/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=162872

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=162872

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=162872

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=162872

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=162872

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=162872

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
22.10.2014

11.Zápis 21.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 21.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje hlášenky:

PS 9.k.             Junior B-Osek             23.10.      -16:00 h

PM 11.k.         Junior B-Blatná B         30.10.      -16:00

III.tř.A   12.k. Mnichov-Doubravice      8.11.       -14:00

PM 1.k.           Vodňany-Junior B         9.11.        -11:30

PS 1.k.             Vodňany-Junior B        9.11.        -11:30

PS 1.k.             Osek-Blatná B             28.10.      -11:00

 

STK ukládá poplatek 100,-Kč FO Junior dle RS čl.33/f /hlášenka po termínu/.

               Poplatek bude stržen ze soutěžní zálohy.

 

STK schvaluje odehrané zápasy.

 

STK provedla kontrolu neuhrazených poplatků, příští zasedání bude provedeno

zveřejnění pokut.

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Tresty:

Slavík Radoslav /Dražejov      ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Sýkora Tomáš /Blatná             ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Křehlík Ladislav /Číčenice      ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Žádost o snížení trestu:

Cibulka Petr /Dražejov             žádosti se vyhovuje, trest se mění na 1 týden        

                                                               podmíněně do 21.1.15

 

 

 

Termíny a obsazení

Soutěž  A1A OPM 11. kolo

A1A1101   Kladruby      Cehnice            SO 25.10 11:30 Poklop, Krejčík, Hejtmánek

A1A1102   Bavorov      Hoštice             SO 25.10 14:30 Šindelář, Raba

A1A1103   Lom            Vodňany B        SO 25.10 14:30 Jeřábek, Zábranský

A1A1104   Malenice       Katovice B        SO 25.10 14:30 Maroušek, Raba Z, Raba J.

A1A1105   Lnáře          Sedlice B           SO 25.10 14:30 Káník, Hornát

A1A1106   CivaTrans    Dražejov            SO 25.10  14:30 hř.Přešťovice Krejčík, Poklop, Hejtmánek

A1A1107   Čestice        Blatná B            SO 25.10 14:30 Sadlak, Tesař

Soutěž  A2A III.tř.-A  1. kolo

A2A0101   Hoslovice     volno               XXXXXXXXXXXX

A2A0102   Junior         Cehnice B          SO 25.10 14:30 hř.Křemelka Rynda

A2A0103   Sousedovice B         Balvani   NE 26.10 14:30 Kolář

A2A0104   Pracejovice   Mnichov           SO 25.10 14:30 Homola

A2A0105   Radošovice     Doubravice      SO 25.10 14:30 Bernas

Soutěž  E1A  OPŽ  1. kolo

E1A0101   volno          Hoštice             XXXXXXXXXXXX

E1A0102   Katovice      Bělčice             ST 22.10.  16:00 Káník

E1A0103   Čestice        Bavorov           SO 25.10 12:00 Tesař

E1A0104   Dražejov      Chelčice            SO 25.10 12:00 Bernas

E1A0105   Sedlice/Doubravice  -Poříčí            SO 25.10 10:30 hř.Doubravice Hollman

Soutěž  G1A OPPS 10. kolo

G1A1001   Hoštice/Soused.    -Blatná A    NE 26.10 11:00 Káník

G1A1002   Blatná B      Dražejov            SO 25.10 13:30 Novotný          

G1A1003   Štěkeň         Bavorov           SO 25.10 10:30 Homola

G1A1004   Osek           Volenice           SO 25.10 10:00 Raba K.

G1A1005   Chelčice       Junior B            NE 26.10  11:00 Bernas

G1A1006   Sedlice/Doubravice  -Vodňany   NE 26.10 12:00 Novotný

G1A1007   Katovice      Volyně              SO 25.10 10:00 Anšlág

Soutěž  H1A OPPM 10. kolo

H1A1001   Hoštice/Sousedovice Katovice   NE 26.10 09:00 Káník

H1A1002   volno          Dražejov           XXXXXXXXXXXX

H1A1003   Štěkeň         Volenice           SO 25.10 09:00 Homola

H1A1004   Blatná A      Bělčice              NE 26.10 13:00 Hornát       

H1A1005   Chelčice       Junior B            NE 26.10 09:00 Bernas       

H1A1006   Blatná B      Vodňany            NE 26.10  14:30 Hornát

H1A1007   Sedlice/Doubravice  -Volyně     NE 26.10 10:00 Novotný

 

1.kolo Český pohár      ÚT  28. 10. 2014  14,30

Junior           - TJ Lom                     Bernas

Sedlice          - TJ Sokol Cehnice A   odehráno

Doubravice   - SK CivaTrans Rovná Zábranský

Vodňany      - TJ Dražejov                             Urban

 

Dohrávka PS 9.k.

Junior           -Osek                          ČT 23.10.  16:00 Rynda                                                              

Předehrávka PS 1.k.

Osek            -Blatná B                     ÚT 28.10.  11:00 Krejčík

 

1.B

Štěkeň          -Osek B                       SO 25.10     14:30 Anšlág

Volyně         -Lhenice                      NE 26.10     14:30 Richtr

Chelčice       -Lažiště B                    NE 26.10     14:30 Tomeš

Sousedovice  -Bělčice                    SO 25.10     14:30 Mondek

Poříčí           -Stachy                        SO 25.10     14:30 Hollman

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate