Futsal

reklama

České ženy začaly výhrou, U-19 podlehla Slovensku

Zatímco ženská reprezentace v neděli zahájila svou účast na Turnaji 3 zemí "ostrým" zápasem, ve kterém dokázala zvítězit, mládežnický tým U-19 sehrál v neděli večer přípravné utkání. Oba naše výběry nastoupily proti soupeřům ze Slovenska.

V Ostravě se sešel národní tým U-19, který vede David Frič a ženská reprezentace, kterou koučuje Vlastimil Bartošek, aby zde tyto týmy sehrály poslední reprezentační utkání tohoto kalendářního roku.

Ženy začaly vítězně

Ženská reprezentace vstoupila do Turnaje 3 zemí výhrou nad slovenským výběrem, pro který to byla reprezentační premiéra. K výhře českého celku zavelela vedoucí brankou již ve 3. minutě Divišová, ve 12. minutě zvýšila Plzáková, ale Slovenky dokázaly srovnat díky dvěma díky dvěma trefám Renáty Vígh, což je nejlepší střelkyně maďarské ligy v dresu Gyoru. Po změně stran se ale gólově prosazovaly naše hráčky, které si připsaly zasloužené vítězství.

Česká republika ženy - Slovensko ženy 6:3 (2:2)
Branky: 3. Divišová (Chlastáková), 12. Plzáková (Holečková), 22. Divišová (Holečková), 25. Ondrášková (Šteffanová), 27. Holečková (Plzáková), 37. Lacinová - 15. Vigh, 16. Vigh (Bačová), 39. Vigh (Bačová).
ČR: Vitoulová, Pavlíčková - Lacinová, Šteffanová, Špičková, Veselá, Hýlová, Ondrášková, Holečková, Chlastáková, Divišová, Beštová, Vavračová, Plzáková. Trenér Vlastimil Bartošek.


U-19 si zahrála přípravně se Slovenskem

Protože Turnaj 4 zemí v kategorii do 19 let začíná až v pondělí, sehrál český tým v neděli večer přípravu se stejně starým výběrem našich východních sousedů. Po vítězném poločasu 1:0 nakonec naši hráči podlehli soupeři 1:2, ale výsledek utkání není důležitý - ostrý start do turnaje čeká na naše hráče dnes, kdy od 16:00 nastoupí proti Polsku.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate