Futsal

reklama

SFL - Historie 2013/2014 - dívky

Finále SFL 2013/14

V pátek 25. dubna se v brněnské dvojhale na sportovní hale CESA uskutečnil finálový turnaj Středoąkolské futsalové ligy 2013/12. Čtrnáctý ročník ovládly dívky OA Hovorčovická. V dívčí kategorii vítězky z OA Hovorčovická Praha byly bez konkurence, v obou utkáních vyhrály výrazným rozdílem. Druhé místo pak obsadily hráčky JIhlavy a potvrdily tak vítězství z konferenčního finále východ.

LOS FINÁLE 2013/14

pátek 24.4.2014 - sportovní hala CESA na Technické 2896/2 v Brně
W14-S©OS Jihlava - W53-VO©,OA,SZ©,J© Klatovy 4:0 (3:0)
W18-OA Hovorčovická Praha - W40-SO©UP Světlá nad Sáz. 5:1 (4:0)

o 3.místo: W53-VO©,OA,SZ©,J© Klatovy - W40-SO©UP Světlá nad Sáz. 1:4 (0:3)
finále: W14-S©OS Jihlava - W18-OA Hovorčovická Praha 0:7 (0:5)

Pořadí dívky:
1. W18-OA Hovorčovická Praha
2. W14-S©OS Jihlava
3. W40-SO©UP Světlá nad Sáz.
4. W53-VO©,OA,SZ©,J© Klatovy

Nejlepąí hráčka turnaje: Karafiátová Michaela (Světlá n.Sáz.)
Nejlepąí brankářka turnaje: Daňová Adéla (OA Hovorčovická)

Konferenční finále - dívky

 

Konferenční finále "Západ"

15.4.2014 v hale Děkanka,Děkanská vinice I 987/5,Praha 4
W18-OA Hovorčovická, W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy, W77-SOU nábytkářské a SO© Liberec

Postupují: W18-OA Hovorčovická a W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy  

Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 10.4. 9-14, dvojhala KP Brno
W40-SO©UP Světlá nad Sázavou, W1-Mendelova S© Nový Jičín, W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava, W7-SP©e Purkyňova Brno

W40-SO©UP Světlá nad Sáz. - W1-Mendelova S© N.Jičín 5:0 (3:0)
W14-S©OS Jihlava - W7-SP©e Purkyňova Brno 6:0 (0:0)
W40-SO©UP Světlá nad Sáz. - W14-S©OS Jihlava 3:3 (2:2)
W1-Mendelova S© N.Jičín - W7-SP©e Purkyňova Brno 7:11 (3:3)
W40-SO©UP Světlá nad Sáz. - W7-SP©e Purkyňova Brno 3:0 (1:0)
W14-S©OS Jihlava - W1-Mendelova S© N. Jičín 9:0 (4:0)

Postupují: W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava a W40-SO©UP Světlá nad Sázavou

Praha + Střední Čechy - Divize A+B

6.3., Kladno
Účastníci: W44-SP© a VO© Příbram, W51-SO© a SOU Kladno, W18-OA Hovorčovická, W68-EKO Gymnázium Poděbrady
Výsledky:
Kladno - Hovorčovická 0:11 (0:6)
Příbram - Poděbrady 5:1 (3:0)
Hovorčovická - Příbram 7:0 (4:0)
Kladno - Poděbrady 2:0 (1:0)
Poděbrady - Hovorčovická 0:10 (0:5)
Kladno - Příbram 3:3 (3:2)

postupuje: W18-OA Hovorčovická
 

Západní Čechy - divize C

19.03.2014 od 09:00hod. ve sportovní hale Lokomotiva Plzeň (Slovany)
Účastníci: W25-SL© ®lutice, W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy, W63-Obchodní akademie Plzeň
Výsledky:
W63-Obchodní akademie Plzeň - W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy 1:2 (1:1)
W25-SL© ®lutice - W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy 0:4 (0:3)
W25-SL© ®lutice - W63-Obchodní akademie Plzeň 1:5 (0:2)

postupuje: W53-VO©, OA, SZ© A J© Klatovy
 

Severní Čechy - divize D

SH Teplice ve čtvrtek 20. 2. 2014 od 9,00 hod
Účastníci: W30-SO©GS Most, W5-S© obchodu a sluľeb Teplice, Gymnázium a SO©Pg Liberec, Druhý Liberec
Výsledky:
W5-S© obchodu a sluľeb Teplice - W77-SOU nábytkářské a SO© Liberec 0:2 (0:1)
W77-SOU nábytkářské a SO© Liberec - W5-S© obchodu a sluľeb Teplice 1:1 (0:1)
Z turnaje se pro nemoc hráček omluvili: W30-SO©GS Most a W76-Gymnázium a SO©Pg Liberec

postupuje: W77-SOU nábytkářské a SO© Liberec
 

Východní Čechy - divize E


Účastníci: W40-SO©UP Světlá nad Sázavou, W50-VO©, SP© a OA Čáslav, W3-Gymnázium J.K.Tyla Hradec Králové, W75-OA a SO© Cestovního ruchu Choceň
Výsledky:
W75-OA a SO© Cestovního ruchu Choceň - W40-SO©UP Světlá nad Sázavou 3:6 (2:5)
W50-VO©, SP© a OA Čáslav a W3-Gymnázium J.K.Tyla Hradec Králové se omluvily

postupuje: W40-SO©UP Světlá nad Sázavou  

Severní Morava - divize F


Účastníci: W24-GJB a SPg© Přerov, W9-S© Polygrafická Olomouc, W1-Mendelova S© Nový Jičín
Výsledky:
Mendelova S© Nový Jičín - Polygrafická Olomouc 4:0
GJB a SPg© Přerov - Polygrafická Olomouc 3:0
GJB a SPg© Přerov - Mendelova S© Nový Jičín 2:2

postupuje: W1-Mendelova S© Nový Jičín
 

Jiľní Čechy - divize G

3. března 2014 od 8,00 hodin ve SH v Českých Budějovicích.
Účastníci: W10-S© OSaP a VO© České Budějovice, W27-SUP© Bechyně, W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava, W70-GOB a SO© Telč
Výsledky:

W10-S© OSaP a VO© České Budějovice - W27-SUP© Bechyně 6:1 (4:0)
W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava - W70-GOB a SO© Telč 2:0 (0:0)
W27-SUP© Bechyně - W70-GOB a SO© Telč 0:2 (0:2)
W10-S© OSaP a VO© České Budějovice - W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava 0:3 (0:2)
W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava - W27-SUP© Bechyně 7:0 (3:0)
W70-GOB a SO© Telč - W10-S© OSaP a VO© České Budějovice 4:3 (0:2)

postupuje: W14-Střední ąkola obchodu a sluľeb Jihlava
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 27.3. 9-14, Vodova Brno, stará hala
Účastníci: W7-SP©e Purkyňova Brno, W73-BPA Zoubkova Brno, W28-SO© G Staré Město
Výsledky:
W7-SP©e Purkyňova Brno - W73 BPA Zoubkova Brno 5:0 (3:0)
W7-SP©e Purkyňova Brno - W28-SO© G Staré Město 4:2 (1:1)
W73 BPA Zoubkova Brno - W28-SO© G Staré Město 1:6 (0:3)

postupuje: W7-SP©e Purkyňova Brno

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate