Domácí soutěže

reklama

21.Zápis 24.3.15

 

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 24.03.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schválila soupisky:

FC Westra Sousedovice

TJ Sokol Sedlice

TJ Sokol Cehnice

STK upozorňuje FO Junior na nutnost předložení soupisek mužstev PM + PS,

FO Blatná na předložení seznamů mužstev PM + PS

 

STK schvaluje souhrnné hlášenky:

OPM     Sedlice

PMA     Sedlice

PSA       Sedlice, FO doloží ještě termín 6.kola zápasu Sedlice-Dražejov, nutno také zaslat soupeři

PSA mužstva A+B Blatná

PMB Blatná

PMA Blatná

PSB Vodňany

PMB Vodňany

PMB Bělčice 

PSB Volyně

PMA Volyně /není schváleno 1.kolo, není souhlas soupeře, 6.kolo je uveden chybný soupeř/

Hlášenky:

1.kolo PMB    Junior -Volenice           4.4.          -10:00  hř.UMT Sídliště

1.kolo PSB     Bavorov-Osek             5.4.          -10:00

1.kolo PMB    Katovice-Bělčice         1.4.          -16:30  předehrávka

10.kolo III.B   Pražák-Štěkeň B         26.4.        -14:00

14.kolo III.B   Pražák-Libějovice       24.5.        -14:00

9.kolo 35+      Strunkovice-Junior      15.5.        -17:00

11.kolo 35+    Strunkovice-Katovice 29.5.        -17:00

14.kolo 35+    Strunkovice-Bavorov  19.6.        -17:00

10.kolo OPŽ   Bělčice-Katovice        18.4.        -14:00

12.kolo OPŽ Bělčice-Dražejov          2.5.          -14:00

Ostatní hlášené zápasy OPŽ Bělčice se neschvalují, není souhlas soupeřů          

13.kolo III.A Doubravicee-Balvani    18.4.       -17:00

 

STK nařizuje termín zápasu 14.kola Lom-Bavorov     SO 28.03 -15:00 hodin

 

STK nařizuje FO Katovice nahlásit termín dohrávky 35+ Katovice-Junior

              

STK bere na vědomí informaci o termínech soutěže mužstva žen TJ Blatná

 

STK bere na vědomí informaci o náhradním hřišti mužstva Poříčí 1.B. hř.Volenice, STK žádá FO o nahlášení

zda změna hřiště platí i pro mužstvo žáků. Termín do 30.3.15

 

STK informuje, že došlo ke změně ve vedení FO Otavan Štěkeň:

předseda FO Hokr Tomáš tel.736 778 118, e-mail hokr.atx@seznam.cz

místopředseda FO Havránek Martin 728 548 973, e-mail martinhavranek@seznam.cz

Z informace FO Štěkeň není jasné, kdo bude vykonávat funkci organizačního pracovníka,

z těchto důvodů zasílejte případné hlášenky na předsedu FO

 

Obsazení bude provedeno na aktivu RO 27.3.

OPM 14. kolo

A1A1401                   Cehnice        Dražejov      SO   28.03     15:00

A1A1402                   Blatná B       Sedlice B      NE   29.03     15:00

A1A1403                   Čestice         Katovice B     SO   28.03     15:00

A1A1404                   CivaTrans     Vodňany B      SO     28.03         15:00 Přešťovice

A1A1405                   Lnáře          Hoštice       SO    28.03     15:00

A1A1406                   Malenice      Kladruby      SO   28.03     15:00

A1A1407                   Lom           Bavorov       SO   28.03     15:00

 

Ženy                             Blatná            Sezimovo Ústí   SO 28.03     14:00

 

 

KM

Ve středu 1.4.2015 od 13:00 hodin se bude konat 6.kolo soutěže okresních výběrů

OFS Tábor- OFS Strakonice.

Odjezd výpravy do Tábora je v 10:00 hodin z fotbalového hřiště Blatná, 10:30 Sídliště Strakonice.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných hráčů.

 

Nominace ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš , Čumpelík Miroslav

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni: Sedláček Jan(Štěkeň),

 Buchtele Alan(Vodňany), Opava Jakub, Turek František(oba Blatná), Vejšický Jakub,

Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice), Švecová Nella(Dražejov),

 

Nominace ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Bulka Adam, Žižka Michal

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni:

Bulka Adam(Blatná),Macht Maxmilián, Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice),

Kohout Kryštof(Sedlice), Pleninger Zdeněk(Bavorov)

 

Hráči si nezapomenou chrániče, kopačky, brankáři brankářské vybavení,

kartičky zdravotní pojišťovny a registrační průkazy.

Případné omluvy hráčů oznamte p.Kulíkovi tel. 724 181 027

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate