/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=159292

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=159292

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=159292

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=159292

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=159292

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=159292

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
2.9.2014

4.Zápis 2.9.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 2.9.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

STK schvaluje soupisky:

Junior Strakonice     PM

Bavorov                     35+

Strunkovice               35+

Dražejov                    35+ doplněná

Čestice                       35+

 

STK schvaluje hlášenky:

III.B 6.k. Pražák-Drahonice                         28.9.-15,00 h

III.B 5.k. Drahonice-Libějovice      20.9.-16,30

PM 12.k. Štěkeň-Katovice                           3.9.-16,30

OPŽ 6.k. Hoštice-Bavorov                          27.9.-13,30

OPŽ 8.k. Hoštice-Bělčice                            8.10.-16,00

OPŽ 4.k. Katovice-Čestice                          12.9.-16,30

 

STK nařizuje nahlásit dohody FO nesehraných zápasů:

OPM 3.k.        Kladruby-CivaTrans           10.9.-17,00

PS 2.k.             Hoštice/Soused.-Junior B  FO nahlásí dohodnutý termín

PS 2.k.             Volenice-Vodňany               7.9.-12,30

PM 2.k.           Volenice-Volyně                  FO nahlásí dohodnutý termín

PS 2.k.             Štěkeň-Osek                         FO nahlásí dohodnutý termín

PS 12.k.  Osek-Dražejov                              FO nahlásí dohodnutý termín

ČP                   Kladruby-Doubravice         17.9.-17,00

ČP                   Čestice-Vodňany                 10.9.-17,00

 

STK schvaluje žádost FO Osek o odložení zápasů /zdravotní důvody/:

PS 2.k.   Štěkeň-Osek                                   FO nahlásí dohodnutý termín

PS12.k.  Osek-Dražejov                               FO nahlásí dohodnutý termín

 

STK schvaluje odehrané zápasy, kromě odložených.

 

STK ukládá pokutu 100,-Kč FO Čestice dle RS čl.33/p /hlášenka/.

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt

Tresty:

Filip Lukáš /Vodňany B        ZČ nepodmíněně 1 týden od 2.9. do 9.9.14

                                                                        DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

 

Mráz Jiří /Číčenice                ZČ nepodmíněně 1 týden od 2.9. do 9.9.14

                                                                        DŘF čl.11/1 /zmaření zjevné brankové příležitosti/

 

Mourek Alois /Nišovice       ZČ nepodmíněně 2 týdny od 2.9. do 16.9.14

                                                                        DŘF 13/1a /vrážení do soupeře, tělesné napadení/            

  

Rynda Jaroslav RO                 Předán k řešení komisi rozhodčích.

 

               Termíny a obsazení

OPM  4. kolo

A1A0401                   Cehnice     Malenice    NE    07.09 15:00 Bernas, Raba Z, Raba J

A1A0402                   Lnáře       Lom         SO    06.09 17:00 Richtr, Káník, Hornát

A1A0403                   CivaTrans  Bavorov     SO      06.09  17:00 Přešťovice Mondek, Ficko, Hollman

A1A0404                   Čestice      Kladruby    SO    06.09 17:00 Jáchim, Krejčík, Hejtmánek

A1A0405                   Blatná B    Hoštice      NE    07.09 17:00 Zábranský, Hejtmánek, Tomeš

A1A0406                   Dražejov     Vodňany B  SO    06.09 17:00 Urban, Hodánek, Tesař

A1A0407                   Sedlice B   Katovice B   NE   07.09   15,00 Sadlak, Anšlág, Jeřábek

           III.tř.-A  3. kolo

A2A0301                   Junior       volno XXXXXXXXXXXX

A2A0302                   Sousedovice B  Hoslovice NE  07.09 17:00 Krejčík

A2A0303                   Pracejovice    Cehnice B  SO  06.09 14:00 Homola

A2A0304                   Radošovice Balvani        SO  06.09 17:00 Jeřábek

A2A0305                   Doubravice Mnichov      NE  07.09 17:00 Káník

III.tř.-B  3. kolo

A2B0301                    Předslavice Nišovice     SO  06.09  17:00 Rynda

A2B0302                    Štěkeň B    Pražák      NE  07.09  17:00 Kolář

A2B0303                    Číčenice    Libějovice   NE 07.09   17:00 Poklop

A2B0304                    Volyně B   Drahonice   SO  06.09  17:00 Ficko

35+  2. kolo

A3A0201                   volno       Bavorov  XXXXXXXXXXXX

A3A0202                   Čestice      Čkyně       ST 10.09   17:30 Krejčík

A3A0203                   Junior      Strunkovice   ČT 11.09    17,30 Hodánek

A3A0204                   Dražejov   Katovice      PO 08.09  17:30 Anšlág

OPŽ  3. kolo

E1A0301                    Katovice   Hoštice       NE 07.09    10,30 Káník

E1A0302                    Čestice      volno XXXXXXXXXXXX

E1A0303                    Dražejov   Bělčice       SO 06.09   14:30 Tesař

E1A0304                    Poříčí       Bavorov     SO 06.09   14:30 Zábranský

E1A0305                    Sedlice/Doubrav-ChelčiceNE 07.09   14:30 Hollman

           OPPS  3. kolo

G1A0301                    Osek   Hoštice/Soused.    SO  06.09   10,00 Tomeš          

G1A0302                    Chelčice    Štěkeň        NE  07.09   11,00 Ficko

G1A0303                    Sedlice/Doubravice-Blatná B NE  07.09 12:00 Hollman

G1A0304                    Katovice   Blatná A      SO  06.09    10,00 Roučka

G1A0305                    Volyně      Dražejov    NE  07.09     09,30 Tesař

G1A0306                    Vodňany    Bavorov     SO  06.09   10:00 Hejtmánek

G1A0307                    Junior B    Volenice     SO   06.09  14:30 hř.Křemelka Hodánek

           OPPM  3. kolo

H1A0301                   Blatná A  Hoštice/Soused.  NE  07.09  15,00 Tomeš       

H1A0302                   Chelčice    Štěkeň         NE  07.09   09,00 Ficko         

H1A0303                   Blatná B    volno XXXXXXXXXXXX

H1A0304                   Sedlice/Doubravice-Katovice NE 07.09 10:00 Hollman

H1A0305                   Volyně      Dražejov      NE 07.09   11:00 Tesař

H1A0306                   Vodňany    Volenice      SO  06.09    11,30 Hejtmánek

H1A0307                   Junior B    Bělčice        SO  06.09    15,45 hř.Křemelka Hodánek

 

Vložené kolo

           OPPS 13. kolo

G1A1301                    Vodňany Hoštice/Soused.   ST   10.09  17:30 Ficko

G1A1302                    Junior B    Volyně         ST  10.09  17:00 hř.Křemelka Bernas

G1A1303                    Volenice    Katovice       ÚT  09.09 17:00 Anšlág

G1A1304                    Bavorov  Sedlice/Doubrav. ST  10.09 17:00 Sadlak

G1A1305                    Dražejov   Chelčice        ST  17.09 17:00 Boublík

G1A1306                    Blatná A    Osek           ST  10.09 16:00 Jeřábek

G1A1307                    Blatná B    Štěkeň         ST  10.09 17:00 Jeřábek

Vložené kolo

           OPPM 13. kolo

H1A1301                   Vodňan  Hoštice/Soused.    ST  10.09  17:30 Ficko

H1A1302                   Junior B    Volyně            ST  10.09  18:15 hř.Křemelka Bernas

H1A1303                   Bělčice    Sedlice/Doubrav.ST  10.09  17:00 Hollman

H1A1304                   Volenice    Blatná B       ST  10.09  17:00 Anšlág

H1A1305                   Dražejov   Chelčice        ST  17.09  17:00 Boublík

H1A1306                   Katovice   Blatná A        ST  10.09  17:00 Krejčík

H1A1307                   volno       Štěkeň XXXXXXXXXXXX

 

OPM 3.kolo

              Sedlice B              Cehnice      ST      10.9. 17,00 Bernas, Richter, Hollman

              Kladruby              CivaTrans  ST      10.9. 17,00 Šindelář, Maroušek, Anšlág

 

PS 2.kolo

              Volenice              Vodňany     NE      7.9.  12,30 Rynda

 

1.B.

              Sousedovice         Štěkeň        SO     06.09     17:00 Šindelář

              Poříčí                  Chelčice     SO     06.09     17:00 Zábranský

 

ČP         

                Čestice             Vodňany B   ST        10.9.-17,00 Káník

               

KM nominovala hráče na  1.kolo soutěže výběrů OFS.

OFS České Budějovice-OFS Strakonice hřiště Roudné

Odjezd výpravy je 10.9.14 v 8,30 hodin ze hřiště TJ Blatná, 9,00 h hřiště Sídliště Strakonice,

9,30 h Na Sadech Vodňany. Hráči si nezapomenou chrániče, kopačky, kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny a registrační průkazy. Turek František, Říha Pavel, Beneš Jiří a Sedláček Jakub si přinesou brankářské vybavení.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti. Případné omluvy hráčů volejte p. Kulíkovi 724181027.

 

Nominace ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Vondruška Daniel, Šurát Jakub

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Macht Maxmilián

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Chelčice

Koberna Tomáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Nominace ročník 2003

Blatná

Turek František, Krátký Ondřej,Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Čumpelík Miroslav, Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav, Krejčí Lukáš

 

Náhradníci 2003: Opava Jakub, Potůček Josef(oba Blatná), Sedláček Jan(Štěkeň),

Vejšický Jakub, HlaváčekZdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice),

Beneš Josef(Osek), Švecová Nella(Dražejov), Buchtele Alan(Vodňany)

Náhradníci 2004: Bulka Adam(Blatná), Bambásek Ondřej, Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice),

Frček Matyáš(Dražejov), Kohout Kryštof(Sedlice), Pleninger Zdeněk(Bavorov)

 

 

Jednání VV OFS Strakonice

Přítomni: Zábranský, Krejčí, Kolářík, Kulík, Hodánek, Běloušek, Mach

Omluveni: Iral, Inng.Valhoda

- Vyhodnocení školení TR licence C, vyškoleno 39 uchazečů, školení proběhlo bez závad.

- Projednány problémy spojené se zahájením nového soutěžního ročníku.

- Projednáno zahájení nového soutěžního ročníku výběrů OFS 14/15, KM uskutečnila 1.9.

přípravný trénink

 

1.kolo ČB-ST 10.9.14 

2.kolo ST-JH 23.9.14

3.kolo PT-ST 8.10.14

4.kolo ST-PÍ 4.-5.11.14

Hlavní trenér Kulík Jiří, U11 Hrnčíř-Pudil, U12 Pihlík-Vírostek

- Projednána spolupráce s Policií ČR

- Projednán stav plnění programového prohlášení OFS

- Různé projednán:

- stav sponzorských smluv.

Předseda VV požádá Dudák měšťanský pivovar Strakonice o vypracování a uzavření smlouvy o reklamě

na soutěžní ročník 14-15

- financování OFS/dotace FAČR, stav hospodaření

- příspěvek na mládežnické turnaje – trvá úkol pro KM předložit návrh

- nábor nových RO

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate