Domácí soutěže

reklama

12.Zápis 29.10.14

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 29.10.14

STK přítomni Krejčí, Běloušek, Kouba

STK schvaluje hlášenky:

OPŽ 1.k.     Dražejov Chelčice           2.11.        10:00 hod.

PS 11.k. Junior B-Sedlice    30.10.      15:30  hř. Sídliště

 

STK provedla kontrolu neuhrazených poplatků, ukládá pokutu za každou neuhrazenou platbu 100,-Kč dle RS čl.34/i , pokuty budou strženy ze soutěžní zálohy.

 

Neuhrazené startovné 500,-Kč:                      Libějovice, Předslavice, Balvani, Štěkeň,                                                                                                                     

 

Neuhrazený doplatek zálohy:                           Předslavice 450, Balvani 450

 

Neuhrazená kompenzace za mládež 1000,-Kč: Lom

 

Neuhrazená kompenzace za RO 1500,-Kč:Předslavice, Balvani, Štěkeň

 

Splatnost poplatků do 3.11.2014 na účet OFS 203868715/0600

 

Komise mládeže

Ve středu 5.11.14 se budou konat od 14,30 hodin další zápasy soutěže

okresních výběrů OFS Strakonice-OFS Písek, sraz nominovaných hráčů

je ve 13:30 h na hřišti Sídliště Strakonice.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti.

 

Nominace ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš, Čumpelík Miroslav

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci: Sedláček Jan(Štěkeň), Buchtele Alan(Vodňany), Opava Jakub, Turek František(oba Blatná), Vejšický Jakub, Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice), Švecová Nella(Dražejov),

 

Nominace ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Bulka Adam, Žižka Michal

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci: Bulka Adam(Blatná),Macht Maxmilián, Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice), Kohout Kryštof(Sedlice), Pleninger Zdeněk(Bavorov)

Hráči si přinesou chrániče, kopačky, kartičku zdravotní pojišťovny a registrační průkaz. Brankáři Beneš+Sedláček brankářské vybavení.

 

Termíny a obsazení

OPM 12. kolo

A1A1201   Cehnice       Blatná B            SO 01.11 14:00 Zábranský, Tesař, Kolář

A1A1202   Dražejov      Čestice             SO 01.11 14:00 Jáchim, Sadlak, Anšlág

A1A1203   Sedlice B      CivaTrans          NE 02.11 14:00 Raba K, Maroušek, Rynda

A1A1204   Katovice B   Lnáře                NE 02.11 14:00 Mondek, Homola, Ficko

A1A1205   Vodňany B    Malenice           NE 02.11 14:00 Bernas, Káník, Hollman

A1A1206   Hoštice        Lom                NE 02.11 14:00 Urban, Šindelář, Hejtmánek

A1A1207   Kladruby      Bavorov            SO 01.11 11:00 Hodánek, Raba J, Raba Z

III.tř.-A    11.kolo

A2A1101    volno             -Doubravice          XXXXXXXXXXXXXXXXX

A2A1102    Radošovice    - Mnichov                 SO 01.11 14:00 Poklop

A2A1103    Pracejovice    - Balvani                     SO 01.11 14:00 Dunovský

A2A1104    Sousedovice B - Cehnice B             NE 02.11 14:00 Jeřábek

A2A1105    Junior            - Hoslovice                  NE 02.11 14:00 hř.Křemelka Krejčík

           OPPS 11. kolo

G1A1101   Volyně   Hoštice/Sousedovice     NE 02.11 10:00 Rada

G1A1102   Vodňany      Katovice           NE 02.11 10:00 Homola

G1A1103   Junior B  Sedlice/Doubravice       ČT 30.11 15:30 hř.Sídliště Hollman

G1A1104   Volenice      Chelčice            NE 02.11 12:30 Anšlág

G1A1105   Bavorov      Osek                SO 01.11 10:00 Ficko

G1A1106   Dražejov      Štěkeň              SO 01.11 11:45 Boublík

G1A1107   Blatná A      Blatná B            NE 02.11 13:30 Novotný     

           OPPM 11. kolo

H1A1101   Volyně   Hoštice/Sousedovice     NE 02.11 11:30 Rada

H1A1102   Vodňany  Sedlice/Doubravice      NE 02.11 11:30 Homola

H1A1103   Junior B       Blatná B            ČT 30.11 16:00 hř.Křemelka Hejtmánek

H1A1104   Bělčice        Chelčice            SO 01.11 09:30 Hornát

H1A1105   Volenice      Blatná A            NE 02.11 14:30 Anšlág

H1A1106   Dražejov      Štěkeň              SO 01.11 10:00 Boublík

H1A1107   Katovice      volno               XXXXXXXXXXXX

 

Ženy           Blatná          VS Plzeň                       SO 01.11 13:00 Rynda

 

Dohrávka OPŽ 1.kolo

                    Dražejov      Chelčice                        NE 02.11 10:00 Tesař

 

1.B.

                    Bělčice         Poříčí                            SO 01.11 14:00 Hornát

                    Osek B         Volyně                         SO 01.11 14:00 Richtr

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate