Domácí soutěže

reklama

9.Zápis 7.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 7.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Kouba

 

STK bere na vědomí informaci KM o účasti hráčů na zápasech

okresních výběrů ST-JH

 

STK nařizuje, na základě zjištěných skutečností, sehrát utkání III.B

Pražák-Číčenice v SO 18.10.14 od 12:30 hodin. STK tímto ruší

rozhodnutí ze dne 30.9.14

 

STK schvaluje hlášenky:

PM 7.k.           Vodňany-Štěkeň         17.10.-16:30 h

III.A 1.k.         Junior-Cehnice B        25.10.-14:30 h

 

STK neprojednala hlášenku:

PS 9.k. Junior B-Osek nesplňuje náležitosti /špatný tiskopis, není souhlas soupeře,

hlásit může pouze organizační pracovník domácího FO/

 

STK upozorňuje FO na povinnost uhradit dle RS čl.33

soutěžní poplatek 500,-Kč

doplatek soutěžní zálohy dle ÚZ Zápis č.3 ze dne 26.8.14

 

STK upozorňuje FO na řádné vyplňování zápisu o utkání, zejména mládeže.

 

STK schvaluje odehraná utkání

                              

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Tresty:

Kastner Petr /Lnáře             ZČN 1 týden od 7.10.  do 14.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

 

Cibulka Petr /Dražejov        ZČN 3 týdny od 7.10. do 27.10.14

                                                               DŘF čl.13/1b /tělesné napadení bez zranění

 

Šána Jan /Blatná                  ZČN 1 týden od 7.10.  do 14.10.14

                                                               DŘF čl.11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Žádost o snížení trestu:

Vítovec Ondřej /Dražejov  -  žádosti se vyhovuje trest 1 týden se podmínečně

                                                               odkládá do 7.1.15

 

Podnět:

DK projednala podnět hráče Michala Káníka k zahájení dis. řízení s RO Bernasem.

Přizvaný RO Bernas Jiří prohlásil, že článek v Týdeníku Strakonicko nepsal a ani nedal podnět

k jeho napsání.

Přizvaný hráč Káník Michal podal vysvětlení a byl seznámen s výpovědí RO Bernase. DK byla

informována, že bude činit další kroky k objasnění případu.

Přizvaný hl. pořadatel Kareš Martin podal vysvětlení, zápas byl vyhecovanější, ale k případu není

schopen nic říci, po skončení zápasu se nic závažného nestalo.

 

Termíny a obsazení

OPM  9. kolo

A1A0901   Hoštice        Cehnice            NE 12.10  16:00 Rynda, Zábranský, Roučka

A1A0902   Kladruby      Vodňany B         SO 11.10 13:00 Urban, Richter, Hejtmánek

A1A0903   Bavorov       Katovice B         SO 11.10 16:00 Jáchim, Ficko, Hollman

A1A0904   Lom           Sedlice B            SO 11.10 16:00 Hornát, Raba J, Raba Z.

A1A0905   Malenice      Dražejov            SO 11.10 16:00 Poklop, Káník, Kolář

A1A0906   Lnáře          Blatná B            SO 11.10 16:00 Maroušek, Krejčík, Tomeš

A1A0907   CivaTrans    Čestice              SO 11.10   16:00 Přešťovice Richtr, Urban, Hejtmánek

III.tř.-A  8. kolo

A2A0801   volno          Cehnice B          XXXXXXXXXXXX

A2A0802   Hoslovice     Balvani             SO 11.10 16:00 Jeřábek

A2A0803   Junior         Mnichov           NE 12.10 16:00 hř.Křemelka Urban

A2A0804   Sousedovice B Doubravice       NE 12.10 16:00 Krejčík

A2A0805   Pracejovice    Radošovice        SO 11.10 13:00 Anšlág

           III.tř.-B  1. kolo

A2B0101   Pražák        Nišovice            SO 11.10 13:00 Raba K.

A2B0102   Předslavice   Libějovice          SO 11.10 16:00 Mondek

A2B0103   Štěkeň B      Drahonice          NE 12.10 16:00 Káník

A2B0104   Číčenice       Volyně B           NE 12.10 16:00 Hollman

35+  7. kolo

A3A0701   Čkyně         volno               XXXXXXXXXXXX

A3A0702   Bavorov       Strunkovice        17.10 16:30 Hollman

A3A0703   Čestice        Katovice           ST 15.10 16:30 Bernas

A3A0704   Junior         Dražejov                  ČT  16.10   16,30 Rynda

OPŽ  8. kolo

E1A0801   Hoštice        Bělčice             ST 8.10  16:00 Hodánek

E1A0802   volno          Bavorov            XXXXXXXXXXXX

E1A0803   Katovice      Chelčice            NE 12.10 10:30 Hejtmánek

E1A0804   Čestice    Sedlice/Doubravice      SO 11.10 13:30 Zábranský

E1A0805   Dražejov      Poříčí               SO 11.10 13:30 Boublík

OPPS  8. kolo

G1A0801   Hoštice/Sousedovice -Dražejov  NE 12.10 11:00 Jeřábek

G1A0802   Blatná A      Bavorov            NE 12.10 16:15 Hornát

G1A0803   Blatná B      Volenice            SO 11.10 15:00 Rynda  

G1A0804   Štěkeň         Junior B           SO 11.10 10:30 Sadlak

G1A0805   Osek           Vodňany          SO 11.10 10:00 Anšlág

G1A0806   Chelčice       Volyně             NE  12.10 11,00 Mondek

G1A0807   Sedlice/Doubravice-Katovice     NE 12.10 12:00 Hollman

OPPM  8. kolo

H1A0801   Hoštice/Sousedovice -Dražejov   NE 12.10  09:00 Jeřábek

H1A0802   Katovice      Volenice            SO 11.10 10:00 Káník

H1A0803   volno          Bělčice              XXXXXXXXXXXX

H1A0804   Štěkeň         Junior B            SO 11.10 09:00 Sadlak

H1A0805   Blatná A      Vodňany            NE 12.10  13:30 Hornát

H1A0806   Chelčice       Volyně             NE  12.10 09:00 Mondek

H1A0807   Blatná B   Sedlice/Doubravice      NE    12.10 15,00 Hornát

 

35+4.k. dohrávka

                    Dražejov      Čkyně                  PO 13.10. 16:30 Richtr

 

PS 1.k. předehrávka

                    Volyně         Volenice               ST 08.10. 17,00 Raba J.

PM 7.k. dohrávka

                    Vodňany      Štěkeň                  PÁ 17.10. 16:30 Homola

PM 1.k. předehrávka

                    Volyně         Bělčice                 ČT  09.10. 16:30 Raba Z.

 

Turnaj mládeže ZŠ 16.10.  8,00 hř.Sídliště - Hollman, Anšlág, Krejčík

 

1.B.             Štěkeň          Lhenice                SO     11.10     16:00 Roučka         

1.B.             Osek B         Lažiště B              NE     12.10     15:00 Jeřábek

1.B.             Volyně         Bělčice                 NE      12.10     16:00 Sadlak

1.B.             Chelčice       Stachy                  SO     11.10     16:00 Hodánek

1.B.             Sousedovice  Čkyně                SO     11.10     16:00 Šindelář

1.B.             Poříčí           Kestřany               SO     11.10     16:00 Anšlág

 

 

VV OFS přítomni Zábranský, Iral, Krejčí, Kolářík, Hodánek, Mach

omluveni Ing.Valhoda, Běloušek, Kulík

- VV projednal problematiku práce jednotlivých odborných komisí /DK, STK, KR/

- VV projednal stav uzavřených sponzorských smluv, plnění bude prezentováno na VH,

dále byla podána informace o nové reklamní smlouvě se Sdružením měst a obcí okresu Strakonice

účelově pro mládežnická mužstva /p.Iral připraví smlouvu/

- VV nařizuje uhradit kompenzační poplatek 1500,-Kč dle RS čl.8 /rozhodčí FO/

těmto FO:

Bavorov, Bělčice, Číčenice, Doubravice, Hoslovice, Lnáře, Lom, Katovice,

Kladruby, Malenice, Mnichov, Pracejovice, Předslavice, Radošovice, Sedlice,

Balvani, Stř.Hoštice, Štěkeň, Vodňany, Drahonice, Rovná,

Volenice, Pražák.

Splatnost na účet OFS  203868715/0600 do 20.10.14

- VV projednal přípravu hospodářských podkladů pro VH OFS 2015

   hospodaření 2013-14, návrh rozpočtu 2015 /zpracuje sekretář/

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate