Hlavní menu


reklama

kompletní výsledky

Okresní přebor muži 15. kolo

Halenkov A – Huslenky A 2:0 (0:0) Šulák Jan, Kovář Daniel

Lhotka n.B – Střítež A 3:1 (1:1) Sovák Milan, Rosenkranc Petr, Petřek Adam – Michalák Jakub

Poličná – Choryně A 1:0 (1:0) Bártek Petr

V posledním zápase sezóny se domácí viděli už na dovolené a proto pojali tento zápas asi jako odpočinkový. Hosté nebyli také nějak nebezpeční, takže to Poličné stačilo na vítězství, o které se postaral Bártek Petr  ve 40´ střelou z šestnáctky pod břevno. Několikrát se ukázal svými brilatními i zákroky brankářská legenda Láďa Plandor, který uhájil domácím čisté konto.

Vel.Kar.+Kar B – Prlov 1:1 (1:1) PK 4:3 Mynarčík Adam -  Františák Václav

FC VKK "B": Maliňák - Škrobák Petr, Zeť, Pinkava, Gášek Roman - Píšek, Mynarčík, Orság, Langer (46. Podešva) - Škrobák Pavel, Šimák.

Hodně dobrý fotbal se hrál mezi prvním a druhým týmem tabulky OP. Hosté přijeli s optimismem a domácí zase s touhou rozloučit se druhým místem. Hrál se najmě v prvé půli rychlý, fotbalově zdatný fotbal. Již v 11. min. hostující potvrdil svou pověst střelce a bylo to nečekaně 0:1. Ještě do poločasu po nádherné příhře Pavla Škrobáka srovnal domácí na 1:1 a šlo se do kabin.

Po přestávce už tempo uvadalo, ne že by domácím chyběly síly, ale hosté nechtěli odejet s porážkou a tak hru natahovali, jak se dalo. Domácí měli několik vyložených šancí, ale jak Pavel Škrobák, tak Martin Šimák zblízka hostujícího brankáře nepřekonali. Nadešel čas pokutových kopů a něm prakticky rozhodl hostující brankář Radim Zvonek, který ať v řádné hrací době podal vynikající výkon, tak kop ze značky penalty provedl stylem odkopu od brány. Vysoko přestřelil a domácí Pavel Píšek proměněnou střelou rozhodl o dalším bodě pro domácí. Ti jsou nakonec po zásluze stříbrní v okrese a tak konečné gratulace padaly na obě strany.

Horní Bečva A – Kelč B 2:2 PK Horní Bečva  Bártek, Vaníček – Hlavica Tomáš, Hlavica Adam

Hutisko B – Val Bystřice A 1:1 (0:1) PK Val.Bystřice  Poruba – Macháček Radim

Bynina  – Dolní Bečva B 5:3 (4:1) Bartecký 2, Navrátil 2, Drozd Tomáš – Martyčák 2, Jurečka

 

KONEČNÁ TABULKA OP Muži

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Prlov

26

18

5

3

85: 21

61

2

2.

FC Vel.Karl.+Karol. B

26

17

3

6

81: 32

55

1

3.

Halenkov A

26

17

2

7

70: 40

54

1

4.

Horní Bečva A

26

12

8

6

62: 42

47

3

5.

Bynina

26

10

9

7

54: 55

44

5

6.

Valašská Bystřice A

26

10

4

12

38: 48

38

4

7.

Poličná

26

10

6

10

54: 50

38

2

8.

Střítež A

26

11

3

12

64: 60

36

9.

Huslenky A

26

10

2

14

50: 72

34

2

10.

Dolní Bečva B

26

8

4

14

52: 77

31

3

11.

Choryně A

26

9

3

14

44: 52

31

1

12.

Lhotka n.B.

26

8

4

14

42: 70

29

1

13.

Kelč B

26

6

4

16

32: 68

25

3

14.

Hutisko B

26

6

3

17

39: 80

23

2

 

III.třída muži 15. kolo

Růžďka – Nový Hrozenkov 2:1 Pavlica , Skalický – Orság Lukáš

Ústí – Branky 3:2 Blažek 2, Potočný – Batrla, Melem

Krhová A – Hošťálková 7:2 (4:1) Blažek 3, Mužík 2, Dub, Martínek – Kajš 2  

Lačnov – Střelná 1:3 (1:3) Brhel Tomáš – Krajča Marián 2, Šerý Jaromír

Juřinka B – Loučka 2:0 (2:0) Vavřík 2 

Val Senice – Val Bystřice B 2:2 PK Val.Bystřice  Sucháček, Šerý René – Lazecký, Labaj

Semetín – Lužná 6:4 (2:1) Šrom 2, Palička, Smýkal, Nečas, Sacher – Filgas Jan, Filgas Martin, Matyáš, Sivek

 

KONEČNÁ TABULKA III.třída muži

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Semetín

26

24

1

1

118: 32

74

1

2.

Nový Hrozenkov

26

15

6

5

43: 25

56

5

3.

Lužná

26

15

3

8

72: 71

49

1

4.

Loučka

26

12

4

10

63: 46

42

2

5.

Krhová A

26

12

3

11

73: 67

41

2

6.

Růžďka

26

13

1

12

62: 57

41

1

7.

Juřinka B

26

12

1

13

60: 55

38

1

8.

Ústí

26

12

1

13

61: 61

37

9.

Hošťálková

26

11

3

12

58: 68

37

1

10.

Valašská Senice

26

7

10

9

49: 47

36

5

11.

Střelná

26

7

4

15

49: 67

27

2

12.

Branky

26

7

4

15

46: 86

27

2

13.

Valašská Bystřice B

26

5

4

17

36: 84

21

2

14.

Lačnov

26

5

5

16

41: 65

20

 

KONEČNÁ TABULKA IV.třída sk.A

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Jarcová

16

14

1

1

66: 18

43

2.

Leskovec

16

8

4

4

40: 21

31

3

3.

Liptál

16

8

4

4

48: 21

29

1

4.

Halenkov B

16

9

0

7

42: 22

27

5.

Ratiboř B

16

5

4

7

37: 35

23

4

6.

Študlov

16

5

3

8

27: 67

18

7.

Zděchov

16

4

4

8

22: 47

18

2

8.

FK Vsetín B

16

3

3

10

16: 42

14

2

9.

Lhota B

16

3

3

10

32: 57

13

1

 

KONEČNÁ TABULKA IV.třída sk.B

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Kladeruby

16

12

2

2

57: 22

39

1

2.

Zubří B

16

11

3

2

64: 25

36

3.

Police

16

9

2

5

44: 34

31

2

4.

Střítež B

16

6

5

5

42: 37

28

5

5.

Mikulůvka

16

8

1

7

42: 44

25

6.

Choryně B

16

6

2

8

33: 39

21

1

7.

Velká Lhota

16

5

1

10

33: 49

16

8.

Horní Bečva B

16

3

3

10

44: 58

12

9.

Krhová B

16

1

3

12

23: 74

8

2

 

Okresní přebor dorost 16. kolo

Dolní Bečva – Jarcová 5:5 PK Dolní Bečva Kuběna Radim 2, Pšenica Bohumil 2, Ondryáš Radek – Beránek 2, Slovák, Žilinský, Hlavica

Okresní přebor dorost 20. kolo

Lačnov – Podlesí 3:3 PK Podlesí Janáč Tomáš 2, Polách Daniel – Čížek Jakub, Rybenský Štěpán, Koláček Jiří

 

KONEČNÁ TABULKA OP DOROST

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Dolní Bečva

22

17

4

1

126: 43

59

4

2.

Jarcová

22

17

3

2

126: 44

54

3.

Choryně

22

15

4

3

84: 33

52

3

4.

Ústí

22

15

3

4

79: 34

49

1

5.

Francova Lhota

22

13

1

8

61: 44

41

1

6.

Vigantice

22

9

5

8

72: 51

34

2

7.

Lačnov

22

8

1

13

62: 81

25

8.

Podlesí

22

6

4

12

65: 73

23

1

9.

Huslenky

22

6

2

14

46: 83

21

1

10.

Liptál

22

5

1

16

57:122

17

1

11.

Horní Bečva

22

4

2

16

48: 96

15

1

12.

Leskovec

22

1

2

19

39:161

6

1

 

Okresní přebor starší žáci 23. kolo

Zašová – Valašská Polanka 3:2 Vrabec Lukáš , Palacký David ,Ondřej Jakub  - Daněk Martin , Srba Vojtěch

Okresní přebor starší žáci 25. kolo

Francova Lhota – Valašská Polanka 1:8 Bambuch Kamil – Daněk Martin 3, Srba Vojtěch 3, Růžička Filip, Malík Pavel

Okresní přebor starší žáci 26. kolo

Hovězí Halenkov 1:2 Koňařík Tomáš – Batla Pavel, Fujerik Roman

Lidečko Vigantice  0:7 Husek Michal 3, Porubský Vít 2, Volek Kristian, Janíček David

Okresní přebor starší žáci 16. kolo

Vigantice – Ústí 4:0 Husek 4

Okresní přebor starší žáci 15. kolo

Halenkov – Kateřinice 1:1 PK 0:2 Zádilský - Hlinšťák

Ústí – Zašová 5:0 Čada Ondřej 4, Běťák Marek

Lidečko – Juřinka B 1:3  Martinka – Pavlica Daniel, Němec Ondřej, Cacek Michal

Lhota – Valašská Bystřice 0:5 Merta 2, Cáb 2, Válek

 

KONEČNÁ TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Kateřinice

24

20

2

2

138: 26

63

1

2.

Juřinka B

24

18

2

4

127: 34

56

3.

Ústí

24

15

1

8

77: 49

46

4.

Valašská Bystřice

24

14

1

9

90: 45

44

1

5.

Halenkov

24

13

4

7

53: 34

44

1

6.

Zašová

24

12

4

8

51: 44

43

3

7.

Vigantice

24

12

2

10

72: 43

38

8.

Lidečko

24

12

1

11

64: 61

38

1

9.

Valašská Polanka

24

10

1

13

62: 64

31

10.

Hrachovec

24

7

5

12

44: 82

28

2

11.

Lhota

24

4

4

16

36:111

20

4

12.

Francova Lhota

24

3

1

20

27:159

10

13.

Hovězí

24

1

2

21

17:106

6

1

Okresní přebor mladší žáci sk.B 17. kolo

Choryně Hrachovec 3:4 Kubla Daniel, Šnajdr David, Bartošík Tomáš – Bajzík Lukáš 2, Vrána Jiří, Pobořil Adam  

Vidče Zubří 1:4 Mroček Tobiáš – Rádsetoulal Adam 2, Bumbala Petr, Zeman Tomáš

 

KONEČNÁ TABULKA OP MLADŠÍ ŽÁCI SK.A

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Hošťálková

14

12

1

1

104: 25

38

1

2.

Lhota

14

11

0

3

86: 25

33

3.

Ústí

14

9

0

5

50: 28

27

4.

Janová

14

8

1

5

92: 47

25

5.

Horní Lideč

14

6

0

8

31: 57

18

6.

Valašská Polanka

14

6

0

8

62: 43

18

7.

Valašské Příkazy

14

2

0

12

29:113

6

8.

Lužná

14

1

0

13

27:143

3

 

KONEČNÁ TABULKA OP MLADŠÍ ŽÁCI SK.B

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

1.

Podlesí

16

14

0

2

111: 16

42

2.

Dolní Bečva

16

12

1

3

95: 33

37

3.

Rajnochovice

16

9

2

5

42: 39

31

2

4.

Valašské Meziříčí U11

16

10

0

6

63: 36

30

5.

Hrachovec

16

9

0

7

63: 47

27

6.

Vidče

16

7

1

8

57: 71

22

7.

Zubří

16

5

0

11

38:100

15

8.

Hutisko

16

4

0

12

24: 80

12

9.

Choryně

16

0

0

16

23: 94

0

 

Okresní přebor mladší  žáci  - FINÁLOVÝ TURNAJ hřiště Podlesí

semifinále

Podlesí – Lhota  5:1 Novák 2, Adámek 2, Adzima - Urban Milan

Hošťálková – Dolní Bečva  0:8  Špatný Kryštof 3, Dědič Lukáš 2 Kuběna David 2, Balán Adam

o 3.místo

Hošťálková – Lhota 5:10 Surý Patrik 3, Sušeň Jakub 2 – Urban Milan 2, Szcurek 2, Bartozel 2, Křenek, Navrátil, Jančina, Freund

finále

Podlesí – Dolní Bečva 5:0 Novák 2, Adámek, Bučo, Korábečný

 

OP starší přípravka sk. A 16. kolo

Val Příkazy  – Halenkov 4:12

OP starší přípravka sk. A 17. Kolo

Halenkov Valašská Polanka 2:8

Liptál Hovězí 3:18

Lidečko  – Hošťálková 5:1

 

KONEČNÁ TABULKA OP ST.PŘÍPRAVKA SK.A

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Lidečko

18

15

1

2

148: 44

46

2.

Hovězí

18

15

1

2

161: 56

46

3.

Valašská Polanka

18

12

2

4

134: 61

38

4.

Nový Hrozenkov

18

9

3

6

103: 81

30

5.

FC Vel.Karl.+Karol.

18

9

1

8

137: 69

28

6.

Hošťálková

18

8

1

9

116:111

25

7.

Kateřinice

18

8

0

10

85: 83

24

8.

Halenkov

18

5

1

12

102:130

16

9.

Liptál

18

4

0

14

65:170

12

10.

Valašské Příkazy

18

0

0

18

38:284

0

 

OP starší přípravka sk.B 17. kolo

Růžďka Rajnochovice 5:11

Kelč Valašské Meziříčí  U10 10:15

 

KONEČNÁ TABULKA OP ST.PŘÍPRAVKA SK.B

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Valašské Meziříčí U10

18

17

1

0

280: 69

52

2.

Ratiboř

18

13

3

2

173: 70

42

3.

Poličná

18

12

3

3

144: 72

39

4.

Podlesí

18

11

2

5

117: 87

35

5.

Police

18

10

0

8

143: 76

30

6.

Kelč

18

6

3

9

102:149

21

7.

Juřinka

18

6

3

9

110:138

21

8.

Růžďka

18

4

0

14

69:171

12

9.

Rajnochovice

18

2

0

16

64:238

6

10.

Jablůnka

18

1

1

16

67:199

4

 

TABULKA OP ST.PŘÍPRAVKA SK.C

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Rožnov

16

15

0

1

212: 43

45

2.

Vigantice

16

12

2

2

141: 53

38

3.

Zubří

16

9

2

5

121:110

29

4.

Vidče

16

9

1

6

120: 81

28

5.

Hrachovec

16

6

0

10

82:162

18

6.

Hutisko

16

5

1

10

64:108

16

7.

Prostřední Bečva

15

4

2

9

86:130

14

8.

Valašská Bystřice

16

3

2

11

83:139

11

9.

Zašová

15

3

0

12

60:143

9

Zbývá dohrávka: 

Zašová – Prostřední Bečva

 

FINÁLOVÝ TURNAJ hřiště Lidečko PÁ 26.06 16:00

hřiště 1                                 hřiště 2

16:00    Val. Mez. – Ratiboř          Hovězí -  Vigantice

16:25     Lidečko  - Ratiboř            Rožnov - Vigantice

16:50   Hovězí -  Lidečko                Rožnov  - Val. Mez.

17:15   Hovězí -  Ratiboř                 Val. Mez. - Vigantice

17:40   Lidečko  - Rožnov

18:05   Lidečko -  Val. Mez.          Rožnov -  Ratiboř

18:30   Ratiboř  -  Vigantice          Hovězí  – Val. Mez.

18:55   Lidečko  - Vigantice          Hovězí  -  Rožnov

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



" title="Termínová listina jaro 2015">Termínová listina jaro 2015
" title="ARCHIV - přeborníci okresu">ARCHIV - přeborníci okresu
" title="Úřední zprávy">Úřední zprávy
" title="archiv výsledků">archiv výsledků
" title="Sportovně-technická komise">Sportovně-technická komise
" title="Disciplinární komise">Disciplinární komise
" title="Výběr OFS Vsetín U12 vícemistrem republiky !!!!">Výběr OFS Vsetín U12...
" title="Rozpis soutěží - aktuální">Rozpis soutěží - aktuální
" title="aktuální adresáře">aktuální adresáře
" title="SOUTĚŽNÍ ZÁLOHY">SOUTĚŽNÍ ZÁLOHY
" title="O pohár předsedy KFS Zlín U-12 a U-13">O pohár předsedy KFS Zlín...
" title="Zimní pohár starších přípravek">Zimní pohár starších...
" title="Zimní liga Ladi Štěpána mladších žáků">Zimní liga Ladi Štěpána...
" title="Finále OP starších přípravek 2014">Finále OP starších přípravek...
" title="Finále OP mladších žáků 2014">Finále OP mladších žáků 2014
" title="Dotace k 14.11.2104">Dotace k 14.11.2104
" title="Školení licence C - přihláška + seznam přihlášených">Školení licence C -...
" title="změny termínů zápasů">změny termínů zápasů
" title="Danone cup 2013/14">Danone cup 2013/14
" title="Danone cup 2012/13">Danone cup 2012/13
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate