Domácí soutěže

reklama

10.Zápis 14.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 14.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

STK schvaluje hlášenky:

PS 1.k.             Katovice - Bavorov                   9.11.      10:00 hod.

PS 9.k.             Junior B - Osek                       17.10       16:00

OPŽ 1.k.         Katovice - Bělčice                    22.10.      16:00

Změna pořadatelství:

OPŽ 9.k.         Poříčí - Stř.Hoštice                   19.10.      12:30 hř.Hoštice

OPŽ 1.k.         Poříčí - Sedlice/Doubravice      25.10.      10:30 hř.Doubravice

 

STK nařizuje poplatek 100,-Kč FO Bělčice dle RS čl. 33/f /hlášenka po termínu/

Poplatek bude stržen ze soutěžní zálohy.

 

STK upozorňuje FO Junior a FO Balvani na zákaz hraní mistrovských utkání na UMT

Strakonice. Rozhodnutí STK KFS /zápis č.12/14 ze dne 8.10./ platí i pro soutěže OFS.

 

STK bere na vědomí a oznamuje FO změnu jednatele FO Štěkeň:

Martin Čadek mob.602 454 547, e-mail martin@autospolcadek.cz

 

STK schvaluje odehrané zápasy + neschválené z minulého kola.

 

STK upozorňuje na nutnost uhradit platby startovného, doplatek soutěžní zálohy,

kompenzaci za RO a mládež . STK na příštím jednání provede kontrolu. 

 

STK upozorňuje na zápasy  III.tř.A, které budou předehrány:

11.kolo 2.11. ÚT 14:00 hod.

A2A1101    volno             -Doubravice          X

A2A1102    Radošovice    - Mnichov             SO ÚT

A2A1103    Pracejovice    - Balvani                SO   - 3:00

A2A1104    Sousedovice B - Cehnice B        NE ÚT

A2A1105    Junior            - Hoslovice             NE ÚT hř.Křemelka

12.kolo 9.11. ÚT 14:00 hod

A2A1201    volno             - Junior                 x

A2A1202    Hoslovice      - Sousedovice B   SO ÚT

A2A1203    Cehnice B      - Pracejovice         NE ÚT

A2A1204    Balvani          - Radošovice         SO ÚT hř.Sídliště

A2A1205    Mnichov        - Doubravice         NE ÚT

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Hornát,

Tresty:

Jirouš Miroslav /Vodňany          ZČN 1 týden od 14.10. do 21.10.14

                                                               DŘF 19/1  2xŽK+ČK

 

Termíny a obsazení:

OPM 10. kolo

A1A1001   Cehnice       Čestice             SO 18.10 15:30 Mondek, Homola Ficko

A1A1002   Blatná B      CivaTrans          SO 18.10 15:30 Zábranský, Jeřábek, Roučka

A1A1003   Dražejov      Lnáře               SO 18.10 15:30 Jáchim, Raba J, Raba Z

A1A1004   Sedlice B      Malenice           NE 19.10 15:00 Anšlág, Tomeš, Hollman

A1A1005   Katovice B   Lom                 NE 19.10 15:30 Šindelář, Hejtmánek, Kolář

A1A1006   Vodňany B    Bavorov           NE 19.10 15:30 Bernas, Krejčík, Rynda

A1A1007   Hoštice        Kladruby          NE 19.10 15:30 Raba K, Káník, Boublík

III.tř.-A  9. kolo

A2A0901   Radošovice   volno               XXXXXXXXXXXX

A2A0902   Doubravice     Pracejovice       NE 19.10 15:30 Urban

A2A0903   Mnichov     Sousedovice B      NE 19.10 15:30 Sadlak

A2A0904   Balvani        Junior              NE 19.10 15:30 Křemelka ST Poklop

A2A0905   Cehnice B     Hoslovice          NE 19.10 15:00 Maroušek

OPŽ  9. kolo

E1A0901   Hoštice        Poříčí               NE 19.10  12:30 hř.Hoštice Richtr

E1A0902   Sedlice/Doubravice-Dražejov      NE19.10  13:00 hř.Doubravice Tesař

E1A0903   Chelčice       Čestice              SO 18.10 12:30 Sadlak

E1A0904   Bavorov      Katovice             NE 19.10 14:00 Hollman

E1A0905   Bělčice        volno                XXXXXXXXXXXX

OPPS  9. kolo

G1A0901   Katovice Hoštice/Sousedovice     SO 18.10 10:00 Krejčík

G1A0902   Volyně  Sedlice/Doubravice          NE 19.10 10:00 Jáchim

G1A0903   Vodňany      Chelčice            NE 19.10 10:00 Hejtmánek

G1A0904   Junior B       Osek                17.10 16:00 Rynda

G1A0905   Volenice      Štěkeň              NE 19.10 12:30 Anšlág

G1A0906   Bavorov      Blatná B            NE 19.10 12:00 Hollman

G1A0907   Dražejov      Blatná A            SO 18.10 11:45 Zábranský

OPPM  9. kolo

H1A0901   Sedlice/Doub Hoštice/Sous           NE 19.10 10:00 Tesař

H1A0902   Volyně        Blatná B            NE 19.10 11:30 Jáchim

H1A0903   Vodňany      Chelčice            NE 19.10 11:30 Hejtmánek

H1A0904   Junior B       Blatná A           SO  18.10 15:45 Křemelka Rynda

H1A0905   Bělčice        Štěkeň              SO 18.10 11:00 Hornát

H1A0906   Volenice      volno               XXXXXXXXXXXX

H1A0907   Dražejov      Katovice           SO 18.10 10:00 Zábranský

 

Ženy

                    Blatná          Hrádek                          NE 19.10. 12:00 Hornát

 

Dohrávka 35+ 1.k.

                    Katovice      Junior                          ST  22.10.  15:30 Krejčík

 

Dohrávka  III.B 4.k.

                    Pražák         Číčenice                       SO 18.10. 12:30 Hodánek

 

Předehrávka OPŽ 1.k.

                    Katovice      Bělčice                       ST  22.10.  16:00 Káník

 

1.B.

                    Bělčice         Chelčice                    SO  18.10. 15:30 Richtr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate