Přítomni: Kozel,  Sabadin, Molnár,Vejvoda

Omluven: Plzák

1. Výsledky soutěží

2. Kontrola paušálů a cestovného

3. Pořádková pokuta

STK projednala a schválila výsledky 19.kola OP mužů a 13.kola OS mužů a turnaje OPMLŽ a OPMLPŘ

2.Kontrola paušálů a cestovného

STK provedla kontrolu paušálů a cestovného rozhodčích a DFA z termínu 25.-26.4.15 s tímto výsledkem:

Vše v pořádku

STK na základě zápisu o utkání OP mužů XIX.kola FK Hvězda Cheb B – Hrozňatov A trestá oddíl FK Hvězda Cheb B pořádkovou pokutou ve výši 500,- Kč ( nedisponovali nosítky )

Okresní výběry na jedničku

Okresní výběr hráčů OFS Cheb U11 odehrál dne 23.4.2015 za krásného jarního počasí na hřišti FC Cheb svůj první mistrovský turnaj mezi týmy okresních výběrů OFS Cheb, OFS Sokolov a OFS Karlovy Vary.

OFS Cheb v tomto turnaji reprezentovali hráči z týmů FK Hvězda Cheb,  FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

K prvnímu utkání  nastoupil OFS Cheb  proti soupeři z OFS Sokolov. Hrál se velice pohledný fotbal a obě mužstva se snažila kombinační hrou dostat soupeře pod tlak a vytvořit si příležitosti. Zejména v prvním poločase měl soupeř ze Sokolova více ze hry a častěji se hrálo na naší polovině. Na hráčích byla vidět chuť hrát, skórovat a většina nominovaných fotbalistů předváděla velice kvalitní výkon a individuální dovednosti. Ve druhém poločase se zlepšeným výkonem vytvořil výběr OFS Cheb  první šance a tu největší zastavil soupeř faulem, po kterém se kopal pokutový kop. Brankář Sokolova ovšem penaltu vyrazil a tak si exekutor Adam Čížek musel počkat na gólovou radost několik dalších minut. Soupeř o chvilku později předvedl pěknou individuální akci a po krásné střele šel do vedení. Naši hoši ovšem nesložili zbraně a po pár minutách, pěkné kombinační akci a střele Adama Čížka, vyrovnali.

Druhé utkání odehrál OFS Cheb proti OFS K. Vary, který mezi tím prohrál s OFS Sokolov 3:2.  Naši hráči předváděli opět pohledné kombinační akce a dostávali se do střeleckých příležitostí, které ovšem zůstávaly neproměněny a tak nás soupeř po dvou rychlých brejcích potrestal a dostal se do vedení o dvě branky. Chebští hráči ovšem neustálou aktivitou a chutí hrát, kombinovat a zakončovat, stihli ještě do konce první půle vývoj zápasu otočit. Po dvou brankách Jindry Musila a  jedné Honzy Mašky jsme po poločase vedli 3:2. Ve druhé půli jsme se stále snažili hrát aktivní kombinační fotbal, ale další branku jsme již nepřidali. Soupeř tak z rychlého brejku vyrovnal a zápas skončil remízou 3:3

Výsledky 1. kola

OFS Cheb – OFS Sokolov 1:1 (0:0) – Adam Čížek

OFS Cheb – OFS Karlovy Vary 3:3 (3:2) – Jindřich Musil 2x, Jan Maška

Za komisi mládeže děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci OFS Cheb, klubům za dodržování nominace a všem rodičům a fandům za jejich podporu.

Výběr OFS Cheb U 12  velmi dobře reprezentovali  tito hráči:

Starenko, Florián, Suchanová – Mariánské Lázně; Makovec, Pfortner, Šmat  - Skalná; Fara, Levora – Luby; Troch – Velká Hleďsebe; Švagr – Hranice

Výsledky:

OFS Cheb – OFS Sokolov 3:1 (3:0) branky: 2x Švagr Adam a Troch Ladislav

OFS Cheb – OFS Karlovy Vary 2:1 (0:1) branky: Švagr Adam, Patricie Suchanová

NOMINACE OV U 11 a U 12

Ve středu 6.května se uskuteční v Drahovicích od 16.30 hod. druhé kolo mistr. turnajů okresních výběrů. K utkání je zajištěn svozový autobus s odjezdy ve 13.50 hod.- Hazlov, v 14.10 hod. Aš ( Tyršův dům), 14.30 hod. Fr.Lázně (sady) a 14.45 hod. Cheb – (nádraží). Příjezd do Dalovic je naplánován na 15.30 hodin. Kdo pojede samostatně po vlastní ose nahlásit vedoucímu akce !!

Hráči si vezmou s sebou věci na utkání vč. chráničů a teplákové soupravy, průkaz zdravotního pojištění a registrační průkaz !!

Nominovaní hráči U – 11 :

Starenko, Florián a Suchanová – FC Vikt.M.Lázně, Makovec a Pfortner – FK Skalná, Brož – J.Aš, Fara a Levora – Strunal Luby, Altman a Krejčí – FK Hvězda Cheb, Korec a Troch – S.V.Hleďsebe, Švagr – SU Hranice a Pluhař – J.Plesná. Vedoucí a trenér Jan Krampera.

Nominovaní hráči U 12 :

Mariánus a Lörincz – FK Skalná, Janota, Kasl, Musil a Tomi – FC Vikt.M.Lázně, Čížek A., Dvořák, Hudlický a Kraclík, Reiner, Toth a Maška  – FK Hvězda Cheb. Vedoucí a trenér Jan Makovec a Stanislav Šmat

Vedoucí akce:      Heřmánek Josef – 776 852 445

Případnou absenci hráče (nemoc, vážné rodinné důvody, studijní záležitosti…) je nutno hlásit vedoucímu akce!!!

Zprávy KR:

Přítomni: Novotný, Rajtmajer, Chládek

Omluveni: Henych

1)      KR bere na vědomí obsazení mistrovských utkání v termínu 09.-10.05.2015 a změny v termínu 01.-03.05.2015.

2)      KR bere na vědomí následující omluvy: Furiš René 09. a 16.05.2015 a Hrnčál Jiří 15.-17.05. a 30.-31.05.2015

3)      KR na základě požadavku KR KKFS navrhuje na listinu KKFS tyto rozhodčí Kotoun Adam, Topinka Ondřej a Šimáček Petr bližší informace budou podány členem KR KKFS Josefem Novotným.

4)      KR bere na vědomí přerušení činnosti rozhodčího Karla Dobruského od 27.04.2015 do konce soutěžního ročníku 2014/2015

5)      Nedostatky v ZOU:

19.kolo OP muži: bez závad pouze drobné chyby

13.kolo OS muži: Kroupa Jiří 200,-Kč neodeslání ZOU ve stanoveném termínu.

Mládež: bez závad

KR vyslovuje nespokojenost se základními povinnostmi rozhodčích, kontrola ID ve všech okresních soutěžích v ZOU.

6)      KR stanovila termín minisemináře (fyzické prověrky) na 13.05.2015 od 18:00hod. na hřišti FK Baník Sokolov pro tyto rozhodčí Jaroslav Coufal, Adam Furiš, Adam Kotoun, Petr Šimáček a Ondřej Topinka.

7)      S okamžitou platností komise STK nařizuje všem družstvům hrající OP ml.žáků, OP st.a ml.přípravek, aby v zápisech o utkání u kolonky podpis vedoucího družstva uvedli vedoucího mužstva hůlkovým písmem, uvedli jeho ID a vedoucí mužstva se podepsal. Kontrolu správnosti provedou rozhodčí !!

8)      Na KR se dostavil rozhodčí Julius Kobielský a splnil požadavky KR OFS Cheb.

9)      KR žádá všechny RO, aby nadále zasílali obsazovacímu úseku své omluvy z důvodu obsazení na email: pepano2005@seznam.cz a karel.henych@seznam.cz

10)  Příští zasedání KR se uskuteční dne 06.05.2015 od 13:00hod. na OFS Cheb.