Domácí soutěže

reklama

25.Zápis 21.4.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 21.04.2015

 

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje hlášenky:

9.k          PSA  Sedlice/D               Katovice      15.5.        17:00

1.k          PSB Štěkeň                     Volenice      21.4.        17:00

4.K.        PSA Katovice                Blatná B       25.4.        10:00

18.k.       OPŽ Katovice                Bavorov       10.6.        17:00

1.k.         PSA Sedlice/D               Chelčice       22.4.        17:00

5.k.         PMB Katovice               Volenice       2.5.          10:00

16.k.       OPŽ  Bělčice                   Bavorov      27:5.        17:00

1.k.         PSB Bavorov                  Osek            21.5.       17:00

14.k.       OPŽ Hoštice                   Čestice         16.5.       14:00

4.k.         PSB Volyně                    Hoštice/S     26.4.        11:30

16.k.       OPŽ  Poříčí                      Čestice       30.5.        14:30

18.k.       OPŽ  Poříčí                      Hoštice       13.6.        10:00

3.k.         PSA Blatná B                 Chelčice       18.5.        17:00

1.k.         PMA Dražejov               Sedlice/D     24.4.        17:00

 

STK uděluje pokutu 100,-Kč FO Junior dle RS čl.34/i /nenahlášení náhradního termínu

1.kola/, pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK kontumuje utkání III.B Volyně B-Nišovice 3:0, důvodem je nenastoupení hostujícího mužstva

k utkání.

 

STK uděluje pokutu 500,-Kč FO Nišovice dle RS čl.34/e /STK upozorňuje na další náklady

domácího FO spojené s přípravou hřiště dle RS čl.5/,

termín úhrady pokuty do 4.5.2015 na účet OFS č.ú. 203868715/0600.

 

STK upozorňuje FO Kladruby, Vodňany, Katovice na chyby v zápisech /neuveden

počet pořadatelů/.

 

STK schvaluje všechny odehrané zápasy

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty:

Pašava Václav /Cehnice                      ZČ nepodmíněně 1 týden od 21.4. do 28.4.15

                                                                              DŘF čl.19/1   2xŽK+ČK

               Herák Miroslav /Kladruby   ZČ nepodmíněně 1 týden od 21.4. do 28.4.15

                                                                              DŘF čl.19/1   2xŽK+ČK

Žádost o snížení trestu:

Koutský Josef /Bavorov žádosti se vyhovuje, trest se mění na 1 týden

                                      podmíněně do 21.7.2015, hráč nesmí nastoupit v odloženém

                                      utkání dne 8.5.

 

Termíny a obsazení:

OPM 18. kolo

A1A1801                   Cehnice        Katovice B    SO   25.04     17:00 Zábranský, Bernas, Hollman

A1A1802                   Sedlice B       Vodňany B   SO    25.04     15:00 Hornát, Šedivý, Tomeš

A1A1803                   Dražejov      Hoštice        SO    25.04     17:00 Poklop, Raba J, Raba Z.

A1A1804                   Blatná B       Kladruby      NE   26.04     17:00 Maroušek, Tomeš, Kolář

A1A1805                   Čestice         Bavorov      SO   25.04     17:00 Raba K, Jáchim, Tesař

A1A1806                   CivaTrans     Lom           SO     25.04         17:00 hř.Přešťovice, Šindelář, Novotný, Rada

A1A1807                   Lnáře          Malenice      SO   25.04     17:00 Krejčík, Hejtmánek, Hodánek

III.tř.-A 14. kolo

A2A1401                   volno          Sousedovice B XXXXXXXXXXXX

A2A1402                   Junior          Pracejovice      NE    26.04       17:00 hř.Křemelka, Šedivý, Hejtmánek, Jáchim

A2A1403                   Hoslovice     Radošovice    NE    26.04    15:00 Anšlág

A2A1404                   Cehnice B     Doubravice    NE  26.04     15:00 Bernas

           A2A1405         Balvani        Mnichov     SO    25.04        17:00 hř. Sídliště, Homola

III.tř.-B 10. kolo

A2B1001                    Nišovice       Předslavice   SO  25.04     17:00 Káník

A2B1002                    Pražák         Štěkeň B      NE     26.04    14:00 Ficko

A2B1003                    Libějovice     Číčenice       NE  26.04    16:00 Mondek

A2B1004                    Drahonice     Volyně B      NE  26.04     15:00 Krejčík

OPŽ 11. kolo

E1A1101                    Sedlice/Doubravice-Hoštice  NE  26.04     14:30 Novotný

E1A1102                    Poříčí          Chelčice       SO   25.04     14:30 hř.Volenice, Hollman

E1A1103                    Dražejov      Bavorov       SO   25.04     14:30 Bernas

E1A1104                    Čestice         Bělčice       SO   25.04     14:30 Tesař

           E1A1105          Katovice      volno          XXXXXXXXXXXX

PSA  4. kolo

G2A0401                    volno          Chelčice       XXXXXXXXXXXX

G2A0402                    Katovice      Blatná B       SO   25.04     10:00 Anšlág

G2A0403                    Junior B       Dražejov      SO   25.04     14:30 hř.Křemelka, Novotný

           G2A0404          Blatná A    Sedlice/Doub.  NE   26.04     11:30 Hornát

PSB  4. kolo

G2B0401                    volno             Osek                XXXXXXXXXXXX

G2B0402                    Volenice         Vodňany     NE  26.04     12:30 Káník

G2B0403                    Volyně     Hoštice/Soused.    NE  26.04     11:30 Rada

G2B0404                    Štěkeň         Bavorov       SO  25.04     10:30 Šedivý

PMA  4. kolo

H2A0401                   volno          Štěkeň         XXXXXXXXXXXX

H2A0402                   Hoštice/Sous.  Sedlice/Doub. NE  26.04     09:00 Hejtmánek

H2A0403                   Blatná A       Dražejov       NE  26.04     13:00 Hornát

           H2A0404         Chelčice       Volyně        NE  26.04     09:00 Homola

PMB  4. kolo

H2B0401                    Volenice       Vodňany       NE  26.04     14:30 Anšlág

H2B0402                    Junior B       Bělčice          SO 25.04     15:45 Novotný

H2B0403                    Blatná B       Katovice       NE  26.04     14:30 Hornát

 

PSA  5. kolo

G2A0501                    Sedlice/Doubrav.   volno     XXXXXXXXXXXX

G2A0502                    Dražejov      Blatná A         01.05     11:45 Boublík

G2A0503                    Blatná B       Junior B         01.05     10:00 Hornát

G2A0504                    Chelčice       Katovice        01.05     14:00 Homola

           PSB  5. kolo

G2B0501                    Bavorov         volno               XXXXXXXXXXXX

G2B0502                    Hoštice/Sous.    Štěkeň           ÚT 05.05     16:30 Anšlág

G2B0503                    Vodňany        Volyně       01.05     10:00 Ficko

G2B0504                    Osek            Volenice      01.05     10:00 Rynda

PMA  5. kolo

H2A0501                   Volyně         volno          XXXXXXXXXXXX

H2A0502                   Dražejov      Chelčice          01.05     10:00 Boublík

H2A0503                   Sedlice/Doubrav.   Blatná A SO   02.05     10:00 Novotný

H2A0504                   Štěkeň      Hoštice/Soused.    01.05     09:00 Hollman

 

 

Ženy     Blatná        J.Hradec                   SO  25.04     14:00 Anšlág

 

1.B.       Bělčice       Lhenice                    SO  25.04     17:00 Rynda

 

Dohrávky

PMA 1.k Dražejov   Sedlice/D                   24.04      17:00 Bernas

PMB 1.k. Blatná      Vodňany                    01.05      11:30 Hornát

PSA 1.k.  Sedlice/D  Chelčice                  ST   22.04       17:00 Anšlág

PSB 1.k. Štěkeň       Volenice                   odehráno 21.4.

35+        Katovice    Junior                        ST   29.04       17:00 Anšlág

 

KM

Ve středu 29.4.15 od 11:00 hodin se hraje odložené utkání 6.kola výběrů OFS Tábor-OFS Strakonice,

odjezd výpravy je v 08:00 hodin z fotbalového hřiště Blatná, 08:30 Sídliště Strakonice,

Žádáme organizační pracovníky FO o zajištění účasti nominovaných hráčů.

 

Nominace ročník 2004

 

Blatná

Šejvar Adam, Fiřt David, Sedláček Jakub, Bulka Adam, Žižka Michal

Strakonice

Virostek Matouš, Hrašný Martin, Brož Matyáš, Štěch Viktor, Bambásek Ondřej

Katovice

Hejtmánek Pavel, Kuncl Jakub

Sedlice

Novák Jakub

Osek

Beneš Jiří

Dražejov

Frček Matyáš

Bavorov

Šuba Daniel

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni:  Macht Maxmilián,

Cimrhanzlová Edita(oba Strakonice), Kohout Kryštof(Sedlice), Pleninger Zdeněk(Bavorov)

 

Nominace ročník 2003

Blatná

Potůček Josef, Krátký Ondřej, Šmat Pavel, Outlý František, Říha Pavel,

Strakonice

Doležal David, Přib Šimon, Šimák Lukáš , Čumpelík Miroslav

Volyně

Chvosta Václav

Katovice

Kavka Ondřej

Dražejov

Tiburec Denis, Želízková Petra

Čestice

Bártík Miroslav

Osek

Beneš Josef

 

Náhradníci v případě potřeby budou telefonicky informováni:  Sedláček Jan(Štěkeň),

Buchtele Alan(Vodňany), Opava Jakub, Turek František(oba Blatná), Vejšický Jakub,

Hlaváček Zdeněk, Mach Milan, Mucha Alexandr(všichni Bělčice), Švecová Nella(Dražejov),

Hráči si nezapomenou chrániče, kopačky, brankáři brankářské vybavení,

kartičky zdravotní pojišťovny a registrační průkazy.

Případné omluvy hráčů oznamte p.Kulíkovi tel. 724 181 027

 

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate