Hlavní menu


reklama

Čtvrtý ročník UEFA Regions´ Cupu

Do 4. ročníku UEFA Regions´Cupu, soutěže amatérských reprezentačních týmů přihlásilo své týmy 37 členských asociací UEFA. Vzhledem k tomuto počtu se UEFA rozhodla modifikovat strukturu soutěže. Funkci reprezentace plní vždy některý z regionů v dané asociaci - proto název Regions´ Cup.

Podmínky účasti:
UEFA požaduje po národních asociacích, aby se o právo reprezentovat hrála mezi jednotlivými regiony stálá soutěž. Nicméně UEFA chce, aby se soutěž plnohodnotně rozběhla, a proto v tomto ročníku naposledy na této podmínce ještě nebude trvat. V České republice je praxe zatím taková, že se účast nabízí střídavě českým a moravským zástupcům a dva z nich pak sehrají kvalifikační zápas. Do čtvrtého ročníku se kvalifikoval Jihomoravský kraj po vítězství nad Moravskoslezským.

Předkolo:
Protože se přihlásilo 37 asociací, utká se osm týmů ve dvou čtyřčlenných skupinách o tři místa. Postoupí vítězové skupin a lepší tým na druhém místě. Předkolo budou hrát asociace, které se nekvalifikovaly do žádného z finálových kol v předchozích třech ročnících.
Termíny: 1. srpna – 30. září 2004

Kvalifikace
32 týmů bude rozděleno do osmi čtyřčlenných skupin. Do finálového turnaje v červnu 2005 postoupí jen vítězové. Skupiny budou, s ohledem na výši nákladů s organizací, vytvořeny na základě geografických kritérií. Organizace turnajů bude nabídnuta jednotlivým asociacím, podobně jako u kvalifikačních turnajů mládežnických reprezentací.
Termíny:
1. skupiny bez týmů, které hrály předkolo: 1. srpna – 31. prosince 2004
2. skupiny s týmy, které hrály předkolo: 1. října – 30. dubna 2005


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate