Reprezentace

reklama

Týmy U18 a U16 čekají dvojzápasové testy se Skotskem a v Dánsku

Reprezentační výběry do 18 a 16 let stojí před dalšími přípravnými dvojzápasy. „Osmnáctka“ pod vedením trenérského dua Pavel Malura, Pavel Hoftych přivítá Skotsko na domácí půdě v Hradci Králové a Opatovicích nad Labem, o dva roky mladší juniorský tým se představí v Dánsku. První měření jsou na programu už dnes, odvety pak ve středu.

Reprezentace U18 vyzve Skotsko, které se na jaře na ME hráčů do 17 let probojovalo až do semifinále. A Skotové mají ambice i v navazující věkové kategorii. „Bereme to jako další velmi užitečný test, Skotsko v mládežnických kategoriích jde nahoru a tento tým je toho důkazem. Moc bychom si přáli, abychom navázali na poslední povedený zápas proti Belgii, kdy jsme hráli opravdu velmi kvalitně,“ připomněl nedávnou výhru 5:3 kouč Hoftych, asistent hlavního trenéra Pavla Malury.

Úvodní duel mezi Českou republikou a Skotskem, hraný v Hradci Králové v areálu Bavlna, je možné dnes od 15:00 sledovat živě zde:Šestnáctka před zápasem v Dánsku řešila nepříjemnou komplikaci. Kvůli stávce zaměstnanců letecké společnosti Lufthansa se český tým dostal do dějiště utkání až dnes, jenom několik hodin před začátkem utkání. Původně plánovaný pondělní přílet tak vzal za své. „Snad se s tím dokážeme vyrovnat,“ věřil trenér Aleš Čvančara.

Tým U16, který v září v přípravě zvítězil a pak podlehl proti Slovensku, ve své věkové kategorii stejně jako U18 nečeká žádný vrchol v podobě kvalifikace o postup na závěrečný turnaj mistrovství Evropy. Dvojzápas proti Dánsku tak je pro trenéry Čvančaru a Michala Petrouše možností vidět v akci další adepty reprezentačního dresu. „V kategorii U16 je rotace hráčů poměrně velká, záleží na samotných hráčích, jak se poperou o svoji šanci. Zápasy v Dánsku tak mohou být z tohoto pohledu velmi přínosné. My věříme, že se s tím kluci popasují dobře,“ prohlásil Čvančara.

Program 18 a U16

Úterý 21. října:
15:00 (Hradec Králové – Bavlna): ČR „18“ – Skotsko „18“
16:00 (Ringkobing): Dánsko „16“ – ČR „16“

Středa 23. října:
15:00 (Opatovice nad Labem): ČR „18“ – Skotsko „18“
15:00 (Vildbjerg): Dánsko „16“ – ČR „16“

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate