Domácí soutěže

reklama

3.Zápis 26.8.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 26.8.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

STK schvaluje soupisky: Katovice 35+, Čkyně 35+, Dražejov 35+

STK schvaluje seznamy hráčů: Blatná PSA+PSB, Blatná PMA+PMB

STK schvaluje hlášenky:

PM 5.k.       Blatná B-Blatná A                    21.9.14        10,30 h

III.A 4.k.     Cehnice B-Radošovice             13.9.14        17,00

III.A 6.k.     Cehnice B-Mnichov                  27.9.14        16,30

35+2.k.        Dražejov-Katovice                  8.9.14          17,30

PS 3.k.        Volyně-Dražejov                      7.9.14          9,30

PM 3.k.       Volyně-Dražejov                      7.9.14          11,00

PS 12.k.      Hoštice/Sousedovice-Blatná    3.9.14          17,00

PS 13.k.      Dražejov-Chelčice                    17.9.14        17,00

PM 13.k.     Dražejov-Chelčice                    17.9.14        17,00

PS 12.k.      Volyně-Vodňany                       3.9.14          16,00

PM 12.k.     Volyně-Vodňany                      3.9.14          17,30

PS 13.k.      Volenice-Katovice                    9.9.14          17,00

PM 12.k.     Sedlice-Junior B                       3.9.14          16,30

PS 12.k.      Sedlice-Volenice                       3.9.14          18,00

PS 12.k.      Štěkeň-Blatná A                        3.9.14          17,30

PM 12.k.     Štěkeň-Katovice                       3.9.14          16,30

STK neschvaluje hlášenky:

OPŽ 8.k.     Hoštice-Bělčice                        nutno doložit souhlas soupeřů

OPŽ 6.k.     Hoštice-Bavorov                      nutno doložit souhlas soupeřů

Souhrnné hlášenky:

PS               Osek 

OPŽ            Chelčice

PM              Katovice

PS               Katovice

OPŽ            Katovice

PM              Chelčice

PS               Chelčice

35+              Junior Strakonice

 

STK nařizuje FO Katovice a Chelčice doložit do 29.8.14

souhlasy soupeřů u zápasů:

OPŽ            Katovice-Stř.Hoštice

PS               Katovice-Junior B

PS               Chelčice-Bavorov

PM              Chelčice-Volenice

 

STK uděluje pokuty

50,-Kč dle RS čl.34/i /špatné hlášenky/:

FO Volenice

Junior Strakonice

250,-Kč dle RS čl.34/a/nepředložení soupisky PS A/

Junior Strakonice

Pokuty budou strženy ze soutěžní zálohy.

 

STK bere na vědomí rozpis podzimních zápasů mužstva TJ Blatná ženy

 

STK schvaluje odehrané zápasy kromě OPM Dražejov-Sedlice B /nedošel zápis/

 

STK oznamuje domácí hřiště společenství klubů podzimní části soutěže:

Přípravky Sedlice/Doubravice                          hřiště Sedlice

Přípravky Stř.Hoštice/Sousedovice                hřiště Stř.Hoštice

 

STK oznamuje rozhodnutí VV OFS o úpravě RS čl.25 /sazebník odměn RO/

ČP Otavský zlatý                 nová sazba 400,-Kč /50% bude kompenzováno OFS/

Přípravky                              nová sazba 130,-Kč /100% bude kompenzováno OFS/

 

STK upozorňuje FO na RS čl.33/a,b

Do 30.9.14 nutno uhradit soutěžní poplatek 500,-Kč

Do 30.9.14 uhradí FO doplatek soutěžní zálohy:

Chelčice                         600,-

Čestice                           500,-

Junior                             1050,-

Bavorov                         350,-

Osek                               500,-

Dražejov                        300,-

Vodňany                        550,-

Blatná                             300,-

Balvani                           450,-

Předslavice                    450,-

 

Pokuty níže vypsaných FO budou odečteny ze soutěžní zálohy:

Štěkeň                            200,-

Doubravice                   200,-

Poříčí                             200,-

Bělčice                           200,-

Katovice                        200,-

Stř. Hoštice                   100,-

Sedlice                           100,-

Lom                               100,-

Sousedovice                  50,-

Rovná                            50,-

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Hornát, Benedikt

Kokrda Michal /Stř.Hoštice    ZČ nepodmíněně 1 týden od 26.8. do 2.9.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Šorna Karel /Lom                     ZČ nepodmíněně 1 týden od 26.8. do 2.9.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Novák Martin /Čestice            ZČ nepodmíněně 3 týdny od 26.8. do 16.9.14

                                                               DŘF čl.11/3a /nesportovní chování/

Na příští jednání DK dne 2.9. od 15,00 h se za účelem vysvětlení dostaví:

RO Sadlak Ondřej

RO Rynda Jaroslav

Předseda FO Čestice Ing.Rada Václav

 

Termíny a obsazení:

OPM  3. kolo

A1A0301   Sedlice B      Cehnice        NE  31.08       15,00 Bernas, Richtr, Hollman

A1A0302   Katovice B   Dražejov        NE 31.08      17:00 Poklop, Jeřábek, Anšlág

A1A0303   Vodňany B    Blatná B       NE 31.08      17:00 Hodánek, Sadlak, Jáchim

A1A0304   Hoštice        Čestice         SO  30.08     17:00 Jeřábek, Raba Z, Raba J

A1A0305   Kladruby      CivaTrans      NE 31.08      13:30 Šindelář, Maroušek, Anšlág

A1A0306   Bavorov      Lnáře           SO  30.08     17:00 Anšlág, Káník, Kolář

A1A0307   Lom           Malenice       SO  30.08     16:00 Raba K, Krejčík, Hornát

III.tř.-A  2. kolo

A2A0201   volno          Doubravice  XXXXXXXXXX

A2A0202   Mnichov      Radošovice     NE 31.08    17:00 Krejčík

A2A0203   Balvani        Pracejovice      SO 30.08      17:00Sídliště ST Rynda

A2A0204   Cehnice B    Sousedovice B  NE 31.08    15:00 Raba K.

A2A0205   Hoslovice     Junior           SO  30.08   17:00 Maroušek

III.tř.-B  2. kolo

A2B0201   Nišovice      Volyně B       SO 30.08     17:00 Jáchym

A2B0202   Drahonice    Číčenice        NE 31.08     15:00 Zábranský

A2B0203   Libějovice    Štěkeň B       NE 31.08     16:00 Káník

A2B0204   Pražák        Předslavice    SO 30.08      14:00 Hejtmánek

35+  1. kolo

A3A0101   Dražejov      volno          XXXXXXXXXX

A3A0102   Katovice      Junior          ST  03.09     17:30 Bernas

A3A0103   Strunkovice   Čestice         05.09     17:00 Káník

A3A0104   Čkyně         Bavorov       ČT 04.09     17:30 Hejtmánek

OPŽ  2. kolo

E1A0201   Hoštice   Sedlice/Doubrav.     SO  30.08     10:00 Roučka

E1A0202    Chelčice       Poříčí          SO  30.08     14:00 Hodánek

E1A0203   Bavorov      Dražejov        SO  30.08    14:30 Homola

E1A0204   Bělčice        Čestice         SO  30.08     14:00 Poklop

E1A0205   volno          Katovice      XXXXXXXXXX

           OPPS  2. kolo

G1A0201   Hoštice/Soused     Junior B  NE 31.08     11:00 Richtr

G1A0202   Volenice      Vodňany       NE 31.08      12:30 Anšlág

G1A0203   Bavorov      Volyně         SO  30.08     13:00 Homola

G1A0204   Dražejov      Katovice       SO  30.08     11:45 Šindelář

G1A0205   Blatná A Sedlice/Doubravice  SO  30.08       13,30 Hollman

G1A0206   Blatná B      Chelčice        SO  30.08      15,00 Hollman

G1A0207   Štěkeň         Osek          SO  30.08     10:30 Hejtmánek

OPPM  2. kolo

H1A0201   Hoštice/Sousedovice Junior B  NE 31.08     09:00 Richtr

H1A0202   Bělčice        Vodňany       SO  30.08      12,30 Poklop

H1A0203   Volenice      Volyně          NE 31.08     14:30 Anšlág

H1A0204   Dražejov  Sedlice/Doubrav.   SO  30.08     10:00 Šindelář

H1A0205   Katovice      Blatná B       SO  30.08       10,00 Káník

H1A0206   volno          Chelčice       XXXXXXXXXX

H1A0207   Štěkeň         Blatná A      SO  30.08     09:00 Hejtmánek

 

Vložené kolo

OPPS 12. kolo

G1A1201   Hoštice/Soused   Blatná B    ST  03.09     17:00 Rynda

G1A1202   Štěkeň         Blatná A       ST  03.09     17:30 Krejčík

G1A1203   Osek           Dražejov      ST  03.09     16:30 Kolář

G1A1204   Chelčice       Bavorov        ST  03.09    16:30 Homola

G1A1205   Sedlice/Doubravice Volenice  ST  03.09     18:00 Raba K

G1A1206   Katovice      Junior B        ÚT 02.09     17:00 Káník

G1A1207   Volyně        Vodňany       ST  03.09     16:00 Hodánek

 

Vložené kolo

OPPM 12. kolo

H1A1201   Hoštice/Sousedovice          volno  XXXXXX

H1A1202   Štěkeň         Katovice      ST  03.09     16:30 Krejčík

H1A1203   Blatná A      Dražejov       ÚT 02.09     17:00 Hornát

H1A1204   Chelčice       Volenice       ST  03.09     17:45 Homola

H1A1205   Blatná B      Bělčice         ÚT 02.09     16:00 Hornát

H1A1206   Sedlice/Doubravice  Junior B ST 03.09      16:30 Raba K

H1A1207   Volyně        Vodňany       ST  03.09     17:30 Hodánek

 

1.B.

                    Štěkeň          Stachy              SO   30.08  17:00 Hollman

                    Bělčice         Čkyně              SO   30.08  17:00 Poklop

                    Osek B         Vl.Březí            NE  31.08  15:00 Hejtmánek

                    Volyně         Poříčí               NE  31.08  17:00 Rynda

                    Chelčice       Sousedovie       SO   30.08  17:00 Hodánek

 

Pozvánka

na trénink hráčů výběru OFS Strakonice, který se bude konat 1.9.2014 na hřišti TJ Dražejov.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných hráčů.

 

Nominace ročník 2004

Blatná

Bulka Adam, Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Vondruška Daniel, Šurát Jakub

Strakonice

Bambásek Ondřej, Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Cimrhanzlová Edita,

Štěch Viktor, Macht Maxmilián

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Chelčice

Koberna Tomáš

Bavorov

Pleninger Zdeněk, Šuba Daniel

Sraz hráčů roč. 2004 je v pondělí 1.9.2014 v 16:45 na hřišti v Dražejově.

Všichni si sebou přinesou věci na trénink, brankáři brankářské vybavení.

 

Nominace ročník 2003

 

Blatná

Turek František, Krátký Ondřej,Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel, Potůček Josef

Strakonice

Čumpelík Miroslav, Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Štěkeň

Sedláček Jan

Bělčice

Vejšický Jakub, Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr

Osek

Beneš Josef

Dražejov

Švecová Nella, Tiburec Denis, Želízková Petra

Vodňany

Buchtele Alan

Sraz hráčů roč. 2003 je v pondělí 1.9.2014 v 15:45 na hřišti v Dražejově.

Všichni si sebou přinesou věci na trénink, brankáři brankářské vybavení.

 

 

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate