Reprezentace

reklama

Ženská reprezentace hraje ve středu kvalifikaci MS v Estonsku

Českou ženskou reprezentaci čeká předposlední kvalifikační utkání MS ve fotbale žen, které se odehraje ve středu 20. srpna od 13 hodin (SELČ) v estonském Tallinnu. V jarním měření sil, které proběhlo v Opavě, vyhrály naše hráčky vysoko 6:0 a jsou tedy před odvetou favoritem utkání.

Reprezentace se sešla v sobotu v Praze, v neděli trénovala na hřišti SK Aritma Praha a v pondělí se již přesunula letecky do Estonska. Trenér Krejčík přivítal během víkendu širší kádr včetně hráček, které jsou zraněné a nemohou v Estonsku nastoupit. „Po posledním dvojutkání chceme doladit a zlepšit součinnost hráček, hlavně v přechodové fázi a jsem rád, že jsme se tady sešli ve větším počtu. Plánujeme menší změny, proto jsme pozvali i zraněné hráčky. Pro utkání v Tallinnu nemůžeme počítat s dlouhodobě zraněnými a aktuálně jsme museli řešit další čtyři změny. Místo Vyštejnové, Tomáškové, Bertholdové a Odehnalové s námi do Estonska odletěly Blažková, Dědinová, Tauberová a Jana Sedláčková,“ prozradil trenér Krejčík.

„Očekáváme, že Estonsko nastoupí v zataženém bloku, a také tréninky směřujeme tímto směrem. Věnujeme se hře v křídelním prostoru s následným centrem a dobrém doplnění do pokutového území. Potřebujeme se také zaměřit na hru hráček bez míče, příliš se soustředí na míč, nevnímají a dostatečně nepředvídají hru. Soupeřky dokázaly na domácí půdě potrápit Itálii, dokázaly ji vstřelit branku a do 65. minuty držely nerozhodný stav. I proto se budeme soustředit i na to, abychom neinkasovali, hráli koncentrovaně a budeme chtít být aktivní. Vysuneme blok hodně vysoko, podobně jako ve vítězném utkání s Makedonií, budeme chtít donutit soupeřky k chybě a co nejrychleji rozhodnout,“ dodal na závěr Stanislav Krejčík.

Kvalifikace MS žen 2015:
Estonsko - Česká republika, 18.6.2014, 13:00 (SEČ) - Lilleküla Stadium, Tallinn.

Tabulka 2. kvalifikační skupiny

1. Španělsko 8 7-1-0 39:2 22
2. Itálie 8 6-1-1 29:5 19
3. Česká republika 8 3-2-3 17:16 11
4. Rumunsko 7 2-2-3 12:5 8
5. Estonsko 7 1-1-4 4:25 4
6. Makedonie 8 0-1-7 5:53 0
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate