/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=160832

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=160832

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=160832

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=160832

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=160832

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=160832

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
24.9.2014

7.Zápis 23.9.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 23.9.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje hlášenky:

PS 6.k.   Osek-Katovice                      27.9.        10,00 h

PS 8.k.   Blatná A-Bavorov                  12.10.      16,15

PS 2.k.   Hoštice/Sous.-Junior B           1.10.        16,30

III.A.9.k. Balvani-Junior                       19.10.      15,30

Odehrané zápasy:

PM 4.k. Hoštice/Sous.-Bělčice             18.9.        17,00

PS 4.k.   Hoštice/Sous.-Volenice          20.9.        10,30

PS 2.k.   Štěkeň-Osek                         15.9.        17,30

PS 5.k.   Sedlice-Osek                         19.9.        16,30

 

STK nařizuje sehrát zápas OPM 8.k. Blatná B-Malenice

v původním termínu 5.10.-16,00 h /není souhlas soupeře/

 

STK schvaluje odložení zápasu, z důvodu špatného terénu,

35+4.k.Dražejov-Čkyně na 13.10.-16,30 h

 

STK schvaluje opravené soupisky Vodňany A, Sedlice A

 

STK kontumuje zápas OPŽ 5.k. Čestice-Hoštice 3:0, důvodem

je nedostavení se mužstva hostů k utkání. STK bere na vědomí omluvu

a nařizuje FO Hoštice uhradit náklady soupeři dle RS čl.5 a pokutu

500,-Kč dle RS čl.34/f.

Splatnost do 6.10.14

 

STK uděluje pokutu 50,-Kč RO Poklopovi dle RS čl.34/i /neprovedení kontroly

hrací plochy při utkání CivaTrans Rovná- Malenice-nařízeno 9.9./.

Splatnost do 29.9.14

 

STK upozorňuje FO na dodržování náležitostí hracích ploch v soutěžích mládeže

/rozměry hřiště a pokutového území/.   

 

STK nařizuje RO uvádět v „Zápisech o utkání“ předkládání soupisek A týmů.

 

STK nařizuje FO Junior Strakonice doložit do 29.9.14 soupisku PS „A“

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty:

Hrubeš Milan /Lnáře               ZČN 1 týden od 23.9. do 30.9.14

                                                               DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Křehlík Ladislav /Číčenice      ZČN 1.týden od 23.9. do 30.9.14

                                                               DŘF 19/1 2xŽK+ČK

 

Pašava Jaroslav /Pracejovice ZČN 1.týden od 23.9. do 30.9.14

                                                               DŘF 19/1 2xŽK+ČK

 

Káník Michal /Pracejovice      ZČN 1.týden od 23.9. do 30.9.14

                                                               DŘF 19/1 2xŽK+ČK

 

Koloušek Jiří /Čestice              ZČN 4 týdny od 23.9. do 21.10.14

                                                               DŘF  11/2b nesportovní chování, vulgární výrazy

 

Žádosti o snížení trestu:

Hájek Drahomír /CivaTrans Rovná, žádosti se vyhovuje, trest se mění na 2 týdny

                                                               podmíněně do 23.12.14

 

Tesař Václav ID 94010205, žádost je postoupena k dořešení DK KFS

 

Termíny a obsazení:

OPM  7. kolo

A1A0701      Vodňany B     Cehnice             NE 28.09 16:30 Richtr, Anšlág, Hejtmánek

A1A0702      Hoštice         Katovice B          SO 27.09 16:30 Hodánek, Maroušek

A1A0703      Kladruby       Sedlice B            SO 27.09 13:30 Maroušek, Hodánek

A1A0704      Bavorov        Dražejov            SO 27.09 16:30 Poklop, Tomeš, Rynda

A1A0705      Lom            Blatná B             SO 27.09 16:00 Sadlak, Raba Z.

A1A0706      Malenice       Čestice              SO 27.09 16:30 Káník, Zábranský, Jeřábek

A1A0707      Lnáře           CivaTrans           SO 27.09 16:30 Jáchim, Hornát

           III.tř.-A  6. kolo

A2A0601      volno      Balvani             XXXXXXXXXXXX

A2A0602      Cehnice B Mnichov                 SO 27.09 16:30 Ficko

A2A0603      Hoslovice      Doubravice         SO 27.09 16:30 Hejtmánek

A2A0604      Junior          Radošovice         NE 28.09 16:30 hř.Křemelka Sadlak, Jáchim, Tesař

A2A0605      Sousedovice B Pracejovice         NE 28.09 16:30 Tomeš

           III.tř.-B  6. kolo

A2B0601       Nišovice      Libějovice           SO 27.09 16:30 Krejčík

A2B0602       Pražák        Drahonice            NE 28.09 15:00 Roučka

A2B0603       Předslavice   Volyně B             SO 27.09 16:30 Bernas

A2B0604       Štěkeň B     Číčenice              NE  28.09 16:30 Homola

35+  5. kolo

A3A0501      Strunkovice                     volno     XXXXXXXXXXXX

A3A0502      Čkyně         Katovice           ČT  02.10 17:00 Rynda

A3A0503      Bavorov      Dražejov              03.10 17:00 Káník

A3A0504      Čestice       Junior               ST    01.09 17:00 Krejčík

OPŽ  6. kolo

E1A0601       Hoštice      Bavorov            SO 27.09 13:30 Káník

E1A0602       Bělčice      Chelčice             NE 28.09 10:00 Hornát

E1A0603       volno       Sedlice/Doubravice  XXXXXXXXXXXX

E1A0604       Katovice    Poříčí                NE 28.09 10:30 Hejtmánek

E1A0605       Čestice      Dražejov            SO  27.09 14:00 Bernas

 

           OPPS  6. kolo

G1A0601       Hoštice/Sousedovice Bavorov  NE  28.09 11:00 Kolář

G1A0602       Dražejov    Volenice             SO 27.09 11:45 Boublík

G1A0603       Blatná A    Junior B             SO 27.09 13,30 Tesař

G1A0604       Blatná B    Vodňany            SO 27.09 15:00 Tesař

G1A0605       Štěkeň      Volyně              SO 27.09 10:30 Hollman

G1A0606       Osek        Katovice            SO 27.09 10:00 Poklop

G1A0607       Chelčice   Sedlice/Doubravice    NE 28.09   11,00 Homola

           OPPM  6. kolo

H1A0601      Hoštice/Sousedovice Volenice      NE 28.09 09:00 Kolář            

H1A0602      Dražejov     Bělčice               SO 27.09 10:00 Boublík

H1A0603      Katovice     Junior B              SO 27.09 10:00 Krejčík

H1A0604      volno        Vodňany            XXXXXXXXXXXX

H1A0605      Štěkeň       Volyně               SO 27.09 09:00 Hollman

H1A0606      Blatná A     Sedlice/Doubravice   NE  28.09 13,30 Hornát

H1A0607      Chelčice     Blatná B              NE  28.09  09,00 Homola

 

PS 2.k. dohrávka

                          Hoštice           Junior B                      ST  01.10. 16,30 Anšlág          

 

OPM 5.k. dohrávka

               Vodňany         Sedlice                        ČT 25.9.  17,00 Bernas, Hodánek, Raba Z.

                       

1.B dohrávka Štěkeň           Bělčice                         PÁ 26.9.  17,00 Káník

1.B                  Štěkeň            Lažiště                         SO 27.9.   16,30 Anšlág

1.B                  Osek B           Stachy                         SO 27.9.   15,00 Šindelář

1.B                  Volyně           Čkyně                          NE 28.9.  16,30 Rynda

1.B                  Chelčice         Kestřany                    SO 27.9.   16,30 Mondek

1.B                  Sousedovice  Strunkovice             SO 27.9.   16,30 Roučka

1.B                  Poříčí              Vl.Březí                      SO 27.9.   16,30 Hollman

                       

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate