Domácí soutěže

reklama

11.Zápis 21.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 21.10.2014

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje hlášenky:

PS 9.k.             Junior B-Osek             23.10.      -16:00 h

PM 11.k.         Junior B-Blatná B         30.10.      -16:00

III.tř.A   12.k. Mnichov-Doubravice      8.11.       -14:00

PM 1.k.           Vodňany-Junior B         9.11.        -11:30

PS 1.k.             Vodňany-Junior B        9.11.        -11:30

PS 1.k.             Osek-Blatná B             28.10.      -11:00

 

STK ukládá poplatek 100,-Kč FO Junior dle RS čl.33/f /hlášenka po termínu/.

               Poplatek bude stržen ze soutěžní zálohy.

 

STK schvaluje odehrané zápasy.

 

STK provedla kontrolu neuhrazených poplatků, příští zasedání bude provedeno

zveřejnění pokut.

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Tresty:

Slavík Radoslav /Dražejov      ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Sýkora Tomáš /Blatná             ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Křehlík Ladislav /Číčenice      ZČN  1 týden od 21.10. do 28.10.14

                                                               DŘF čl.19/1 2xŽK+ČK

Žádost o snížení trestu:

Cibulka Petr /Dražejov             žádosti se vyhovuje, trest se mění na 1 týden        

                                                               podmíněně do 21.1.15

 

 

 

Termíny a obsazení

Soutěž  A1A OPM 11. kolo

A1A1101   Kladruby      Cehnice            SO 25.10 11:30 Poklop, Krejčík, Hejtmánek

A1A1102   Bavorov      Hoštice             SO 25.10 14:30 Šindelář, Raba

A1A1103   Lom            Vodňany B        SO 25.10 14:30 Jeřábek, Zábranský

A1A1104   Malenice       Katovice B        SO 25.10 14:30 Maroušek, Raba Z, Raba J.

A1A1105   Lnáře          Sedlice B           SO 25.10 14:30 Káník, Hornát

A1A1106   CivaTrans    Dražejov            SO 25.10  14:30 hř.Přešťovice Krejčík, Poklop, Hejtmánek

A1A1107   Čestice        Blatná B            SO 25.10 14:30 Sadlak, Tesař

Soutěž  A2A III.tř.-A  1. kolo

A2A0101   Hoslovice     volno               XXXXXXXXXXXX

A2A0102   Junior         Cehnice B          SO 25.10 14:30 hř.Křemelka Rynda

A2A0103   Sousedovice B         Balvani   NE 26.10 14:30 Kolář

A2A0104   Pracejovice   Mnichov           SO 25.10 14:30 Homola

A2A0105   Radošovice     Doubravice      SO 25.10 14:30 Bernas

Soutěž  E1A  OPŽ  1. kolo

E1A0101   volno          Hoštice             XXXXXXXXXXXX

E1A0102   Katovice      Bělčice             ST 22.10.  16:00 Káník

E1A0103   Čestice        Bavorov           SO 25.10 12:00 Tesař

E1A0104   Dražejov      Chelčice            SO 25.10 12:00 Bernas

E1A0105   Sedlice/Doubravice  -Poříčí            SO 25.10 10:30 hř.Doubravice Hollman

Soutěž  G1A OPPS 10. kolo

G1A1001   Hoštice/Soused.    -Blatná A    NE 26.10 11:00 Káník

G1A1002   Blatná B      Dražejov            SO 25.10 13:30 Novotný          

G1A1003   Štěkeň         Bavorov           SO 25.10 10:30 Homola

G1A1004   Osek           Volenice           SO 25.10 10:00 Raba K.

G1A1005   Chelčice       Junior B            NE 26.10  11:00 Bernas

G1A1006   Sedlice/Doubravice  -Vodňany   NE 26.10 12:00 Novotný

G1A1007   Katovice      Volyně              SO 25.10 10:00 Anšlág

Soutěž  H1A OPPM 10. kolo

H1A1001   Hoštice/Sousedovice Katovice   NE 26.10 09:00 Káník

H1A1002   volno          Dražejov           XXXXXXXXXXXX

H1A1003   Štěkeň         Volenice           SO 25.10 09:00 Homola

H1A1004   Blatná A      Bělčice              NE 26.10 13:00 Hornát       

H1A1005   Chelčice       Junior B            NE 26.10 09:00 Bernas       

H1A1006   Blatná B      Vodňany            NE 26.10  14:30 Hornát

H1A1007   Sedlice/Doubravice  -Volyně     NE 26.10 10:00 Novotný

 

1.kolo Český pohár      ÚT  28. 10. 2014  14,30

Junior           - TJ Lom                     Bernas

Sedlice          - TJ Sokol Cehnice A   odehráno

Doubravice   - SK CivaTrans Rovná Zábranský

Vodňany      - TJ Dražejov                             Urban

 

Dohrávka PS 9.k.

Junior           -Osek                          ČT 23.10.  16:00 Rynda                                                              

Předehrávka PS 1.k.

Osek            -Blatná B                     ÚT 28.10.  11:00 Krejčík

 

1.B

Štěkeň          -Osek B                       SO 25.10     14:30 Anšlág

Volyně         -Lhenice                      NE 26.10     14:30 Richtr

Chelčice       -Lažiště B                    NE 26.10     14:30 Tomeš

Sousedovice  -Bělčice                    SO 25.10     14:30 Mondek

Poříčí           -Stachy                        SO 25.10     14:30 Hollman

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate