/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=169694

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=169694

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=169694

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=169694

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=169694

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=169694

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
1.4.2015

22.Zápis 31.3.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 31.03.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje soupisky:

Junior PS+PM

Čkyně   35+

Katovice muži A

Blatná muži A

Volyně muži A

 

STK schvaluje seznamy hráčů:

Blatná PS-A+PS-B+PM-A+PM-B

 

STK schvaluje hlášenky

Chelčice PS-A souhrnná

Chelčice PM-A souhrnná  /chybně označená kola, zápas 1.kola odložen na 16.4./

Chelčice Ž souhrnná

Volyně  PM-A souhrnná

Osek PS-B souhrnná /do 3.4. u 10.k. nutno doložit souhlas Vodňan/

OPŽ 17.k.       Bělčice-Hoštice            10.6.-17:00

PM-B 2.k.       Junior-Blatná B            11.4.-15:45  /do 3.4. nutno doložit souhlas Blatné/

PM-B 4.k.       Junior-Bělčice               25.4.-15:45

PS-A 2.k.        Junior-Blatná A            11.4.-14:30 /do 3.4. nutno doložit souhlas Blatné/

PS-A 4.k.        Junior-Dražejov            25.4.-14:30

III.-A 14.k. Hoslovice-Radošovice      26.4.-15:00

OPM 17.k.      Stř.Hoštice-Blatná B    18.4.-11:00

PS-A 1.k.        Blatná A-Katovice       7.4.-17:00

OPŽ 13.k.       Poříčí-Bělčice                9.5.-11:00

STK neschvaluje hlášenky:

OPŽ 14.k.       Bělčice-Sedlice             13.5. /není souhlas Sedlice/

PM-A 5.k.      Sedlice/Doubrav.-Blatná 2.5. /není souhlas Blatné/

 

STK schvaluje změnu domácího hřiště mužstva Ž  Poříčí, domácí zápasy budou odehrány

ve Volenicích

 

STK oznamuje změnu organizačního pracovníka TJ Otavan Štěkeň:

Roman Jungvirt  tel.777756596, e-mail romanjungvirt@tiscali.cz

 

STK schvaluje odehrané zápasy OPM

 

DK přítomni Raba, Hornát, Benedikt

Tresty:

Biněda Zdeněk /Kladruby ZČ nepodmíněně na 1 SU od 31.3. do 7.4.15

                                        DŘF 11/1, zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Mišiak Luboš /Lom           ZČ nepodmíněně na 2 SU od 31.3. do 14.4.15

                                         DŘF 13/1, surová hra, podražení soupeře v nepřerušené hře

 

Koutský Josef /Bavorov    ZČ nepodmíněně na 4 SU od 31.3. do 28.4.15

                                         DŘF 13/1a,  tělesné napadení soupeře v přerušené hře             

Termíny a obsazení

OPM 15. kolo

A1A1501   Lom           Cehnice        SO  04.04     16:00 Bernas, Maroušek, Krejčík

A1A1502   Bavorov      Malenice        SO 04.04 16:30 Šedivý, Raba Z., Raba J.

A1A1503   Kladruby      Lnáře          SO  04.04     13:30 Hodánek, Raba K., Hejtmánek

A1A1504   Hoštice        CivaTrans     SO  04.04     16:30 Raba K., Hodánek, Hejtmánek

A1A1505   Vodňany B    Čestice         NE 05.04     16:30 Poklop, Ficko, Homola

A1A1506   Katovice B   Blatná B         NE 05.04     16:30 Maroušek, Jáchim, Kolář

A1A1507   Sedlice B      Dražejov       NE  05.04    15:00 Zábranský, Hornát, Hollman

 

 

PSA  1. kolo

G2A0101   Junior B       volno          XXXXXXXXXXXX

G2A0102   Blatná A      Katovice       ÚT 07.04    17:00 Rynda

G2A0103   Sedlice/Doubrav.-Chelčice   NE 05.04    12:00 hř.Doubravice Novotný

G2A0104   Dražejov      Blatná B        SO  04.04   11:45 Boublík

          

PSB  1. kolo

G2B0101    Volyně        volno          XXXXXXXXXXXX

G2B0102    Štěkeň         Volenice      SO  04.04   10:30 Hollman

G2B0103    Bavorov      Osek           NE 05.04    10:00 Ficko

G2B0104    Hoštice/Sousedov-Vodňany      zápas odložen

          

PMA  1. kolo

H2A0101   Blatná A      volno          XXXXXXXXXXXX

H2A0102   Chelčice   Hoštice/Soused.         zápas odložen na 16.4.

H2A0103   Volyně        Štěkeň         NE 05.04     10:00 Raba J.

H2A0104   Dražejov   Sedlice/Doubrav. SO  04.04    10:00 Boublík

          

PMB  1. kolo

H2B0101   Junior B       Volenice       SO  04.04    10:00 UMT Sídliště Anšlág

H2B0102   Blatná B      Vodňany       NE 05.04     15:30 Rynda

H2B0103   Katovice      Bělčice                zápas odložen

 

1.B.

                        Štěkeň     Sousedovice      SO   04.04     16:30 Anšlág

                        Chelčice   Poříčí                  SO   04.04     16:30 Káník

                        Volyně     Vl.Březí              NE  05.04     16:30 Krejčík

                        Osek B     Strunkovice      SO   04.04     16:30 Richtr

                        Bělčice     Stachy               SO   04.04     16:30 Hornát

 

 

KM

Zápasy 6.kola výběrů OFS Tábor-OFS Strakonice byly z důvodu

nepříznivého počasí odloženy /předpoklad náhradního termínu 28. nebo 29.4/

 

Zápasy 7.kola výběrů OFS Strakonice-OFS Č.Krumlov budou odehrány

v  úterý 14.4.2015 od 15:00 hodin na Sídlišti. Nominace bude FO oznámena.

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 


nic

WebToDate