/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=158318

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=158318

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=158318

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=158318

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=158318

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=158318

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
20.8.2014

2.Zápis 19.8.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 19.8.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek

1/ STK schvaluje soupisky:

Sokol Cehnice A, FK Junior 35+, Otavan Štěkeň A, FC Westra Sousedovice A,

TJ Blatná A, Otava Katovice A, Slavoj Volyně A, Sokol Sedlice A,

Sokol Bavorov, FK Vodňany

STK bere na vědomí pořádání turnajů:

Sokol Sedlice přípravky starší 23.8.14

SK Otava Katovice přípravky mladší 23.8.14

SK Otava Katovice přípravky starší 24.8.14

2/ STK schvaluje propozice turnajů:

PS Katovice, PS Sedlice, PM Katovice

3/ STK schvaluje hlášenky souhrnné

OP PM TJ Blatná ,,B“

OP PS TJ Blatná  ,,A“

OP PS TJ Blatná  ,,B“

OP PM TJ Blatná ,,A“

OP PM FK Vodňany

OP PS FK Vodňany

OP PM TJ Bělčice

OP Ž TJ Bělčice

OP PM FK Junior

OP PS FK Junior

OP PM TJ Sokol Sedlice ,,B“

4/ STK schvaluje hlášenky

3. kolo OPM TJ Sokol Kladruby –      Civa Trans             31.8.2014    13,30 h

6. kolo  OPM SK Otava Katovice ,B“- SK Vodňany ,,B“  20.9. 2014  16,30 h

5/ STK souhlasí s dohodou

FO Vodňany a spol. Stř. Hoštice/ Sousedovice o sehrání utkání 13. kola PS + PM dne  10. 9. 2014  17,30 h

6/ STK souhlasí se změnou pořadatelství utkání

4. kolo III. třída skupina ,,B“ TJ Sokol Pražák -  TJ  ŽS Blata Číčenice – bude sehráno v Číčenicích

STK upozorňuje FO,  že i změna pořadatelství se hlásí na formuláři ,,hlášenka“ 

7/ STK uděluje pokuty

50Kč – dle RS čl. 34/i - FO TJ Blatná – pozdní doručení soupisky – bude strženo ze zálohy

8/ STK schvaluje

odehrané 1. kolo OPM

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt

Převod trestů:

Sasko František – Drahonice

ZČN 11/36 od 26.8.2014 do 23.9.2014

                               4 SÚ

Tesař Václav ml.-ID 94010205- FK Vodňany

ZČN 15/1c 12 týdnů 12.8.2014 – 4.11.2014

 

Tesař Václav – Sokol Libějovice

ZFN 15/1d 16 týdnů 12.8.2014 -2.12.2014

 

 

Tesař Jaroslav – Sokol Libějovice

ZČN 15/1d – 12.8.2014 - 2.12.2014

 

OP 2014/2015

Poisl Daniel – TJ Dražejov

ZČN 19/1 2x ŽK + ČK  19.8.2014 - 26.8.2014

                                                               1 týden

Sadlak Ondřej  - Sokol Cehnice

ZČN 19/1 2x ŽK + ČK  19.8.2014 – 26.8.2014

                                                               1 týden 

 

 

Termíny a obsazení

Soutěž  A1A OPM  2. kolo

A1A0201               Cehnice   Lom             SO         23.08    17:00 Jáchym,Raba K., Hodánek

A1A0202               Malenice  Bavorov         SO         23.08    17:00 Poklop,Krejčík, Hollman

A1A0203               Lnáře     Kladruby         SO         23.08    17:00 Zábranský,Hejtmánek, Hornát

A1A0204               CivaTrans     Hoštice       SO             23.08      17:00Přešťovice Maroušek,Kolář, Šindelář

A1A0205               Čestice         Vodňany B    SO         23.08    17:00 Sadlák, Rynda, Urban

A1A0206               Blatná B     Katovice B    NE         24.08     17:00 Richtr, Káník, Kolář

A1A0207 Dražejov        Sedlice B                           SO            23.8.       17:00 Mondek, Raba Z.

 

1. Kolo Český pohár

P1    Radošovice Junior                   27. 8. 2014  17,00 Bernas

P2    Balvani          Sedlice B            27. 8. 2014  17,00 Kolář

P3    Kladruby       Doubravice         27. 8. 2014  17,00 Krejčík

P4    Čestice           Vodňany B          27. 8. 2014  17,00 Káník

 

 

I.B.

 

Chelčice                  Štěkeň                   Ne 24.8.2014 10,15    Káník

Sousedovice           Volyně                  SO 23.8.2014 17,00    Bernas

Poříčí                      Osek ,,B“              SO 23.8.2014 17,00    Anšlág

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate