Reprezentace

reklama

V úterý hrají ženy s Polskem, Voňkovou nahradila Necidová

Česká reprezentace žen má za sebou kvalifikaci na MS 2015, kterou bohužel neprošla na finálový turnaj, ale nyní jí na závěr sezóny čeká přípravné mezistátní utkání s Polskem, které se také nekvalifikovalo.


Trenér Stanislav Krejčík musel před srazem provést jednu změnu v nominaci. „Lucie Voňková hlásila problémy s kolenem, a tak jsme povolali Simonu Necidovou,“ prozradil lodivod českého týmu.

Pro český celek tímto utkáním také pokračuje příprava na nadcházející kvalifikaci ME, která startuje příští rok na podzim. „Tímto přípravným duelem chceme navázat na poslední utkání se Španělskem, ve kterém bylo k vidění určité zlepšení v našem výkonu. Chceme také Polkám vrátit dvě porážky z posledních dvou vzájemných měření sil. Na závěr letošní reprezentační sezóny tedy chceme utkání zvládnout důstojně a vyhrát,“ uvedl trenér Krejčík na srazu.

V Náchodě Češky pracují na zlepšení. „Doufám, že přijde další posun v činnostech, ve kterých to potřebujeme. Proto jsme také toto přípravné utkání uvítali a vyzkoušíme si některé nové věci. Tento duel započítáváme do dalšího cyklu, který nás čeká. Příští rok na podzim startuje kvalifikace ME a věřím, že pro nás bude úspěšná. Širší kádr je stabilizovaný, týká se dvaceti až pětadvaceti hráček, u kterých vždy posuzujeme aktuální formu a jejich zdravotní stav. Musíme ještě doladit některé věci v kombinační hře směrem dopředu a zakončení. Na tom také hned v Náchodě pracujeme a chtěl bych, aby se některá součinnost v kombinaci již objevovala v úterním utkání,“ dodal na závěr Stanislav Krejčík.

Přípravné mezistátní utkání žen

Česká republika – Polsko
28. 10. 2014 - 13:00 - NáchodBookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate