Reprezentace

reklama

Šestnáctka s pozměněnou sestavou vyráží za přípravou do Irska

Reprezentační výběr U16 po zisku bronzu na lednovém turnaji v Turecku míří za další zkouškou. Svěřenci Aleše Čvančary tentokrát absolvují další přípravné klání Development Cup na irské půdě.

¨

V neděli duel s Dánskem, v pondělí s domácím celkem a ve středu nakonec s Rakouskem. Tak vypadá program českých mladíků.

Čvančara bere na ostrovní půdu pozměněný tým, v němž dostane šanci hned devět úplných nováčků. „Lednovým turnajem v Turecku skončil první blok naší přípravy, během kterého jsme si část hráčů dostatečně ozkoušeli. A teď se nabízí otestování dalších adeptů, kteří se nám při sledování zdají šikovní. Zajímá nás, jak si kluci povedou na reprezentační scéně, protože konfrontace v domácí soutěži nemusí být úplně vypovídající,“ uvedl Čvančara.

Několik „osvědčených“ hráčů nyní do Irska nevzal i proto, že mají ve stejném termínu zajištěnou zápasovou prověrku se zahraničními soupeři na klubové scéně. „Kdyby tomu tak nebylo, pár hráčů by tady jinak bylo s námi. Pro mě je klíčové, aby kluci v tomto věku měli rovnováhu mezi studijními povinnostmi, tréninkovým procesem i mezinárodní konfrontací,“ vysvětlil Čvančara.

V rámci turnaje Development Cup může přinést zajímavé srovnání především nedělní duel s Dánskem, na jehož půdě tým U16 v říjnovém přípravném dvojutkání v obou duelech zvítězil. „Zatím ale nevíme, v jakém složení Dánové do Irska přijedou, navíc my do toho půjdeme s hodně obměněným týmem. Ale soupeř na nás bude určitě nažhavený,“ přemítal Čvančara.

Program českých zápasů v rámci Development Cupu

15. 2. - 14:00 - Home Farm
Dánsko - Česká republika

16. 2. - 16:00 - Gannon Park
Irsko - Česká republika

18. 2. - 11:00 - Home Farm
Rakousko - Česká republikaBookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate