/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=160254

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=160254

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=160254

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=160254

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=160254

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=160254

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
16.9.2014

6.Zápis 16.9.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 16.9.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje hlášenky:

OPM 10.k.      Blatná B-CivaTrans    18.10.      -15,30 h.

OPM 13.k.      Blatná B-Dražejov      8.11.        -14,00

OPŽ 7.k.         Bavorov-Bělčice         5.10.        -14,30

III.A 1.k.         Pracejovice-Mnichov  25.10.      -14,30

III.A.11.k        Pracejovice-Balvani    1.11.        -14,00

PS 7.k.             Bavorov.-Dražejov     5.10.        -12,30

PS 4.k.             Hoštice-Volenice        20.9.        -10,30

PS 2.k.             Hoštice-Junior B        1.10.        -16,30

                               nutno doložit souhlas soupeře do 22.9.

PM 4.k.           Hoštice-Bělčice           18.9.        -17,00

                               nutno doložit souhlas soupeře do 22.9.

PS 5.k.             Sedlice-Osek               19.9.        -16,30

PS+PM 8.k.   Hoštice/Sousedovice je v souladu s RS

 

STK neschvaluje hlášenku:

OPM 8.k.        Blatná B-Malenice      4.10.        -16,00

není souhlas soupeře – nutno doložit

 

STK schvaluje termíny nesehraných zápasů:

OPM 5.k.        Vodňany-Sedlice B    25.9.        -17,00

OPM 4.k.        Blatná B-Hoštice       16.11.      -14,00

 

STK žádá FO  o nahlášení termínu odloženého utkání

Číčenice-Pražák   /změna pořadatelství platí dle rozhodnutí STK/,

nebude-li dohoda, termín určí STK.

 

STK bere na vědomí termínovou listinu KFS jaro 15

 

STK schvaluje soupisku SK Otava Katovice 35+

 

STK projednala námitku kapitána mužstva hostů ze zápasu OPM

Stř.Hoštice-Dražejov a považuje jí za bezpředmětnou.

 

               DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Tresty:

Hájek Drahomír /CivaTrans Rovná  ZČ nepodmíněně 4 zápasy od 11.9. do 7.10.14

                                                                              DŘF 13/1b tělesné napadení

Vítovec Ondřej /Dražejov                  ZČ nepodmíněně 4 zápasy od 16.9. do 14.10.14

                                                                              DŘF 13/1b tělesné napadení

Prokeš Jiří /Junior                               ZČ nepodmíněně 1 zápas od 16.9. do 23.9.14

                                                                              DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Termíny a obsazení:

OPM  6. kolo

A1A0601   Cehnice            Lnáře        SO   20.09  16:30 Raba K., Krejčík, Káník 

A1A0602   CivaTrans     Malenice         SO   20.09  16:30 Přešťovice Poklop, Hejtmánek, Roučka

A1A0603   Čestice             Lom         SO   20.09  16:30 Maroušek, Tesař, Hodánek

A1A0604   Blatná B           Bavorov     NE  21.09  16:30 Jeřábek, Rynda, Hejtmánek

A1A0605   Dražejov           Kladruby    SO   20.09  16:30 Mondek, Jeřábek, Urban

A1A0606   Sedlice B           Hoštice      NE  21.09  15:00 Jáchim, Homola, Hollman

A1A0607   Katovice B      Vodňany B     SO   20.09  16:30 Šindelář, Hollman, Zábranský

III.tř.-A  5. kolo

A2A0501   Sousedovice B     volno        XXXXXXXXXXXX

A2A0502   Pracejovice        Junior        SO   20.09  13:30 Bernas

A2A0503   Radošovice        Hoslovice    SO   20.09  16:30 Anšlág

A2A0504   Doubravice        Cehnice B   NE  21.09  16:30 Tomeš

A2A0505   Mnichov           Balvani      NE  21.09  16:30 Sadlak

III.tř.-B  5. kolo

A2B0501   Štěkeň B           Nišovice     NE  21.09  16:30 Hodánek

A2B0502   Číčenice        Předslavice     NE  21.09  16:30 Káník

A2B0503   Volyně B          Pražák       SO   20.09  16:30 Rynda

A2B0504   Drahonice         Libějovice    SO   20.09  16:30 Richtr

35+  4. kolo

A3A0401   volno              Čestice       XXXXXXXXXXXX

A3A0402   Junior              Bavorov     ČT   25.09   17,00 Hollman

A3A0403   Dražejov           Čkyně       ST   24.09  17:00 Zábranský

A3A0404   Katovice       Strunkovice      ST   24.09  17:00 Krejčík

OPŽ  5. kolo

E1A0501   Čestice             Hoštice      SO   20.09  14:00 Rynda

E1A0502   Dražejov           Katovice     SO   20.09  14:00 Urban

E1A0503   Poříčí              volno        XXXXXXXXXXXX

E1A0504   Sedlice/Doubravice  Bělčice     NE  21.09  14:00 hř.Doubravice Hollman

E1A0505   Chelčice           Bavorov      SO   20.09  14:00 Richtr

OPPS  5. kolo

G1A0501   Chelčice  Hoštice/Sousedovice   NE  21.09  11,00 Jeřábek

G1A0502   Sedlice/Doubravice  Osek         19.09  16:30 Hollman

G1A0503   Katovice           Štěkeň       SO   20.09  10:00 Roučka

G1A0504   Volyně             Blatná B     NE  21.09  10:00 Sadlak

G1A0505   Vodňany           Blatná A     NE  21.09  10:00 Tesař

G1A0506   Junior B            Dražejov    SO   20.09  14:30 hř.Křemelka Jáchim

G1A0507   Volenice           Bavorov     NE  21.09  12:30 Anšlág

OPPM  5. kolo

H1A0501   Chelčice  Hoštice/Sousedovice   NE  21.09   09,00 Jeřábek           

H1A0502   Blatná B           Blatná A     NE  21.09   10,30 Hornát

H1A0503   Sedlice/Doubravice  Štěkeň     NE  21.09  10:00 Hollman

H1A0504   Volyně             volno        XXXXXXXXXXXX

H1A0505   Vodňany           Katovice     NE  21.09   11,30 Tesař

H1A0506   Junior B            Dražejov    SO   20.09   15,45 hř.Křemelka Jáchim

H1A0507   Bělčice             Volenice     SO   20.09   13,30 Hornát

 

Ženy          

                    Blatná                  Bráník          NE  21.09  13:00 Rynda

PM 2.k.dohrávka

                    Volenice               Volyně         NE  21.09  14:00 Anšlág

PS 12.k.dohrávka

                    Osek                    Dražejov      PO  22.09   17,00 Káník

PS 4.k.dohrávka

                    Hoštice/Soused.    Volenice       SO   20.09   10,30 Anšlág

PM 4.k. dohrávka

                    Hoštice/Soused.    Bělčice         ČT   18.09   17,00 Anšlág

 

1.B.

                    Poříčí                   Štěkeň          SO   20.09  16:30 Sadlak

                    Bělčice                 Lažiště B      SO   20.09  16:30 Hornát

 

Výběry OFS Strakonice       OFS J.Hradec            23.9.  14,30 Hollman, Anšlág, Káník

 

KR informuje rozhodčí Tesaře, Roučku, Tomeše, že si mohou vyzvednout /ČT-PÁ/ na OFS vybavení.

 

KM

V úterý 23.9.14 se konají od 14,30 hodin další zápasy soutěže

okresních výběrů

OFS Strakonice-OFS J.Hradec, sraz  hráčů je ve 13,30 hodin

na hřišti Sídliště Strakonice. Hráči si přinesou chrániče, kopačky,

kartičku zdravotní pojišťovny a registrační průkaz, brankáři brankářské vybavení.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných.

 

Nominace  ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis

Štěkeň

Sedláček Jan

Vodňany

Buchtele Alan

Bělčice

Vejšický Jakub

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci: Opava Jakub, Turek František(oba Blatná), Hlaváček, Zdeněk, Mach Milan,

Mucha Alexandr(všichni Bělčice), Švecová Nella(Dražejov), Bártík Miroslav,(Čestice),

Čumpelík Miroslav(Junior Strakonice)

 

Nominace  ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Vondruška Daniel, Šurát Jakub

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci: Bulka Adam(Blatná),Macht Maxmilián , Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice),

Frček Matyáš(Dražejov), Kohout Kryštof(Sedlice), Pleninger Zdeněk(Bavorov)

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate