Domácí soutěže

reklama

5.Zápis 9.9.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 9.9.2014

STK přítomni Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy+neschválené z minulého kola

 

STK schvaluje hlášenky:

OPM 3.k.    Sedlice B-Cehnice         10.9.-17,00 h. /zároveň bude odehráno jako 2.kolo ČP

III.B 7.k.     Drahonice-Předslavice   4.10.-16,00

OPM 9.k.    Hoštice-Cehnice             12.10.-16,00

OPM 10.k.  Hoštice-Kladruby           19.10.-15,30

OPM 12.k.  Hoštice-Lom                   2.11.-14,00

PM 2.k.       Volenice-Volyně             21.9.-14,00

PS 2.k.        Štěkeň-Osek                    15.9.-17,30

PM 12.k.     Osek-Dražejov                22.9.-17,00

35+2.k.        Čestice-Čkyně                11.9.-17,30                            

 

STK nařizuje FO CivaTrans Rovná odstranit větve zasahující do hrací plochy.

Termín do dalšího mistrovského zápasu 20.9., kontrolu provede nominovaný RO.

 

STK nařizuje

FO Blatná - FO Hoštice dohodnout náhradní termín zápasu OPM 4.kolo/STK bere na vědomí

předložení RP hráčů FO Blatná

FO Katovice – FO Junior dohodnout náhradní termín zápasu 35+ 1.kolo

Termín FO oznámí na OFS do 15.9., v opačném případě budou termíny nařízeny STK.

 

STK uděluje pokutu 50,-Kč FO Osek a Cehnice dle RS čl.34/k /chyby v zápisech/.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK upozorňuje, že v soutěži OPŽ  hraje mužstvo společenství Sedlice/Doubravice na

hřišti v Doubravici.

 

 

DK přítomni Raba, Benedikt, Kolářík

Trest:

Samec Bohumil /Nišovice                 ZČ nepodmíněně 1 týden od 9.9. do 16.9.2014

                                                            DŘF 19/1 2xŽK+ČK

Žádost o zmírnění trestu:

Sasko František /Drahonice              žádosti se nevyhovuje

 

 

Termíny a obsazení

OPM-Dudák  5. kolo

A1A0501   Katovice B   Cehnice            NE 14.09 17:00 Jeřábek, Káník, Zábranský

A1A0502   Vodňany B    Sedlice B          NE 14.09 17:00 Raba K, Mondek, Bernas

A1A0503   Hoštice        Dražejov          SO 13.09 17:00 Maroušek, Hejtmánek, Roučka

A1A0504   Kladruby      Blatná B           SO 13.09 14:00 Anšlág, Maroušek, Hejtmánek

A1A0505   Bavorov      Čestice             SO 13.09 17:00 Hodánek, Homola, Ficko

A1A0506   Lom           CivaTrans         SO 13.09 16:00 Bernas, Tomeš, Tesař

A1A0507   Malenice      Lnáře              SO 13.09 17:00 Šindelář, Raba J, Raba Z

           III.tř.-A-Dudák  4. kolo

A2A0401   volno          Mnichov           XXXXXXXXX

A2A0402   Balvani       Doubravice           SO 13.09   17:00Sídliště ST Rynda

A2A0403   Cehnice B     Radošovice       SO 13.09   17:00 Krejčík

A2A0404   Hoslovice    Pracejovice        SO 13.09  17:00 Zábranský

A2A0405   Junior         Sousedovice B    NE 14.09  17:00 hř.Křemelka Poklop

           III.tř.-B –Dudák  4. kolo

A2B0401   Nišovice      Drahonice          SO 13.09  17:00 Hollman

A2B0402   Libějovice    Volyně B           NE 14.09 16:00 Sadlak

A2B0403   Číčenice         Pražák             NE 14.09 17:00 Richtr

A2B0404   Předslavice   Štěkeň B           SO 13.09  17:00 Mondek

           35+  Dudák 3. kolo

A3A0301   Katovice      volno               XXXXXXXXXX

A3A0302   Strunkovice   Dražejov            19.09 17:00 Maroušek

A3A0303   Čkyně         Junior              ČT 18.09 17:30 Bernas

A3A0304   Bavorov      Čestice               19.09 17:30 Káník

 

           OPŽ-Mane  4. kolo

E1A0401   Hoštice        Chelčice           SO 13.09 10:00 Anšlág

E1A0402   Bavorov   Sedlice/Doubravice     SO 13.09 14:30 Ficko

E1A0403   Bělčice        Poříčí              SO 13.09  14:00 Rynda

E1A0404   volno          Dražejov           XXXXXXXXX

E1A0405   Katovice      Čestice                  PÁ 12.09 16,30 Krejčík

           OPPS-Protom  4. kolo

G1A0401   Hoštice/Sousedovice Volenice    NE 14.09 11:00 Hollman

G1A0402   Bavorov      Junior B            SO 13.09 13:00 Ficko

G1A0403   Dražejov      Vodňany           SO 13.09 11:45 Boublík

G1A0404   Blatná A      Volyně             SO 13.09 13,30 Jeřábek

G1A0405   Blatná B      Katovice           SO 13.09  15,00 Jeřábek

G1A0406   Štěkeň    Sedlice/Doubravice      SO 13.09 10:30 Krejčík

G1A0407   Osek           Chelčice          SO 13.09   10:00 Tomeš

           OPPM-Prima  4. kolo

H1A0401   Hoštice/Sousedovice Bělčice      NE 14.09 09:00 Hollman

H1A0402   Volenice      Junior B            NE 14.09 14:30 Anšlág

H1A0403   Dražejov      Vodňany           SO 13.09 10:00 Boublík

H1A0404   Katovice      Volyně             SO 13.09   10:00 Rynda

H1A0405   volno     Sedlice/Doubravice      XXXXXXXXX

H1A0406   Štěkeň         Blatná B           SO 13.09 09:00 Krejčík

H1A0407   Blatná A      Chelčice            NE 14.09 13:30 Tesař

 

PM 13.k. dohrávka

                    Dražejov        Chelčice                ST 17.09 17,00 Boublík

PS 13.k. dohrávka

                    Dražejov        Chelčice                ST 17.09 17,00 Bernas

PS 2.k, dohrávka

                    Štěkeň           Osek                     PO 15.09 17,30 Hejtmánek

Český pohár Otavský zlatý 1.kolo

                    Kladruby        Doubravice            ST 17.09 17,00 Krejčík

 

1.B.

                    Štěkeň           Bělčice                  SO 13.09 17:00 Káník

                    Osek B           Kestřany               SO 13.09 17:00 Jeřábek

                    Volyně           Strunkovice           NE 14.09 17:00 Krejčík

                    Chelčice         Vl.Březí                 SO 13.09 17:00 Urban

                    Sousedovice   Poříčí                    SO 13.09 17:00 Sadlak

 

                   

Připomínáme FO vyúčtování programu MŠMT V.

Žádáme funkcionáře FO, aby předložili k proplacení faktury+podepsané smlouvy

programu MŠMT program V. na sportovní činnost.

Hoslovice               2 175,-Kč

Volenice                 1653,-

Chelčice                  6 351,-

Vodňany                 16 008,-

Rovná                     1 914,-

Pracejovice            1 827,-

Pražák                    435,-

Katovice                12 876,-

Poříčí                     3 654,-

Bělčice                   7 308,-

Balvani                  1 479,-

Dražejov                9 309,-

Bavorov                8 004,-

Doubravice           6 960,-

Kladruby               5 394,-

Malenice               2 610,-

Mnichov               1740,-

Sedlice                   6 264,-

Členíce                  1914,-

Čestice                  4 176,-

Štěkeň                   6 873,-

Radošovice          3 045,-

Libějovice            1 134,-

Hoštice                 6 699,-   

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate