FAČR


reklama

Rozdělení státní dotace dle členství pro rok 2015

Fotbalová asociace České republiky bude v letošním roce, tak jako v předchozích letech, rozdělovat státní dotace dle členství v celkové výši 20 mil. Kč.
Klíčem pro rozdělení této státní dotace klubům bude počet členů FAČR v roce 2015 (tato skutečnost je deklarována zeleným označením ve sloupci „Stav“, v kartě Výpis členů na http://is.fotbal.cz, nebo http://clenstvi.fotbal.cz), kteří jsou členem FAČR prostřednictvím daného klubu a to k datu 28.2.2015.

Každý klub hrající na krajské a okresní úrovni, případně zabývající se jen mládeží, obdrží podíl státní dotace v takové výši, která bude odpovídat počtu členů, kteří jsou členem FAČR prostřednictvím toho daného klubu pro rok 2015.

Upozorňujeme, že kluby tedy nebudou mít nárok na podíl státní dotace za každého svého člena, který si obnoví členství ve FAČR na rok 2015 až po 28.2.2015, tedy v termínu od 1.3.2015.

Na podíl ze státní dotace mají nárok pouze ty kluby, které splní výše uvedené podmínky pro rozdělení státních dotací. Vypočítaná částka, tedy podíl státní dotace určený pro klub, je rozesílána prostřednictvím okresních fotbalových svazů.

Rozhodný den pro posouzení účasti klubu v soutěži je vždy 1.1. daného roku.
80% z členského příspěvku
Nárok na 80% z členských příspěvků mají všechny kluby hrající na krajské a okresní úrovni, případně zabývající se pouze mládeží.

80% z členských příspěvků obdrží všechny kluby (hrající na krajské a okresní úrovni, případně zabývající se pouze mládeží) dle počtu členů FAČR, kteří jsou členem prostřednictvím tohoto klubu pro daný rok. Tato částka je rozesílána prostřednictvím okresních fotbalových svazů a to ve dvou splátkách. Nejdříve za období od 1.1. do 28.2. daného roku a dále pak za období od 1.3.do 31.12. daného roku jako tzv. doplatek.

Rozhodný den pro posouzení účasti klubu v soutěži je vždy 1.1. daného roku.Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate