Futsal

reklama

Druhá liga zná své vítěze. Postupují Plzeň a Agromeli


Poslední ligové kolo odehrají v pátek obě druholigové skupiny Západ i Východ. Už nyní je však jasné, kdo postupuje do CHANCE futsal ligy. Po roční pauze se do nejvyšší soutěže vrací SK Indoss Plzeň a Agromeli Brno.

Plzeňský Indoss se na západě přetahoval o postup s českolipskými Démony a dlouho vedoucím celkem Gardenline Litoměřice. Nakonec však oběma sokům došel dech a Indoss si stabilními výkony ve druhé polovině soutěže došel pro vysněný postup.

Největším soupeřem Agromeli Brno byl Gamaspol Jeseník. Brněnští však klíčoví duel zvládli a doma zvítězili. V celé sezóně pak Agromeli ztratilo pouhých pět bodů za jednu prohru a jednu remízu. Po roce se tak právem vrací do CHANCE ligy.

Pro oba týmy však sezóna nekončí. Čeká je slavnostní zakončení, které je už podruhé za sebou formou přátelského utkání mezi vítězem a výběrem dané druholigové skupiny. Fanoušci futsalu se tak mohou těšit na zápasy v Plzni a Brně. „Termíny zatím stanové nejsou. Klubům jsme dali na výběr jeden z pátků od 10. dubna do 1. května,“ vysvětlil sekretář Komise futsalu FAČR Martin Průša a dodal: „Na utkání předáme medaile a poháry pro nejlepší tři celky letošní druholigové sezóny.“

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate