Hlavní menu


reklama

Poslední den zbývá do startu "Měsíce náborů"

V měsících květnu a září 2015 proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Rodiče tak opět mají šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.

Náborové akce v tomto formátu proběhly už v září roku 2014, kdy proběhlo 74 velkých akcí podpořených FAČR, které postupně navštívilo neuvěřitelných 11 300 dětí (článek zde). Tyto a další desítky akcí, které si kluby organizovaly po vlastní linii, se členská základna mládeže ve věku 5 až 19 let navýšila o skvělých 9 100 nových členů. Nejvíce dětí pak přibylo ve věku 7 let, k čemuž jistě přispěl i iniciační balíček se sportovním vybavením od firmy PUMA, které děti v tomto věku obdržely. Těm nejšťastnějším z nich pak balíčky předávali osobně reprezentanti České republiky David Limberský, Václav Pilař, Pavel Kadeřábek a další (článek zde).A nyní máte během měsíců května a září 2015 opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod, které je možné najít na webových stránkách ČLENSTVÍ FAČR.

Fotbal je zábavou, ale v úplných začátcích nemusí jít jen o fotbal. Jde nám o všeobecný pohybový rozvoj, který je základem celoživotního zdraví a chuti hýbat se. Fotbal má ze všech sportů nejvíce vyškolených trenérů a školení v posledních letech jsou přímo zaměřena na to, co a jak dělat s malými dětmi. Určitě je mezi námi určitě mnoho dětí, které by chtěly sportovat a patřit do nějakého klubu, ale i rodičů, které by chtěli toto svým dětem umožnit a poskytnout jim novou životní výzvu, zábavu i radost v kolektivu, smysluplné trávení volného času, ale i mnoho výhod, které každý člen FAČR automaticky získá.

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Čechy, Baroše, Daridy, Vydry, Krejčí, Kadeřábky, Pilaře a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se společně se zástupci klubů na všech úrovních těšit na setkání s vámi!Stejně jako v minulém roce se bude s podporou FAČR v každém okrese po celé České republice konat jedna větší akce pro děti, které si budou moci vyzkoušet různé druhy pohybu, ale samozřejmě si především zahrát fotbal se svými malými kamarády a celkově strávit příjemný sportovní den. Zájemci z řad klubů o pořádání takové akce s finanční i materiální podporou FAČR mají možnost přihlásit se ke svým krajským profesionálním trenérům mládeže (PTM), viz kontakty níže, kteří by jim sdělili potřebné informace a případně vypomáhali s organizací těchto akcí, k dispozici je pak níže ke stažení i prezentace s potřebnými informacemi pro případné organizátory.

Česká fotbalová asociace podpoří tyto akce v květnu a září 2015 částkou 4 miliony korun. Tato částka bude využita na finanční podporu klubů v pořádání náborových akcí v rámci OFS, nákup fotbalového vybavení pro děti a pořadatele akcí od firmy PUMA a na malé dárky pro děti, které se akcí zúčastní. Kluci i holky narození v roce 2007 navíc mají letos stále možnost získat dárek od firmy PUMA v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a trenýrek a lahve na pití. To vše v případě, že se stanou členy Fotbalové asociace České republiky a o balíček požádají na webových stránkách Můj první gól, a to nejpozději do 30. 6. 2015.

Jste rozhodnuti přivést svého malého fotbalistu na nábor? A potřebujete vědět, jak na to?

1. Vyberete si klub ve svém okolí, viz kontakty uvedené níže.
2. Vezměte svého malého fotbalistu a zúčastněte se náboru, který se koná v měsíci květnu a poté případně září 2015. Informace o přesném datu konání náboru získáte v daném klubu.
3. Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR.
4. Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní.
5. Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fotbalovým fanouškem.

Krajské fotbalové svazy (KFS) a Okresní fotbalové svazy (OFS)

Profesionální trenéři mládeže v jednotlivých krajích (PTM)

K dispozici vám také nabízíme nový oficiální plakát Měsíce náborů ve formátech A2 a A3, který můžete volně využít k propagaci této akce ve vašem klubu. Samozřejmě však můžete využít i jakékoli své vlastní propagační materiály.

Oficiální plakát akce s možností doplnění názvu Vašeho klubu a uvedení důležitých informací pro zájemce
(ke stažení níže v příloze)Video Měsíce náborů a projektu Můj první gólWEBOVÉ STRÁNKY MŮJ PRVNÍ GÓLMgr. Michal Blažej
Grassroots oddělení FAČR
blazej@fotbal.cz
604 635 667

Připravil Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Seznam příloh

26.3.2015 Leták A5 - Měsíc náborů 1251469 B

16.3.2015 Informační prezentace - Měsíc náborů 2015 6042817 B

16.3.2015 Bannery - Měsíc náborů + Můj první gól 624555 B

9.3.2015 Plakát A3 - Měsíc náborů 5064274 B

9.3.2015 Plakát A2 - Měsíc náborů 6956333 B
Česká fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate