Domácí soutěže

reklama

8.Zápis 30.9.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 30.9.2014

STK přítomni Mach, Krejčí

 

STK schvaluje opravenou soupisku SK Slavoj Volyně A

a soupisku PS Junior „A“.

 

STK schvaluje změnu pořadatelství utkání OPŽ 7.kolo

Poříčí-Čestice, hř.Čestice 4.10.-13,30 h. /jaro bude odehráno

v Poříčí/.

 

STK nařizuje termín zápasu soutěže 35+1.kolo Katovice-Junior

na 22.10.14 v 15,30 h.

 

STK schvaluje hlášenky:

PM 1.k.           Volyně-Bělčice            9.10.        16,30 h

OPŽ 9.k.         Bavorov-Katovice      19.10.      14,00

PS 9.k.             Bavorov-Blatná B       19.10.      12,00

III.B 4.k.          Pražák-Číčenice           19.10.      15,30

PS 1.k.             Volyně-Volenice         8.10.        17,00

                               FO Volenice doloží do 3.10.14 souhlas

 

STK bere na vědomí informaci KM o zápasech výběrů

OFS ČB-OFS Strakonice .

 

STK schvaluje odehrané zápasy.

 

STK nařizuje uvedeným FO uhradit kompenzační poplatek 1000,-Kč dle RS čl.8 a 33/d

/družstva mládeže/:

Lnáře, Kladruby, Lom, Malenice, Rovná, Cehnice,

Splatnost na účet OFS  203868715/0600 do 13.10.14

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty:

Frühauf Daniel /Katovice                  ZČN 1 týden od 30.9. do 7.10.14

                                                                               DŘF čl.11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Žádost o snížení trestu:

Tesař Václav /Chelčice                      žádosti se vyhovuje, trest se mění na 6 zápasů           

                                                                              podmíněně do 4.4.15

 

Na příští zasedání DK dne 7.10.14 se dostaví:

v 15:15 hodin RO Bernas Jiří

v 15:30 hodin hráč SK Pracejovice Káník Michal

v 15:45  hodin hlavní pořadatel SK Pracejovice Kareš Martin

 

 Termíny a obsazení

OPM  8. kolo

A1A0801   Cehnice       CivaTrans        SO   04.10 16:00 Jeřábek, Kolář, Homola

A1A0802   Čestice        Lnáře             SO   04.10 16:00 Anšlág, Roučka, Hodánek

A1A0803   Blatná B      Malenice          NE  05.10 16:00Hodánek, Jáchym, Hornát

A1A0804   Dražejov      Lom               SO   04.10 16:00 Zábranský, Káník, Hejtmánek

A1A0805   Sedlice B      Bavorov          NE  05.10 15:00 Urban, Hejtmánek, Hollman

A1A0806   Katovice B   Kladruby          NE  05.10 16:00 Raba K, Raba Z, Raba J

A1A0807   Vodňany B    Hoštice           NE  05.10 16:00 Šindelář, Sadlak, Rynda

III.tř.-A  7. kolo

A2A0701   Pracejovice   volno             XXXXXXXXXXXX

A2A0702   Radošovice  Sousedovice B    SO   04.10 16:00 Poklop

A2A0703   Doubravice   Junior             NE  05.10 16:00 Mondek, Anšlág, Káník

A2A0704   Mnichov      Hoslovice        NE  05.10 16:00 Bernas

A2A0705   Balvani        Cehnice B        SO    04.10 16:00 Sídliště ST Rynda

III.tř.-B  7. kolo

A2B0701   Číčenice       Nišovice          NE  05.10 16:00 Maroušek

A2B0702   Volyně B      Štěkeň B          SO   04.10 16:00 Richtr

A2B0703   Drahonice      Předslavice      SO   04.10 16:00 Hollman

A2B0704   Libějovice    Pražák             NE  05.10 16:00 Tesař

35+  6. kolo

A3A0601   volno          Junior             XXXXXXXXXXXX

A3A0602   Dražejov      Čestice           ST   08.10 16:30 Anšlág

A3A0603   Katovice      Bavorov          ST   08.10 16:30 Káník

A3A0604   Strunkovice   Čkyně              10.10 16:30 Hodánek

 

OPŽ  7. kolo

E1A0701   Dražejov      Hoštice           SO   04.10 13:30 Rynda

E1A0702   Poříčí         Čestice            SO   04.10 13:30 hř.Čestice Káník

E1A0703   Sedlice/Doubravice  Katovice  NE  05.10 13:30 hř.Doubravice Káník

E1A0704   Chelčice       volno             XXXXXXXXXXXX

E1A0705   Bavorov      Bělčice            NE  05.10 14:30 Zábranský

 

OPPS  7. kolo

G1A0701   Sedlice/Doub Hoštice/Soused     NE  05.10 12:00 Hejtmánek

G1A0702   Katovice      Chelčice          SO   04.10 10:00 Tomeš

G1A0703   Volyně        Osek              NE  05.10 10:00 Bernas

G1A0704   Vodňany      Štěkeň            NE  05.10 10:00 Homola

G1A0705   Junior B       Blatná B          SO   04.10 14:30 Steiner

G1A0706   Volenice      Blatná A          NE  05.10 12:30 Roučka

G1A0707   Bavorov      Dražejov          NE  05.10 12:30 Zábranský

OPPM  7. kolo

H1A0701    Blatná B  Hoštice/Sousedovice NE   05.10 13,30 Hornát

H1A0702   Sedlice/Doubravice Chelčice    NE  05.10 10:00 Hejtmánek

H1A0703   Volyně        Blatná A          NE  05.10 11:30 Bernas

H1A0704   Vodňany      Štěkeň            NE  05.10 11:30 Homola

H1A0705   Junior B       volno             XXXXXXXXXXXX

H1A0706   Bělčice        Katovice         SO   04.10 13:00 Hornát

H1A0707   Volenice      Dražejov          NE  05.10 14:30 Roučka

 

Ženy

                    Blatná          Vonoklasy                 SO 04.10 13:00 Jáchim

 

OPŽ 8.k. předehrávka

                    Hoštice        Bělčice                      ST 08.10. 16,00 Hodánek

 

1.B               Bělčice         Osek B                     SO 04.10.  16:00 Hornát  

 

 

KM

Ve středu 8.10.14 se budou konat od 14,00 hodin další zápasy soutěže

okresních výběrů OFS Prachatice- OFS Strakonice, hraje se ve Vimperku.

Odjezd výpravy je v 11,00 hodin ze hřiště Blatná, 11,15 u sokolovny  Sedlice,

11,30 Sídliště Strakonice, 11,45 nám.Volyně /může dojít k malému časovému zdržení odjezdu/.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných.

 

Nominace ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš , Čumpelík Miroslav

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci: Sedláček Jan(Štěkeň), Buchtele Alan(Vodňany), Opava Jakub, Turek František(oba Blatná),

Vejšický Jakub, Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice), Švecová Nella(Dražejov),

 

Nominace ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Bulka Adam, Žižka Michal

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci: Bulka Adam(Blatná),Macht Maxmilián, Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice), Kohout Kryštof(Sedlice),

Pleninger Zdeněk(Bavorov)

Hráči si přinesou chrániče, kopačky, kartičku zdravotní pojišťovny a registrační průkaz. Brankáři Beneš+Sedláček

brankářské vybavení.

 

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate