Domácí soutěže

reklama

23.Zápis 7.4.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 7.4.2015

 

DK informuje, že udělené tresty zůstávají v platnosti i na termíny odložených zápasů.

 

KM

Zápasy 7.kola výběrů OFS Strakonice-OFS Č.Krumlov budou odehrány

v  úterý 14.4.2015 od 15:00 hodin na hřišti Sídliště Strakonice. Sraz hráčů je ve 14:00 hodin.

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných hráčů.

 

Nominace  ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Filaus Dominik, Přib Šimon, Šimák Lukáš , Čumpelík Miroslav

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni: 

Sedláček Jan(Štěkeň), Buchtele Alan(Vodňany), Opava Jakub, Turek František(oba Blatná),

Vejšický Jakub, Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice),

 Švecová Nella(Dražejov),

 

Ročník 2004

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Bulka Adam, Žižka Michal

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni: Bulka Adam(Blatná),

Macht Maxmilián, Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice), Kohout Kryštof(Sedlice),

Pleninger Zdeněk(Bavorov)

 

Hráči si nezapomenou chrániče, kopačky, brankáři brankářské vybavení,

kartičky zdravotní pojišťovny a registrační průkazy.

Případné omluvy hráčů oznamte p.Kulíkovi tel. 724 181 027

 

STK přítomni Mach, Běloušek, Kouba

STK schvaluje hlášenky:

OPŽ 1.k.                 Bělčice                   -Sedlice/Doubr.   13.5.        -17:00

PSB 10.k.               Osek                      -Vodňany              23.5.        -10:00

PMA 5.k.               Sedlice/Doubr.     - Blatná A             2.5.          -10:00

III.A 14.k.              Hoslovice             - Radošovice        26.4.        -15:00

PSA 1.k.                Dražejov                - Blatná B              15.4.        -17:00

PMA 1.k.               Dražejov                -Sedlice                 17.4.        -17:00

PMB 1.k.               Blatná B                -Vodňany              1.5.          -11:30

PMB 1.k.               Katovice               -Bělčice                 16.4.        -16:30

PSA 2.k.                Katovice               -Sedlice                 11.4.        -10:00

PMB 2.k.               Junior                    -Blatná                   11.4.        -15:45

PSA 2.k.                Junior                    -Blatná A              11.4.        -10:00

PSB 5.k.                 Stř.Hoštice/Sous. - Štěkeň                5.5.          -16:30

               

STK neschvaluje hlášenku:

PSB 1.k.                 Stř.Hoštice/Sous.   - Vodňany      /není souhlas soupeře/

 

STK uděluje pokutu FO Junior Strakonice 50,-Kč dle RS čl.34/i, pokuta

bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK žádá FO o provedení dohod na odložené zápasy  1.kola PSA, PSB, PMA, PMB.

OPM 15.kolo se odehraje v náhradním termínu 8.5.2015.

 

Termíny a obsazení:

OPM 16. kolo

A1A1601      Cehnice    Sedlice B       SO  11.04     16:30 Maroušek, Raba J. Raba Z

A1A1602      Dražejov   Katovice B    SO  11.04     16:30 Anšlág, Jáchym, Urban

A1A1603      Blatná B   Vodňany B    NE  12.04     16:30 Zábranský, Rynda, Tomeš

A1A1604      Čestice     Hoštice        SO  11.04     16:30 Šindelář, Krejčík, Hejtmánek

A1A1605      CivaTrans Kladruby       SO  11.04         16:30 hř.Přešťovice Poklop, Káník, Hollman

A1A1606      Lnáře      Bavorov       SO  11.04     16:30 Šedivý, Kolář, Novotný

A1A1607      Malenice   Lom           SO  11.04     16:30 Raba K. Homola, Ficko

 

PSA  2. kolo

G2A0201       volno      Blatná B       XXXXXXXXXXXX

G2A0202       Chelčice   Dražejov     NE 12.04     10:00 Jáchim

G2A0203       Katovice Sedlice/Doub.   SO 11.04     10:00 Anšlág

G2A0204       Junior B    Blatná A     SO 11.04     10:00 hř.Křemelka Hejtmánek

 

PSB  2. kolo

G2B0201       volno      Vodňany       XXXXXXXXXXXX

G2B0202       Osek    Hoštice/Soused.  SO  11.04     10:00 Novotný

G2B0203       Volenice   Bavorov       NE 12.04     12:30 Anšlág

G2B0204       Volyně     Štěkeň         NE 12.04     11:00 Raba

 

PMA  2. kolo

H2A0201      volno      Sedlice/Doubrav.   XXXXXXXXXXXX

H2A0202      Štěkeň     Dražejov       SO 11.04     09:00 Kolář

H2A0203      Hoštice/Soused. Volyně   NE 12.04     09:00 Káník

H2A0204      Blatná A   Chelčice       NE 12.04     14:00 Rynda

          

PMB  2. kolo

H2B0201       Volenice   Bělčice         NE 12.04     14:30  Anšlág

H2B0202       Vodňany   Katovice      NE 12.04     10:00 Homola

H2B0203       Junior B    Blatná B       SO  11.04     15:45 hř.Křemelka Hodánek

 

 

Ženy               Blatná    Zlíchov           SO 11.04         14:00 Hornát

 

1.B                  Bělčice   Štěkeň            SO 11.04         14:00 Richtr

1.B                  Poříčí      Sousedovice SO 11.04         16:30 Bernas

 

Výběry OFS   Strakonice - Č.Krumlov ÚT 14.4. -15:00 hř.Sídliště, Hollman, Anšlág, Krejčík

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate