FAČR


reklama

Komuniké z řádného zasedání Odvolací komise FAČR ze dne 22. 1. 2015


V rámci svého řádného zasedání, konaného dne 22.1.2015 v Praze, rozhodla Odvolací komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:


OK 62/08/2014: Projednání podání Mgr. Romana Peška, insolvenčního správce Zbyňka Pospěcha, ve věci urgence dodání rozhodnutí, se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem seznámení se s poklady, které byly dnešního dne OK FAČR doručeny od ředitele LPO FAČR.

OK 67/09/2014: Projednání podnětu JUDr. Vladimír SUP, místopředsedy AFK Horoměřice k přezkumu rozhodnutí DK a VV OFS Praha – západ, se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem opětovného vyžádání si podkladů od JUDr. Iva Paříka, předsedy ORK SKFS.

OK 78/10/2014: Projednání odvolání Josefa Kaufmana proti rozhodnutí Registračního úseku FAČR se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem vyžádání zprávy o předmětu a průběhu řízení u Sboru rozhodců FAČR mezi odvolatelem a FK Teplice, a.s.

OK 80/11/2014: Projednání odvolání TJ Sokol Tvrdonice proti rozhodnutí registračnímu úseku FAČR ze dne 20.10.2014 se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem získání vyjádření od TJ Starý Poddvorov.

OK 81/11/2014: Odvolání FC Dolní Benešov proti rozhodnutí DK ŘK FAČR pro Moravu se vyhovuje, rozhodnutí DK ŘK FAČR pro Moravu, č.j. 285/30-14 ze dne 5.11.2014 se ruší a řízení se zastavuje. Uhrazený poplatek se vrací odvolateli.

OK 82/12/2014: Podnět FC Sokol Hvožďany k přezkumu rozhodnutí VV OFS Příbram se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem seznámení se s podklady doručenými od OFS Příbram.

OK FAČR

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate