/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=171699

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=171699

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=171699

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=171699

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=171699

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=171699

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
29.4.2015

26.Zápis 28.4.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 28.04.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje soupisky:

Dražejov    35+

Junior Strakonice 35+

STK upozorňuje FO Bavorov a Strunkovice na dodání soupisek 35+

STK oznamuje změnu hracího termínu mužstva Junior 35+,

domácí zápasy se budou hrát ve středu 18:00 hodin na hřišti Křemelka.

 

STK  schvaluje hlášenky:

10.k.       PSA Junior            Sedlice/D              23.5. -14:15

8.k.         PMB Junior           Katovice               23.5. -15:30

 

STK nařizuje termín utkání semifinále ČP Cehnice A-Vodňany B na středu

20.5.2015 od 17:30 h.

 

STK schvaluje odehraná utkání kromě III.B Nišovice-Předslavice /nedošel zápis.

 

STK upozorňuje FO Balvani na nutnost zapojení RO Vacka do řízení zápasů. RO se musí

dostavit na jednání KR v úterý 15:00 h /zatím nereaguje na výzvy, v opačném případě zůstanou

v platnosti udělené pokuty.

 

Termíny a obsazení:

 OPM 19. kolo

A1A1901   Lnáře          Cehnice            SO 02.05 17:00 Šedivý, Hornát, Rynda

A1A1902   Malenice      CivaTrans          SO 02.05 17:00 Mondek, Zábranský, Rada

A1A1903   Lom           Čestice             SO 02.05 16:00 Maroušek, Raba K, Hollman

A1A1904   Bavorov      Blatná B            SO 02.05 17:00 Bernas, Káník, Hejtmánek

A1A1905   Kladruby      Dražejov           SO 02.05 14:00 Káník, Bernas, Hejtmánek

A1A1906   Hoštice        Sedlice B           SO 02.05 13:00 Raba K, Maroušek, Hollman

A1A1907   Vodňany B    Katovice B         NE 03.05 17:00 Jáchim, Krejčík, Rada

           III.tř.-A 15. kolo

A2A1501   Balvani        volno               XXXXXXXXXXXX

A2A1502   Mnichov      Cehnice B          NE 03.05  17:00 Zábranský

A2A1503   Doubravice   Hoslovice           NE 03.05 17:00 Rynda

A2A1504   Radošovice   Junior               SO 02.05 17:00 Homola

A2A1505   Pracejovice   Sousedovice B      SO 02.05 14:00 Krejčík

III.tř.-B 11. kolo

A2B1101   Drahonice    Nišovice              NE 03.05 15:00 Kolář

A2B1102   Volyně B      Libějovice           SO 02.05 17:00 Novotný

A2B1103   Číčenice       Pražák               NE 03.05 17:00 Bernas

A2B1104   Štěkeň B      Předslavice          NE 03.05 17:00 Poklop

35+  8. kolo

A3A0801   volno          Dražejov      XXXXXXXXXXXX

A3A0802   Junior         Katovice           ST 06.05 18:00 hř.Křemelka, Bernas

A3A0803   Čestice        Strunkovice        ST 06.05 17:30 Anšlág

A3A0804   Bavorov      Čkyně               08.05 14:00 Rynda

OPŽ 12. kolo

E1A1201   Hoštice        Katovice            SO 02.05 10:00 Anšlág

E1A1202   volno          Čestice              XXXXXXXXXXXX

E1A1203   Bělčice        Dražejov             SO 02.05 14:00 Rynda

E1A1204   Bavorov      Poříčí                 NE 03.05 11:30 Hejtmánek

E1A1205   Chelčice   Sedlice/Doub.                  SO 02.05 14:00 Jáchim

PSA  6. kolo

G2A0601   volno          Katovice      XXXXXXXXXXXX

G2A0602   Junior B       Chelčice             SO 02.05 15:30 hř.Křemelka, Boublík

G2A0603   Blatná A      Blatná B             NE 03.05 14:00 Hornát

G2A0604   Sedlice/Doubrav.-Dražejov        NE 03.05 12:00 hř.Doubravice, Novotný

PSB  6. kolo

G2B0601    volno          Volenice       XXXXXXXXXXXX

G2B0602    Volyně        Osek                NE 03.05 10:00 Raba J.

G2B0603    Štěkeň         Vodňany           SO 02.05 10:30 Zábranský

G2B0604    Bavorov     Hoštice/Soused.            SO 02.05 13:00 Rada

PMA  6. kolo

H2A0601   volno    Hoštice/Soused.     XXXXXXXXXXXX

H2A0602   Blatná A      Štěkeň              NE 03.05 15:30 Hornát

H2A0603   Chelčice   Sedlice/Doubrav.      NE 03.05  09:00 Hejtmánek

H2A0604   Volyně        Dražejov            NE 03.05 11:30 Raba J.

           PMB  5. kolo

H2B0501   Katovice      Volenice            SO 02.05 10:00 Anšlág

H2B0502   Bělčice        Blatná B            NE 03.05 09:00 Hornát

H2B0503   Vodňany      Junior B            SO 02.05 10:00 Homola

PSA  5. kolo

G2A0501                    Sedlice/Doubrav.   volno     XXXXXXXXXXXX

G2A0502                    Dražejov      Blatná A         01.05     11:45 Boublík

G2A0503                    Blatná B       Junior B         01.05     10:00 Hornát

G2A0504                    Chelčice       Katovice        01.05     14:00 Homola

           PSB  5. kolo

G2B0501                    Bavorov         volno               XXXXXXXXXXXX

G2B0502                    Hoštice/Sousedovice Štěkeň   ÚT 05.05     16:30 Anšlág

G2B0503                    Vodňany         Volyně       01.05     10:00 Kolář

G2B0504                    Osek              Volenice     01.05     10:00 Rynda

PMA  5. kolo

H2A0501                   Volyně         volno          XXXXXXXXXXXX

H2A0502                   Dražejov      Chelčice           01.05     10:00 Boublík

H2A0503                   Sedlice/Doubrav.   Blatná A  SO   02.05     10:00 Novotný

H2A0504                   Štěkeň      Hoštice/Soused.    01.05     09:00 Hollman

 

Turnaj McDonalds Cup                              5.5.  8:00 hř.Sídliště, Anšlág, Krejčík, Hollman

Turnaj McDonalds Cup                              6.5.  8:00 hř.Sídliště, Anšlág, Krejčík, Hollman

 

1.B        Chelčice             Poříčí                 1.5. 17:00 Kolář

1.B        Štěkeň                VL.Březí           2.5. 14:00 Richtr

1.B        Poříčí                  Strunkovice      2.5. 17:00 Krejčík

1.B        Sousedovice       Kestřany           2.5. 17:00 Richtr

1.B        Chelčice             Čkyně                3.5. 17:00 Homola

1.B        Volyně                 Stachy              3.5. 17:00 Anšlág

1.B        Osek B               Bělčice              3.5. 15:00 Novotný

 

SEMIFINÁLE ČP  6.5.  17:00

                    Cehnice Vodňany B                     20.5.        17:30

               Doubravice- Junior                      06.05       17:00 Krejčík, Káník, Hollman

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate