/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=161904

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=161904

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=161904

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=161904

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=161904

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=161904

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
8.10.2014

9.Zápis 7.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 7.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Kouba

 

STK bere na vědomí informaci KM o účasti hráčů na zápasech

okresních výběrů ST-JH

 

STK nařizuje, na základě zjištěných skutečností, sehrát utkání III.B

Pražák-Číčenice v SO 18.10.14 od 12:30 hodin. STK tímto ruší

rozhodnutí ze dne 30.9.14

 

STK schvaluje hlášenky:

PM 7.k.           Vodňany-Štěkeň         17.10.-16:30 h

III.A 1.k.         Junior-Cehnice B        25.10.-14:30 h

 

STK neprojednala hlášenku:

PS 9.k. Junior B-Osek nesplňuje náležitosti /špatný tiskopis, není souhlas soupeře,

hlásit může pouze organizační pracovník domácího FO/

 

STK upozorňuje FO na povinnost uhradit dle RS čl.33

soutěžní poplatek 500,-Kč

doplatek soutěžní zálohy dle ÚZ Zápis č.3 ze dne 26.8.14

 

STK upozorňuje FO na řádné vyplňování zápisu o utkání, zejména mládeže.

 

STK schvaluje odehraná utkání

                              

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Tresty:

Kastner Petr /Lnáře             ZČN 1 týden od 7.10.  do 14.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

 

Cibulka Petr /Dražejov        ZČN 3 týdny od 7.10. do 27.10.14

                                                               DŘF čl.13/1b /tělesné napadení bez zranění

 

Šána Jan /Blatná                  ZČN 1 týden od 7.10.  do 14.10.14

                                                               DŘF čl.11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Žádost o snížení trestu:

Vítovec Ondřej /Dražejov  -  žádosti se vyhovuje trest 1 týden se podmínečně

                                                               odkládá do 7.1.15

 

Podnět:

DK projednala podnět hráče Michala Káníka k zahájení dis. řízení s RO Bernasem.

Přizvaný RO Bernas Jiří prohlásil, že článek v Týdeníku Strakonicko nepsal a ani nedal podnět

k jeho napsání.

Přizvaný hráč Káník Michal podal vysvětlení a byl seznámen s výpovědí RO Bernase. DK byla

informována, že bude činit další kroky k objasnění případu.

Přizvaný hl. pořadatel Kareš Martin podal vysvětlení, zápas byl vyhecovanější, ale k případu není

schopen nic říci, po skončení zápasu se nic závažného nestalo.

 

Termíny a obsazení

OPM  9. kolo

A1A0901   Hoštice        Cehnice            NE 12.10  16:00 Rynda, Zábranský, Roučka

A1A0902   Kladruby      Vodňany B         SO 11.10 13:00 Urban, Richter, Hejtmánek

A1A0903   Bavorov       Katovice B         SO 11.10 16:00 Jáchim, Ficko, Hollman

A1A0904   Lom           Sedlice B            SO 11.10 16:00 Hornát, Raba J, Raba Z.

A1A0905   Malenice      Dražejov            SO 11.10 16:00 Poklop, Káník, Kolář

A1A0906   Lnáře          Blatná B            SO 11.10 16:00 Maroušek, Krejčík, Tomeš

A1A0907   CivaTrans    Čestice              SO 11.10   16:00 Přešťovice Richtr, Urban, Hejtmánek

III.tř.-A  8. kolo

A2A0801   volno          Cehnice B          XXXXXXXXXXXX

A2A0802   Hoslovice     Balvani             SO 11.10 16:00 Jeřábek

A2A0803   Junior         Mnichov           NE 12.10 16:00 hř.Křemelka Urban

A2A0804   Sousedovice B Doubravice       NE 12.10 16:00 Krejčík

A2A0805   Pracejovice    Radošovice        SO 11.10 13:00 Anšlág

           III.tř.-B  1. kolo

A2B0101   Pražák        Nišovice            SO 11.10 13:00 Raba K.

A2B0102   Předslavice   Libějovice          SO 11.10 16:00 Mondek

A2B0103   Štěkeň B      Drahonice          NE 12.10 16:00 Káník

A2B0104   Číčenice       Volyně B           NE 12.10 16:00 Hollman

35+  7. kolo

A3A0701   Čkyně         volno               XXXXXXXXXXXX

A3A0702   Bavorov       Strunkovice        17.10 16:30 Hollman

A3A0703   Čestice        Katovice           ST 15.10 16:30 Bernas

A3A0704   Junior         Dražejov                  ČT  16.10   16,30 Rynda

OPŽ  8. kolo

E1A0801   Hoštice        Bělčice             ST 8.10  16:00 Hodánek

E1A0802   volno          Bavorov            XXXXXXXXXXXX

E1A0803   Katovice      Chelčice            NE 12.10 10:30 Hejtmánek

E1A0804   Čestice    Sedlice/Doubravice      SO 11.10 13:30 Zábranský

E1A0805   Dražejov      Poříčí               SO 11.10 13:30 Boublík

OPPS  8. kolo

G1A0801   Hoštice/Sousedovice -Dražejov  NE 12.10 11:00 Jeřábek

G1A0802   Blatná A      Bavorov            NE 12.10 16:15 Hornát

G1A0803   Blatná B      Volenice            SO 11.10 15:00 Rynda  

G1A0804   Štěkeň         Junior B           SO 11.10 10:30 Sadlak

G1A0805   Osek           Vodňany          SO 11.10 10:00 Anšlág

G1A0806   Chelčice       Volyně             NE  12.10 11,00 Mondek

G1A0807   Sedlice/Doubravice-Katovice     NE 12.10 12:00 Hollman

OPPM  8. kolo

H1A0801   Hoštice/Sousedovice -Dražejov   NE 12.10  09:00 Jeřábek

H1A0802   Katovice      Volenice            SO 11.10 10:00 Káník

H1A0803   volno          Bělčice              XXXXXXXXXXXX

H1A0804   Štěkeň         Junior B            SO 11.10 09:00 Sadlak

H1A0805   Blatná A      Vodňany            NE 12.10  13:30 Hornát

H1A0806   Chelčice       Volyně             NE  12.10 09:00 Mondek

H1A0807   Blatná B   Sedlice/Doubravice      NE    12.10 15,00 Hornát

 

35+4.k. dohrávka

                    Dražejov      Čkyně                  PO 13.10. 16:30 Richtr

 

PS 1.k. předehrávka

                    Volyně         Volenice               ST 08.10. 17,00 Raba J.

PM 7.k. dohrávka

                    Vodňany      Štěkeň                  PÁ 17.10. 16:30 Homola

PM 1.k. předehrávka

                    Volyně         Bělčice                 ČT  09.10. 16:30 Raba Z.

 

Turnaj mládeže ZŠ 16.10.  8,00 hř.Sídliště - Hollman, Anšlág, Krejčík

 

1.B.             Štěkeň          Lhenice                SO     11.10     16:00 Roučka         

1.B.             Osek B         Lažiště B              NE     12.10     15:00 Jeřábek

1.B.             Volyně         Bělčice                 NE      12.10     16:00 Sadlak

1.B.             Chelčice       Stachy                  SO     11.10     16:00 Hodánek

1.B.             Sousedovice  Čkyně                SO     11.10     16:00 Šindelář

1.B.             Poříčí           Kestřany               SO     11.10     16:00 Anšlág

 

 

VV OFS přítomni Zábranský, Iral, Krejčí, Kolářík, Hodánek, Mach

omluveni Ing.Valhoda, Běloušek, Kulík

- VV projednal problematiku práce jednotlivých odborných komisí /DK, STK, KR/

- VV projednal stav uzavřených sponzorských smluv, plnění bude prezentováno na VH,

dále byla podána informace o nové reklamní smlouvě se Sdružením měst a obcí okresu Strakonice

účelově pro mládežnická mužstva /p.Iral připraví smlouvu/

- VV nařizuje uhradit kompenzační poplatek 1500,-Kč dle RS čl.8 /rozhodčí FO/

těmto FO:

Bavorov, Bělčice, Číčenice, Doubravice, Hoslovice, Lnáře, Lom, Katovice,

Kladruby, Malenice, Mnichov, Pracejovice, Předslavice, Radošovice, Sedlice,

Balvani, Stř.Hoštice, Štěkeň, Vodňany, Drahonice, Rovná,

Volenice, Pražák.

Splatnost na účet OFS  203868715/0600 do 20.10.14

- VV projednal přípravu hospodářských podkladů pro VH OFS 2015

   hospodaření 2013-14, návrh rozpočtu 2015 /zpracuje sekretář/

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate