Domácí soutěže

reklama

26.Zápis 28.4.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 28.04.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje soupisky:

Dražejov    35+

Junior Strakonice 35+

STK upozorňuje FO Bavorov a Strunkovice na dodání soupisek 35+

STK oznamuje změnu hracího termínu mužstva Junior 35+,

domácí zápasy se budou hrát ve středu 18:00 hodin na hřišti Křemelka.

 

STK  schvaluje hlášenky:

10.k.       PSA Junior            Sedlice/D              23.5. -14:15

8.k.         PMB Junior           Katovice               23.5. -15:30

 

STK nařizuje termín utkání semifinále ČP Cehnice A-Vodňany B na středu

20.5.2015 od 17:30 h.

 

STK schvaluje odehraná utkání kromě III.B Nišovice-Předslavice /nedošel zápis.

 

STK upozorňuje FO Balvani na nutnost zapojení RO Vacka do řízení zápasů. RO se musí

dostavit na jednání KR v úterý 15:00 h /zatím nereaguje na výzvy, v opačném případě zůstanou

v platnosti udělené pokuty.

 

Termíny a obsazení:

 OPM 19. kolo

A1A1901   Lnáře          Cehnice            SO 02.05 17:00 Šedivý, Hornát, Rynda

A1A1902   Malenice      CivaTrans          SO 02.05 17:00 Mondek, Zábranský, Rada

A1A1903   Lom           Čestice             SO 02.05 16:00 Maroušek, Raba K, Hollman

A1A1904   Bavorov      Blatná B            SO 02.05 17:00 Bernas, Káník, Hejtmánek

A1A1905   Kladruby      Dražejov           SO 02.05 14:00 Káník, Bernas, Hejtmánek

A1A1906   Hoštice        Sedlice B           SO 02.05 13:00 Raba K, Maroušek, Hollman

A1A1907   Vodňany B    Katovice B         NE 03.05 17:00 Jáchim, Krejčík, Rada

           III.tř.-A 15. kolo

A2A1501   Balvani        volno               XXXXXXXXXXXX

A2A1502   Mnichov      Cehnice B          NE 03.05  17:00 Zábranský

A2A1503   Doubravice   Hoslovice           NE 03.05 17:00 Rynda

A2A1504   Radošovice   Junior               SO 02.05 17:00 Homola

A2A1505   Pracejovice   Sousedovice B      SO 02.05 14:00 Krejčík

III.tř.-B 11. kolo

A2B1101   Drahonice    Nišovice              NE 03.05 15:00 Kolář

A2B1102   Volyně B      Libějovice           SO 02.05 17:00 Novotný

A2B1103   Číčenice       Pražák               NE 03.05 17:00 Bernas

A2B1104   Štěkeň B      Předslavice          NE 03.05 17:00 Poklop

35+  8. kolo

A3A0801   volno          Dražejov      XXXXXXXXXXXX

A3A0802   Junior         Katovice           ST 06.05 18:00 hř.Křemelka, Bernas

A3A0803   Čestice        Strunkovice        ST 06.05 17:30 Anšlág

A3A0804   Bavorov      Čkyně               08.05 14:00 Rynda

OPŽ 12. kolo

E1A1201   Hoštice        Katovice            SO 02.05 10:00 Anšlág

E1A1202   volno          Čestice              XXXXXXXXXXXX

E1A1203   Bělčice        Dražejov             SO 02.05 14:00 Rynda

E1A1204   Bavorov      Poříčí                 NE 03.05 11:30 Hejtmánek

E1A1205   Chelčice   Sedlice/Doub.                  SO 02.05 14:00 Jáchim

PSA  6. kolo

G2A0601   volno          Katovice      XXXXXXXXXXXX

G2A0602   Junior B       Chelčice             SO 02.05 15:30 hř.Křemelka, Boublík

G2A0603   Blatná A      Blatná B             NE 03.05 14:00 Hornát

G2A0604   Sedlice/Doubrav.-Dražejov        NE 03.05 12:00 hř.Doubravice, Novotný

PSB  6. kolo

G2B0601    volno          Volenice       XXXXXXXXXXXX

G2B0602    Volyně        Osek                NE 03.05 10:00 Raba J.

G2B0603    Štěkeň         Vodňany           SO 02.05 10:30 Zábranský

G2B0604    Bavorov     Hoštice/Soused.            SO 02.05 13:00 Rada

PMA  6. kolo

H2A0601   volno    Hoštice/Soused.     XXXXXXXXXXXX

H2A0602   Blatná A      Štěkeň              NE 03.05 15:30 Hornát

H2A0603   Chelčice   Sedlice/Doubrav.      NE 03.05  09:00 Hejtmánek

H2A0604   Volyně        Dražejov            NE 03.05 11:30 Raba J.

           PMB  5. kolo

H2B0501   Katovice      Volenice            SO 02.05 10:00 Anšlág

H2B0502   Bělčice        Blatná B            NE 03.05 09:00 Hornát

H2B0503   Vodňany      Junior B            SO 02.05 10:00 Homola

PSA  5. kolo

G2A0501                    Sedlice/Doubrav.   volno     XXXXXXXXXXXX

G2A0502                    Dražejov      Blatná A         01.05     11:45 Boublík

G2A0503                    Blatná B       Junior B         01.05     10:00 Hornát

G2A0504                    Chelčice       Katovice        01.05     14:00 Homola

           PSB  5. kolo

G2B0501                    Bavorov         volno               XXXXXXXXXXXX

G2B0502                    Hoštice/Sousedovice Štěkeň   ÚT 05.05     16:30 Anšlág

G2B0503                    Vodňany         Volyně       01.05     10:00 Kolář

G2B0504                    Osek              Volenice     01.05     10:00 Rynda

PMA  5. kolo

H2A0501                   Volyně         volno          XXXXXXXXXXXX

H2A0502                   Dražejov      Chelčice           01.05     10:00 Boublík

H2A0503                   Sedlice/Doubrav.   Blatná A  SO   02.05     10:00 Novotný

H2A0504                   Štěkeň      Hoštice/Soused.    01.05     09:00 Hollman

 

Turnaj McDonalds Cup                              5.5.  8:00 hř.Sídliště, Anšlág, Krejčík, Hollman

Turnaj McDonalds Cup                              6.5.  8:00 hř.Sídliště, Anšlág, Krejčík, Hollman

 

1.B        Chelčice             Poříčí                 1.5. 17:00 Kolář

1.B        Štěkeň                VL.Březí           2.5. 14:00 Richtr

1.B        Poříčí                  Strunkovice      2.5. 17:00 Krejčík

1.B        Sousedovice       Kestřany           2.5. 17:00 Richtr

1.B        Chelčice             Čkyně                3.5. 17:00 Homola

1.B        Volyně                 Stachy              3.5. 17:00 Anšlág

1.B        Osek B               Bělčice              3.5. 15:00 Novotný

 

SEMIFINÁLE ČP  6.5.  17:00

                    Cehnice Vodňany B                     20.5.        17:30

               Doubravice- Junior                      06.05       17:00 Krejčík, Káník, Hollman

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate