Domácí soutěže

reklama

24.Zápis 14.4.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 14.4.2015

STK schvaluje odehrané zápasy.

STK schvaluje soupisky:

Čestice 35+

Štěkeň

STK schvaluje hlášenky:

8.k.         35+                   Bavorov       Čkyně                    8.5.          14:00

1.k.         35+                   Katovice       Junior                    29.4.        17:00

20.k.       OPM                Blatná B        Lom                        9.5.          17:00

19.k.       OPM                Hoštice         Sedlice                   2.5.          13:00

12.k.       OPŽ                 Bavorov       Poříčí                     3.5.          11:30

16.k.       OPŽ                 Bělčice          Bavorov                30.5.        14:00

14.k.       OPŽ                 Katovice       Dražejov                16.5.        11:00

16.K.      OPŽ                 Katovice       Sedlice/D              30.5.        10:00

10.k.       OPŽ                 Poříčí             Sedlice/D              18.4         14:30 hř.Volenice

1.k.         PSA                 Blatná A       Katovice               21.4.        17:00

4.k.         PSA                 Katovice       Blatná B                25.4.        10:00

7.k.         PSA                 Katovice       Junior B                 8.5.          10:00

8.k.         PSA                 Katovice       Blatná A                10.5.        10:00

10.k.       PSA                 Katovice       Dražejov                23.5.        10:00

12.k.       PSA                 Katovice       Chelčice                6.6.          10:00

6.k.         PSA                 Junior B        Chelčice                2.5.          15:30

1.k.         PMA                Volyně          Štěkeň                   14.4.        16:30

1.k.         PSB                  Hoštice/S     Vodňany               16.5.        11:00

1.k.         PSB                  Bavorov       Osek                      21.5.        17:00

3.k.         PMB                Katovice       Junior B                 18.4.        10:00

5.k.         PMB                Katovice       Volenice                2.5.          10:00

7.k.         PMB                Katovice       Vodňany               16.5.        10:00

9.k.         PMB                Katovice       Blatná B                30.5.        12:00                                                     

 

Neschválená hlášenka:

18.k.       OPŽ                 Katovice       Bavorov              10.6.        17:00 není souhlas soupeře

 

STK bere na vědomí změnu pracovníků FO Osek:

Předseda        Jan Novák 728 457 454

Organizační pracovník  Jiří Chaluš    724 724 723, e-mail: pracovník@tjosek.cz

 

STK uděluje pokutu 50,-Kč FO Junior  dle čl.34/i /špatný tiskopis hlášenky/

STK uděluje pokutu 50,-Kč FO Dražejov dle čl.34/i/nehlášení výsledku/

Pokuty budou strženy ze soutěžní zálohy.

 

STK oznamuje FO hrajícím semifinále ČP, že je možno odehrát zápasy

v rámci soutěžních kol. Dohodu mužstev je nutno oznámit STK, jinak bude platit

původní termín dle TL. 

 

DK - žádné tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení:

OPM 17. kolo

A1A1701   Malenice      Cehnice          SO  18.04     17:00 Šedivý, Urban, Káník

A1A1702   Lom           Lnáře          SO  18.04     16:00 Maroušek, Novotný, Hollman

A1A1703   Bavorov      CivaTrans     SO  18.04     17:00 Hodánek, Raba J., Raba Z.

A1A1704   Kladruby      Čestice         SO  18.04     14:00 Jáchim, Bernas, Kolář

A1A1705   Hoštice        Blatná B       SO  18.04     11:00 Bernas, Jáchim, Kolář

A1A1706   Vodňany B    Dražejov      NE 19.04     17:00 Raba K.,Tomeš, Hollman

A1A1707   Katovice B   Sedlice B       NE 19.04     17:00 Mondek, Ficko, Homola

III.tř.-A 13. kolo

A2A1301   Mnichov      volno               XXXXXXXXXXXX

A2A1302   Doubravice   Balvani        SO  18.04     17:00 Hornát

A2A1303   Radošovice   Cehnice B     SO  18.04     17:00 Krejčík

A2A1304   Pracejovice   Hoslovice     SO  18.04     14:00 Poklop

A2A1305   Sousedovice B                 Junior  NE    19.04           17:00 Anšlág

           III.tř.-B  9. kolo

A2B0901   Volyně B      Nišovice       SO  18.04     17:00 Homola

A2B0902   Číčenice       Drahonice     NE 19.04     17:00 Rynda

A2B0903   Štěkeň B      Libějovice     NE 19.04     17:00 Káník

A2B0904   Předslavice   Pražák          SO  18.04     17:00 Ficko

OPŽ 10. kolo

E1A1001   Hoštice        volno               XXXXXXXXXXXX

E1A1002   Bělčice        Katovice       SO  18.04     14:00 Hornát

E1A1003   Bavorov      Čestice         SO  18.04     14:30 Homola

E1A1004   Chelčice       Dražejov      SO  18.04     14:00 Zábranský

E1A1005   Sedlice/Doubravice-Poříčí   SO  18.04     14:30 hř. Volenice Anšlág

           PSA  3. kolo

G2A0301   Blatná A      volno               XXXXXXXXXXXX

G2A0302   Sedlice/Doubrav.-Junior B   NE 19.04     12:00 hř.Doubravice Novotný

G2A0303   Dražejov      Katovice      SO  18.04     11:45 Boublík

G2A0304   Blatná B      Chelčice       NE 19.04     14:00 Hornát

           PSB  3. kolo

G2B0301    Štěkeň         volno               XXXXXXXXXXXX

G2B0302    Bavorov      Volyně         SO  18.04     13:00 Homola

G2B0303    Hoštice/Soused.-Volenice    NE 19.04     11:00 Anšlág

G2B0304    Vodňany      Osek           SO  18.04     10:00 Hejtmánek

PMA  3. kolo

H2A0301   Chelčice       volno               XXXXXXXXXXXX

H2A0302   Volyně        Blatná A       NE 19.04     10:00 Hollman

H2A0303   Dražejov     Hoštice/Soused.     SO 18.04 10:00 Boublík

H2A0304   Sedlice/Doubrav.-Štěkeň     NE 19.04     10:00 Novotný

PMB  3. kolo

H2B0301   Blatná B      Volenice       NE 19.04     15:30 Hornát

H2B0302   Katovice      Junior B       SO  18.04     10:00 Anšlág

H2B0303   Bělčice        Vodňany       NE 19.04     09:00 Rynda

 

Dohrávky

PSA 1.k.      Dražejov      Blatná B           ST  15.04.        17:00 Bernas

PMA 1.k.     Dražejov      Sedlice                17.04.       17:00 Bernas

PMB 1.k.     Katovice      Bělčice             ČT  16.04        16:30 Anšlág

PMA 1.k.     Chelčice       Hoštice            ČT  16.04        17:00 Hodánek

PMA 1.k.     Volyně         Štěkeň              odehráno ÚT  14.04

PMA 1.k.     Blatná A      Katovice          ÚT  21.04        17:00 Rynda

 

1.B.

                    Štěkeň          Poříčí               SO   18.04     17:00 Rynda

                    Sousedovice  Vl.Březí            SO   18.04     17:00 Hejtmánek

                    Chelčice       Strunkovice      SO   18.04     17:00 Zábranský

                    Volyně         Kestřany          NE  19.04     17:00 Jáchim

                    Osek B         Čkyně              NE  19.04     15:00 Šedivý

 

 

VV OFS Strakonice

Přítomni Zábranský, Ing.Valhoda, Hodánek, Běloušek, Kulík, Kolářík

Omluveni Iral, Mach, Krejčí

VV bere na vědomí výběr KFS na investiční akci "Zelený trávník 15",

za OFS Strakonice byl vybrán projekt TJ Osek.

VV bere na vědomí odložená utkání OPM 15.kolo a PSAB, PMAB 1.kolo

z důvodu nepříznivého počasí.

VV upřesňuje termíny zápasů III.tř. o pořadí. Zápasy budou odehrány v SO 3 hod. před ÚT

nebo v NE dvoukolově dle RS čl.3, l.kolo 6.-7.6. a 2.kolo 13.-14.6.15, zápasy prvního kola budou

odehrány na hřištích mužstev skupiny B.

VV projednal využívání sportovišť STARZ Sídliště pro zápasy a tréninky okresních

výběrů a konstatoval

nedostatky. VV ukládá předsedovi OFS uzavřít se STARZ písemnou dohodu o využívání

zařízení pro mládežnická utkání organizovaná OFS.

VV schvaluje pořízení sady dresů pro mužstvo okresního výběru.

VV bere na vědomí zveřejnění návrhů předpisů FAČR. Nové informace k Fotbalové revoluci nejsou

k dispozici.

VV projednal stav hospodaření OFS za měsíce leden až březen 2015

 

 

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate