Domácí soutěže

reklama

22.Zápis 31.3.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 31.03.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje soupisky:

Junior PS+PM

Čkyně   35+

Katovice muži A

Blatná muži A

Volyně muži A

 

STK schvaluje seznamy hráčů:

Blatná PS-A+PS-B+PM-A+PM-B

 

STK schvaluje hlášenky

Chelčice PS-A souhrnná

Chelčice PM-A souhrnná  /chybně označená kola, zápas 1.kola odložen na 16.4./

Chelčice Ž souhrnná

Volyně  PM-A souhrnná

Osek PS-B souhrnná /do 3.4. u 10.k. nutno doložit souhlas Vodňan/

OPŽ 17.k.       Bělčice-Hoštice            10.6.-17:00

PM-B 2.k.       Junior-Blatná B            11.4.-15:45  /do 3.4. nutno doložit souhlas Blatné/

PM-B 4.k.       Junior-Bělčice               25.4.-15:45

PS-A 2.k.        Junior-Blatná A            11.4.-14:30 /do 3.4. nutno doložit souhlas Blatné/

PS-A 4.k.        Junior-Dražejov            25.4.-14:30

III.-A 14.k. Hoslovice-Radošovice      26.4.-15:00

OPM 17.k.      Stř.Hoštice-Blatná B    18.4.-11:00

PS-A 1.k.        Blatná A-Katovice       7.4.-17:00

OPŽ 13.k.       Poříčí-Bělčice                9.5.-11:00

STK neschvaluje hlášenky:

OPŽ 14.k.       Bělčice-Sedlice             13.5. /není souhlas Sedlice/

PM-A 5.k.      Sedlice/Doubrav.-Blatná 2.5. /není souhlas Blatné/

 

STK schvaluje změnu domácího hřiště mužstva Ž  Poříčí, domácí zápasy budou odehrány

ve Volenicích

 

STK oznamuje změnu organizačního pracovníka TJ Otavan Štěkeň:

Roman Jungvirt  tel.777756596, e-mail romanjungvirt@tiscali.cz

 

STK schvaluje odehrané zápasy OPM

 

DK přítomni Raba, Hornát, Benedikt

Tresty:

Biněda Zdeněk /Kladruby ZČ nepodmíněně na 1 SU od 31.3. do 7.4.15

                                        DŘF 11/1, zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Mišiak Luboš /Lom           ZČ nepodmíněně na 2 SU od 31.3. do 14.4.15

                                         DŘF 13/1, surová hra, podražení soupeře v nepřerušené hře

 

Koutský Josef /Bavorov    ZČ nepodmíněně na 4 SU od 31.3. do 28.4.15

                                         DŘF 13/1a,  tělesné napadení soupeře v přerušené hře             

Termíny a obsazení

OPM 15. kolo

A1A1501   Lom           Cehnice        SO  04.04     16:00 Bernas, Maroušek, Krejčík

A1A1502   Bavorov      Malenice        SO 04.04 16:30 Šedivý, Raba Z., Raba J.

A1A1503   Kladruby      Lnáře          SO  04.04     13:30 Hodánek, Raba K., Hejtmánek

A1A1504   Hoštice        CivaTrans     SO  04.04     16:30 Raba K., Hodánek, Hejtmánek

A1A1505   Vodňany B    Čestice         NE 05.04     16:30 Poklop, Ficko, Homola

A1A1506   Katovice B   Blatná B         NE 05.04     16:30 Maroušek, Jáchim, Kolář

A1A1507   Sedlice B      Dražejov       NE  05.04    15:00 Zábranský, Hornát, Hollman

 

 

PSA  1. kolo

G2A0101   Junior B       volno          XXXXXXXXXXXX

G2A0102   Blatná A      Katovice       ÚT 07.04    17:00 Rynda

G2A0103   Sedlice/Doubrav.-Chelčice   NE 05.04    12:00 hř.Doubravice Novotný

G2A0104   Dražejov      Blatná B        SO  04.04   11:45 Boublík

          

PSB  1. kolo

G2B0101    Volyně        volno          XXXXXXXXXXXX

G2B0102    Štěkeň         Volenice      SO  04.04   10:30 Hollman

G2B0103    Bavorov      Osek           NE 05.04    10:00 Ficko

G2B0104    Hoštice/Sousedov-Vodňany      zápas odložen

          

PMA  1. kolo

H2A0101   Blatná A      volno          XXXXXXXXXXXX

H2A0102   Chelčice   Hoštice/Soused.         zápas odložen na 16.4.

H2A0103   Volyně        Štěkeň         NE 05.04     10:00 Raba J.

H2A0104   Dražejov   Sedlice/Doubrav. SO  04.04    10:00 Boublík

          

PMB  1. kolo

H2B0101   Junior B       Volenice       SO  04.04    10:00 UMT Sídliště Anšlág

H2B0102   Blatná B      Vodňany       NE 05.04     15:30 Rynda

H2B0103   Katovice      Bělčice                zápas odložen

 

1.B.

                        Štěkeň     Sousedovice      SO   04.04     16:30 Anšlág

                        Chelčice   Poříčí                  SO   04.04     16:30 Káník

                        Volyně     Vl.Březí              NE  05.04     16:30 Krejčík

                        Osek B     Strunkovice      SO   04.04     16:30 Richtr

                        Bělčice     Stachy               SO   04.04     16:30 Hornát

 

 

KM

Zápasy 6.kola výběrů OFS Tábor-OFS Strakonice byly z důvodu

nepříznivého počasí odloženy /předpoklad náhradního termínu 28. nebo 29.4/

 

Zápasy 7.kola výběrů OFS Strakonice-OFS Č.Krumlov budou odehrány

v  úterý 14.4.2015 od 15:00 hodin na Sídlišti. Nominace bude FO oznámena.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate