Futsal

reklama

©koFL9 - Historie 2013/14 - chlapci

Finále ©kolské futsalové ligy 2013/2014



Čtvrtý ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, měl ve čtvrtek své vyvrcholení v brněnské hale na Vodové. Oba tituly obhajovali chlapci ze Z© Edisonova Teplice, ale ani jednou se jim to v letoąní výborné konkurenci nepodařilo.

Tradiční zastoupení v této kategorii měly právě Teplice, dvojnásobné také silná Příbram a Z© Bílovec, který ale v obou kategoriích získal čtvrtá místa. Loňské mistry zaskočili v kategorii ©koFL 9 jiľ v semifinále hráči z Pardubic, kteří museli dvakrát dotahovat náskok soupeře, ale ve druhé půli i díky individuálním výkonům Ladislava Muľíka a Nicolase ©mída dokázali utkání otočit. Ve finále je čekali loňątí vícemistři z Příbrami, ale tam jiľ rozjeté Pardubice nemohl nikdo zastavit.

Turnaj se konal v Brně pod dohledem předsedy SF ČR Otakara Mesteka a předsedy Brněnské asociace futsalu Zdeňka Poláka.



FINÁLE ©koFL 2013/14

ČTVRTEK 24.4.2014 – stará sportovní hala na Vodově v Brně – Králově Poli

10:10 F2-Z© Komenského Bílovec - B3-Z© Březové Hory Příbram ... 0:3 (0:2)
10:45 D11-Z© Edisonova Teplice - E26-Z© Pardubice-Ohrazenice ... 2:4 (2:3)

11:55 o 3.místo: F2-Z© Komen. Bílovec - D11-Z© Edison. Teplice ... 1:10 (0:2)

13:05 finále: B3-Z© Břez. Hory Příbram - E26-Z© Pardubice-Ohraz. ... 1:6 (0:3)

9.třídy:
1. E26-Z© Pardubice-Ohrazenice
2. B3-Z© Březové Hory Příbram
3. D11-Z© Edisonova Teplice
4. F2-Z© Komenského Bílovec


Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL9: Nicolas ©míd - Pardubice - Ohrazenice
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL9: Ladislav Muľík - Pardubice - Ohrazenice

Konferenční finále - chlapci

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"


Výsledky:
B3-Z© Březové Hory Příbram, C4-Z© Přeątice, D11-Z© Edisonova Teplice

B3-Z© Březové Hory Příbram - C4-Z© Přeątice 10:2
B3-Z© Březové Hory Příbram - Z© Edisonova Teplice 2:5
D11-Z© Edisonova Teplice - C4-Z© Přeątice 8:0

postupují: D11-Z© Edisonova Teplice a B3-Z© Březové Hory Příbram  

Konferenční finále "Východ"

pátek 11.4. 9-14 hodin, dvojhala VUT v Brně, Technická 2896/2
Výsledky:
E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, F2-Z© a M© Komenského Bílovec, G6-Z© Zborovská Tábor, H4-Z© Mládeľe Znojmo

E26-Z© Pardubice-Ohrazenice - F2-Z© Komenského Bílovec 1:3 (0:2)
G6-Z© Zborovská Tábor - H4-Z© Mládeľe Znojmo 4:2 (2:1)
E26-Z© Pardubice-Ohrazenice - G6-Z© Zborovská Tábor 9:0 (7:0)
F2-Z© Komenského Bílovec - H4-Z© Mládeľe Znojmo 1:2 (1:1)
E26-Z© Pardubice-Ohrazenice - H4-Z© Mládeľe Znojmo 9:1 (4:1)
G6-Z© Zborovská Tábor - F2-Z© Komenského Bílovec 2:3 (2:2)

postupují: F2-Z© a M© Komenského Bílovec a E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice

©koFL9 - Divizní finále chlapci

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

19.3. v Příbrami v hale na Plaveckém stadionu.
Účastníci: B15-2.Z© Slaný, B3-Z© Březové Hory Příbram, B8-I. Z© Říčany
Výsledky:
Z© Březové Hory – I.Z© Říčany 20:4 (8:2)
2.Z© Slaný - I.Z© Říčany 1:8 (0:3)
Z© Březové Hory - 2.Z© Slaný 13:2 (4:2)

postupuje: B3-Z© Březové Hory Příbram
 

Západní Čechy - divize C

02.03.2014 od 09:00hod. do 12:30hod. ve sportovní hale Lokomotiva Plzeň (Slovany)
Účastníci: C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany, C4-Z© Přeątice, C3-1.Z© Horní Slavkov
Výsledky:
C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany - C3-1.Z© Horní Slavkov 4:5 (2:2)
C3-1.Z© Horní Slavkov - C4-Z© Přeątice 1:5 (1:2)
C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany - C4-Z© Přeątice 0:6 (0:3)
postupuje: C4-Z© Přeątice
 

Severní Čechy - divize D

v úterý 25.2.2014, SH Teplice
Účastníci: D11-Z© Edisonova Teplice, D13-Z© a M© Kamenický ©enov, D17-Z© a M© Barvířská Liberec
Výsledky:
D11-Z© Edisonova Teplice - D13-Z© a M© Kamenický ©enov 17 : 0 (7:0)
D13-Z© a M© Kamenický ©enov - D17-Z© a M© Barvířská Liberec 0 : 8 (0:4)
D17-Z© a M© Barvířská Liberec - D11-Z© Edisonova Teplice 4 : 7 (2:3)

postupuje: D11-Z© Edisonova Teplice
 

Východní - divize E

ve Sportovní hale Daąická v Pardubicích 25.2 2014 od 9 hodin.
Účastníci: E17-Z© ©kolní Vrchlabí, E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, E28-Z© Palackého Moravská Třebová
Výsledky:
E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice - E28-Z© Palackého Moravská Třebová 11:4 (5:2)
E17-Z© ©kolní Vrchlabí - E28-Z© Palackého Moravská Třebová 3:11 (2:2)
E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice - E17-Z© ©kolní Vrchlabí 18:0 (10:0)

postupuje: E26-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice  

Severní Morava - divize F

14.1.2014, Bílovec
Účastníci: F21-Zą Kollárova Prostějov, F2-Z© a M© Komenského Bílovec, F13-Z© 1.Máje Havířov
Výsledky:

F2-Z© a M© Komenského Bílovec - F21-Zą Kollárova Prostějov 7:1
F21-Zą Kollárova Prostějov - F13-Z© 1.Máje Havířov 2:7
F2-Z© a M© Komenského Bílovec - F13-Z© 1.Máje Havířov 7:0

postupuje: F2-Z© a M© Komenského Bílovec
 

Jiľní Čechy - divize G

20. března 2014 od 8,00 hodin ve SH v Týně nad Vltavou.
Účastníci: G6-Z© Zborovská Tábor, G2-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká, G10-Z© Třeboň, G3-Z© Komenského Pelhřimov
Výsledky:
G2-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G10-Z© Třeboň 1:3 (1:2)
G3-Z© Komenského Pelhřimov – G6-Z© Zborovská Tábor 0:7 (4:0)
G2-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G3-Z© Komenského Pelhřimov 3:0 (2:0)
G10-Z© Třeboň – G6-Z© Zborovská Tábor 1:5 (0:3)
G2-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G6-Z© Zborovská Tábor 2:4 (0:2)
G3-Z© Komenského Pelhřimov – G10-Z© Třeboň 1:4 (0:1)

postupuje: G6-Z© Zborovská Tábor
 

Jiľní Morava - divize H

pátek 28.3. 9-14, hala VUT v Brně, Technická 2896/2
Účastníci: H4-Z© Mládeľe Znojmo, H24-Z© a M© Kaąava, H6-Z© ©lapanice, H8-Z© a M© Merhautova Brno
Výsledky:
H4 Z© Mládeľe Znojmo - H24 Z© Kaąava 4:0 (2:0)
H6 Z© ©lapanice - H8 Z© Merhautova Brno 2:9 (1:2)
H4 Z© Mládeľe Znojmo - H8 Z© Merhautova Brno 3:2 (2:1)
H6 Z© ©lapanice - H24 Z© Kaąava 2:3 (1:2)
H6 Z© ©lapanice - H4 Z© Mládeľe Znojmo 0:4 (0:3)
H8 Z© Merhautova Brno - H24 Z© Kaąava 4:6 (2:3)

postupuje: H4-Z© Mládeľe Znojmo

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate