Domácí soutěže

reklama

2.Zápis 19.8.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 19.8.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek

1/ STK schvaluje soupisky:

Sokol Cehnice A, FK Junior 35+, Otavan Štěkeň A, FC Westra Sousedovice A,

TJ Blatná A, Otava Katovice A, Slavoj Volyně A, Sokol Sedlice A,

Sokol Bavorov, FK Vodňany

STK bere na vědomí pořádání turnajů:

Sokol Sedlice přípravky starší 23.8.14

SK Otava Katovice přípravky mladší 23.8.14

SK Otava Katovice přípravky starší 24.8.14

2/ STK schvaluje propozice turnajů:

PS Katovice, PS Sedlice, PM Katovice

3/ STK schvaluje hlášenky souhrnné

OP PM TJ Blatná ,,B“

OP PS TJ Blatná  ,,A“

OP PS TJ Blatná  ,,B“

OP PM TJ Blatná ,,A“

OP PM FK Vodňany

OP PS FK Vodňany

OP PM TJ Bělčice

OP Ž TJ Bělčice

OP PM FK Junior

OP PS FK Junior

OP PM TJ Sokol Sedlice ,,B“

4/ STK schvaluje hlášenky

3. kolo OPM TJ Sokol Kladruby –      Civa Trans             31.8.2014    13,30 h

6. kolo  OPM SK Otava Katovice ,B“- SK Vodňany ,,B“  20.9. 2014  16,30 h

5/ STK souhlasí s dohodou

FO Vodňany a spol. Stř. Hoštice/ Sousedovice o sehrání utkání 13. kola PS + PM dne  10. 9. 2014  17,30 h

6/ STK souhlasí se změnou pořadatelství utkání

4. kolo III. třída skupina ,,B“ TJ Sokol Pražák -  TJ  ŽS Blata Číčenice – bude sehráno v Číčenicích

STK upozorňuje FO,  že i změna pořadatelství se hlásí na formuláři ,,hlášenka“ 

7/ STK uděluje pokuty

50Kč – dle RS čl. 34/i - FO TJ Blatná – pozdní doručení soupisky – bude strženo ze zálohy

8/ STK schvaluje

odehrané 1. kolo OPM

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt

Převod trestů:

Sasko František – Drahonice

ZČN 11/36 od 26.8.2014 do 23.9.2014

                               4 SÚ

Tesař Václav ml.-ID 94010205- FK Vodňany

ZČN 15/1c 12 týdnů 12.8.2014 – 4.11.2014

 

Tesař Václav – Sokol Libějovice

ZFN 15/1d 16 týdnů 12.8.2014 -2.12.2014

 

 

Tesař Jaroslav – Sokol Libějovice

ZČN 15/1d – 12.8.2014 - 2.12.2014

 

OP 2014/2015

Poisl Daniel – TJ Dražejov

ZČN 19/1 2x ŽK + ČK  19.8.2014 - 26.8.2014

                                                               1 týden

Sadlak Ondřej  - Sokol Cehnice

ZČN 19/1 2x ŽK + ČK  19.8.2014 – 26.8.2014

                                                               1 týden 

 

 

Termíny a obsazení

Soutěž  A1A OPM  2. kolo

A1A0201               Cehnice   Lom             SO         23.08    17:00 Jáchym,Raba K., Hodánek

A1A0202               Malenice  Bavorov         SO         23.08    17:00 Poklop,Krejčík, Hollman

A1A0203               Lnáře     Kladruby         SO         23.08    17:00 Zábranský,Hejtmánek, Hornát

A1A0204               CivaTrans     Hoštice       SO             23.08      17:00Přešťovice Maroušek,Kolář, Šindelář

A1A0205               Čestice         Vodňany B    SO         23.08    17:00 Sadlák, Rynda, Urban

A1A0206               Blatná B     Katovice B    NE         24.08     17:00 Richtr, Káník, Kolář

A1A0207 Dražejov        Sedlice B                           SO            23.8.       17:00 Mondek, Raba Z.

 

1. Kolo Český pohár

P1    Radošovice Junior                   27. 8. 2014  17,00 Bernas

P2    Balvani          Sedlice B            27. 8. 2014  17,00 Kolář

P3    Kladruby       Doubravice         27. 8. 2014  17,00 Krejčík

P4    Čestice           Vodňany B          27. 8. 2014  17,00 Káník

 

 

I.B.

 

Chelčice                  Štěkeň                   Ne 24.8.2014 10,15    Káník

Sousedovice           Volyně                  SO 23.8.2014 17,00    Bernas

Poříčí                      Osek ,,B“              SO 23.8.2014 17,00    Anšlág


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate