Michal (Bílek Jakub) - 27. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 31. Palla Sebastian (Lukeštík David), 33. Forró Daniel, 38. Ševčík Milan (Petlach Martin), 39. Ševčík Milan, 40. Ševčík Milan (Galia Tomáš)
ŽK: Vojtek Michal, Bláha Martin - Ševčík Milan, Galia Tomáš
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Holman Jakub, Soško Michal, Mudrík Vladimír, Vojtek Michal, Polášek Jakub, Bláha Martin, Bílek Jakub, Kováčik Lukáš, Cviertna Adam Trenér: Křižák Radim
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Galia Tomáš

Gamaspol Jeseník - Agromeli Brno 4 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,2), Kašpar Jiří (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 170 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 4. Furik Martin (Plhák Patrik), 11. Schneider Daniel, 37. Furik Martin (Plhák Patrik), 38. Plhák Patrik - 21. Outrata Pavel (Matyska Lukáš), 39. Outrata Pavel (Procházka Luděk)
ŽK: Novák Vladimír, Řezníček Jakub - Outrata Pavel
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Furik Martin, Schneider Daniel, Macura David, Novák Vladimír, Krohmer Tibor, Daniel Jan, Kozelský Marek, Řezníček Jakub, Reinelt Michal, Till Jakub Trenér: Novák Milan
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Outrata Pavel, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Forgáč Ondřej Trenér: Harnach Martin

Nasan Brno - FK Volfířov 2 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 85 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 31. Rampula David (Hoffmann Martin), 38. Jaša Alois (Rampula David) - 9. Novák Josef (Jindra Tadeáš), 13. Jindra Tadeáš (Janák Martin), 21. Jindra Tadeáš (Hrbáč Jiří), 23. Janák Martin, 28. Točík Daniel (Janák Martin), 29. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 36. Janák Martin (Hrbáč Jiří)
ŽK: Kramoliš Martin - Jindra Tadeáš
Nasan Brno: Volejníček Martin, Rampula David, Čejka Lukáš, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Jaša Alois, Bartůněk Pavel, Nesvadba Lukáš Trenér: Burian Luboš
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Kněžínek Vojtěch, Janák Martin, Hrbáč Jiří, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Štolba Robin Trenér: Novák Josef

Egretta Bílovice - VŠB TU Ostrava 4 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Bláha Viktor (8,2), Kincl Miroslav (8,1) Delegát: Venc Radek Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 18. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš), 25. Sedlák Tomáš, 26. Jurka Jiří (Toncr Michal), 31. Sedlák Tomáš - 4. Polášek David, 5. Manďák Jan (Kapsa Martin), 9. Polášek David (Kapsa Martin), 29. Maleňák Marek, 30. Polášek David (Maleňák Marek), 37. Blahut Jan (Veselý Filip)
ŽK: Maruš Pavel - 0
Egretta Bílovice: Kubica David, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Skyba Martin, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Manďák Jan, Tomášek Filip, Kapsa Martin, Veselý Filip, Blahut Jan, Maleňák Marek, Polášek David, Kalmus Robin, Fajkus Aleš, Pospíšil Jakub Trenér: Murin Karel


 

7.kolo

FAZ Pardubice - Egretta Bílovice 0 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 60 Stadion: SH Pardubická, Dašická
Branky: - 6. Jurka Jiří, 12. Jurka Jiří, 37. Skyba Martin (Zouhar Matěj)
ŽK: 0 - Vrbka David
FAZ Pardubice: Molnár Lukáš, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Tesař Jiří, Tesař Martin, Baudyš Petr, Němec Petr, Novák Jiří, Vratišovský Filip, Haan David Trenér: Tesař Jiří
Egretta Bílovice: Kubica David, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Skyba Martin, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš

Ž.Vlci Brno - Nasan Brno 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,2), Gasnárek Michal (8,2) Delegát: Havíř Milan Diváků: 170 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 16. Starý Petr (Vala Vladan), 20. Kuldan František (Starý Petr), 24. Kratochvíl Michal (Starý Petr), 26. Kratochvíl Michal (Kuldan František), 30. Kratochvíl Michal (Chroust Martin) - 36. Rampula David
ŽK: Starý Petr - Hanák Michal, Trčka Miroslav
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Stoklásek Martin, Kuldan František, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Vala Vladan Trenér: nepřítomen VLCI
Nasan Brno: Hanák Michal, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel, Jaša Alois, Kocourek Lubomír Trenér: Burian Luboš

FK Volfířov - Gamaspol Jeseník 6 : 8 (2 : 7)
Rozhodčí: Bláha Viktor (8,4), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 90 Stadion: SH Dačice
Branky: 3. Janák Martin, 17. Jindra Tadeáš (Kopeček Vít), 28. Balík Vojtěch (Točík Daniel), 31. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 39. Štolba Robin, 40. Štolba Robin (Kopeček Vít) - 2. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 4. Plhák Patrik, 5. Vavrač Jan (Schneider Daniel), 6. Vavrač Jan (Schneider Daniel), 9. Vavrač Jan, 13. Reinelt Michal, 14. Vavrač Jan (Schneider Daniel), 33. Schneider Daniel (Vavrač Jan)
ŽK: Jindra Tadeáš - Furik Martin, Vavrač Jan
FK Volfířov: Kopeček Vít, Jindra Tadeáš, Balík Vojtěch, Kněžínek Vojtěch, Novák Josef, Štolba Robin, Točík Daniel, Janák Martin Trenér: Novák Josef
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Reinelt Michal, Schneider Daniel, Furik Martin, Novák Vladimír, Daniel Jan, Vavrač Jan, Krohmer Tibor, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří

Agromeli Brno - Amor Vyškov 4 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8), Petr Zdeněk (8) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH TJ Tatran, Brno-Bohunice
Branky: 3. Outrata Pavel (Procházka Luděk), 4. Matyska Lukáš (Gross Pavel), 35. Matyska Lukáš, 36. Forgáč Ondřej (Outrata Pavel) - 28. Lukeštík David (Ševčík Milan), 32. Galia Tomáš (Lukeštík David), 34. Galia Tomáš
ŽK: Procházka Luděk - Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Galia Tomáš, Palla Sebastian
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Outrata Pavel, Procházka Luděk, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Gross Pavel, Brychta Michal, Forgáč Ondřej Trenér: Harnach Martin
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Galia Tomáš


 

6.kolo

ROUB Vítkovice - Agromeli Brno 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,1), Tomeš Vítězslav (8,1) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 210 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 32. Jaroš Václav (Mudrík Vladimír), 36. Vlastní - 9. Vrána Aleš (Matyska Lukáš), 27. Outrata Pavel
ŽK: Mudrík Vladimír, Bláha Martin, Bílek Jakub - Outrata Pavel, Veselovský Tomáš
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Vosol Marek, Holman Jakub, Kroupa David, Soško Michal, Mudrík Vladimír, Vojtek Michal, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Bláha Martin, Bílek Jakub Trenér: Křižák Radim
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Outrata Pavel, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Brychta Michal, Forgáč Ondřej, Vlastní Trenér: Harnach Martin

Amor Vyškov - FK Volfířov 10 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Bláha Viktor (8,2) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH Vyškov, ZŠ Purkyňova
Branky: 12. Galia Tomáš (Ševčík Milan), 14. Galia Tomáš (Ševčík Milan), 15. Lukeštík David (Tichý Pavel), 23. Král Ondřej (Petlach Martin), 30. Tichý Pavel (Ševčík Milan), 31. Král Ondřej (Tichý Pavel), 32. Ševčík Milan, 33. Galia Tomáš (Ševčík Milan), 36. Ševčík Milan, 39. Ševčík Milan - 6. Štolba Robin (Janák Martin), 16. Štolba Robin (Točík Daniel), 24. Balík Vojtěch (Kněžínek Vojtěch), 28. Kněžínek Vojtěch, 32. Kněžínek Vojtěch
Amor Vyškov: Šrámek Karel, Forró Daniel, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch, Balík Vojtěch, Točík Daniel, Štolba Robin, Janák Martin Trenér: Novák Josef

Gamaspol Jeseník - Ž.Vlci Brno 4 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 180 Stadion: SH Mikulovice, Hlavní ul.
Branky: 13. Macura David (Plhák Patrik), 19. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 33. Vavrač Jan, 39. Macura David - 5. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 29. Svoboda Pavel (Starý Petr), 39. Svoboda Pavel (Kratochvíl Michal)
ŽK: Schneider Daniel, Vavrač Jan - Kratochvíl Michal, Starý Petr, Pospíšil Tomáš
Gamaspol Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Reinelt Michal, Schneider Daniel, Furik Martin, Macura David, Novák Vladimír, Daniel Jan, Vavrač Jan, Řezníček Jakub, Kozelský Marek, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Pospíšil Tomáš, Svoboda Pavel, Chroust Martin Trenér: Vala Vladan

Nasan Brno - VŠB TU Ostrava 6 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 6. Rampula David (Kramoliš Martin), 12. Kocourek Lubomír (Jaša Alois), 18. Trčka Miroslav (Burian Luboš), 24. Čejka Lukáš, 27. Burian Luboš (Čejka Lukáš), 31. Kocourek Lubomír - 3. Kalmus Robin (Blahut Jan), 20. Manďák Jan, 22. Kapsa Martin (Blahut Jan), 28. Kapsa Martin, 29. Blahut Jan (Kapsa Martin), 32. Manďák Jan (Kapsa Martin)
ŽK: Kocourek Lubomír - Kapsa Martin
Nasan Brno: Hanák Michal, Rampula David, Bartůněk Pavel, Burian Luboš, Jaša Alois, Kocourek Lubomír, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Hoffmann Martin, Čejka Lukáš Trenér: Kreisa Vratislav
VŠB TU Ostrava: Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Maleňák Marek, Polášek David, Veselý Filip, Kalmus Robin, Kapsa Martin Trenér: Murin Karel


 

5.kolo

Egretta Bílovice - ROUB Vítkovice 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Kliner Jan (7,9) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH Brno-Bohunice, TJ Tatran
Branky: 18. Jurka Jiří, 31. Jurka Jiří (Trojáček Michal), 39. Sedlák Tomáš (Skyba Martin) - 4. Soško Michal (Holman Jakub), 15. Vojtek Michal (Mudrík Vladimír), 18. Kroupa David (Bláha Martin), 26. Kroupa David, 39. Vojtek Michal (Bílek Jakub)
ŽK: Jurka Jiří - Vojtek Michal, Kroupa David, Polášek Jakub, Bílek Jakub
Egretta Bílovice: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Skyba Martin, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Vosol Marek, Bláha Martin, Holman Jakub, Vavrušák Radim, Soško Michal, Mudrík Vladimír, Vojtek Michal, Kroupa David, Polášek Jakub, Bílek Jakub Trenér: Křižák Radim

FAZ Pardubice - Nasan Brno 4 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Černý Martin (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 62 Stadion: SH Pardubice, Dašická
Branky: 12. Voleský Zdeněk (Baudyš Petr), 15. Prokůpek Patrik (Hron Matěj), 22. Hron Matěj, 38. Hron Matěj - 10. Hoffmann Martin (Burian Luboš), 17. Trčka Miroslav (Hoffmann Martin), 18. Krejsa Vratislav, 21. Kocourek Lubomír (Burian Luboš)
ŽK: 0 - Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Trčka Miroslav
FAZ Pardubice: Molnár Lukáš, Haan David, Vratišovský Filip, Braun Martin, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Tesař Jiří, Baudyš Petr, Hron Matěj, Němec Petr Trenér: Vratišovský Filip
Nasan Brno: Černý Martin, Jaša Alois, Burian Luboš, Krejsa Vratislav, Čejka Lukáš, Kocourek Lubomír, Trčka Miroslav, Hoffmann Martin, Bartůněk Pavel Trenér: Volejníček Martin

VŠB TU Ostrava - Gamaspol Jeseník 8 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Honěk Jiří (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 4. Tomášek Filip (Manďák Jan), 6. Kapsa Martin, 19. Kapsa Martin (Blahut Jan), 31. Maleňák Marek (Blahut Jan), 37. Polášek David (Kapsa Martin), 38. Veselý Filip, 39. Polášek David (Kapsa Martin), 40. Polášek David - 5. Macura David, 6. Vavrač Jan (Kozelský Marek), 8. Vavrač Jan (Macura David), 22. Macura David
ŽK: Tomášek Filip - Růžička Martin, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Vavrač Jan
VŠB TU Ostrava: Blahut Jan, Fajkus Aleš, Manďák Jan, Kalmus Robin, Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Tomášek Filip, Polášek David, Maleňák Marek, Kapsa Martin, Veselý Filip Trenér: Murín Karel
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Schneider Daniel, Vavrač Jan, Reinelt Michal, Furik Martin, Němec Jan, Řezníček Jakub Trenér: Gnida Jiří

Ž.Vlci Brno - Amor Vyškov 8 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 150 Stadion: SH Brno-Bohunice, TJ Tatran
Branky: 5. Kuldan František (Starý Petr), 31. Starý Petr (Pospíšil Tomáš), 35. Svoboda Pavel (Kratochvíl Michal), 36. Starý Petr (Kuldan František), 37. Chroust Martin (Stoklásek Martin), 38. Kuldan František, 39. Kratochvíl Michal (Chroust Martin), 40. Svoboda Pavel (Starý Petr) - 11. Galia Tomáš (Tichý Pavel)
ŽK: 0 - Karabina Michal
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Kuldan František, Vala Vladan Trenér: nepřítomen Ž.VLCI
Amor Vyškov: Karabina Michal, Forró Daniel, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš

FK Volfířov - Agromeli Brno 7 : 12 (4 : 7)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Dačice, Sokolská
Branky: 5. Balík Vojtěch (Janák Martin), 12. Kněžínek Vojtěch (Balík Vojtěch), 19. Štolba Robin, 19. Štolba Robin, 20. Jindra Tadeáš (Cech Jaroslav), 34. Cech Jaroslav, 39. Jindra Tadeáš - 1. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 6. Nosko Martin (Veselovský Tomáš), 7. Nosko Martin (Vrána Aleš), 8. Forgáč Ondřej (Nosko Martin), 10. Veselovský Tomáš, 17. Nosko Martin (Veselovský Tomáš), 18. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 25. Forgáč Ondřej, 33. Veselovský Tomáš, 36. Nedělník Jiří (Veselovský Tomáš), 39. Nedělník Jiří (Matyska Lukáš), 40. Nosko Martin
ŽK: Jindra Tadeáš - Nosko Martin
FK Volfířov: Kopeček Vít, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Točík Daniel, Cech Jaroslav, Kněžínek Vojtěch, Janák Martin, Balík Vojtěch, Hrbáč Jiří Trenér: Novák Josef
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Brychta Michal, Forgáč Ondřej Trenér: Harnach Martin


 

4.kolo

ROUB Vítkovice - FK Volfířov 8 : 7 (4 : 3)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 13. Mudrík Vladimír (Vojtek Michal), 15. Kováčik Lukáš (Bílek Jakub), 16. Kováčik Lukáš (Mudrík Vladimír), 18. Kováčik Lukáš (Mudrík Vladimír), 22. Vojtek Michal (Soško Michal), 32. Bílek Jakub (Jaroš Václav), 33. Mudrík Vladimír, 39. Soško Michal (Jaroš Václav) - 6. Štolba Robin (Janák Martin), 8. Štolba Robin (Točík Daniel), 12. Janák Martin (Plachý Tomáš), 21. Jindra Tadeáš, 24. Štolba Robin, 38. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 39. Štolba Robin
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Kašpar Antonín, Bílek Jakub, Polášek Jakub, Soško Michal, Cviertna Adam, Jaroš Václav, Bláha Martin, Vojtek Michal, Mudrík Vladimír, Kováčik Lukáš Trenér: Křižák Radim
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef

Agromeli Brno - Ž.Vlci Brno 5 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,1), Štipčák Martin (8,2) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Brno-Bohunice, TJ Tatran
Branky: 4. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 8. Veselovský Tomáš (Brychta Michal), 18. Brychta Michal (Vrána Aleš), 22. Nosko Martin, 40. Nosko Martin (Matyska Lukáš)
ŽK: Brychta Michal - 0
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Matyska Lukáš, Veselovský Tomáš, Brychta Michal, Forgáč Ondřej, Gross Pavel Trenér: Harnach Martin
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Svoboda Pavel, Pospíšil Tomáš Trenér: Letzel Michal

Amor Vyškov - VŠB TU Ostrava 2 : 4 (2 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (8,5), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH Vyškov
Branky: 12. Galia Tomáš (Palla Sebastian), 19. Ševčík Milan - 28. Kalmus Robin, 29. Kapsa Martin, 35. Kapsa Martin (Maleňák Marek), 40. Manďák Jan (Blahut Jan)
ŽK: Galia Tomáš - Kalmus Robin
Amor Vyškov: Karabina Michal, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Fiala Robin Trenér: Galia Tomáš
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Manďák Jan, Kapsa Martin, Veselý Filip, Kalmus Robin, Blahut Jan, Maleňák Marek, Polášek David, Fajkus Aleš, Pospíšil Jakub Trenér: Murín Karel

Gamaspol Jeseník - FAZ Pardubice 8 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8,3), Molík Jan (8,3) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 178 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 14. Macura David (Kozelský Marek), 17. Řezníček Jakub (Vavrač Jan), 20. Macura David, 31. Řezníček Jakub (Schneider Daniel), 32. Kozelský Marek (Vavrač Jan), 35. Novák Vladimír (Řezníček Jakub), 36. Řezníček Jakub (Schneider Daniel), 39. Vavrač Jan (Macura David)
ŽK: Macura David - Vratišovský Filip
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Daniel Jan, Krohmer Tibor, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Schneider Daniel, Vavrač Jan, Řezníček Jakub, Reinelt Michal, Till Jakub, Furik Martin Trenér: Gnida Jiří
FAZ Pardubice: Molnár Lukáš, Prokůpek Patrik, Tesař Martin, Tesař Jiří, Vratišovský Filip, Baudyš Petr, Voleský Zdeněk, Haan David Trenér: Tesař Jiří


 

3.kolo

Egretta Bílovice - Nasan Brno 5 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,3), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Hoffman Petr Diváků: 120 Stadion: SH Brno, Tatran Bohunice
Branky: 9. Trojáček Michal (Toncr Michal), 23. Trojáček Michal (Skyba Martin), 31. Jurka Jiří (Zouhar Matěj), 34. Jurka Jiří (Kubica David), 38. Skyba Martin - 13. Kocourek Lubomír (Čejka Lukáš)
ŽK: Zouhar Matěj - 0
Egretta Bílovice: Kubica David, Maruš Pavel, Halahija Martin, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Skyba Martin, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš
Nasan Brno: Černý Martin, Jaša Alois, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Čejka Lukáš, Bartůněk Pavel, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David

FAZ Pardubice - Amor Vyškov 1 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,1), Zbožínek Lukáš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH Pardubice, Dašická
Branky: 15. Voleský Zdeněk (Hron Matěj) - 13. Bačovský Ondřej (Ševčík Milan), 14. Tichý Pavel (Galia Tomáš), 28. Tichý Pavel (Galia Tomáš), 40. Bačovský Ondřej
ŽK: Báča Lukáš, Hron Matěj, Chvála Miloš, Tesař Martin - 0
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Braun Martin, Hron Matěj, Chvála Miloš, Vratišovský Filip, Němec Petr, Tesař Martin, Prokůpek Patrik, Voleský Zdeněk, Molnár Lukáš Trenér: Vratišovský Filip
Amor Vyškov: Karabina Michal, Palla Sebastian, Chubirka Vadim, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Galia Tomáš, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Tichý Pavel, Fiala Robin Trenér: Galia Tomáš

VŠB TU Ostrava - Agromeli Brno 3 : 7 (1 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 14. Manďák Jan, 15. Manďák Jan (Maleňák Marek), 20. Tomášek Filip - 7. Forgáč Ondřej (Matyska Lukáš), 10. Brychta Michal, 14. Vrána Aleš (Hebron Pavel), 15. Hebron Pavel, 19. Nedělník Jiří, 19. Matyska Lukáš, 20. Vrána Aleš (Veselovský Tomáš)
VŠB TU Ostrava: Blahut Jan, Manďák Jan, Kalmus Robin, Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Tomášek Filip, Maleňák Marek, Kapsa Martin, Veselý Filip, Polášek David Trenér: Murín Karel
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Brychta Michal, Hebron Pavel, Forgáč Ondřej Trenér: Agromeli nepřítomen

Ž.Vlci Brno - FK Volfířov 6 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,2), Kliner Jan (8,2) Delegát: Havíř Milan Diváků: 100 Stadion: SH Brno, TJ Tatran Bohunice
Branky: 5. Starý Petr (Lange Robert), 9. Pospíšil Tomáš (Kuldan František), 10. Lange Robert (Starý Petr), 19. Chroust Martin (Pospíšil Tomáš), 29. Chroust Martin (Pospíšil Tomáš), 37. Chroust Martin (Kuldan František) - 34. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 37. Štolba Robin (Točík Daniel), 39. Kněžínek Vojtěch (Štolba Robin)
ŽK: Lange Robert - Havlík Roman
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Kuldan František, Svoboda Pavel, Lange Robert, Kratochvíl Michal, Kovalčík Libor Trenér: Letzel Michal
FK Volfířov: Havlík Roman, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef


 

2.kolo


ROUB Vítkovice - Ž.Vlci Brno 8 : 0 (6 : 0)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,2), Filipský Radim (8,2) Delegát: Navalaný Josef Diváků: 100 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 1. Vavrušák Radim (Kováčik Lukáš), 2. Vojtek Michal (Mudrík Vladimír), 5. Vojtek Michal (Bílek Jakub), 6. Soško Michal (Vavrušák Radim), 12. Bláha Martin (Mudrík Vladimír), 37. Krayzel Petr (Cviertna Adam), 38. Cviertna Adam (Bílek Jakub) - 5. Vlastní
ŽK: Mudrík Vladimír - Chroust Martin
ROUB Vítkovice: Krayzel Petr, Matusák Michal, Soško Michal, Vojtek Michal, Cviertna Adam, Mudrík Vladimír, Vavrušák Radim, Kováčik Lukáš, Bláha Martin, Bílek Jakub, Kroupa David, VlastníTrenér: Křižák Radim
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Lange RobertTrenér: Vala Vladan


FK Volfířov - VŠB TU Ostrava 9 : 10 (3 : 4)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Bláha Viktor (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 110 Stadion: SH Dačice, Strojírenská
Branky: 3. Točík Daniel (Balík Vojtěch), 9. Balík Vojtěch (Cech Jaroslav), 19. Točík Daniel (Janák Martin), 28. Cech Jaroslav (Balík Vojtěch), 29. Jindra Tadeáš (Janák Martin), 33. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 37. Kněžínek Vojtěch (Cech Jaroslav), 38. Jindra Tadeáš, 40. Točík Daniel - 3. Tomášek Filip (Blahut Jan), 8. Veselý Filip (Tomášek Filip), 13. Kapsa Martin (Maleňák Marek), 18. Kalmus Robin (Tomášek Filip), 21. Maleňák Marek (Polášek David), 34. Kapsa Martin (Polášek David), 38. Tomášek Filip (Blahut Jan), 39. Kapsa Martin (Tomášek Filip), 39. Tomášek Filip, 40. Kapsa Martin (Maleňák Marek)
ŽK: Jindra Tadeáš, Cech Jaroslav - Kalmus Robin
FK Volfířov: Havlík Roman, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch, Cech JaroslavTrenér: Novák Josef
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Kapsa Martin, Veselý Filip, Kalmus Robin, Maleňák Marek, Tomášek Filip, Polášek David, Fajkus Aleš, Myška PavelTrenér: Murin Karel


Agromeli Brno - FAZ Pardubice 11 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 95 Stadion: SH Brno, TJ Tatran Bohunice
Branky: 6. Nosko Martin (Vrána Aleš), 9. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 11. Matyska Lukáš (Vrána Aleš), 12. Veselovský Tomáš (Gross Pavel), 21. Nedělník Jiří, 22. Matyska Lukáš (Nedělník Jiří), 27. Veselovský Tomáš (Sýkora Roman), 35. Gross Pavel (Vrána Aleš), 37. Matyska Lukáš (Nedělník Jiří), 39. Brychta Michal, 40. Nosko Martin (Vrána Aleš) - 8. Vratišovský Filip (Prokůpek Patrik)
ŽK: Veselovský Tomáš, Brychta Michal - Tesař Martin
Agromeli Brno: Sýkora Roman, Vrána Aleš, Nedělník Jiří, Nosko Martin, Veselovský Tomáš, Matyska Lukáš, Gross Pavel, Brychta MichalTrenér: nepřítomen Agromeli
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Hanáček Dag, Novák Jiří, Vratišovský Filip, Tesař Martin, Haan David, Prokůpek Patrik, Bulis Patrik, Baudyš PetrTrenér: Vratišovský Filip


Gamaspol Jeseník - Egretta Bílovice 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,3), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 14. Macura David (Vavrač Jan), 24. Krohmer Tibor (Vavrač Jan), 35. Vavrač Jan - 1. Sedlák Tomáš (Toncr Michal), 9. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš), 21. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš)
ŽK: Vavrač Jan - 0
Gamaspol Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Daniel Jan, Krohmer Tibor, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Schneider Daniel, Vavrač Jan, Zrník Richard, Řezníček Jakub, Dostál JaroslavTrenér: Gnida Jiří
Egretta Bílovice: Kubica David, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Pokorný PatrikTrenér: nepřitomen Bílovice


 

1.kolo


Nasan Brno - ROUB Vítkovice 3 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (8,1), Slanina Tomáš (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 120 Stadion: SH Brno, TJ Tatran Bohunice
Branky: 36. Čejka Lukáš, 38. Trčka Miroslav (Hoffmann Martin), 39. Trčka Miroslav - 1. Kováčik Lukáš (Soško Michal), 9. Vavrušák Radim (Bláha Martin), 15. Holman Jakub (Mudrík Vladimír), 38. Jaroš Václav
ŽK: 0 - Holman Jakub
Nasan Brno: Černý Martin, Jaša Alois, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, Bartůněk Pavel, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav, Čejka LukášTrenér: Rampula David
ROUB Vítkovice: Krayzel Petr, Holman Jakub, Mudrík Vladimír, Vavrušák Radim, Kováčik Lukáš, Bláha Martin, Jaroš Václav, Soško Michal, Bílek JakubTrenér: Křižák Radim


Egretta Bílovice - Amor Vyškov 2 : 8 (0 : 5)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,5), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 120 Stadion: SH Brno, TJ Tatran Bohunice
Branky: 34. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš) - 3. Ševčík Milan (Gremmel Jakub), 8. Gremmel Jakub, 11. Ševčík Milan (Gremmel Jakub), 12. Tichý Pavel (Galia Tomáš), 15. Král Ondřej (Gremmel Jakub), 35. Vlastní, 36. Tichý Pavel (Palla Sebastian), 39. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 40. Galia Tomáš
ŽK: Sedlák Tomáš, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik - Galia Tomáš, Palla SebastianČK: Halahija Martin - 0
Egretta Bílovice: Kubica David, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Toncr Michal, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Halahija Martin, VlastníTrenér: Zezulka Tomáš
Amor Vyškov: Šrámek Karel, Gremmel Jakub, Ševčík Milan, Král Ondřej, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Chubirka Vadim, Palla SebastianTrenér: Galia Tomáš


FAZ Pardubice - FK Volfířov 2 : 9 (2 : 6)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 80 Stadion: SH Pardubice, Dašická
Branky: 15. Chvála Miloš, 16. Tesař Martin (Klír Jonáš) - 13. Jindra Tadeáš (Cech Jaroslav), 14. Janák Martin (Točík Daniel), 17. Štolba Robin (Točík Daniel), 18. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 19. Janák Martin (Točík Daniel), 20. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 27. Jindra Tadeáš, 36. Janák Martin (Štolba Robin), 37. Jindra Tadeáš (Točík Daniel)
ŽK: Chvála Miloš - Točík Daniel
FAZ Pardubice: Báča Lukáš, Hanáček Dag, Chvála Miloš, Klír Jonáš, Vratišovský Filip, Tesař Martin, Čáň Dominik, Hron Matěj, Baudyš Petr, Tesař Jiří, Bulis Patrik, Prokůpek PatrikTrenér: Tesař Jiří
FK Volfířov: Havlík Roman, Točík Daniel, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch, Cech JaroslavTrenér: Novák Josef


VŠB TU Ostrava - Ž.Vlci Brno 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,2), Pivoňka Petr (8,2) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 75 Stadion: SH SOUS Kopřivnice
Branky: 39. Tomášek Filip (Kapsa Martin), 40. Tomášek Filip (Polášek David) - 5. Starý Petr (Lange Robert), 29. Svoboda Pavel (Chroust Martin)
ŽK: Manďák Jan, Kapsa Martin - Starý Petr, Pospíšil Tomáš
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Manďák Jan, Tomášek Filip, Kapsa Martin, Veselý Filip, Maleňák Marek, Polášek David, Fajkus AlešTrenér: Murin Karel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Kuldan František, Pospíšil TomášTrenér: nepřítomen Ž.Vlci


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate