Reprezentace

reklama

Představujeme nové trenéry u mládežnických reprezentací

Česká futsalová reprezentace na všech třech úrovních („A“, „21“ a „19“) najíždí od nové sezóny 2014/15 na nový systém. Cílem je provázat spolupráci všech tří reprezentací a zajistit přísun kvalitních a perspektivní futsalistů pro budoucí využití v A-týmu.

Dost podstatně se mění realizační týmy. Každý tým bude mít tři futsalové trenéry, maséra a doktora. Zatímco realizační tým „Áčka“ zůstává ve stejném složení, mění se podoba realizačních celků u reprezentace do devatenácti a jednadvaceti let. Tady jsou „nová“ jména.

Noví trenéři ČR U-21

Marek Kopecký

Bývalý futsalový reprezentant, držitel bronzové medaile z ME 2010 a mnohonásobný ligový mistr s ERA-PACKem Chrudim. Během své kariéry hrál nejvyšší fotbalovou soutěž za České Budějovice, postupně však přešel k futsalu, kde se stal jedním z pilířů reprezentace. V průběhu minulé sezóny ukončil hráčskou kariéru a od nové sezóny je trenérem Nejzbachu Vysoké Mýto.

Martin Brůna

Odchovanec svitavského fotbalu o sobě dal vědět na palubovkách v dresu pražského Eco Investmentu, poté se už jako hráč s řadou zkušeností z reprezentace U-21 stěhoval do brněnského Tanga. Kromě zápasů za ligový tým se věnoval i trenérské práci u mládežnických celků a získal dvakrát titul v kategorii U-16 a také jeden v U-18.

Karel Kristen

Odchovanec pražského fotbalu, který ve futsale oblékal rovněž barvy pražských klubů - Viktorie Žižkov a Benaga. V roce 2001 byl vyhlášen jako Objev roku, poté nastupoval i za reprezentaci. Památným zápasem pro něj je domácí přátelské utkání s již tehdy silným Portugalskem, které rozhodl vítězným gólem na 3:2. V současné době se intenzivně věnuje výchově fotbalové mládeže.

 

Noví trenéři ČR U-19

David Frič

Rodák z Ostravy začal s futsalem v týmu Ebárna Kladno (dnešní SAT-AN), poté se ale stěhoval do Viktorie Žižkov, která se později přejmenovala na Eco Investment. V roce 2009 odešel na tři roky do Slov-Maticu Bratislava, po návratu hrál v Bohemians, Kladně a aktuálně se stal hrajícím trenérem pražské Sparty. V dresu reprezentace hrál na pěti ME a dvou MS, ve své sbírce má bronz z ME 2010.

Josef Havel

Hráč, který patřil k silné generaci, která se sešla v národním týmu U-21 od jeho vzniku zhruba před dvanácti lety. Spolu s Fričem, Slámou, Pleyerem a dalšími se později přesunul i do seniorské reprezentace. Na ligových palubovkách začínal v Helasu Brno, v roce 2007 přestoupil do Tanga, ale minulý rok se vrátil zpátky do Helasu, kde patří k oporám týmu a dál sbírá ligové starty, má jich na svém kontě již téměř 200.

Oldřich Malý

S fotbalem začínal v Šumperku, na zelený pažit nastupoval i ve Frenštátu a právě tam obul sálovky a místnímu Megasu pomohl s postupem do nejvyšší soutěže, kde také bojoval o příčky nejvyšší. Brzy se dostal i do národního týmu, ve kterém odehrál přes 30 utkání a vlastní bronzovou medaili z ME 2003. Po přestupu do Jistebníku se postupně převtělil do role trenéra, což úspěšně činil i v mládežnických fotbalových týmech na severu Moravy.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate