Reprezentace

reklama

Dvacítku v další přípravě prověří Dukla a silné Německo

Další přípravné dvojutkání vyhlíží reprezentace do 20 let. Tým vedený Pavlem Hoftychem se v pátek (14:00) nejprve poměří s týmem Synot ligy pražskou Duklou a v úterý 31. března (18:30) jej čeká prestižní měření s německým výběrem U20 v Aue, nedaleko českých hranic.

Dvacítka se v letošním roce schází vůbec poprvé a hned ji prověří dva těžké zápasy. „Zápas s Duklou je zajímavý hlavně proto, že budeme mít konfrontaci s dospělým fotbalem. V našem kádru se na ligové úrovni pohybuje čtyři, pět hráčů, teď si i ostatní vyzkouší, jaká je adaptace na větší rychlost i agresivitu,“ uvedl před prvním zápasem Hoftych, který se nyní musí obejít třeba bez stopera Patrizia Stronatiho a záložníka Roberta Hrubého, kteří „povýšili“ do reprezentační jednadvacítky.

Zápas proti Německu je možná vůbec tím nejnáročnějším na současné evropské scéně. Německý tým dorazí do Aue jako úřadující mistr Evropy ve věkové kategorii do 19 let, chystá se na mistrovství světa U20 a ve svém středu má třeba útočníka Davieho Selkeho z Brém či brankáře Timona Wellenreuthera ze Schalke 04. “Jdeme na opravdu špičkového soupeře, pro všechny to bude hodně zajímavá zkušenost,” těšil se Hoftych.
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate