Futsal

reklama

SFL - Historie 2013/2014 - hoąi




Finále SFL 2013/14



V pátek 25. dubna se v brněnské dvojhale na sportovní hale CESA uskutečnil finálový turnaj Středoąkolské futsalové ligy 2013/12. Čtrnáctý ročník ovládli chlapci Ostrava-Poruba.

Komplikace pro pořadatele vznikla jiľ před turnajem, kdyľ vítězové chlapeckého konferenčního finále OA Vinohradská oznámili, ľe se turnaje bohuľel nezúčastní a i přes intenzivní komunikaci s daląími týmy se nepodařilo zajistit náhradu. Chlapecké finále se tak odehrálo ve třech týmech kaľdý s kaľdým. Uľ po dvou zápasech bylo o vítězi rozhodnuto, kdyľ i přes handicap dvou utkání za sebou zvítězili hráči S© SaP Ostrava-Poruba. V utkání "o druhé místo" pak deklasoval Zlín velmi unavený Most patnácti brankami.



LOS FINÁLE 2013/14

pátek 24.4.2014 - sportovní hala CESA na Technické 2896/2 v Brně

H20-Gymnázium TGM Zlín - F3-S© SaP Ostrava-Poruba 1:3 (0:0)
F3-S© SaP Ostrava-Poruba - D6-S©T Dělnická Most 5:3 (3:2)
D6-S©T Dělnická Most - H20-Gymnázium TGM Zlín 13:3 (5:1)

Pořadí hoąi:
1. F3-S© SaP Ostrava-Poruba 2 2 0 0 8:4 6b.
2. H20-Gymnázium TGM Zlín 2 1 0 1 14:6 3b.
3. D6-S©T Dělnická Most 2 0 0 2 6:18 0b.

Nejlepąí hráč turnaje: Půda Kamil (Ostrava-Poruba)
Nejlepąí brankář turnaje: ©vec Michal (Zlín)








Konferenční finále - chlapci



 


Konferenční finále "Západ"

8.4.2014 v hale Děkanka,Děkanská vinice I 987/5,Praha 4
A2-SSES Vinohradská, B30-SO© a SOU Kladno, C1-SP© strojnická Plzeň, D6-S©T Most

A2-SSES Vinohradská - C1-SP© strojnická Plzeň 4:3
A2-SSES Vinohradská - B30-SO© a SOU Kladno 4:2
A2-SSES Vinohradská - D6-S©T Most 6:7
C1-SP© strojnická Plzeň - B30-SO© a SOU Kladno 4:0
C1-SP© strojnická Plzeň - D6-S©T Most 2:3
B30-SO© a SOU Kladno - D6-S©T Most 0:2

Postupují: A2-SSES Vinohradská a D6 Dělnická Most


 


Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 10.4. 9-14, dvojhala KP Brno
E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, G15-SZ© a VO©Z České Budějovice, H20-Gymnázium TGM Zlín

E10-VO©S Vysoké Mýto - F3-S© SaP Ostrava-Poruba 1:9 (1:5) hoąi
G15-VO©Z Č. Budějovice - H20-Gymnázium TGM Zlín 2:4 (0:1) hoąi
E10-VO©S Vysoké Mýto - G15-VO©Z Č. Budějovice 4:3 (2:2) hoąi
F3-S© SaP Ostrava-Poruba - H20-Gymnázium TGM Zlín 1:3 (1:1) hoąi
E10-VO©S Vysoké Mýto - H20-Gymnázium TGM Zlín 0:1 (0:0) hoąi
G15-VO©Z Č. Budějovice - F3-S© SaP Ostrava-Poruba 5:18 (1:6) hoąi

Postupují: H20-Gymnázium TGM Zlín a F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba











 


Praha - Divize A

v pondělí 3.2. od 09.00 ve Sportovní hale Jiľní Město, Praha 11, Květnového vítězství 1554.
Účastníci: A2-SSES Vinohradská, A15-VO© a SZ© 5. května, A3-OA Holeąovice
Výsledky:
A3-OA Holeąovice - A15-VO© a SZ© 5. května 2:4
A3-OA Holeąovice - A2-SSES Vinohradská 3:12
A2-SSES Vinohradská - A15-VO© a SZ© 5. května 7:3

postupuje: A2-SSES Vinohradská



 


Střední Čechy - Divize B

26.2. Kladno
Účastníci: B20-GaSO©E Sedlčany, B36-SO© informatiky a spojů a SOU Kolín, B30-SO© a SOU Kladno, B37-SO© a SOU Dubská Kladno
Výsledky:
10:00 SO© Kladno - SO© Dubská Kladno 3:0 (3:0)
10:40 Sedlčany - Kolín 6:5 (4:4)
11:20 Sedlčany - SO© Kladno 3:5 (2:4)
12:00 Kolín - SO© Dubská Kladno 4:5 (2:0)
12:40 Kolín - SO© Kladno 4:8 (2:4)
13:20 Sedlčany - SO© Dubská Kladno 2:4 (2:3)

postupuje: B30-SO© a SOU Kladno



 


Západní Čechy - divize C

19.03.2014 od 09:00hod. ve sportovní hale Lokomotiva Plzeň (Slovany)
Účastníci: C4-SOU elektrotechnické Plzeň, C1-SP© strojnická Plzeň, C3-OA Karlovy Vary
Výsledky:
C1-SP© strojnická Plzeň - C4-SOU elektrotechnické Plzeň 3:0 (1:0)
C1-SP© strojnická Plzeň - C3-OA Karlovy Vary 5:1 (2:1)
C4-SOU elektrotechnické Plzeň - C3-OA Karlovy Vary 3:1 (1:0)

postupuje: C1-SP© strojnická Plzeň



 


Severní Čechy - divize D

17.2.2014 od 8,30 SH Teplice
Účastníci: D6-S©T Most, D14-Gymnázium Teplice, D13-SL© ©luknov
Výsledky:
D6-S©T Most - D14-Gymnázium Teplice 8 : 3 (4:1)
D13-SL© ©luknov - D14-Gymnázium Teplice 3 : 5 (1:2)
D6-S©T Most - D13-SL© ©luknov 12 : 0 (7:0)

postupuje: D6-S©T Most



 


Východní Čechy - divize E

5.2., Ledeč nad Sázavou
Účastníci: E3-GJKT Hradec Králové, E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E27-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou
Výsledky:
E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto - E27-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou 4:3 (2:3)
E3-GJKT Hradec Králové se omluvilo

postupuje: E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto



 


Severní Morava - divize F


Účastníci: F23-S©TO Olomouc, F40-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba
Výsledky:
F23-S©TO Olomouc - F40-Gymnázium Čajkovského Olomouc 2:8 (1:5)
F23-S©TO Olomouc - F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 0:20 (0:10)
F40-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 1:4 (0:0)

postupuje: F3-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba



 


Jiľní Čechy - divize G

SH v Českých Budějovicích, 24.2.2014 od 8,00 do 10,30 hodin
Účastníci: G4-VO©,SP© automobilní Č. Budějovice, G15-SZ© a VO©Z České Budějovice, G6-SP© a SOU Pelhřimov
Výsledky:
G4-VO©,SP© automobilní Č. Budějovice - G15-SZ© a VO©Z České Budějovice 2:3 (2:2)
G6-SP© a SOU Pelhřimov - G4-VO©,SP© automobilní Č. Budějovice 3:3 (3:1)
G15-SZ© a VO©Z České Budějovice - G6-SP© a SOU Pelhřimov 2:1 (1:1)

postupuje: G15-SZ© a VO©Z České Budějovice



 


Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 27.3. 9-14, Vodova Brno, stará hala
Účastníci: H26-S©TE Olomoucká Brno, H5-SO© a SOU Vyąkov, H20-Gymnázium TGM Zlín
Výsledky:
H26-SP©TE Olomoucká Brno - H5-SO© a SOU Vyąkov 5:12 (3:5)
H26-SP©TE Olomoucká Brno - H20-Gymnázium TGM Zlín 3:4 (3:0)
H5-SO© a SOU Vyąkov - H20-Gymnázium TGM Zlín 2:3 (0:1)

postupuje: H20-Gymnázium TGM Zlín

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate