/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=162394

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=162394

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=162394

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=162394

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=162394

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=162394

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
15.10.2014

10.Zápis 14.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 14.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

STK schvaluje hlášenky:

PS 1.k.             Katovice - Bavorov                   9.11.      10:00 hod.

PS 9.k.             Junior B - Osek                       17.10       16:00

OPŽ 1.k.         Katovice - Bělčice                    22.10.      16:00

Změna pořadatelství:

OPŽ 9.k.         Poříčí - Stř.Hoštice                   19.10.      12:30 hř.Hoštice

OPŽ 1.k.         Poříčí - Sedlice/Doubravice      25.10.      10:30 hř.Doubravice

 

STK nařizuje poplatek 100,-Kč FO Bělčice dle RS čl. 33/f /hlášenka po termínu/

Poplatek bude stržen ze soutěžní zálohy.

 

STK upozorňuje FO Junior a FO Balvani na zákaz hraní mistrovských utkání na UMT

Strakonice. Rozhodnutí STK KFS /zápis č.12/14 ze dne 8.10./ platí i pro soutěže OFS.

 

STK bere na vědomí a oznamuje FO změnu jednatele FO Štěkeň:

Martin Čadek mob.602 454 547, e-mail martin@autospolcadek.cz

 

STK schvaluje odehrané zápasy + neschválené z minulého kola.

 

STK upozorňuje na nutnost uhradit platby startovného, doplatek soutěžní zálohy,

kompenzaci za RO a mládež . STK na příštím jednání provede kontrolu. 

 

STK upozorňuje na zápasy  III.tř.A, které budou předehrány:

11.kolo 2.11. ÚT 14:00 hod.

A2A1101    volno             -Doubravice          X

A2A1102    Radošovice    - Mnichov             SO ÚT

A2A1103    Pracejovice    - Balvani                SO   - 3:00

A2A1104    Sousedovice B - Cehnice B        NE ÚT

A2A1105    Junior            - Hoslovice             NE ÚT hř.Křemelka

12.kolo 9.11. ÚT 14:00 hod

A2A1201    volno             - Junior                 x

A2A1202    Hoslovice      - Sousedovice B   SO ÚT

A2A1203    Cehnice B      - Pracejovice         NE ÚT

A2A1204    Balvani          - Radošovice         SO ÚT hř.Sídliště

A2A1205    Mnichov        - Doubravice         NE ÚT

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Hornát,

Tresty:

Jirouš Miroslav /Vodňany          ZČN 1 týden od 14.10. do 21.10.14

                                                               DŘF 19/1  2xŽK+ČK

 

Termíny a obsazení:

OPM 10. kolo

A1A1001   Cehnice       Čestice             SO 18.10 15:30 Mondek, Homola Ficko

A1A1002   Blatná B      CivaTrans          SO 18.10 15:30 Zábranský, Jeřábek, Roučka

A1A1003   Dražejov      Lnáře               SO 18.10 15:30 Jáchim, Raba J, Raba Z

A1A1004   Sedlice B      Malenice           NE 19.10 15:00 Anšlág, Tomeš, Hollman

A1A1005   Katovice B   Lom                 NE 19.10 15:30 Šindelář, Hejtmánek, Kolář

A1A1006   Vodňany B    Bavorov           NE 19.10 15:30 Bernas, Krejčík, Rynda

A1A1007   Hoštice        Kladruby          NE 19.10 15:30 Raba K, Káník, Boublík

III.tř.-A  9. kolo

A2A0901   Radošovice   volno               XXXXXXXXXXXX

A2A0902   Doubravice     Pracejovice       NE 19.10 15:30 Urban

A2A0903   Mnichov     Sousedovice B      NE 19.10 15:30 Sadlak

A2A0904   Balvani        Junior              NE 19.10 15:30 Křemelka ST Poklop

A2A0905   Cehnice B     Hoslovice          NE 19.10 15:00 Maroušek

OPŽ  9. kolo

E1A0901   Hoštice        Poříčí               NE 19.10  12:30 hř.Hoštice Richtr

E1A0902   Sedlice/Doubravice-Dražejov      NE19.10  13:00 hř.Doubravice Tesař

E1A0903   Chelčice       Čestice              SO 18.10 12:30 Sadlak

E1A0904   Bavorov      Katovice             NE 19.10 14:00 Hollman

E1A0905   Bělčice        volno                XXXXXXXXXXXX

OPPS  9. kolo

G1A0901   Katovice Hoštice/Sousedovice     SO 18.10 10:00 Krejčík

G1A0902   Volyně  Sedlice/Doubravice          NE 19.10 10:00 Jáchim

G1A0903   Vodňany      Chelčice            NE 19.10 10:00 Hejtmánek

G1A0904   Junior B       Osek                17.10 16:00 Rynda

G1A0905   Volenice      Štěkeň              NE 19.10 12:30 Anšlág

G1A0906   Bavorov      Blatná B            NE 19.10 12:00 Hollman

G1A0907   Dražejov      Blatná A            SO 18.10 11:45 Zábranský

OPPM  9. kolo

H1A0901   Sedlice/Doub Hoštice/Sous           NE 19.10 10:00 Tesař

H1A0902   Volyně        Blatná B            NE 19.10 11:30 Jáchim

H1A0903   Vodňany      Chelčice            NE 19.10 11:30 Hejtmánek

H1A0904   Junior B       Blatná A           SO  18.10 15:45 Křemelka Rynda

H1A0905   Bělčice        Štěkeň              SO 18.10 11:00 Hornát

H1A0906   Volenice      volno               XXXXXXXXXXXX

H1A0907   Dražejov      Katovice           SO 18.10 10:00 Zábranský

 

Ženy

                    Blatná          Hrádek                          NE 19.10. 12:00 Hornát

 

Dohrávka 35+ 1.k.

                    Katovice      Junior                          ST  22.10.  15:30 Krejčík

 

Dohrávka  III.B 4.k.

                    Pražák         Číčenice                       SO 18.10. 12:30 Hodánek

 

Předehrávka OPŽ 1.k.

                    Katovice      Bělčice                       ST  22.10.  16:00 Káník

 

1.B.

                    Bělčice         Chelčice                    SO  18.10. 15:30 Richtr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate